Internets ir pilns ar vīrusiem - ļaunprātīgu programmatūru, spiegprogrammatūru, ransomware un Trojas zirgiem -, kas ļauj kibernoziedzniekiem pārņemt ierīces un pat lejupielādēt sekundārus ieguvumus no komandu un vadības serveriem.


Reiz cilvēki izmantoja Apple, lai justos drošāk. Tomēr mūsdienās pat Mac lietotājiem ir jābūt uzmanīgiem. Tas nozīmē, ka viņiem ir arī jāaizsargā savas ierīces ar robustu pretvīrusu programmatūru.

Neatkarīgi no tā, vai jums pieder klēpjdators, darbvirsma vai pat mobila ierīce, ir svarīgi pārliecināties, vai jums ir pretvīrusu programmatūra. To nedarot, jūs varat nonākt šausminošā infekcijā, kas hakeriem ļauj piekļūt jūsu slepenajiem datiem, pieteikties jūsu sociālo mediju kontos un nozagt bankas informāciju, e-pastus vai citu konfidenciālu informāciju..

Pretvīrusu izvēle var mulsināt, jo tirgū ir daudz dažādu pretvīrusu programmu. Tātad, trīs labākās pretvīrusu programmas?

Kādas ir labākās pretvīrusu programmas?

 1. F-Secure

  - Lieliska aizsardzība, veiktspēja un lietojamība.

 2. McAfee kopējā aizsardzība

  - Piedāvā daudz funkciju par zemu cenu.

 3. Ļaunprātīga programmatūra

  - Īpaši efektīva un negatīvi neietekmē sistēmas darbību

Labākā pretvīrusu programmatūra 2020: padziļināta analīze

1. F-Secure

 • Cenu noteikšana

  No plkst 69,99 USD
  mēnesī

Ir zināms, ka šis populārais antivīruss nodrošina izcilu aizsardzību, veiktspēju un lietojamību. Programmatūra ir pieejama gan Mac, gan Windows. Testos F-Secure Antivirus darbojas lieliski; konsekventi bloķējot 100% ļaunprogrammatūru. Faktiski F-Secure ieguva AV-TEST labākās aizsardzības balvu 2018. gadā.

Iespējams, ka programmatūra nav tik bagātīga kā dažas citas tirgū esošās pretvīrusu programmas. Tomēr ir vērts atzīmēt, ka liela daļa no šīm papildu funkcijām nav izstrādātas’t vienmēr ir nepieciešams no pretvīrusu viedokļa (lai arī tās dažreiz ir noderīgas ekstras).

Šī programmatūra maksā 35,99 USD, lai aizsargātu vienu ierīci, vai 39,99 USD, lai aizsargātu trīs ierīces, šī programmatūra ir diezgan dārga, ja izvēlaties atsevišķu pretvīrusu plānu. Šī plāna iegāde burtiski ļaus skenēt jūsu mašīnās vīrusus, un tas arī viss.

Tomēr šobrīd F-Secure pārdod savu labāku F-Secure SAFE plānu tikai par 34,99 USD (kas faktiski ir lētāk nekā savrupajam antivīrusam). Šī iemesla dēļ F-Secure SAFE var uzskatīt par lielisku darījumu, kam ir šādas funkcijas:

 • Monitorings reāllaikā
 • Lejupielādes aizsardzība
 • Aizsardzība pret pikšķerēšanu
 • Pārlūka paplašinājums
 • Banku režīms atvieno visus neuzticamos savienojumus no interneta un bloķē to atkārtotu savienojumu, kamēr notiek darījums
 • Atbalsts operētājsistēmām Mac, Windows, Android un iOS
 • Ugunsmūris
 • Lielisks atbalsts, izmantojot tiešraidi

Kaut arī dažas pretvīrusu programmas var nedaudz palēnināt datora darbību, šī pretvīrusu programmatūra nav izsalkusi pēc apstrādes jaudas. Tas ir arī ļoti ērti lietojams, līdz minimumam samazinot funkciju izkārtojumu. Tas padara to par labu iespēju lietotājiem, kuri nav moderni.

Ātrās skenēšanas funkcija ir iestatīta kā noklusējuma funkcija, un tā ir ārkārtīgi ātra - skenēšana tiek pabeigta tikai dažās minūtēs. Iedziļinoties iestatījumos, lietotājiem tiek dota iespēja veikt pilnu sistēmas skenēšanu. Tomēr, ja jūs esat pieradis spēt skenēt noņemamos diskus vai veikt pielāgotos skenējumus, šī programmatūra varētu jūs pievilt.

Varbūt vienīgais reālais F-Secure trūkums ir tas, ka tas ir tik jutīgs, ka mēdz norādīt uz viltus pozitīvām ziņām. Tomēr tas ir labāk nekā antivīruss, kas nokavē faktisko izmantošanu.

No otras puses, mums vajadzētu pieturēties pie ieteikuma F-Secure tikai tā SAFE plānam - tas ir daudz izdevīgāk un izdevīgāk, un tam ir daudz labāks funkciju klāsts nekā atsevišķajam pretvīrusu plānam..

Kopumā tas ir spēcīgs antivīruss, ar kura palīdzību darbs tiek paveikts. Lieliski piemērots lietotājiem, kuri nav moderni un vēlas kaut ko tādu, kas aizsargā pret 100% vīrusu.

2. McAfee kopējā aizsardzība

 • Cenu noteikšana

  No plkst 34,99 USD
  mēnesī

McAffee ir vēl viens pretvīrusu līdzeklis, kuru neatkarīgais revidents AV-TEST augstu novērtējis. 2018. gadā tai tika piešķirts visaugstākais iespējamais punktu skaits par aizsardzību, lietojamību un veiktspēju. Tas nozīmē, ka tam var uzticēties, un, lai arī ir taisnība, ka pirms dažiem gadiem par to tika veiktas dažas sliktas atsauksmes, firma kopš tā laika ir pilnībā (un veiksmīgi) pārveidojusi savu ļaundabīgo programmu skenēšanas motoru..

Viena no labākajām lietām par McAffee Total Protection ir tā, ka lietotāji par salīdzinoši zemu cenu iegūst piekļuvi daudzām funkcijām. Lietotāji var aizsargāt 10 ierīces par 44,99 USD (pirmo gadu - atjaunošanas laikā - 109,99 USD). Tas lietotājiem nodrošina aktīvu reāllaika aizsardzību visām ierīcēm un dažas noderīgas ekstras. Arī programmatūra nav izsalkusi uz CPU, un tā negatīvi neietekmēs sistēmas veiktspēju, kad tā darbojas.

Funkcijas ietver:

 • Antivīruss
 • Automātiski atjauninājumi
 • Monitorings reāllaikā
 • Tīmekļa pārraudzība
 • Aizsardzība pret pikšķerēšanu
 • Lejupielādes aizsardzība
 • Ugunsmūris
 • Failu smalcinātājs
 • Paroļu pārvaldnieks
 • Atbalsts vairākām ierīcēm (Windows, macOS, iOS un Android), izmantojot McAffee UI

Izmantojot McAffee’s antivīruss nedaudz pieradīs, jo lietotāja saskarnes lietotāja saskarnei ir visas tās funkcijas viena klienta ietvaros. Lietotāja saskarnes augšpusē dažādas cilnes ļauj lietotājiem piekļūt paroļu pārvaldniekam un citiem drošības līdzekļiem.

Tomēr, veicot tikai nelielu praksi, mēs atklājām, ka viss kļūst vienkārši, un lietotāji var viegli sākt veikt ātru skenēšanu, lai meklētu vīrusus kopējās izmantošanas vietās. Pilna sistēmas skenēšana ir pieejama arī, lai meklētu ļaunprātīgu programmatūru visos cietajos diskos, un zināma pielāgojamība ir pieejama tiem, kam tā patīk vai kuriem ir īpašas prasības.

Vecāku kontrole un anti-spam funkcijas ir arī noderīgas un nozīmē, ka lietotāji ar šo mērenu cenu drošības komplektu patiešām iegūst daudz naudas un cenas. Vienīgais iespējamais McAffee trūkums ir tas, ka aizsardzība pret ransomware nav iekļauta kopējā aizsardzības plānā (jā, šī nav’t zaudēja mums).

Tomēr kopumā mēs domājam, ka šis antivīruss piedāvā daudz iespēju par zemu cenu. Tāpēc McAffee ir labs pretvīrusu līdzeklis ģimenēm vai cilvēkiem, kuriem ir liels skaits ierīču, kuras tām jāaizsargā pret vīrusiem. Mums patīk arī tas, ka McAffee ļauj cilvēkiem 30 dienas izmēģināt kopējo aizsardzības plānu - nepieprasot jūsu kredītkartes datus.

3. Ļaunprātīga programmatūra

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Malwarebytes ir lieliska pretvīrusu programma, kuru mēs esam nolēmuši iekļaut, jo Windows mašīnās tā ir pieejama bez maksas. Bezmaksas lietotāji iegūst pilnīgu piekļuvi pretvīrusu programmatūrai, kas meklē vīrusus, ņemot vērā jaunāko zināmo ļaunprogrammatūru datu bāzi. Šī skenēšana ir ārkārtīgi efektīva, un tāpat kā citas vismodernākās pretvīrusu programmas Malwarebytes negatīvi neietekmē sistēmas veiktspēju

Pretvīrusu var iestatīt, lai meklētu vīrusus tik bieži, cik vēlaties, ar minimālo ieteikto skenēšanu reizi nedēļā. Malwarebytes jauka lieta ir tā, ka, neskatoties uz to, ka tā ir bez maksas, tā ir atjaunināta un droši aizsargā pret ļaunprātīgām infekcijām.

Jāatzīst, ka Malwarebytes bezmaksas versija ir ierobežota; tikai ļaujot lietotājiem veikt vīrusu skenēšanas funkciju. Ikvienam, kurš vēlas aizsardzību reāllaikā - ar aktīvu e-pastu, vietņu un lejupielāžu skenēšanu - būs jājaunina uz piemaksu plānu, kas viņiem atmaksās 39,99 USD gadā. Tas pats ir gadījumā, ja jums nepieciešama aizsardzība pret vīrusiem Mac, iOS vai Android ierīcēm - jo arī šie nesaņem piekļuvi bezmaksas antivīrusam.

Maksāšana par programmatūru arī palielina jūsu aizsardzību, dodot piekļuvi šādām funkcijām:

 • Antivīruss
 • Tīmekļa pārraudzība
 • Automātiski atjauninājumi
 • Aizsardzība pret Ransomware
 • Aizsardzība pret pikšķerēšanu
 • Lejupielādes aizsardzība
 • Diska tīrīšana
 • Droša pārlūkošana

Kopumā šis bezmaksas antivīruss ir ārkārtīgi noderīgs, un, lai gan tas vēl nav’t visiem, mēs saprotam, ka lielākajai daļai cilvēku visā pasaulē joprojām pieder un tiek pārvaldīti Windows datori. Šī iemesla dēļ Malwarebytes tiek uzskatīts par zādzību ikvienam, kurš ir vadījis preci, pieslēdzoties internetam, kam nav nekādas aizsardzības.

Malwarebytes var arī uzskatīt par izcilu iespēju iesācējiem, pateicoties tā intuitīvajam informācijas panelim un viegli saprotamām vadības ierīcēm. Tomēr, ja jūs nolemjat maksāt par pretvīrusu, iespējams, labāk pieturēties pie vienas no šajā sarakstā augstākajām iespējām, jo ​​viņiem ir tendence savās draiverēs uztvert vairāk ļaunprātīgas programmatūras nekā Malwarebytes.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me