Tiem, kas dzīvo Francijā un vēlas izvairīties no cenzūras un uzraudzības, VPN ir vienkārša atbilde. Reģistrējoties pakalpojumam, viņi var aizsargāt tiešsaistes aktivitātes. VPN lietotāji iegūst arī citas priekšrocības, piemēram, piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam un vietnēm.

Labākais VPN Francijai - salīdzinājums

Zemāk mēs esam uzskaitījuši piecus labākos VPN Francijai. Visi šie pakalpojumi nodrošina lieliskas drošības funkcijas, ātrgaitas VPN serverus Francijā un visā pasaulē, kā arī spēj atbloķēt vietnes, kas pašlaik ir bloķētas jūsu atrašanās vietā. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par kādu no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet uz pakalpojumu sniedzēja vietni vai apskatiet mūsu detalizētās VPN atsauksmes.

 1. CyberGhost VPN

  - ir viegli lietojams pakalpojums ar virkni lielisku iespēju - 452 VPN serveri Francijā

 2. ExpressVPN


  - ir ātrs pakalpojums un ir ļoti drošs - Francijā ir 3 serveri

 3. NordVPN

  - tai ir dažas fantastiskas funkcijas, kas iekļautas pakalpojumā, piemēram, speciālais IP un Tor, izmantojot VPN - 199 VPN serverus Francijā

 4. PrivātsVPN

  - ir lēts VPN pakalpojums, kurā liela uzmanība tiek pievērsta privātumam - 2 franču VPN serveri

 5. IPVanish

  - ir ātrgaitas VPN pakalpojums, kuram pieder gandrīz visi tā serveri - 4 VPN serveri Francijā

Apsvērumi attiecībā uz VPN Francijā

Ir vairākas lietas, kas jums, iespējams, jāpatur prātā, izvēloties VPN Francijai, mēs esam uzskaitījuši dažas lietas, kas var ietekmēt jūsu privātumu Francijā.

Pretrunīgi vērtētie likumi un likumi par privātumu

2014. gada decembrī Francijas valdība klusībā pieņēma uzraudzības likumu, kas ļāva vākt informāciju un dokumentus, kas apstrādāti elektronisko komunikāciju tīklos vai pakalpojumos, izsaukto numuru un zvanītāju sarakstu, kā arī sakaru ilgumu un laiku.

Lai arī likumprojekts bija ļoti pretrunīgs, to 2015. gadā atbalstīja vēl viens uzmācīgāks uzraudzības likumprojekts. Human Rights Watch norādīja uz šā likuma visproblemātiskākajām jomām kā:

Premjerministram ir plašas pilnvaras atļaut uzraudzību mērķiem, kas tālu pārsniedz tos, kas atzīti starptautiskajos cilvēktiesību likumos; jēgpilnas tiesu uzraudzības trūkums; prasības privātiem pakalpojumu sniedzējiem pārraudzīt un analizēt lietotāju datus un ziņot par aizdomīgiem modeļiem; ilgstoši dažu notverto datu saglabāšanas periodi; un maza publiska caurspīdīgums.

""Lai arī likumprojekta mērķis ir pakļaut Francijas uzraudzības praksi likuma varai, tas faktiski izmanto likumu, lai neapdomīgi pārraudzītu uzraudzības pilnvaras. Francija var izdarīt daudz labāk nekā tas, it īpaši, ja tā vēlas norobežoties no ASV un Apvienotās Karalistes pārmērīgās un slepenās masveida uzraudzības prakses, kas ir piesaistījusi tik daudz tiesisku izaicinājumu."

Cilvēktiesību uzraudzības ģenerālpadome, piebilda Dina PoKempnere

2015./2016. Gada teroristu uzbrukumi

2015. un 2016. gads Francijai bija tumši gadi. 2015. gada sākumā notika Charlie Hebdo apšaudes, kad divi teroristu grupas Al-Qaeda dalībnieki piespieda viņu ieiet satīriskā nedēļas laikraksta birojā. Viņi 7. janvārī nogalināja piecus darbiniekus un atstāja 11 ievainotos.

Čārlijs Hebdo

Šai traģēdijai sekoja 2015. gada 13. novembra Parīzes uzbrukumi, ko koordinēja ISIL. Viņi iesaistījās pašnāvnieku sprādzienos un masu šaušanā kafejnīcās, restorānos un Bataclan teātrī. Uzbrukumos gāja bojā 130 cilvēku dzīvības un 368 cilvēki tika smagi ievainoti. Tas bija nāvējošākais uzbrukums Francijai kopš Otrā pasaules kara. Līdz ar to valstī ir ilgstošs ārkārtas stāvoklis.

Diemžēl 2016. gads redzēja arī savu daļu traģēdijas. 14. jūlija vakarā kravas automašīna apzināti brauca cauri cilvēku pūļiem, kas Nicā svin Bastīlijas dienu. Rezultātā tika nogalināti 86 cilvēki un ievainoti 434 cilvēki. ISIL pieprasīja atbildību arī par šo uzbrukumu, tāpēc valsts ārkārtas stāvokļa pagarināšana tika pagarināta līdz 2017. gada 26. janvārim. Francija arī palielināja ISIL gaisa uzlidojumus Sīrijā un Irākā..

PS biometrijas datu bāze

2016. gada 30. oktobrī slepeni tika izveidota nelegāla datu bāze, kurā bija 60 miljonu Francijas pilsoņu biometriskās detaļas. Milzīgo datu bāzi izveidoja Francijas Sociālistiskā partija, reaģējot uz pašreizējo ārkārtas stāvokli, dublējot to par vajadzīgu valsts drošībai. Zvanīja "Droši elektroniskie nosaukumi" (TES), tajā ir gandrīz ikviena Francijas personiskā un biometriskā informācija. Tas ietver sejas fotoattēlu, pirkstu nospiedumus, acu krāsu, svaru, ģeogrāfiskās adreses un IP adreses.

Datu bāze pārkāpj biometrisko datu izmantošanas ierobežojumus, padarot tos nelikumīgus. Tam ir arī citas nopietnas sekas, piemēram, tas tiek izmantots masveida uzraudzībai vai ir neaizsargāts pret hakeriem un citiem kiberdraudiem.

Francijas VPN: Secinājums

Francijas valdība izmanto teroristu uzbrukumu draudus, lai attaisnotu iepriekš spēkā esošos masu uzraudzības likumus, kā arī jaunu pieņemšanu. Vēl ļaunāk, ka tā izveido nelikumīgas (un neaizsargātas) datubāzes no savas pilsoņu informācijas. Kamēr valdība saka, ka tas ir ārkārtīgi svarīgi valsts drošībai, ir skumji un satriecoši redzēt, ka šāda proliberatīva valsts nonāk mentalitātes upurā, ka tik daudzās valstīs drošības dēļ drošības dēļ tiek atņemti pilsoņiem viņu pamattiesības..

Izmantojot visu laiku augstāko valdības uzraudzību, Francijas iedzīvotājiem, kuri augstu vērtē savu tiešsaistes privātumu, būtu prātīgi parakstīties pie uzticama VPN nodrošinātāja. Abonējot kādu no iepriekš minētajiem pakalpojumu sniedzējiem, tiks nodrošināts, ka varēsit veikt tiešsaistes aktivitātes, neraizējoties par to, kas skatās.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me