Ātrie VPN pakalpojumi ir vienīgā iespēja, ja vēlaties straumēt HD formātā, veikt video konferences vai spēlēt spēles tiešsaistē. Datu ietilpīgiem uzdevumiem ir nepieciešams īpaši ātrs VPN, kas nozīmē, ka jums jāpaliek prom no 99% VPN. Lielākā daļa VPN nav veidota ar spēcīgiem 1. līmeņa serveru tīkliem, labā ziņa ir tā, ka daži no tiem ir.


Vietnē ProPrivacy.com mēs izmantojam mērķtiecīgi veidotus serverus ar gigabitu līniju, lai pārbaudītu pasaules ātrākos VPN. Mēs trīs reizes dienā veicam savus zinātniskos VPN ātruma testus. Rezultātā varat uzticēties šim rakstam, lai parādītu, kuri VPN ir faktiskie ātrākie VPN - pilnīga nepieļauta patiesība.

Vai vēlaties uzzināt vairāk? Izlasiet mūsu noderīgos ceļvežus, lai iegūtu papildinformāciju par VPN ātruma uzlabošanu:

 • Kāds ir labākais izmantojamais VPN protokols?
 • Kā pārbaudīt ping pa VPN

Kuri ir ātrākie VPN?

Zemāk esošajā tabulā parādīti ātrākie VPN. Šī tabula automātiski atjauninās reālajā laikā, lai sniegtu jums jaunākos rezultātus no mūsu ātruma pārbaudes serveriem. Lai iegūtu papildinformāciju par to, kā mēs veicam testus, lūdzu, izlasiet. Lai uzzinātu vairāk par katru VPN, lūdzu, ritiniet līdz padziļinātiem kopsavilkumiem.

Vieta
Sniedzējs
Vidējais ātrums
Maksimālais ātrums
Apmeklējiet vietni
1.

PureVPN

96,73
Mbit / s
295,96
Mbit / s
2.

Bezdarbība

88.15
Mbit / s
184.15
Mbit / s
3.

ExpressVPN

82.77
Mbit / s
212,09
Mbit / s
4.

SpēcīgsVPN

76,39
Mbit / s
221,73
Mbit / s
5.

NordVPN

74.58
Mbit / s
249,3
Mbit / s

Mūsu testi ir precīzi un precīzi, kas nozīmē, ka katru dienu varat apmeklēt šo lapu, lai pārbaudītu ātrākos VPN. Pēdējo trīs gadu laikā mēs esam izmantojuši savu pielāgoto ātruma pārbaudes sistēmu, lai pārbaudītu pasaules vadošos VPN vairāk nekā 250 000 reizes. Šajā rakstā varat redzēt jaunākos rezultātus, kas tiek automātiski atjaunināti.

Laika gaitā VPN ātrums

Lai arī ātrākie VPN parasti paliek diezgan konsekventi labāko desmitniekā, tie vienmēr pārvietojas. Zemāk redzamā diagramma palīdz, nodrošinot 5 ātrāko VPN vidējo lejupielādes ātrumu 7 dienu laikā.

Kāpēc mēs izveidojām šo VPN ātruma testu

Mūsu unikālā uz serveriem balstītā ātruma pārbaudes metode ļauj mums sniegt daudz precīzākus rezultātus nekā citās VPN salīdzināšanas vietnēs. Šīs vietnes izmanto ātruma pārbaudes tiešsaistes rīkus un vietnes - tāpat kā vietnes, kuras izmantojat, lai mājās pārbaudītu interneta ātrumu.

Tas ir piemērots veids, kā pārbaudīt VPN ātrumu mājās. Tomēr tas nav precīzs VPN novērtēšanas veids. Pārbaudes laikā VPN serverim var būt liela slodze, kas nozīmē, ka recenzents varētu publicēt ļoti neprecīzus rezultātus.

Mūsu metode dod precīzus rezultātus, jo mēs testējam VPN laboratorijas vidē - trīs reizes dienā, septiņas dienas nedēļā, 365 dienas gadā. Redzamie rezultāti ir vidējie rādītāji pēdējās 7 dienās. Tas nozīmē, ka pakalpojumu sniedzējam ir jābūt nemainīgi ātram ātrumam, ja tas vēlas saglabāt iespēju, ka viņu ieteiks ProPrivacy.

VPN ātruma testa metodika

 1. Sākumā mēs pieprasām VPN OpenVPN konfigurācijas (.ovpn) failu saviem serveriem, kas atrodas Honkongā, ASV, Lielbritānijā un Austrālijā.
 2. Pēc tam mūsu izstrādātāji pievieno šos.ovpn failus servera ātruma pārbaudes sistēmai.
 3. Pēc tam mēs pārbaudām šo servera atrašanās vietu eksplozijas (maksimālo) ātrumu *, izmantojot lokāli balstītu testa serveri.
 4. Pēc tam mēs pārbaudām vidējo lejupielādes ātrumu, iegūstot ātruma rezultātus visos četros serveros, kuriem mums ir konfigurācijas faili.
 5. Šis process tiek atkārtots katram VPN trīs reizes dienā.

Rezultāti, kurus saņemat šajā lapā, tiek iegūti no šiem datiem šādi:

 • 60% no vidējā lejupielādes ātruma
 • 40% no eksplozijas ātruma

Kāpēc šie procenti?

Ja ņemtu vidējo rādītāju, kas sastāv gan no maksimālā ātruma, gan no vidējā ātruma, mums ir daudz labāka izpratne par kopējo VPN ātrumu. Tas ir daudz noderīgāk tiešajam lietotājam, jo ​​tas ir taisnīgs ātruma testa rezultātu sadalījums pa dažādiem serveriem, kas sastāv no maksimālajiem ātrumiem un vidējiem.

Mēs izvēlamies to darīt trīs reizes katru dienu, jo uzskatām, ka tas ir pamatīgi, un tas patērētājiem ļauj pastāvīgi analizēt VPN ātrumu reāllaikā, ja viņi to vēlas. Tas arī nozīmē, ka mūsu rezultāti ir aktuāli un atbilstoši - nevis no nejaušas pēcpusdienas pirms daudziem mēnešiem!

Vai es pieredzēšu citētos VPN ātrumus?

VPN nekad nepaātrinās jūsu interneta savienojumu.

VPN ir jāšifrē jūsu dati un jānosūta caur šifrētu tuneli uz VPN serveri ceļā uz gala mērķi (jūsu apmeklētās vietnes). Pēc tam dati jānovirza caur VPN serveri, jo tie no vietnes atgriežas jūsu ierīcē. Šis process nedaudz palēninās jūsu internetu.

Lai uzzinātu vairāk par to, kā šifrēšana ietekmē jūsu savienojuma ātrumu, skatiet mūsu VPN šifrēšanas rokasgrāmatu.

Tātad, kāpēc tas viss, kas jums var šķist par ātriem VPN, jums varētu šķist? Ātrie VPN ir vienkārši pakalpojums, kas nodrošina ātrākos pieejamos VPN serverus. Ātrāki VPN serveri un jo lielāka kapacitāte ar tiem var tikt galā, jo mazāk sastrēgumu un ātruma zaudējumu jūs varat sagaidīt. Mēs pārskatījām VPN tik ātri, ka tie palēninās jūsu savienojumu, ievērojot summu.

Ātrajiem VPN šajā rakstā ir serveru tīkli, kas nodrošina ātrumu, kas ievērojami pārsniedz jūsu mājas internetu. Bet viņi joprojām nevar paātrināt jūsu savienojumu, jo jūsu tīkla ātrumu nosaka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs un tas, cik daudz jūs viņiem maksājat.

Tādējādi, ja jūs maksājat par interneta pieslēguma ātrumu 10 Mb / s, pēkšņi nedarbosities ātrāk tikai tāpēc, ka jūsu VPN ir īpaši ātri serveri, kā minēts mūsu testos..

Bet mans VPN patiešām paātrina manu tīklu! Kāpēc?

Daži interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē uzrauga savu lietotāju trafiku un maksimālo laiku samazina joslas platumu, lai izvairītos no sastrēgumiem visā tīklā. Lai to izdarītu, viņi aizrauj cilvēkus, kuri straumē, lejupielādē straumītes, spēles utt. IPS var to darīt, jo viņi precīzi zina, ko viņu lietotāji dara tiešsaistē un kādas vietnes viņi apmeklē..

Kad izveidojat savienojumu ar VPN, šifrēšana liedz interneta pakalpojumu sniedzējam novērot jūsu darbību, un, ja viņš nezina, ka apmeklējat pakalpojumus, tas zina, ka izmanto lielu joslas platumu - tas var pārtraukt jūs drāzt. Tas notiek diezgan reti, jo interneta pakalpojumu sniedzēji var vienkārši kontrolēt katra lietotāja patērēto joslas platumu un droseļvārstu, ja slieksnis ir sasniegts..

Tomēr daži lietotāji, it īpaši mobilo sakaru lietotāji, ir ziņojuši, ka izmanto VPN, lai apietu droseļvārstu - tas, pateicoties viņu VPN, radīja lielāku ātrumu! Tas ir ļoti reti un ļoti specifisku apstākļu dēļ, tāpēc nevajadzētu cerēt uz ātruma palielināšanu, izmantojot VPN.

Vai es varu saņemt bezmaksas ātru VPN??

Diemžēl bezmaksas VPN nenodrošina ātru ātrumu. Piekļuves nodrošināšana ātriem serveriem ir dārga, kas nozīmē, ka bezmaksas pakalpojumi mēdz būt lēni. Pat premium VPN, kas nodrošina bezmaksas starta plāna droseļvārsta ātrumu, lai mudinātu cilvēkus pāriet uz saviem apmaksātajiem plāniem.

Labākais veids, kā iegūt ātru VPN bez maksas, ir naudas atdošanas garantijas izmantošana. Pateicoties viņu izmēģinājuma politikām, jūs varat bez maksas pārbaudīt jebkuru no mūsu ātrā VPN saraksta pakalpojumiem. Tie atšķiras no pakalpojumu sniedzēju puses, daži pakalpojumi piedāvā milzīgu 45 dienu VPN naudas atdošanas garantiju. Tur ir arī daudz lētu VPN pakalpojumu, tāpēc jūs varat saņemt ātrdarbīgu pakalpojumu par mazāk nekā USD 2 mēnesī.

VPN ātruma salīdzinājums

Zemāk esošajā sarakstā mēs esam uzskaitījuši vidējos ātrumus Mbit / s 30 ātrākajiem VPN pasaulē. Šie rezultāti ir 7 dienu vidējie rādītāji, kas katru dienu tiek atjaunināti. Ja jūsu VPN nav norādīts zemāk; tas ir lēnāks nekā 30. VPN.

Ātrākais saraksts

 • PureVPN (96,73 Mb / s)
 • Nepieejamība (88,15 Mb / s)
 • ExpressVPN (82,77 Mb / s)
 • SpēcīgsVPN (76,39 Mbit / s)
 • NordVPN (74,58 Mb / s)
 • Buferēts (73,63 Mb / s)
 • TunnelBear (72,46 Mb / s)
 • Mulvads (69,55 Mb / s)
 • KaktussVPN (69,52 Mb / s)
 • LeVPN (67,06 Mb / s)
 • PrivateInternetAccess (64,83 Mb / s)
 • Hide.me (64,46 Mb / s)
 • iVPN (63,87 Mb / s)
 • HMA (62.5 Mb / s)
 • Šifrēt.me (61.74 Mb / s)
 • AirVPN (61,67 Mb / s)
 • IPVanish (58,89 Mb / s)
 • VPNA apgabals (58,4 Mb / s)
 • CyberGhost VPN (57,02 Mb / s)
 • VPN.Āzija (56,58 Mb / s)
 • UltraVPN (55,7 Mb / s)
 • ibVPN (53,04 Mb / s)
 • ZoogVPN (49,84 Mb / s)
 • VyprVPN (44,67 Mb / s)
 • ZenMate VPN (42,72 Mb / s)
 • PrivateVPN (37,25 Mb / s)
 • Neierobežots VPN (22,47 Mb / s)
 • GOOSE VPN (9,13 Mb / s)

Vai VPN vienmēr palēninās manu internetu?

Jā, visi VPN mazliet palēnina jūsu internetu. Tas notiek tāpēc, ka ir nepieciešams laiks, lai šifrētu jūsu datus un novirzītu tos uz VPN serveri. Ātrākajiem VPN pasaulē ir 1. līmeņa serveri, kas palēninās jūsu trafiku vairāk, nekā nepieciešams.

Lielākais vairums VPN bremzē jūsu trafiku daudz vairāk, nekā tas notiek tāpēc, ka tiem ir lēni serveri ar pārāk lielu abonementu. Tāpēc labākajiem VPN ir tūkstošiem serveru un katrā vietā ir daudz IP adrešu, lai jūs varētu izveidot savienojumu. Tā rezultātā nav sastrēgumu, un jūsu dati var iziet cauri tā serveriem, nezaudējot ātrumu.

Tomēr nekad nevajadzētu gaidīt, ka ātrs VPN palielina interneta ātrumu. Lai paātrinātu interneta savienojumu, jums būs jāmaksā ISP par ātrāku savienojumu.

Kā iegūt ātrāku VPN ātrumu - padomi

Lai iegūtu pēc iespējas ātrāku VPN ātrumu, ieteicams veikt šādas darbības:

 1. Pievienojieties serverim, kas atrodas pēc iespējas tuvāk. Ja izvēlaties serveri, kas ir tuvāk, savienojuma ātrums uzlabosies.
 2. Izmantojiet ātrāko VPN protokolu - OpenVPN ir ātrākais VPN protokols, kas arī ir drošs. PPTP ir ātrs, taču to vajadzētu izmantot tikai tad, ja privātums nav nepieciešams.
 3. Pievienojiet savam maršrutētājam ar Ethernet kabeli. Ja jūs savienosit datoru ar maršrutētāju ar vadu, jūs optimizēsit savienojuma ātrumu.
 4. Iegūstiet VPN mirgojošu maršrutētāju. VPN var ietekmēt jūsu datora vai ierīces veiktspēju un padarīt to lēnu. VPN maršrutētājs var atbrīvot vērtīgu skaitļošanas jaudu. Tomēr lēns maršrutētājs var izraisīt arī problēmas - tāpēc iegādājieties maršrutētāju, kuram ir pietiekami daudz jaudas VPN palaišanai.
 5. Atlasiet citu portu. ISP dažreiz pārtrauc satiksmi no noteiktām ostām. Ja jūsu VPN lietotne ļauj mainīt portus: izmēģiniet to.
 6. Izmēģiniet savu VPN citā ierīcē. Vecās ierīces ne vienmēr var apstrādāt VPN savienojumu. Izmēģiniet dažādas ierīces, lai redzētu, vai lēns ātrums ir VPN vai ierīces vaina.
 7. Izslēdziet pretvīrusu programmu. Pretvīrusu programmatūra var konfliktēt ar VPN, izraisot mazu ātrumu. Ja ātrums ir lielāks, ja antivīruss ir izslēgts, sazinieties ar VPN klientu atbalsta dienestu, lai saņemtu padomu.

Nosaukuma attēla kredīts: Ievgenii Meyer / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me