Tā kā tiešsaistes azartspēļu popularitāte turpina pieaugt, arvien vairāk cilvēku vēlas iesaistīties akcijā. Problēma ir tā, ka daudzās valstīs azartspēles ir nelikumīgas un piekļuve tiešsaistes derību vietnēm ir bloķēta.

Derības par VPN

Daudzi potenciālie tiešsaistes spēlētāji tiek atstāti aukstumā, ja tie atrodas valstī, kas bloķē azartspēļu vietnes. Par laimi, šim jautājumam ir vienkāršs risinājums. Ar derībām paredzētu VPN tiešsaistes spēlētāji var piekļūt derību vietnēm, kuras to reģionā ir bloķētas citādi.

VPN (virtuālais privātais tīkls) pilnībā šifrēs jūsu tiešsaistes sakarus, izmantojot drošu tuneli, izmantojot internetu, izmantojot attālo serveri. Kad izveidojat savienojumu, izmantojot VPN, vietne, kurai piekļūstat, reģistrēs jūsu atrašanās vietu kā VPN servera atrašanās vietu, nevis par jūsu faktisko fizisko atrašanās vietu. Tādā veidā jūs varat pievīlēt derību vietni, domājot, ka atrodaties vietā, kas atļauj tiešsaistes azartspēles. Ne tikai tas, bet arī tāpēc, ka jūsu interneta trafiks tiek šifrēts caur VPN tuneli, jūsu darbība tiks paslēpta no jūsu ISP (interneta pakalpojumu sniedzēja) un no visām citām vienībām, kas mēģina izsekot jūs tiešsaistē.

Šajā rakstā mēs izklāstīsim iemeslus, kāpēc jums ir nepieciešams derību VPN, parādīsim mūsu labākos labākos tiešsaistes azartspēļu VPN un parādīsim, kā atbloķēt derību lietotnes un vietnes.


Labākais derību veikšanas VPN

Skatiet zemāk esošo tabulu, kurā ir saraksts ar mūsu ekspertu izvēli par labākajiem derību veikšanas VPN.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kāpēc šie ir labākie azartspēļu VPN?

Šie ir labākie VPN azartspēlēm tiešsaistē to uzticamības, ātruma, drošības elementu, servera atrašanās vietas un vispārējās lietošanas vienkāršības dēļ. Katrs no iepriekš uzskaitītajiem VPN pakalpojumu sniedzējiem varēs jums palīdzēt piekļūt nepieciešamajām azartspēļu vietnēm un likt jums nekavējoties veikt likmes.

Šeit ir dažas no vissvarīgākajām funkcijām, kas jāpatur prātā, izvēloties azartspēļu VPN:

 • Vairākas vietas valstīs, kur atļautas tiešsaistes azartspēles

 • Spēcīgi šifrēšanas protokoli

 • Avārijas poga

 • DNS noplūdes aizsardzība

 • Ātri savienojuma ātrumi

 • Nav mežizstrādes

Varbūt vissvarīgākais, kas jāpārbauda, ​​apsverot VPN derībām, ir tas, vai viņiem ir serveru atrašanās vietas valstīs, kas atļauj tiešsaistes azartspēles. Galu galā, ja vēlaties veikt derības tiešsaistē, vienīgais veids, kā jūs to varēsit darīt, ir izveidot savienojumu caur valsti, kas atļauj tiešsaistes azartspēles.

Savienojuma ātrums ir vēl viens svarīgs faktors tiešsaistes derību veikšanā. Tiešsaistes azartspēles bieži var būt ārkārtīgi svarīgas laika ziņā, tāpēc, ja jūs kavējaties ar lēnu savienojumu, izmantojot savu VPN, tad jūs varētu palaist garām laimesta likmes izdarīšanu. Tāpēc VPN pakalpojumu sniedzējam, kas piedāvā ātru savienojuma ātrumu, ir izšķiroša nozīme, lai pārliecinātos, ka jūsu derības tiek veiktas un ātras.

Kas ir VPN?

VPN ir ārkārtīgi noderīgs rīks privātumam tiešsaistē un ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai. VPN ne tikai maskēs jūsu IP adresi un liks tai parādīties tā, it kā jūs atrastos citā vietā, bet arī šifrēs visu jūsu interneta trafiku tādā veidā, kas padara jūsu ISP, valdību vai hakeru neiespējamu spiegot jūsu tiešsaistes aktivitātes. Būtībā ar VPN palīdzību privāti varat pārlūkot internetu, neriskējot, ka kāds snoopj par to, ko jūs darāt tiešsaistē.

Vietnes derību slēgšanai var bloķēt piekļuvi vietnei, ja vietne atklāj, ka IP adreses izcelsme ir vietā, kurai nav atļauts piekļūt saturam. Tomēr, kad izveidosit savienojumu caur VPN serveri, jūsu IP adrese mainīsies uz attālā servera adresi, un vietne pieņems, ka jūsu savienojums rodas no VPN servera atrašanās vietas.

Skatiet mūsu VPN iesācēju ceļvedi, ja esat iesācējs VPN.

Kādas azartspēļu vietnes es varu atbloķēt?

Apskatiet zemāk esošo tabulu, kurā uzskaitītas dažas no populārākajām azartspēļu vietnēm, kuras varat atbloķēt, izmantojot VPN, un kuru konkrēto VPN mēs iesakām katrai azartspēļu vietnei.

Derību vietne

Vietnes atrašanās vieta

Ieteicamais VPN

LeoVegas

Zviedrija, Lielbritānija, Eiropa

ExpressVPN

SkyBet

UK

ExpressVPN

Veikkaus

Somija

NordVPN

Viljams Hils

UK

Izteikt

Pari Mutuels Urbains

Francija

NordVPN

Paddy Power

Lielbritānija, Īrija

NordVPN

BWin

Lielbritānija, Eiropa

ExpressVPN

Betway

UK

ExpressVPN

Džekpots

UK

ExpressVPN

888sports

Lielbritānija, Eiropa

NordVPN

Eirobet

Itālijā

CyberGhost

Betvictors

UK

NordVPN

Sportingbet

UK

NordVPN

CoralBet

UK

IPVanish

Betsson

Zviedrija

NordVPN

Ladbrokes

UK

NordVPN

Dafabet

Āzija

PrivātsVPN

Kādas valstis bloķē derību vietnes un lietotnes?

Dažādām valstīm derību vietņu bloķēšanas iemesli būs atšķirīgi. Viens no acīmredzamākajiem iemesliem būtu tās valstis, kurās sākas azartspēles. Citās valstīs ir stingri tiešsaistes cenzūras likumi, kas var aizliegt piekļuvi jebkurai vietnei, kuru valdība uzskata par amorālu vai kuru var uzskatīt par darbojošos pret nacionālajām interesēm vai reliģisko pārliecību. Dažas citas valstis var atļaut piekļuvi tikai licencētām derību vietnēm, vienlaikus bloķējot visas pārējās.

Piemēram, ja jūs atrodaties valstī, piemēram, Dānijā, Ungārijā, Itālijā, Polijā, Portugālē vai Rumānijā, jūs aprobežosities tikai ar nedaudzām valdības pilnvarotām derību vietnēm un tiksit izslēgts no pārējām. Tādā gadījumā jums būs jāpieslēdzas caur VPN, lai piekļūtu valstī bloķētām derību vietnēm.

Tādas valstis kā Taizeme, Ķīna, Sudāna, Krievija, Dienvidkoreja un AAE ir bēdīgi slavenas par interneta cenzūru un masveida tīmekļa vietņu bloķēšanu. Šajās valstīs cenzētās vietnēs ir iekļautas azartspēļu vietnes, tāpēc, ja atrodaties valstī, kurā ir stingri interneta cenzūras likumi, ir nepieciešams VPN, lai piekļūtu derību vietnēm..

Azartspēles ir stingri aizliegtas daudzās valstīs, tostarp Kubā, Indonēzijā, Vjetnamā un Uzbekistānā, tāpēc, lai piekļūtu tiešsaistes azartspēļu vietnēm arī šajās valstīs, jums vajadzētu izveidot savienojumu, izmantojot VPN. Faktiski VPN ir īpaši svarīgi izmantot tādās valstīs kā šīs, jo šifrētais VPN tunelis slēps visas jūsu tiešsaistes aktivitātes un neļaus jums nonākt nepatikšanās ar varas iestādēm azartspēļu jomā.

Kā izmantot VPN, lai atbloķētu derību lietotnes

Katrā no mūsu atlasītajām ierīcēm ir paredzētas Android VPN un iOS VPN lietotnes, kas jums ļauj ērti piekļūt iecienītākajām tiešsaistes azartspēļu lietotnēm, atrodoties ceļā. Mobilo derību lietotnes atbloķēšana mobilajā ierīcē var nedaudz atšķirties no darbvirsmas datora.

 1. No savas vietnes lejupielādējiet VPN pakalpojumu sniedzēja mobilo lietotni mobilajā ierīcē.
 2. Ja tiešsaistes derību pakalpojums piedāvā mobilo lietojumprogrammu, tā būs jālejupielādē arī ierīcē.
 3. Kad ierīcē esat lejupielādējis atbilstošās lietotnes, dodieties uz priekšu un palaidiet savu VPN lietotni un izveidojiet savienojumu ar vēlamo servera atrašanās vietu.
 4. Kad esat veiksmīgi izveidojis savienojumu, izmantojot ierīces VPN, varat palaist derību pakalpojumu lietotni un sākt likt likmes.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ir ļoti svarīgi pirms derību pakalpojumu lietotnes palaišanas izveidot savienojumu ar savu VPN lietotni, lai pareizi maskētu savu atrašanās vietu un liktu derību lietotnei ļaut piekļūt tās pakalpojumiem..

Ātrs pārskats

Kā mēs esam ieskicējuši šajā rakstā, VPN lietošana ir kritiska ikvienam, kurš vēlas atslēgt visas tiešsaistes azartspēļu iespējas tiešsaistē. Vienkārši sakot, VPN izmantošana ir ātrākais, vienkāršākais un drošākais veids, kā tiešsaistē piekļūt visām iecienītākajām derību vietnēm. Izmantojot VPN, jūs varat atrasties praktiski jebkur citur uz planētas un atbloķēt praktiski jebkuru derību vietni, vienlaikus šifrējot visu jūsu tiešsaistes saziņu, lai nodrošinātu, ka neviens nevarēs noteikt jūsu paveikto..

Vislabākā ir tā sastāvdaļa, ka jums pat nav nepieciešams ķerties pie tūkstošiem VPN pakalpojumu sniedzēju, lai atrastu labāko jūsu tiešsaistes derību vajadzībām, jo ​​visu darbu mēs esam paveikuši jūsu labā. Vienkārši izvēlieties vienu no pakalpojumu sniedzējiem šeit, un jūs ieliksit likmes dažu minūšu laikā!

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me