Adblokatori pēdējos gados ir kļuvuši par būtiskiem rīkiem mūsu navigācijā tiešsaistes telpā, palīdzot uzlabot veiktspēju, aizsardzību un privātumu. Tā kā šāds popularitātes uzplaukums rada simtiem produktu daudzās platformās, var būt grūti izvēlēties, kurš reklāmas bloķētājs jums ir piemērots un kādos veidos tas varētu palīdzēt.


Kādi ir labākie bloķētāji?

 1. uBlock izcelsme

  - labākais pārlūka paplašinājums

 2. CyberSec (NordVPN)

  - labākais VPN ar reklāmu bloķētāju

 3. AdFender

  - labākā darbvirsmas lietojumprogramma

 4. AdLock

  - labākais Android ierīču bloķētājs

 5. 1Blocker X

  - labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai iOS

 6. Adblock Plus

  - Goda vārds

Kādā vai citā brīdī mēs visi esam saskārušies ar drausmīgo uznirstošo logu - uzmācīgu reklāmas veidu, ko izmanto uzņēmumi, kuri ienākumu ieņēmumus bieži uzskata par prioritāriem par lietotāju apmierinātību. To pašu var teikt par automātiskas atskaņošanas video un pārblīvētām vietnēm, kas piepildītas līdz malām ar animācijām, audio un tekstu, neizbēgami palēninot sistēmas un to joslas platumu..

Adblokatori var palīdzēt klientiem novērst reklāmas, paātrināt iekraušanas laiku un ietaupīt akumulatora enerģiju.

Ievadiet adblocker - programmatūru, kas izstrādāta, lai palīdzētu patērētājiem izvairīties no manipulācijām ar zīmoliem, novēršot reklāmas parādīšanos ekrānā. Galddatoru lietotāji uzreiz redz uzlabojumus, straujāk ielādējot tīmekļa lapas, taču ieguvumi ir īpaši jūtami mobilajām un klēpjdatoriem, saglabājot akumulatora darbības laiku.

Jums tiks piedots domāt, ka tieši šeit darbarīka funkcionalitāte beidzas, ņemot vērā tā vārdu, bet daži produkti var būt spējīgi uz daudz ko citu. Tie palīdz aizsargāt lietotājus no ļaunprātīgas reklāmas, kas pazīstamas kā “ļaunprātīgas reklāmas”, jo uzbrucēji tos izmanto, lai izplatītu kaitīgu kodu. To var izdarīt, novirzot lietotāju uz kompromitētu vietni vai neatgriezeniski lejupielādējot slepenu lejupielādi nenojaušamiem upuriem, dažos gadījumos bez noklikšķināšanas uz pašas reklāmas.

Adblokatori arī izrādās noderīgi cīņā par privātumu, jo vietnes turpina sifonēt lietotāju datus. Vairāki sludinājumi ir draņķīgi, lai izsekotu katru lietotāja izdarītu klikšķi, veidojot interešu profilu, kurā iekļauta tāda intīma informācija kā vecums, atrašanās vieta, draugi un cita.

Adblokatoru veidi

Kā vienmēr, ne visas programmas ir veidotas vienādi un tām var būt dažādas formas. Lai gan daži veidi ir izteikti populārāki nekā citi, noteikti jāizvērtē plusi un mīnusi, lai noteiktu labākos bloķētājus tādām pārlūkprogrammām kā Chrome, Firefox vai Safari, operētājsistēmām, piemēram, Windows 10, Android vai iOS, un neskaitāmajai daļai ierīču. tur.

Pārlūka paplašinājumi

Neatkarīgi no tā, vai lietotājs izvēlas uzņēmumam piederošu programmatūru, piemēram, Google Chrome, vai atvērtā pirmkoda piedāvājumus, gandrīz visās pārlūkprogrammās ir iebūvētas reklāmas bloķēšanas funkcijas, lai izvairītos no reklāmprogrammatūras. Diemžēl šie pasākumi bieži ir ierobežoti, un lielākā daļa novirzās uz paplašinājumiem, lai maksimāli izmantotu pārlūka iespējas.

Visvieglāk ir instalēt pārlūka bloķētājus, kas piedāvā daudz pielāgošanu.

Līdz šim vispopulārākais reklāmas bloķētāja veids, paplašinājumus ir visvieglāk uzstādīt tikai ar dažiem klikšķiem un piedāvā plašu pielāgošanu. Parasti reklāmas tiek bloķētas pēc noklusējuma; ja lietotājiem ir manuāli jāiekļauj uzticamo vietņu iekļaušana baltajā sarakstā, ja viņi vēlas palielināt uzņēmuma ieņēmumus.

Protams, Chromium bāzes pārlūkprogrammās ir vislielākais adbloķēšanas paplašinājumu klāsts, pateicoties tam, ka pārlūks Chrome pārspēj lielāko pasaules tirgus daļu. Lai gan Firefox ir pieejams labs klāsts, atbalsts tiem, kas uzskaitīti mūsu 5 drošākajos pārlūkprogrammās, kas izveidoti privātumam, ir arvien mazāks un atšķirīgāks. Lietotāji arī riskē ar neaizsargātību pret pārlūka pirkstu nospiedumu noņemšanu, izmantojot daudzus paplašinājumus, kā rezultātā ir nepieciešama papildu aizsardzība, piemēram, Firefox Canvas Defender..

Bezmaksas ne vienmēr ir labs

Sākumā varētu šķist svētība, ka daudzi reklāmas bloķētāji var brīvi izmantot, taču diemžēl ne visi no tiem var nodrošināt privātuma līmeni, ko patērētājs sagaida. Daži nopelna naudu, diskrēti iekļaujot baltajā sarakstā reklāmas uzņēmumiem, kuri izvēlas dalīties ieņēmumos ar izstrādātāju, savukārt citi dažreiz darbojas, savācot un pārdodot pašu lietotāju datus.

Plusi par pārlūka paplašinājumiem

 • Viegli uzstādīt
 • Lietotāju draudzīgs
 • Pielāgojams
 • Plaša apmaksātu un bezmaksas bloķētāju izvēle

Pārlūkprogrammas paplašināšanas mīnusi

 • Atbalsta diapazons vienā pārlūkprogrammā
 • Neaizsargātība pret pārlūka pirkstu nospiedumu noņemšanu
 • Daži bezmaksas bloķētāji nav tik privāti, kā šķiet

VPN ar Adblockers

Virtuālie privātie tīkli (VPN) ir ļoti svarīgi, kad runa ir par tiešsaistes privātumu, ar iespēju slēpt to, no kā jūs nokļūstat, kas padara tos par ideālu rīku, lai izveidotu savienojumu ar adblokatoriem. Daži izstrādātāji ir atņēmuši vidusmēra cilvēku, piedāvājot savā pakalpojumā reklāmas bloķēšanas funkcijas, atstājot vairāk laika privātai tīmekļa pārlūkošanai un mazāk laika meklējot nevainojamu programmatūru.

VPN ar reklāmu bloķētājiem var būt ērti, bet dārgi.

Kā vienas pieturas aģentūras lietotāji līdztekus VPN funkcijai izmanto visas tradicionālā bloķētāja priekšrocības, padarot reklāmprogrammatūru neticami sarežģītu profila veidošanu. Paketes bieži ir premium abonementu sastāvdaļa, kas lietotājam ļauj aizsargāt vairākas ierīces vienlaikus.

Tā kā iebūvētā programma ir apmaksāta funkcija, nav jocīga biznesa par to, kā uzņēmums pelna naudu, taču tas padara to mazāk pieejamu nekā daži pārlūka paplašinājumi. Tomēr galvenais trūkums ir tāds, ka bloķēšanu nevar izmantot atsevišķi, jo funkcija aktivizējas tikai tad, kad ir pievienota VPN

Plusi no VPN ar reklāmu blokatoriem

 • Nāk komplektā ar VPN
 • Vienas pieturas aģentūra privātumam

Mīnusi VPN ar reklāmu blokatoriem

 • Nepieciešama piemaksa, maksas abonements
 • Reklāmu bloķētāja funkcionalitāti nevar izmantot atsevišķi

Reklāmu bloķētāja darbvirsmas lietojumprogrammas

Lai gan tā ir daudz netradicionālāka metode, kā atbrīvoties no reklāmām, ir neliels skaits reklāmu bloķētāju lietojumprogrammu, kuras var tieši instalēt galddatoros.

Galddatoru bloķētāji novērš reklāmas vairākos pārlūkos un lietojumprogrammās.

Atšķirībā no paplašinājumiem, šīm programmām ir iespēja neļaut reklāmas parādīties vairākos pārlūkos vienlaikus - kas ir parocīgi, ņemot vērā, ka vienmēr tiek mudināta instalēt vairāk nekā vienu pārlūku. Pat reklāmām, kas ievietotas citās lietojumprogrammās un Windows 10, ir grūti pret šīm adblocker lietotnēm.

Arī pretstatā paplašinājumiem adblocker lietotnēm ir tendence aizņemt lielāku daudzumu sistēmas resursu, piemēram, atmiņas, pat ja tās netiek izmantotas. Arī stingri bezmaksas programmu versijas joprojām ir ierobežotas vai ir atpalikušas attīstībā salīdzinājumā ar apmaksātajām alternatīvām, atstājot tās nedaudz mazāk pieejamās.

Plusi darbvirsmas bloķētāju lietojumprogrammām

 • Ietver vairākus pārlūkus un programmas

Desktop adblocker lietojumprogrammu mīnusi

 • Resurss smags
 • Bezmaksas versijas parasti ir ierobežotas vai novecojušas
 • Nav daudz no izvēles

Maršrutētāja ielādēti bloķētāji

Izmantojot nelielu kompetenci, ir iespējams ielādēt bloķētājus īpašos vai virtuālos maršrutētājos, novēršot reklāmas domēna vārdu sistēmas (DNS) līmenī. Ieviešana ir atkarīga no katra maršrutētāja saskarnes, un, lai arī to iestatīšana bieži vien ir sarežģītāka nekā alternatīvas, tie dod vislielākos rezultātus.

Maršrutētāja ielādēti bloķētāji novērš reklāmas, pirms tās sasniedz jūsu sistēmu, padarot lietas ātru.

Lai gan iepriekš minētie bloķētāji pārtrauc reklāmas parādīšanos, vairums neko nedara, lai liegtu vietnei lejupielādēt personalizētus reklāmkarogus, attēlus un videoklipus, pamatojoties uz lietotāja pārlūkošanas vēsturi un saglabātiem sīkfailiem. Aizliedzot šīm reklāmām ielādēt DNS līmenī, tiek ne tikai palielināta veiktspēja, bet arī tiek rūpētas vairākas ierīces mājsaimniecībā, nemaz nerunājot par vairākiem pārlūkiem.

Reklāmu novēršana, izmantojot DNS, parasti ir visa mēroga bloks, ko lietotājs dažreiz var pielāgot, ņemot vērā to, cik stingri ir viņu iestatījumi. Pastāv risks, ka atsevišķas tīmekļa lapas tiek pārlauztas un komerciālas vietnes var tikt iesprostotas ugunsgrēkā, un abas šīs problēmas var novērst, manuāli iekļaujot baltajā sarakstā. Neviens uz maršrutētāju balstīts risinājums nav tik pieejams kā tā vietējie brāļi, taču, kā minēts iepriekš, tas ir īpaši atkarīgs no maršrutētāja lietotāja interfeisa.

Plusi ar maršrutētāju ielādētiem bloķētājiem

 • Piemērots visām ierīcēm telpās
 • Aptur reklāmu ielādi, kā arī to rādīšanu

Mīnusi ar maršrutētāju ielādētiem bloķētājiem

 • Var nemanāmi uzstādīt
 • Nav tik draudzīgi pārvaldāms

Labākie bloķētāju pakalpojumi

1. uBlock izcelsme

Labākais pārlūka paplašinājums

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

uBlock Origin nav’Tas neaptver katru pārlūku, bet tas atbalsta pārlūka Chrome, Firefox, Safari, Edge, Opera un citu Chromium bāzes pārlūku galvenās darbvirsmu versijas. Tas ir viegls salīdzinājumā ar konkurenci, un mūs sagaidīja vismazāk atklāšanas ziņojumu no vietnēm, kas lūdz tos iekļaut baltajā sarakstā, tādējādi uzlabojot manu pieredzi.

2. CyberSec (NordVPN)

Labākais VPN ar reklāmu bloķētāju

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Kaut arī CyberSec drošības komplekts nav’Bez maksas, tas ir iekļauts NordVPN abonementā, sniedzot neticamu naudas vērtību. Lietotāji var piekļūt visām mūsu visaugstāk novērtētā VPN pakalpojuma priekšrocībām, ieskaitot adbloķēšanu un aizsardzību pret ļaunprātīgu programmatūru.

3. AdFender

Labākā darbvirsmas lietojumprogramma

 • Cenu noteikšana

  No plkst 15,95 USD
  gadā

Lai gan AdFender vairs nepiedāvā bezmaksas versiju, sākot no versijas 2.50, tā joprojām ir viena no labākajām reklāmu bloķētājām operētājsistēmai Windows Vista līdz Windows 10, pateicoties salīdzinoši lētajai abonēšanai 19,95 ASV dolāru gadā. Tas ir izmēģināts un pārbaudīts, izmantojot plašu pārlūku klāstu, ieskaitot Waterfox un Pale Moon, divus no privātajiem piedāvājumiem.

4. AdLock

Labākais Android bloķētājs

 • Cenu noteikšana

  No plkst 10,00 USD
  mēnesī

AdLock’darbvirsmas versija nav’Tas ir tikpat konkurētspējīgs kā USD 22 gadā, taču tā abonēšana 11 ASV dolāru vērtībā liecina par labu. Tā’Tas ir nedaudz intensīvāks attiecībā uz resursiem nekā uz pārlūkprogrammām balstītas alternatīvas mobilajām ierīcēm, taču kā atsevišķa lietojumprogramma tā var novērst automātisku video atskaņošanu, uznirstošos logus un vispārīgas reklāmas visā mobilajā tīklā. Google bloķē adbloķēšanas pakalpojumus’s Play veikals, kas nozīmē, ka lietotājiem tas būs jāielādē savā ierīcē.

5. 1Blocker X

Labākais reklāmu bloķētājs operētājsistēmai iOS

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Kā viens no pirmajiem atzītajiem reklāmu bloķētājiem operētājsistēmai iOS, 1Blocker X ir izvēlējies triku vai divus, kas iPhone un iPad ierīču reklāmām paliek pie vietas. Darbojoties kā Safari optimizācija, uzvarēja 1Blocker X’t nedarbojas ar lietojumprogrammām, taču tas ietaupīs sistēmas resursus ar 115 000+ bloķētāju noteikumiem un iestatījumiem, kas neļauj saturu lejupielādēt iepriekš. Tas ir pieejams tieši App Store par vienreizēju maksājumu 4,99 USD.

6. Adblock Plus

Goda vārds

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

AdBlock Plus, citādi pazīstams kā ABP, ir viens no vecākajiem paplašinājumiem apkārt, kas izveidots kā populārākais Firefox adbloķētāja spraudnis. Diemžēl pēdējos gados paplašinājums par to ir kritizēts ‘Pieņemamas reklāmas’ shēma, ļaujot dažiem reklāmdevējiem, kas maksā, maksāt par balto sarakstu. Šo iespēju var izslēgt, bet, ņemot vērā, ka tas ir interešu konflikts un ka tur ir labāki, vairāk privātu pakalpojumu, tas neveicās’t diezgan izveidot mūsu sarakstu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me