Piecelties līdz 33% pie ProtonVPN pakotnēm.


ProtonVPN tiek uzskatīts par vienu no labākajiem bezmaksas virtuālajiem privātajiem tīkliem, kas darbojas Šveicē, izmantojot savu operāciju bāzi un nepierakstīšanās politiku, taču pakalpojums patiešām atdzīvojas, iegādājoties premium līmeņa abonementus. Par laimi, mums ir veids, kā samazināt izmaksas, ietaupot naudu, kad izmantojat mūsu ProtonVPN kuponu.

Līdztekus bezmaksas plānam ir arī trīs premium līmeņi: Basic, Plus un Visionary plāni. Visi piešķir piekļuvi ProtonVPN ātrgaitas serveriem 44 dažādās valstīs, taču starp tiem ir atšķirība, kurus mēs iesakām iepazīt pirms lēmuma pieņemšanas. Īsumā Plus plāns piedāvā vislabāko cenas un kvalitātes attiecību, atceļot tos pašus ierobežojumus, kas novēroti pamata līmenī, ieskaitot Tor over VPN, 5 vienlaicīgus savienojumus 2 vietā un iespēju piekļūt ģeobloķētam straumēšanas saturam. Ja vien jūs nevēlaties izmantot ProtonMail (mūsu ieteicamais e-pasta pakalpojums), tad labāk ir meklēt paketi Visionary.

ProPrivacy kuponu uzskata par cienījamiem 33%, kas norauts no ProtonVPN jaunajiem abonementiem uz 2 gadiem, samazinot pamatplānu līdz USD 3,29 mēnesī (rēķins par USD 79), Plus plānu līdz USD 6,63 mēnesī (USD 159 par diviem gadiem) un Visionary plānu. līdz USD 19,96 mēnesī (USD 479 par abiem gadiem). Ja šīs saistības jums ir pārāk ilgas, jūs joprojām varat ietaupīt 20%, maksājot katru gadu, samazinot pamatplānu līdz USD 4 mēnesī (48 USD gadā), Plus plāns līdz USD 8 mēnesī (rēķins par gadu ir 96 USD) un Visionary pakete līdz USD 24 mēnesī (USD 288 gadā). Un, protams, jūs joprojām varat izvēlēties parasto mēneša plānu attiecīgi 5, 10 un 30 ASV dolāru apmērā.

ProtonVPN
ProtonVPN
Atlaižu kupons

Līdz 33%
Izslēgts
Nostipriniet savienojumu

Kā izmantot kuponu

    1. Noklikšķiniet uz kupona, kas tiks novirzīts uz vietni.
    2. Atlasiet zaļo pogu “Get ProtonVPN Now”.
    3. Izvēlieties paketi, noklikšķinot uz pogas “Saņemt” zem savas izvēles.
    4. Izveidojiet vai piesakieties savā esošajā kontā, lai veiktu izrakstīšanos, kur automātiski tiek piemērots kupons.

Piezīme

Pirmā gada beigās jūsu plāns atgriezīsies pie pilnas cenas un tiks atjaunots nākamajam gadam. ProPrivacy ir veltīts vislielāko darījumu uzskaitei, tāpēc neaizmirstiet atkārtoti apmeklēt vietni, lai uzzinātu vairāk par jaunākajām atlaidēm.

Kāpēc ProtonVPN?

Lai padarītu lietas vienkāršu, ProtonVPN ir sagatavotas lietojumprogrammas operētājsistēmām, piemēram, Windows, Mac, Android un iOS, ar komandrindas skriptu Linux lietotājiem, izmantojot OpenVPN. Tas ir labi un labi, ja tiek izvēlēts ProtonVPN bezmaksas līmenis, jo uzņēmumam ir liela uzmanība pievērsties privātumam neatkarīgi no plāna, taču jūs atteiktos no funkcijām, kas ekskluzīvi attiecas tikai uz apmaksātiem plāniem, piemēram, spēja atbloķēt reģionāli ierobežotus straumēšanas pakalpojumus, piemēram, Netflix, Amazon Prime un pat YouTube.

ProtonVPN premium pakalpojums var atbloķēt Netflix, Amazon Prime un pat YouTube.

ProtonVPN uzsver saziņu ar klientiem, izdodot caurspīdīguma ziņojumus un garantijas kanāriju, lai netieši brīdinātu lietotājus par valdības iejaukšanos. Drošība ir diezgan ierobežota, un to apstrādā ar militārā līmeņa AES-256 šifrēšanu, 4096 bitu RSA atslēgu apmaiņu un HMAC ar SHA384 ziņojumu autentificēšanai..

Jūs varat norēķināties par ProtonVPN, izmantojot debeta un kredītkarti, PayPal vai Bitcoin, bet reālā izloze ir bezmaksas 7 dienu Plus izmēģinājuma versija, kas tiek piedāvāta, sākotnēji atverot bezmaksas kontu. Tas ļauj jums pašiem redzēt, cik labi pakalpojums darbojas, un sistēmā nav jāievada nekāda maksājuma informācija. Ja pārdomājat, papildu 30 dienu naudas atdošanas garantija jums atlīdzinās bez jautājuma.

rīkojies tagad

33% ir viena no lielākajām atlaidēm, ko esam redzējuši no ProtonVPN, un cenu samazinājums mēdz būt maz un tālu starp. Līdz nākamajam Melnās piektdienas darījumam ir diezgan ilgi jāgaida, kāpēc gan nepārliecināties, ka esat aizsargāts šeit un tagad, izmantojot vienu no labākajiem piedāvājumiem, ko uzņēmums var piedāvāt?

Lai ko jūs izvēlētos darīt, neaizmirstiet, ka jūsu plāns automātiski kļūs par pilnu cenu, kad tas būs izpildījis savu gaitu. Šajā gadījumā ProPrivacy atradīsies, lai informētu jūs par labākajiem piedāvājumiem, jo ​​tur ir mainīga ainava.

ProtonVPN
ProtonVPN
Atlaižu kupons

Līdz 33%
Izslēgts
Nostipriniet savienojumu

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me