Izmantojot privātu meklētājprogrammu piemēram, StartPage vai DuckDuckGo, kļūst arvien nozīmīgāki. Šie parasti piesaistiet lielās meklētājprogrammas rezultātu atgriešanai, bet starpniekservera meklēšanas pieprasījumi, lai Google vai Yahoo vai Microsoft nezināt, kurš veica meklēšanu. Citiem vārdiem sakot, šie redz tikai to, ka meklēšanas vaicājums nāk no privātuma meklētājprogrammas.


Šīs privātuma meklētājprogrammas sola neierakstīt savu IP adresi vai veiktos meklēšanas vaicājumus. Vai tas jums izklausās labi? Labi. Nākamais jautājums ir, kuru privātuma meklētājprogrammu izmantot ...

Labākā privātā meklētājprogramma

Šīs ir labākās privātās meklētājprogrammas, kas ir anonīmas un veido lielisku Google alternatīvu.

 1. DuckDuckGo

  - Populārākā privātā meklētājprogramma

 2. SearX

  - atvērtā koda meklētājprogramma, kas garantē, ka žurnālu nav

 3. Atvienojiet meklēšanu

  - uz privātumu orientēts paplašinājums, kas darbojas ar jūsu iecienīto pārlūku

 4. StartPage

  - Lietotājam draudzīga meklētājprogramma, ja neiebilst pret reklāmām

 5. Pekjērs

  - Skatīšanās pakalpojums, pateicoties tā radikāli atšķirīgajai pieejai

Lasiet šo rokasgrāmatu, lai padziļināti uzzinātu vairāk par katru privāto meklētājprogrammu.

Ko Google zina par mani??

Problēma ar vairums meklētājprogrammu ir tas, ka viņi jūs spiegot. Tas ir viņu biznesa modelis - lai uzzinātu pēc iespējas vairāk par jums, nodrošinātu ļoti mērķtiecīgu reklāmu tieši uz jūsu pārlūkprogrammas logu.

Google pat nesen atcēla moratoriju apvienojot to, ko tas iemācās, skenējot jūsu e-pastus, ar to, ko tas uzzina par jums, veicot meklēšanu. Jo labāk, lai jūs spiegotu. Informācija, ko parasti vāc un glabā katru reizi, kad veicat meklēšanu, ietver:

 • Jūsu IP adrese
 • Vaicājuma datums un laiks
 • Vaicājuma meklēšanas vienumi
 • Sīkfaila ID - šis sīkfails tiek glabāts jūsu pārlūkprogrammas sīkfailu mapē un unikāli identificē jūsu datoru. Ar to meklētājprogrammu nodrošinātājs var izsekot meklēšanas pieprasījumu atpakaļ uz jūsu datoru.

Šī informācija parasti tiek pārsūtīta uz pieprasīto tīmekļa lapu un visu trešo personu reklāmas baneru īpašniekiem, kas tiek parādīti šajā lapā. Sērfojot internetā, reklāmdevēji izveido (potenciāli ļoti mulsinošu) jūsu profilu.

Protams, ja Google, Microsoft un Yahoo! Uc zina par jums daudz, šo informāciju var (un bieži vien) nodot policijai un NSA. Tāpēc ir piemērots laiks, lai iegūtu Google alternatīvu.

Patiešām, tas notika tikai nesen parādījās pierādījumi, kas liecina, ka Yahoo sadarbojas ar NSA nodot savus lietotājus izlūkdienestam. Nerātns, nerātns.

Google pārskatāmības ziņojums - lietotāja datu pieprasījumi

Google caurspīdīguma ziņojums par saņemto lietotāja datu pieprasījumu skaitu un skaitu (vismaz daļēji), kam pievienojies

Filtra burbulis: ko no jums slēpj internets

Papildu ieguvums, izmantojot meklētājprogrammu, kas tevi neizseko, ir tas, ka tas ļauj izvairīties no “filtra burbuļa” efekta. Lielākā daļa meklētājprogrammu izmanto jūsu iepriekšējos meklēšanas vienumus (un lietas, kas jums patīk “sociālajos tīklos”), lai jūs profilētu. Pēc tam viņi var atgriezt rezultātus, kas, viņuprāt, jūs ieinteresēs.

Tas var izraisīt tādu meklēšanas rezultātu saņemšanu, kas atbilst jūsu viedoklim, un tas jūs aizveras “filtra burbulī”, kur jūs neredzat alternatīvus viedokļus un viedokļus, jo tie ir pazemināti jūsu meklēšanas rezultātos.

Tas ne tikai notiek liegt jums piekļuvi bagātīgajai tekstūrai un cilvēku ieguldītā daudzkārtībai, bet tas var būt arī bīstams kā tas var apstiprināt aizspriedumus, un neļauj jums redzēt “lielāku attēlu”.

Labākās privātās meklētājprogrammas

1. DuckDuckGo

Pasaulē, kuru pārvalda izsekošana, DuckDuckGo sola saglabāt jūsu privātumu!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

DuckDuckGo ir “Meklētājprogramma, kas apņemas jūs neizsekot”. To ir paziņojis Gabriels Veinbergs, uzņēmuma DuckDuckGo izpilddirektors un dibinātājs “ja FBI nonāk pie mums, mums nav ko ar jums sasaistīties.”

Tas ir ASV bāzēts uzņēmums un ir vispopulārākais un augsta līmeņa profils privātuma meklētājprogrammās. Meklējumus galvenokārt veic, izmantojot Yahoo, ar kuriem DuckDuckGo ir ciešas attiecības.

Tas ir ļoti satraucoši, ņemot vērā nesenās atklāsmes par tās saikni ar NSA, taču DuckDuckGo turpina solīt, ka tā neapkopo un neizplata personisko informāciju.

Meklēšanas rezultāti

 • DuckDuckGo piedāvā meklēšanas ieteikumus ierakstot vaicājumu.
 • Meklēšanas rezultāti ir ātri.
 • Tas ietver attēlu un video meklēšanu.
 • Rezultātu izklāsts ir ļoti skaidrs.
 • Meklēšanas filtru kategorijās ietilpst tīmeklis, attēli, video, produkti, nozīmes, definīcija un ziņas. Attēlotie filtri ir adaptīvi, un DDG sākotnēji parādīs rezultātus filtru kategorijā, kuri, viņaprāt, ir vispiemērotākie meklēšanas vienumiem. Atkarībā no izvēlētā filtra, DuckDuckGo var parādīt attēlu, video vai Wikipedia priekšskatījumus meklēšanas lapas augšpusē vai lodziņā pa labi no rezultātiem.
 • Var tikt parādītas arī reklāmas pa labi no meklēšanas rezultātiem. Maksas reklāmas ir skaidri marķētas kā tādas, tās ir diskrētas un ir nekad nav sajaukts ar “tīrs” meklēšana atgriežas.
 • Attēla rezultātus var filtrēt tikai pēc lieluma (mazs, vidējs un liels).
 • Video rezultātos tiek parādīts sīktēlu priekšskatījums. YouTube videoklipus var atskaņot tieši no DDG vietni, taču brīdinājums brīdina par to, ka YouTube / Google tos izsekos.
 • Rezultātus var arī filtrēt pēc valsts un datuma (jebkurā laikā, pagātnes dienā, pagātnes nedēļā vai pagātnes mēnesī).
 • Subjektīvi es uzskatu, ka DuckDuckGo kvalitāte’s meklēšana atgriežas kā ļoti laba. Tomēr esmu redzējis citu cilvēku sūdzības, kuras viņuprāt nav tik labas kā Google. Tas ir viens iemesls, kāpēc “sitieni” ir tik noderīgi (skatīt zemāk).

Duck Duck Go meklēšanas rezultāti

Šeit mēs varam redzēt gan kontekstuālo filtru faktiskajās (automātiski tieši produktiem), gan DDG diskrētajās reklāmās

Kā tas pelna naudu

DuckDuckGo parāda reklāmas līdztekus meklēšanas rezultātiem. Tie tiek iegūti no Yahoo kā daļa no Yahoo-Microsoft meklēšanas alianses. Pēc noklusējuma, kad reklāmdevēji reģistrējas Bing Ads kontam, viņu reklāmas automātiski stājas rotācijā visā Bing’izplatīšanas kanālus, ieskaitot DuckDuckGo

Tomēr svarīgi, šīs reklāmas nav mērķtiecīgas (tie tiek parādīti, pamatojoties uz jūsu meklēšanas vienumiem). Un kā jau tika atzīmēts, tie ir skaidri marķēti un tiek parādīti atsevišķi no “tīrs” meklēšana atgriežas.

DuckDuckGo ir daļa no Amazon un eBay saistītajām programmām. Kad jūs apmeklējat šīs vietnes caur DuckDuckGo un pēc tam veicat pirkumu, tā saņem nelielu komisiju. Šādā veidā netiek identificēta personīgi identificējama informācija, tomēr, un tas neietekmē meklēšanas rezultātu klasifikāciju.

Privātums

DuckDuckGo paziņo, ka tā neapkopo un neizplata personisko informāciju.

 • Dažām e-komercijas vietnēm (piemēram, Amazon.) Var pievienot filiāles kodu & eBay), taču tas neietver personiski identificējamu informāciju.
 • Atrodoties ASV, DuckDuckGo ir pakļauts valdības spiedienam un likumiem piemēram, FISA un Patriot Act. Tas nozīmē, ka ASV valdība varētu pilnvarot DuckDuckGo sākt reģistrēt savus lietotājus’ aktivitātes. Un neļaujiet uzņēmumam brīdināt lietotājus par šo faktu, izmantojot Rīkojumu.
 • DuckDuckGo izmanto Amazon serverus. Tas atkal ir ASV uzņēmums, uz kuru izdara spiedienu no ASV valdības.
 • Qualys SSL laboratoriju drošības ziņojums: A+

Gabriels Veinbergs, uzņēmuma DuckDuckGo izpilddirektors, ir sazinājies ar mani saistībā ar šo rakstu, mēģinot vēlreiz mūs pārliecināt, ka DuckDuckGo ir informēts par privātumu un tajā nav datu.

Iespējas

Papildus tam drīzāk modes kontekstuālie filtri, pārsteidzošākā DuckDuckGo iezīme ir “sitieni”.

Tie ļauj jums to darīt ātri un viegli meklējiet citās vietnēs. Piemēram, ierakstot! Guk pirms meklēšanas vaicājuma, tiks atgriezti Google UK meklēšanas rezultāti, un, ierakstot! A, jūs meklēs Amazon veikalā..

Pieraksti to Bangs aizvedīs jūs uz attiecīgo vietni. Meklējumi netiek aizstāti, tāpēc, palaižot tieši Google, jūs zaudējat privātuma elementu. Par laimi, ir risinājums. Varat apvienot banglas ar Startpage.com (skat. Pārskatu iepriekš), ierakstot! Vai sp; un tā kā Startpage.com izmanto Google, jums var būt labākais no abām pasaulēm..

Manas domas

DuckDuckGo piedāvā izskatīgu un ērti lietojamu interfeisu, lai gan daži var dot priekšroku Google, nevis Yahoo balstītiem meklēšanas rezultātiem..

Bangs ir slepkavas iezīme, tomēr, un tas ir tāls ceļš uz šī jautājuma kompensēšanu. Tikai atceraties, ka, ja vēlaties veikt vaicājumu Google un aizsargāt savu privātumu, ir jēga ienākt StartPage.com ar! Vai sp spiežot Google meklēšanas rezultātos privātumu, nevis dodoties tieši uz Google.

Tad tas ir mazs pārsteigums DuckDuckGo ir tik populārs. Bet faktam, ka tā ir ASV kompānija, vajadzētu būt piesardzīgas.

2. Meklē

SearX ir daudzpusīgs ar publiskām un pašu mitinātām iespējām - pēdējais no tiem ir nepārspējams privātumā

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Mazāk pazīstams, bet ātri iegūst vilci ar drošības kopienu ir SearX. Ne tikai SearX pilnībā atvērts avots, bet to ir viegli iestatīt un pats pārvaldīt to.

Ir oficiāla publiska SearX instance, vai arī varat izmantot vienu no daudzas brīvprātīgo vadītas publiskas instances. Bet tas, kas patiesībā ir SearX, ir vadīt savu instanci. Tas padara SearX par vienīgo metasearch motoru, kur jūs varat būt pārliecināts par to žurnāli netiek turēti!

Meklēšanas rezultāti

 • Pēc noklusējuma SearX piesaista rezultātus no daudziem meklētājprogrammām.

SearX rezultātu lapa

Preferences sadaļā lietotāji var mainīt izmantoto meklētājprogrammu

 • Meklēšanas ieteikumi netiek piedāvāti
 • Meklējumus var filtrēt pēc šādām kategorijām: Vispārīgi, Faili, Attēli, IT, Karte (izmantojot OpenStreetMap), Mūzika, Ziņas, Zinātne, Sociālie mediji un Video. Tos var arī filtrēt pēc laika.
 • Tur ir nav reklāmu.
 • Wikipedia ieraksti tiek parādīti meklēšanas rezultātu labajā pusē.
 • Attēliem nav papildu filtru, lai gan pēc noklikšķināšanas uz tiem tiek parādīts priekšskatījums.
 • Video rezultātos tiek parādīts sīktēlu priekšskatījums. Noklikšķinot uz videoklipa, jūs nokļūsit vietnē, kurā tas tiek mitināts (piemēram, YouTube vai Vimeo).
 • Meklēšanas rezultātus var lejupielādēt kā .csv, .json. vai rss fails.
 • Tāpat kā Startpage, meklēšanas rezultātus var apskatīt ar starpniecību. Tas būs “pārtraukums” daudzās vietnēs, taču tā notiek nodrošina ļoti augstu privātuma līmeni.
 • Meklēšanas rezultāti ir tikpat labi kā dzinējs’s ir atlasīts. Oficiālā instance pēc noklusējuma izmanto Google, Bing, Wikipedia un daudzus citus augstvērtīgus motorus, tāpēc rezultāti ir lieliski.

SearX opcijas

Reklāmu nav, meklēšanas ieteikumi ir norādīti labajā pusē, tāpat kā Startpage, jūs varat proxy tīmekļa lapas

Kā tas pelna naudu

SearX ir atvērtā koda projekts vada brīvprātīgie. Oficiālajā instancē ir nav reklāmas uz vietas un nav saistīta mārketinga.

Jo tas ir atvērtā koda, atsevišķi operatori publisko SearX gadījumu skaits ir brīvi iepazīstināt ar saviem finanšu modeļiem. Bet man vēl nav jāatrod viens piemērs, kas nav simtprocentīgi reklāmas un bez filiālēm.

Privātums

 • Tur ir nekādi nevar zināt, vai publisks SearX instanču operators reģistrē jūsu meklējumus. Un tas ietver oficiālo instanci.
 • Nevar teikt, ka DDG, Startpage vai kāds cits “Privāts” meklētājprogrammas arī nepiesakās jūsu meklējumos…
 • Tāpēc, ja nopietni domājat par privātumu, jums vajadzētu iestatīt savu SearX instanci. Patiesībā vienīgā pieejamais veids, kā garantēt, ka jūsu meklējumi netiek reģistrēti, ir sava SearX gadījuma iestatīšana serverī, kuru kontrolējat tikai jūs..
 • Tas padara pašnodrošinātie SearX gadījumi līdz šim visdrošākajām meklētājprogrammām pieejams. Dokumenti sava SearX instances instalēšanai ir pieejami šeit.
 • Ikdienas lietotājam maz ticams, ka publiski SearX gadījumi reģistrēs jūsu meklēšanu un ir daudz mazāk iespējams, ka tos uzraudzīs NVD patīk nekā citi šeit minētie pakalpojumi.
 • Tomēr atceraties, ka par to nevar pārliecināties.
 • Qualys SSL laboratoriju drošības ziņojums par meklēšanu.me (oficiālajai instancei): A. Ņemiet vērā, ka katrs SearX gadījums (publisks vai privāts) šajā ziņā ir atšķirīgs..

Iespējas

Tāpat kā Startpage, spēja proxy vietnēm ir slepkavas funkcija, ja varat ar to pārkāpt daudzas jūsu apmeklētās vietnes.

Manas domas

Nopietnām tehnoloģiski lietpratīgām privātuma galvām ir ceļš uz pašpiegādātu SearX instanci. Vienkārši liec, nekas cits nav tajā pašā līgā, kad noteikti jāzina, ka jūsu meklējumi netiek reģistrēti.

Arī gadījuma rakstura lietotāji var būt pārsteigti par to, cik labi programmatūra darbojas publiskās instancēs. Manas personīgās sajūtas ir tādas daudz mazāk ticams, ka reģistrēsities meklējumos vai arī tos spiegs ASV un citas valdības nekā DuckDuckGo, Startpage vai Disconnect. Bet tā ir tikai spekulācija.

3. Atvienojiet meklēšanu

Atvienojiet mēģinājumus rūpēties par visām jūsu drošības vajadzībām - no VPN līdz pārlūka paplašinājumiem

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

ASV bāzēts uzņēmums ir nosaukusi sevi ar dažiem teicami atvērtā koda uz privātumu orientēti pārlūka paplašinājumi pēdējos gados. Viens no tiem ir atvērtā koda avots Atvienojiet Firefox un Chrome papildinājumu (ir pieejama arī neatvērtā pirmkoda Android lietotne).

Šis pārlūkprogrammas papildinājums joprojām ir galvenais veids, kā izmantot atvienot meklēšanu ir pieejama tīmekļa tīmekļa lietotne JavaScript. Tas atdarina pārlūka paplašinājumu un ļauj veikt meklēšanu tīmeklī no vietnes Disconnect Search.

Atvienojiet arī tirgo Premium VPN un tiešsaistes drošības lietotni, ar iebūvētu funkciju Atvienot meklēšanu. Lūdzu, skatiet manu pārskatu Atvienot VPN, lai iegūtu sīkāku informāciju par to.

Meklēšanas rezultāti

 • Meklējumus parasti veic no pārlūka papildinājuma.
 • Jūs varat izvēlēties, kuru no trim meklētājprogrammām meklēt: Bing, Yahoo vai DuckDuckGo (noklusējums).
 • Atšķirībā no citiem privātuma izpētes dzinējiem, kas apspriež šo rakstu, Disconnect savā vietnē neparāda meklēšanas rezultātus. Rezultāti tiek vienkārši novirzīti caur atvienot’serverus, lai slēptu to izcelsmi, un pēc tam tiek atvērti izvēlētajā meklētājprogrammā’vietne.
 • Tiek atbalstīti inkognito režīma meklējumi.

pārlūka paplašinājums

Pārlūka paplašinājums

Kā tas pelna naudu

Atvienojiet premium klases produktu, bet Atvienot meklēšanas pārlūka paplašinājumu ir bez maksas.slēpj jūsu IP, veicot meklēšanu bet pēc tam jūs tieši nosūta uz izvēlēto meklētājprogrammu.

Tas nozīmē, ka Atvienot neveic nekādu reklāmu vai saistīto mārketingu pats par sevi, veicot meklēšanu.

Privātums

 • Disconnect ir ASV uzņēmums, tāpēc ir nav laba izvēle vairāk NSA-fobiem.
 • Pārlūka paplašinājums ir atvērtā koda, bet meklēšanas pieprasījumus joprojām var reģistrēt, izmantojot atvienot, kā tie tiek izgatavoti caur tā serveriem.
 • Atvienojiet mitina savu pakalpojumu Amazon serveros.
 • Qualys SSL laboratoriju drošības pārskats: A (tas attiecas uz vietni Disconnect.me).

Manas domas

Pārlūkprogrammas paplašinājums Atvienot nodrošina ātru un ērtu veidu, kā noslēpt savu patieso identitāti veicot meklēšanu, izmantojot iecienīto meklētājprogrammu. Fakts, ka Atvienoties ir ASV bāzēts, tomēr tas ir būtisks jautājums.

4. StartPage

StartPage, kas atrodas Nīderlandē, atšķirībā no konkurentiem no ASV izmanto stingrus privātuma likumus!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Startpage.com un Ixquick pārvalda viens un tas pats uzņēmums. Pagātnē, Startpage.com atdeva Google rezultātus, savukārt Ixquick sniedza rezultātus no vairākām citām meklētājprogrammām, bet ne Google. Tagad abi pakalpojumi ir apvienoti, un abi atdod identiskus Google rezultātus.

Lai arī vairs netiek aktīvi atbalstīts, vecais Ixquick metasearch dzinējs joprojām ir pieejams vietnē Ixquick.eu. Interesanti, ka par spīti tam, ka vairs netiek aktīvi atbalstīts, Startpage.com nesen ir noņēmis Yahoo rezultātus no mantotās meklētājprogrammas. Tas ir reakcija uz ziņām, ka Yahoo ir palīdzējis NSA spiegot saviem lietotājiem.

Meklēšanas rezultāti

 • Ieteikumi netiek piedāvāti rakstot pēc noklusējuma, bet to var iespējot iestatījumos.
 • Meklēt atgriešanās notiek ātri, bet varbūt ne tik ātri kā DuckDuckGo (tas ir tīri subjektīvs vērtējums).
 • Rezultātu izklāsts ir ļoti skaidrs.
 • Meklējumus var filtrēt tikai kategorijās Web, Attēli un Video. An ir pieejama izvērstās meklēšanas opcija kas ļauj norādīt dažādus meklēšanas parametrus, un jūs varat filtrēt rezultātus pēc laika.
 • Reklāmas tiek parādītas virs meklēšanas rezultātiem. Viņi ir skaidri marķēti kā reklāmas un nav sajaukti ar “tīrs” Meklēšanas rezultāti.
 • Video rezultātos tiek parādīts attēla priekšskatījums. YouTube nevar atskaņot tieši sākumlapā privātuma apsvērumu dēļ un tiks atvērta jaunā cilnē.
 • Meklēšanas rezultāti tiek iegūti tieši no Google, un tāpēc tie ir ļoti labi.

sākumlapas meklēšana

Reklāmas ir diskrētas, bet skaidri marķētas

Kā tas pelna naudu

Līdzīgi kā DuckDuckGo, Startpage.com pelna naudu no reklāmām un saistītajām saitēm.

Šie reklāmas nav mērķtiecīgas, skaidri marķētas un nav sajauktas ar “īsts” meklēšana atgriežas. Tomēr tie ir nedaudz pamanāmāki nekā ar DuckDuckGo.

Privātums

 • Sākumlapa ir atrodas Nīderlandē, kur ir stingri privātuma likumi.
 • Tas skrien serveri, kas izvietoti ASV. Tie pieder Startpage un tos kontrolē, un es esmu pārliecināts, ka tie ir droši pret valdības šņākšanu. Tomēr, ja tas jūs uztrauc…
 • Ir iespējams izmantot tikai serverus, kas nav ASV (vai serverus ārpus ES).
 • Tīmekļa lapas, kas atgrieztas pēc meklēšanas, var tikt pilnvarotas (Skatīt zemāk).
 • Sākumlapa ir vienīgā līdz šim izmantotā privātuma meklētājprogramma neatkarīgi pārbaudīts.
 • Qualys SSL laboratoriju drošības ziņojums: A+

Iespējas

Startpage.com’Slepkavas iezīme ir tāda, ka tā vietā, lai tieši apmeklētu vietni, jūs varat proxy savienojumu. Ja izvēlaties šo opciju, tad starpniekserveris, kuru pārvalda Startpage.com, atrodas starp jūsu datoru un vietni.

Tas neļauj vietnei uzzināt jūsu patieso IP adresi (līdzīgi kā VPN) un iespēju izmantot tīmekļa izsekošanas un pirkstu nospiedumu noņemšanas tehnoloģijas, lai jūs identificētu un izsekotu. Tas arī bloķē ļaunprātīgus skriptus.

Negatīvie ir tas, ka lapas tiek ielādētas lēnāk tā kā StartPage.com ir jāizgūst saturs un tas atkal jāparāda. Tomēr tikko pārdēvēts un pārveidots "Anonīms skats" ir daudz ātrāks nekā iepriekš. Tas arī daudz mazāk sagrauj vietnes, jo tas ļauj JavaScript "pārrakstot un “pārdefinējot” JavaScript primitīvus, lai aizsargātu jūsu privātumu."

Man jāsaka, ka šī ir drausmīga īpašība, kas var ievērojami uzlabot jūsu privātumu. Tomēr, ņemot vērā tā negatīvos, jūs, iespējams, uzvarējāt’nevēlaties to izmantot visu laiku.

Manas domas

Ar jauno pārveidošanu StartPage.com atbilst DuckDuckGo lieliskuma un lietotājdraudzīguma ziņā..

Bet pateicoties tam, ka esmu kas atrodas Nīderlandē un kam nav nekā kopīga ar Yahoo, tam vajadzētu būt izturīgāki pret NSA spiegošanu nekā tās sāncensis ASV (ja norādāt serverus, kas nav ASV!). Un spēja proxy tīmekļa lapas ir absolūts doozy.

5. Pekjērs

Peekier ienesīs gaidītas izmaiņas standartizētajā meklētājprogrammā.

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Pekjērs ir jauna meklētājprogramma bez žurnāliem. Tur ir nav pietiekami daudz informācijas par šo pakalpojumu šobrīd man ir pieejams, lai to pienācīgi novērtētu. Tomēr ir vērts to pieminēt pievilcīgs un inovatīvs tā, lai tas parādītu meklēšanas rezultātus.

Peekier meklēšanas rezultāti

Laukā, kur mēs būtu godīgi, vairums meklētājprogrammu izskatās diezgan līdzīgi, ir lieliski redzēt atšķirīgu pieeju. Tāpēc es domāju, ka ir vērts atzīmēt Peekier un sekot līdzi dienestam, lai redzētu, kā tas attīstās.

Secinājums par privātumu meklētājprogrammās

Izmantojot kādu no šiem pakalpojumiem, dzinēji to darīs ievērojami uzlabot jūsu meklēšanas privātumu. Būtiski, ka jūsu meklēšanas vaicājumi netiks reģistrēti, lai palīdzētu izveidot profilu, kas tiek izmantots jūsu materiālu pārdošanai. Visas meklētājprogrammas, kuras es apskatīju šajā rakstā, ir ērti lietojams un dod labus rezultātus.

Vai šie pakalpojumi aizsargās jūsu meklējumus no valdības uzraudzības (un jo īpaši no NSA)? ASV uzņēmumu gadījumā visdrošāk ir pieņemt, ka nē. Bet, ja vien jūs darāt kaut ko ļoti nelikumīgu, tas, iespējams, neuztrauks jūs (lai gan tam vajadzētu).

Sākumlapa nav ASV bāzēta, ir bijis neatkarīgi pārbaudīts, un ļauj jums piekļūt vietnēm ar lielu privātumu pateicoties tā starpniekserverim. Tāpēc privātuma galvām tā ir daudz labāka izvēle nekā DuckDuckGo.

Publiskās SearX gadījumi tiek mazāk ticami novēroti nekā citas augstāka līmeņa meklētājprogrammas, bet tie var būt. Tas ir arī iespējams, ka jūs neko nezināt par viņu operatoriem. Savas SearX instances palaišana tieši uz jūsu kontrolē esošu aparatūru ir ārkārtīgi drošs un privāts risinājums. Tāpēc tas ir tikai viens, ko es varu ieteikt nopietniem privātuma fanātiķiem.

Fakts SearX ir lielisks interfeiss, un tas nodrošina rezultātus uz pogas no visām lielākajām meklētājprogrammām ir kūkas glazūra.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me