Ja meklējat veidu, kā iegūt japāņu IP adresi, labākais veids, kā to iegūt, ir VPN. Vienkārši izveidojot savienojumu ar VPN serveri Japānā, tiek mainīta jūsu IP adrese un visa jūsu interneta trafika tiek šifrēta. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt Japānas pakalpojumiem, kas pašreizējā atrašanās vietā nav pieejami, un jūsu dati tiek turēti drošībā. Tālāk uzskaitītas darbības, kā iegūt Japānas IP adresi, un ieteikt labāko Japānas VPN pakalpojumi.


Kā iegūt Japānas IP adresi

 1. Abonējiet VPN. Lai iegūtu IP adresi Japānā, mēs iesakām NordVPN
  Tomēr šajā rokasgrāmatā jūs atradīsit piecus vispopulārākos VPN pakalpojumus, no kuriem izvēlēties.
 2. Lejupielādējiet un instalējiet programmatūru no jūsu izvēlētā pakalpojumu sniedzēja vietnes.
 3. Izveidojiet savienojumu ar serveri Japānā.
 4. Dodieties uz japāņu vietni vai tiešsaistes pakalpojumu, kuram vēlaties piekļūt.
 5. Ērties un baudīt pilnīgu privātu piekļuvi Japānas vietnēm un pakalpojumiem.

VPN ar japāņu serveriem - iegūstiet Japānas IP adresi

Zemāk uzskaitīti mūsu ieteikumi par labākajiem pakalpojumiem, kas jums piešķirs Japānas IP adresi. Ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par jebkuru no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet pakalpojuma sniedzēja vietnē. Alternatīvi, ja esat Japānas iedzīvotājs un vēlaties uzzināt vairāk informācijas par VPN izmantošanu Japānā, iepazīstieties ar mūsu Japānas VPN rokasgrāmatu..

 1. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 2. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNA apgabals

Japānas IP adreses iegūšana - ko darīt tālāk

Izvēlieties piemērotu VPN un lejupielādējiet tā programmatūru

Kad esat izlēmis, kuru no šiem lieliskajiem VPN vēlaties, vienkārši noklikšķiniet uz viņu vietni, abonējiet un lejupielādējiet VPN programmatūru.

Maksājot katru mēnesi par pakalpojumu, ilgtermiņā jums būs jāmaksā vairāk naudas. Paturot to prātā, ja varat atļauties (un jums, visticamāk, būs nepieciešama jūsu Japānas IP adrese visu gadu), saņemiet gada abonementu un maksimāli izmantojiet lojalitātes atlaidi.

Pakalpojumi, kas sniegti šajā rokasgrāmatā, ļaus jums instalēt programmatūru vairākās ierīcēs (tas katram operatoram atšķiras, bet parasti ir vismaz trīs un maksimāli piecas). Tas nozīmē, ka varat to instalēt klēpjdatorā, viedtālrunī un / vai iPad: neatkarīgi no tā, kas jums nepieciešams.

Izmantojiet OpenVPN šifrēšanu

Tirgū ir pieejamas daudzas VPN šifrēšanas iespējas, taču visdrošākā ir OpenVPN šifrēšana. Mēs ļoti iesakām šo spēcīgo šifrēšanas veidu. Jūs varēsit atlasīt OpenVPN šifrēšanu VPN lietotnē Windows mašīnām un Android.

Ja esat Mac vai iOS lietotājs, OpenVPN nav iebūvēts, tāpēc jums būs jāizmanto atsevišķa programmatūra, piemēram, Tunnelblick. Tunnelblick ir bezmaksas programmatūras gabals, un tas ļaus jums izmantot OpenVPN savās Apple ierīcēs. Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo, apskatiet mūsu rakstus Mac VPN vai VPN iPhone.

Pievienojiet savu izvēlēto japāņu serveri

No VPN serveru saraksta vienkārši atlasiet vienu no Japānas servera atrašanās vietām. Izvēloties vienu augstāk par sarakstu, jūs iegūsit lielāku savienojuma ātrumu. Izvēlieties labāko serveri, ko varat, ja plānojat straumēt HD formātā. Tas ir viss, kas tam ir! Tagad, kad esat izveidojis savienojumu, jums ir bonafide Japānas IP adrese. Jebkura veida nolūkos jūs atrodaties Japānā un varat piekļūt visām ierobežotajām vietnēm, kas paredzētas tikai Japānai.

Citi veidi, kā iegūt Japānas IP adresi

VPN izmantošana ir līdz šim labākais, privātākais un drošākais veids, kā iegūt Japānas IP adresi. Tomēr ir arī citas metodes. Tie ir uzskaitīti zemāk:

SmartDNS

SmartDNS visā pasaulē izmanto cilvēki, kuri vēlas straumēt ģeogrāfiski bloķētu saturu. Trūkums ir tāds, ka tas vispār nenodrošina šifrēšanu. Bez drošības garantijām jūs nopietni riskējat, ja nolemjat atbloķēt ar autortiesībām aizsargātu saturu. Izmantojot SmartDNS, jūs nesaņemat nekādu mieru, drošības funkcijas vai aizsardzību pret valdību, ko saņemat ar VPN..

Tor

Tor ir opcija, kas nodrošina augstu drošības līmeni. Tas ir bezmaksas pārlūks, kas veic ļoti līdzīgu darbu kā VPN pakalpojums. Ja jūs to izmantojat, lai atlasītu izejas mezglu Japānā, jūs varēsit piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam ļoti drošā veidā. Diemžēl problēma ar Tor ir tā, ka tiešām var ciest savienojuma ātrums, kas HD atkritumu straumēšanai padara to par atkritumu. Tomēr vismaz tas nodrošina drošību.

Pilnvaras

Visbeidzot, jūs varētu izmantot bezmaksas starpniekserveri. Apkārt ir daudz pilnvaru, un daži noteikti ir ļoti lēti (ja ne bez maksas). Bezmaksas starpniekserveru trūkums ir tāds, ka to lietošana ir ierobežota. Šī iemesla dēļ, visticamāk, jūs piedzīvojat reizes, kad sasniegsit savienojuma limitu, kad esat iecienītākās TV pārraides vidū. Kopumā starpniekserveri piedāvā lēnu ātrumu, ļoti apšaubāmas privātuma politikas un palielina trešo personu piekļuves iespēju jūsu datiem. Paturot to prātā, starpniekserveri lielā mērā ir azartspēles, ko mēs patiešām iesakām izvairīties.

japāņu vpn

Kāpēc mēs iesakām japāņu IP VPN

VPN līdz šim ir labākais līdzeklis Japānas IP adreses iegūšanai. Jāatzīst, ka, ja izvēlēsities zemāka līmeņa VPN, jūs faktiski neiegūsit daudz labāku privātumu nekā ar starpniekserveri, un ātrumi var būt tikpat briesmīgi, cik tie ir Tor.

Tomēr visi šajā rokasgrāmatā norādītie VPN ir pasaules klases. Tie nodrošina visaugstāko šodien pieejamo personiskās kiberdrošības līmeni un ļaus atbloķēt vietnes izcilā ātrumā. Tā kā interneta pakalpojumu sniedzēji un valdības, kā arī reklāmdevēji un korporācijas izmisīgi vēlas snaust jūsu tīmekļa trafikā, nav šaubu, ka VPN ir ļoti ieteicams privātuma risinājums..

Japānas IP adrese: apsvērumi

Lai gan japāņu IP adreses iegūšana ir vienkārša, ir dažas lietas, kas jums jāņem vērā. Tie ir uzskaitīti zemāk:

 1. Privātums un drošība

  Jums jāmeklē ne tikai ātrs VPN, bet arī VPN, kam ir uzticama privātuma politika.

  Daudzi VPN uztur lietošanas žurnālus. Šos žurnālus varēja izmantot, lai atklātu, ko jūs darāt tiešsaistē. Labākie VPN neuzglabā lietošanas žurnālus, un paši labākie VPN neuzglabā žurnālus (nulles žurnālu politika).

 2. Šifrēšana

  Pēc tam pārliecinieties, ka netērējat savu naudu VPN pakalpojumam, kura šifrēšana ir vāja. Daudzi VPN nodrošina novecojušas, nedrošas šifrēšanas formas, kuras mēs vienkārši nevaram ieteikt. Abonēšana šiem pakalpojumiem ne tikai radītu kļūdainu drošības sajūtu, bet arī palielinātu drošības riskus. Tas ir tāpēc, ka dažreiz slikti VPN pārdod lietotāju datus trešajām personām.

  Šajā rokasgrāmatā mēs esam iekļāvuši tikai pasaules klases VPN, kas ir zināmi kā uzticami. Uptime ar visiem šiem VPN ir gandrīz 100%. Turklāt viņu Japānā izvietoti VPN serveri ļaus jums iegūt Japānas IP adresi ar zibens ātru savienojuma ātrumu. Tas nozīmē, ka nevajadzēs tērēt laiku, atpaliekot un gaidot straumju samazināšanos.

  Mūsu ieteiktie VPN nodrošina arī visaugstāko šifrēšanas līmeni, kāds šodien pieejams VPN tirgū. Konkrēti, OpenVPN protokols (mūsu visieteicamākais protokols), un tas ir tālu un visdrošākais šobrīd pieejamais VPN šifrēšanas veids..

 3. Kādas ir atšķirības starp VPN?

  1. Pārkāpjot Japānā savu IP adresi, lai iegūtu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jums jābūt ļoti drošam. Diemžēl daudzi VPN nepiedāvā nepieciešamo pakalpojumu līmeni, lai jūs droši aizsargātu (nulles žurnāli vai nav izmantošanas žurnālu politikas).
  2. Izvēloties VPN, lai iegūtu japāņu IP adresi, jums vajadzētu izvēlēties serverus. Turklāt šiem Japānas IP serveriem jābūt neticami ātriem (lai izbaudītu HD video saturu)..
  3. Lai saglabātu privātu un drošu piekļuvi Japānas iekšienē, jūsu VPN ir jābūt militārā līmeņa šifrēšanai. Turklāt VPN sniedzējam ir jārīkojas uzticami un droši jūsu dati.

Dodieties uz vietni, kas jums patīk tikai Japāna!

Neatkarīgi no tā, kuru VPN esat izvēlējies, jūs varēsit piekļūt tikai Japānas saturam.

Atcerieties, ka jūsu VPN ne tikai veic Japānas tiešsaistes pakalpojumu un abonementu atbloķēšanu. Tas arī ļaus jums piekļūt saturam no visas pasaules! Turklāt visi šajā rokasgrāmatā esošie VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai naudas atdošanas garantiju. Tas ir tāpēc, ka viņi visi nodrošina augstas klases VPN pakalpojumus, kas ir labi abonēti visā pasaulē, un ka viņi tic, ka jums patiks un vēlaties turpināt izmantot.

Japānas IP adrese: secinājums

Šajā rokasgrāmatā mēs esam snieguši soli pa solim japāņu IP adreses iegūšanu. Lai saņemtu IP adresi Japānā, mēs iesakām NordVPN
, jo tas nodrošina visu nepieciešamo visplašākajā un uzticamākajā paketē. Tomēr, lai dotu jums daudz iespēju, šajā rokasgrāmatā mēs esam iekļāvuši arī četrus citus izcilus pakalpojumus.

Šiem visiem VPN ir izcili serveru tīkli kas ļaus jums izveidot savienojumu ar vislabāko ātrumu - ideāli straumēšanai HD formātā. Šifrēšana tiek nodrošināta, izmantojot mūsu ieteikto protokolu (militārā līmeņa OpenVPN) ar visiem pieciem VPN. Visbeidzot, visiem šajā rokasgrāmatā esošajiem VPN ir lieliska reputācija, un tie ir labi pazīstami kā privātuma un drošības nodrošināšana abonentiem..

Apkopojot šo rokasgrāmatu, mēs visu esam ņēmuši vērā, lai jūs bez grūtībām varētu droši izvēlēties Japānas IP. Tātad, dodieties uz priekšu, ja jums būs japāņu IP.

Labākie VPN, lai iegūtu Japānas IP adresi: kopsavilkums

 1. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 2. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 3. IPVanish

 4. VyprVPN

 5. VPNA apgabals

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me