Ķīniešu vietnes, kuru ģeogrāfiskais ierobežojums ir noteikts tikai Ķīnā, nav pieejamas ārpus visas valsts. Šī iemesla dēļ ikvienam, kurš vēlas nokļūt aiz Lielā Ķīnas ugunsmūra (GFW), ir nepieciešama IP adrese Ķīnā. Atbilde ir virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums, kas ļauj ikvienam viegli “sabojāt” savu atrašanās vietu Ķīnā. Lai gan ir dažas funkcijas, kas ir nepieciešamas Ķīnas VPN, lai apietu lielisko ugunsmūri. Ar labākais VPN, ikviens var redzēt ķīniešu vietnes, it kā tās atrastos Ķīnā.


Iegūstiet Ķīnas IP adresi

Iegūstiet Ķīnas IP, izmantojot šādus VPN pakalpojumus

Ķīniešiem, kuri strādā ārzemēs vai atvaļinājumā, VPN ir ideāls. Sniedzot ķīniešu IP adresi, viņi var piekļūt visiem ķīniešu tīmekļa pakalpojumiem, piemēram, banku pakalpojumiem vai Renren. Cilvēkiem, kuri vēlas iegādāties tieši no Ķīnas ražotājiem, ideāla ir arī Ķīnas IP adrese. Tomēr paturiet prātā, ka Ķīna aktīvi cenšas ierobežot VPN. Šis saraksts var tikt mainīts, un pirms abonēšanas vienmēr jāpārbauda VPN (sazinoties ar klientu apkalpošanas dienestu)..

Labākais VPN Ķīnas IP

Tālāk apskatiet labākos VPN pakalpojumus ar Ķīnas IP adresi.

1. VPNA apgabals

 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams vietnē


  • Windows

  • Android

  • iOS

  • MacOS

  • Linux
 • Atbloķē


  • Netflix

  • iPlayer

  • Amazon Prime

  • Hulu

VPNArea ir absolūti pārsteidzoša iespēja ikvienam, kam nepieciešama ķīniešu IP adrese. Šī VPN ir ne tikai lieliska naudas vērtība, bet arī atrodas Bulgārijā - tālu no visām invazīvām jurisdikcijām. Šis nulles žurnālu VPN ir ļoti uzticams, tam ir lietotnes visām platformām, un tas ir pilnībā aprīkots ar killswitch, DNS noplūdes aizsardzību un slepeno režīmu (lai apietu Ķīnas lielo ugunsmūri)..

VPNArea nodrošina fantastisku ātrumu straumēšanai tādās vietnēs kā Youku. Turklāt tas ļauj vienādranga (P2P) ar BitTorrent. Ar serveriem Ķīnā-Kvindao un Ķīnā-Šanhajā šis VPN ir lieliski piemērots ķīniešu IP adreses iegūšanai. Kāpēc gan neizmēģināt, pateicoties 14 dienu naudas atdošanas garantijai?

2. ProxySH

 • Cenu noteikšana

  No plkst USD 3,33
  mēnesī

 • Pieejams vietnē


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

Proxy.sh ir VPN, kas atrodas Seišelu salās. Tas ir ideāli piemērots abonentiem, kuri vēlas ienākt VPN Ķīnā, pateicoties ātriem, uz Ķīnu balstītiem serveriem. Proxy.sh ir apņēmies ievērot lietotāju privātumu un anonimitāti, kas ir fantastiski. Reģistrācija ir vienkārša, un tai nepieciešama tikai e-pasta adrese. Lieliski piemērots arī tiem, kuri vēlas, lai šis anonimitātes papildu slānis būtu tas, ka tas pieņem bitkoinus. Šifrēšana ir spēcīga OpenVPN.

Neliels trūkums ir tas, ka, lai arī pakalpojums ir ļoti drošs, tas dažreiz var būt nedaudz lēnāks nekā daži no citiem mūsu pieminētajiem pakalpojumu sniedzējiem. Pārbaudes laikā lejupielādes ātrums nedaudz pieauga. Tomēr šis VPN joprojām ir ļoti labs Ķīnas IP adreses iegūšanai, salīdzinot ar lielāko daļu citu VPN. Šis nelielais negatīvais ir līdzsvarots ar izcilo drošību, ko nodrošina Proxy.sh, un ir iespējams uzlabot kontu, lai iegūtu labāku ātrumu. Lielisks VPN tunelis uz Ķīnu.

3. HMA

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,99 USD
  mēnesī

 • Pieejams vietnē


  • Windows

  • MacOS

  • Android

  • Linux

  • iOS
 • Atbloķē


  • Netflix

  • iPlayer

Labākais veids, kā 2018. gadā iegūt Ķīnas IP adresi, joprojām ir populārais VPN pakalpojums HMA. Tas notiek neskatoties uz to, ka tas laiku pa laikam ir piedzīvojis nelielas neveiksmes (ieskaitot gadījumus, kad pagājušajā gadā uz laiku zaudēja visus trīs serverus).

Tikai par 4,99 USD mēnesī (par gada abonementu) lietotāji var piekļūt vairāk nekā 860 serveriem vairāk nekā 190 valstīs - ieskaitot kontinentālo Ķīnu. HMA bija dažu diskusiju centrā par palīdzības sniegšanu varas iestādēm (nododot dažus datus par vienu no tā abonentiem). Tomēr šķiet, ka tas ir bijis tikai neliels trūkums, un kopumā VPN ir ļoti patika (īpaši ķīniešu IP adreses iegūšanai)..

Abonenti var izmantot divus vienlaicīgus savienojumus. Ātrums Ķīnas serveros ir lielisks, un lietotājiem nebūs grūti straumēt HD formātā. Šifrēšana ir nozares standarts, jo HMA piedāvā mūsu ieteikto protokolu - OpenVPN. Tas arī piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju, lai jūs varētu izmēģināt pakalpojumu bez riska. Pateicoties lieliskajiem ķīniešu serveriem, HMA ir labākais veids, kā 2018. gadā iegūt Ķīnas IP.

4. EarthVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,06 USD
  mēnesī

 • Pieejams vietnē


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

Pēdējais variants, kā izlikties, ka ir Ķīnā, ir EarthVPN. Tas ir lēts VPN, kam Ķīnā ir izcili serveri. Tas ir pieejams visām populārajām platformām, nekad neveicina joslas platumu, un piedāvā plašu VPN protokolu klāstu (ieskaitot mūsu ieteikto protokolu, OpenVPN).

EarthVPN ir nulles žurnāla VPN, kas ir lielisks jaunums cilvēkiem, kuri vēlas Ķīnas IP adresi un spēcīgu privātumu. Turklāt tikai par 3,99 USD mēnesī lietotāji saņem tādas lieliskas iespējas kā Socket Secure (SOCKS) starpniekserveri un Secure Shell (SSH) tunelēšana.

Visbeidzot, kā arī ātriem un uzticamiem serveriem Ķīnā, EarthVPN ir vairāk nekā 304 serveri 32 valstīs, lai atbloķētu saturu visā pasaulē..

Atlasiet lejupielādējamo VPN

Tiklīdz esat izlēmis, kuru no VPN vēlaties, noklikšķiniet uz savas izvēlētās VPN vietnes un abonējiet. Maksājot par savu VPN gadā, jūs ietaupīsiet daudz naudas, tāpēc, ja jums regulāri jāizmanto ķīniešu IP adrese, izvēlieties gada abonementu.

Pēc reģistrēšanās VPN Ķīnā jums tiks dota pieeja VPN programmatūras (klienta) lejupielādei. Programmatūra savienojumam ar ķīniešu IP adresi tiks lejupielādēta ļoti ātri, un to ir neticami viegli instalēt. Atcerieties tikai izvēlēties platformu, kuru izmantojat.

Mēs visi iesakām VPN atļaut vairāk nekā vienu vienlaicīgu savienojumu, lai viedtālrunī, planšetdatorā un klēpjdatorā varētu izveidot savienojumu ar Ķīnas vietnēm..

hidemyass-china

Izvēlieties OpenVPN šifrēšanas protokolu

Šeit, ProPrivacy.com, mēs dodam priekšroku un iesakām OpenVPN šifrēšanas protokolu - lūdzu, izvēlieties to izvēlētajos VPN iestatījumos. Dažu ģeogrāfiski bloķēta satura pārlūkošana var būt autortiesību pārkāpums, taču OpenVPN nodrošinās jūsu drošību.

Atcerieties: ja rodas kādas problēmas, VPN sniedzējs varēs jums palīdzēt ātri novērst visas problēmas. Vienkārši sazinieties ar viņiem vai sazinieties ar mums šeit, vietnē ProPrivacy.com. Mēs vienmēr priecājamies palīdzēt.

Izveidojiet savienojumu ar ķīniešu IP adreses serveri

Pēc ierīcē instalētās VPN programmatūras (un izvēloties OpenVPN) ir pienācis laiks izveidot savienojumu ar ķīniešu IP adresi.

Lai to izdarītu, no VPN serveru saraksta vienkārši izvēlieties serveri Ķīnā. Noklikšķiniet uz Savienot un pagaidiet, līdz programmatūra kļūst zaļa, vai sakiet Pievienots. Tiklīdz savienojums tiek izveidots, jūsu dati tiek pilnībā šifrēti, un šķiet, ka jūsu IP adrese ir no Ķīnas. Rezultātā jūs, šķiet, esat tieši tāds pats kā jebkura cita persona, kas izmanto internetu no Ķīnas.

Ķīnas IP adrese: apsvērumi

VPN iegūšana, kas nodrošina Ķīnas IP adresi, ietver dažus svarīgus apsvērumus. Šajā rokasgrāmatā mēs esam uzmanīgi pievērsuši uzmanību šiem faktoriem, lai pārliecinātos, ka jūsu Ķīnas VPN tunelis labi veic šo darbu.

Ne katrs tirgū esošais VPN darbojas labi - daži darbojas šausmīgi lēni. Turklāt daudzi VPN nav ne uzticami, ne uzticami. Ir vairāk nekā 800 VPN pakalpojumu sniedzēju, no kuriem daudziem pakalpojumiem ir novecojusi šifrēšanas un konfidencialitātes politika, kas ir neticami riskanta. Daži pat pārdod klientu datus trešajām personām.

Nekvalitatīvs VPN vienkārši nav reāla iespēja. VPN ir jānodrošina ātra, neierobežota piekļuve Ķīnas IP adresei, kā arī efektīva drošība un privātums. Bez abiem šiem VPN ir lielisks izvilkums.

Kas Ķīnai padara labu VPN?

Ja Ķīnā izmantojat IP adresi, lai piekļūtu ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jums jābūt ļoti drošam. Diemžēl daudzi VPN nodrošina slikti ieviestu vai novecojušu šifrēšanu. Turklāt daudzi VPN nenodrošina drošu pakalpojumu līmeni.

Izvēloties VPN ar Ķīnas IP adresi, abonentiem ir nepieciešams serveris, kas tos veiksmīgi iegūst caur GFW. Šiem Ķīnā bāzētajiem serveriem arī jābūt zibens ātrumā, pretējā gadījumā jūsu interneta savienojums būs pārāk lēns.

Lai izbaudītu ķīniešu IP adresi, patērētājiem ir nepieciešams VPN, kas nodrošina mieru, pateicoties vismodernākajai šifrēšanai un privātuma praksei. Šī iemesla dēļ Ķīnas VPN nevajadzētu glabāt lietošanas žurnālus, dalīties ar datiem ar trešajām personām un nodrošināt OpenVPN šifrēšanu (stingri ieviesta). Visi šajā rokasgrāmatā atlasītie VPN nodrošina drošu un privātu piekļuvi ķīniešu IP adresēm.

Izmantojiet jebkuru ķīniešu vietni!

Ar VPN abonēšanu interneta brīvība kļūst par normu. Abonenti var privāti un droši piekļūt saturam jebkur, kur viņu VPN ir serveris. Lai izmantotu ķīniešu vietnes, ir nepieciešama Ķīnas IP adrese. Šo svarīgo pakalpojumu nodrošina visi mūsu ieteiktie VPN pakalpojumi.

Visiem lieliskajiem VPN, ko mēs iesakām, ir arī VPN serveri, kas atrodas visā pasaulē. Tas nozīmē, ka varat izmantot savu VPN abonementu, lai izveidotu savienojumu arī ar vietnēm arī daudzās citās valstīs. Konfidencialitāte vienmēr ir noderīga, tāpēc datu šifrēšanai vienmēr ir jāizmanto VPN. Jūs varat arī piekļūt lieliskam ģeogrāfiski ierobežotam saturam visā pasaulē. Ja interneta brīvība ir tā, ko vēlaties, VPN ir atbilde.

VPN Ķīnā - ātrs brīdinājums

Pēdējā gada laikā Ķīna ir aktīvi vērsusies pret VPN. Vissliktāk ir ietekmējuši vietējie VPN Ķīnā. Tomēr pat daži starptautiski VPN, kuriem Ķīnā ir beigu serveri (ķīniešu IP adreses), ir cietuši no saviem serveriem. Šī ir nemitīga un nepārtraukta testamentu cīņa. Labā ziņa ir tā, ka (kā jūs varat redzēt no šī raksta) joprojām ir daži VPN, kas Ķīnā ļauj iegūt IP adresi. Tomēr pašreizējā klimata dēļ vienmēr ir vērts noklikšķināt uz VPN, lai vaicātu, vai viņiem joprojām ir serveri Ķīnā. Šajā sarakstā esošie VPN ar jums ātri sazināsies, un vismaz tad jums būs skaidra atbilde par ķīniešu IP adreses iegūšanu..

Secinājums

Šajā ceļvedī mēs parādījām, kā ikviens var viegli iegūt ķīniešu IP adresi. Labākais VPN pakalpojums Ķīnas IP adreses iegūšanai ir HMA. Tā kā cilvēki bauda izvēli, mēs esam arī ieteikuši četrus citus pakalpojumus. Mēs cieši apskatījām tirgu, lai izlemtu par pieciem labākajiem pasaules VPN ķīniešu IP adreses iegūšanai.

Visi šie VPN atbloķēs ķīniešu vietnes. Turklāt viņi visi piedāvā sava veida izmēģinājuma periodu, lai jūs varētu pārbaudīt VPN bez riska, lai pārliecinātos, ka tas darbojas. Turklāt visi mūsu ieteiktie VPN ir uzticami pakalpojumi, kas nodrošina dažus no ātrākajiem savienojuma ātrumiem tirgū.

Konfidencialitātes politikas bija ļoti augstas mūsu prasību sarakstā, un visi šie VPN darbojas stingri, kad runa ir par lielisku privātumu saviem lietotājiem. Turklāt šifrēšana atbilst visaugstākajiem standartiem, tāpēc, lietojot Ķīnas IP adresi, varat būt drošs, ka paliksit drošībā.

Visu mūsu ProPrivacy.com komanda ir rūpīgi apsvērusi, lai jūs ar pārliecību varētu izvēlēties Ķīnas VPN. Mēs jums ļausim izvēlēties VPN ar ķīniešu IP adresi. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, atstājiet ziņojumu zemāk.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me