Mūsdienās lielākajai daļai Mac datoru ir pieticīga izmēra SSD diskdziņi, tāpēc parasti neilgi ir jāsāk izdzēst failus un lietotnes, lai būtu vietas tiem, kas mums faktiski nepieciešami. Pat ja jums ir vietējā diska vietas akri, ir svarīgi dublēt savus datus, lai nezaudētu. Šajā rakstā mēs uzskaitām 6 labākos mākoņu krātuves dublējumus Mac lietotājiem.


Mēs esam ProPrivacy! Atšķirībā no citām vietnēm, mēs iesakām tikai Mac mākoņu glabāšanas risinājumus, kas ievēro jūsu privātumu. Praksē tas nozīmē, ka visi mākoņa krātuves pakalpojumi nodrošina drošu klienta puses šifrēšanu no vienas puses uz otru. Tas nozīmē, ka jūs šifrējat un atšifrējat failus savās ierīcēs, nevis uzticaties potenciāli neuzticamai trešai pusei to izdarīt jūsu vietā. Tālāk sniegtie pakalpojumi piedāvā arī 5 GB bezmaksas krātuvi mākonī, lai jūs varētu bez maksas nodrošināt savus datus.

Pat ja jūs uzticaties trešai pusei (kāpēc jūs to darītu?), Ja tai ir jūsu datu privātas šifrēšanas atslēgas, tā var tikt uzlauzta vai spiesta nodot atslēgas aģentūrai, piemēram, NSA.

Kādas ir labākās mākoņu krātuves Mac risinājumiem, kas ievēro jūsu privātumu? Turpini lasīt!

Kādi ir labākie mākoņu rezerves risinājumi operētājsistēmai Mac?

 1. Tresorit

  - Nulles | Šveices | Šifrēšana no vienas puses uz otru

 2. Sync.com

  - Nulles | Velve | Failu versijas

 3. SpiderOak

  - Nulles | Apstiprinājis Edvards Snūdens Šifrēšana no vienas puses uz otru

 4. Nextcloud

  - atvērtā koda Hostinga iespējas | Selektīvā sinhronizācija

 5. iCloud

  - lietotājam draudzīgs | macOS integrācija | Tikai tiešsaistes krātuves opcija

5 labākās mākoņa rezerves kopijas operētājsistēmai Mac: padziļināta analīze

1. Tresorit

Tresorit piedāvā 3 GB bez maksas, tajā ir iebūvēta pilnīga šifrēšana, un to ir viegli izmantot

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Tresorit mājas lapa

Tresorit ir Šveices mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzējs, kas pazīstams ar savu uzticību privātumam. Pakalpojums bez zināšanām Tresorit izmanto stabilu visaptverošu šifrēšanu, lai nodrošinātu, ka pat tas nevar piekļūt jūsu datiem. Tresorit nodrošina spēcīgu starpplatformu atbalstu operētājsistēmai Windows, Linux un, protams, macOS.

Lietotnes ir pieejamas operētājsistēmai iOS un Android, taču tās automātiski nesinhronizē mobilo ierīču mapes.

Faili tiek šifrēti klienta pusē, izmantojot AES-256-CFB šifru ar HMAC SHA-512 integritātes autentifikācijai. Šifrēšanas atslēgu apmaiņa tiek nodrošināta, izmantojot RSA-4096. Tresorit atbalsta failu versiju savos apmaksātajos plānos, tas nozīmē, ka jūs vienmēr varat atjaunot failus, kas nav neatgriezeniski izdzēsti.

Tresorit daudzējādā ziņā ir vairāk uz privātumu vērsta iCloud versija - tā’Tas ir lieliski piemērots failu sinhronizēšanai un koplietošanai, taču nav tik noderīgs, lai atbrīvotu vietu Mac datorā. Tas tomēr piedāvā selektīvu mapju sinhronizācijas funkciju, tāpēc, ja augšupielādējat failus no cita datora, jums nav jāsinhronizē viss mapes Tresorit saturs ar Mac..

Ja vēlaties iegūt vairāk informācijas par šo pakalpojumu, izlasiet mūsu Tresorit pārskatu.

2. Sync.com

Sync.com lietotājiem piedāvā 5 GB krātuves bez maksas, un tai ir fantastiskas drošības funkcijas!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,00 USD
  mēnesī

sync.com mājas lapa

Sync.com ir bez zināšanām pieejams mākoņu krātuves pakalpojums, kas atrodas Kanādā. Mac lietotājiem labi noder tās starp platformu atbalsts visiem parastajiem aizdomās turamajiem, lai gan mēs esam vīlušies, ka tas neatbalsta Linux tikai caur savu tīmekļa portālu.

Kā var gaidīt no šāda veida pakalpojumiem, Sync.com pilnībā atbalsta failu versiju izveidi, drošu ar paroli aizsargātu saišu koplietošanu un mapju koplietošanu. Tas arī ar prieku augšupielādēs fotoattēlus un videoklipus no jūsu tālruņa uz jūsu Cloud kontu, lai gan mēs zinājām, ka šī procesa detalizētas kontroles trūkums ir nedaudz nomākts.

Vissvarīgākais lietotājiem, kuri vēlas atbrīvot vietu Mac datoros, Sync.com’s Vault funkcija ļauj augšupielādēt failus tikai mākonī. Faila vietējā versija paliek oriģinālajā ierīcē, no kuras tā tika augšupielādēta, taču tā netiek automātiski sinhronizēta ar citām ierīcēm, ja vien jūs īpaši neizvēlaties sinhronizēt bezsaistē.

Dati tiek šifrēti no vienas puses uz otru, izmantojot AES-256-GCM šifru, kas ir nodrošināts ar RSA-2048 privāto atslēgu un jūsu paroli. Tas ir lieliski, taču fakts, ka Sync.com ir slēgta avota produkts no uzņēmuma, kas atrodas piecu acu uzraudzības partnervalstī, mūs mazliet uztrauc.

Lasiet mūsu Sync.com pārskatu, lai iegūtu vairāk informācijas par viņu pakalpojumiem.

3. SpiderOak

SpiderOak ir ļoti drošs pakalpojums, un tas piedāvā 21 dienu bezmaksas sava premium pakalpojuma izmēģinājumu

 • Cenu noteikšana

  No plkst USD 5,75
  mēnesī

SpiderOak mājas lapa

Plusi

 • “Nav zināšanu” mākoņa sinhronizācija un kopīgošana
 • Spēcīga e2e šifrēšana (tikai lietotnēm, nevis pārlūkprogrammā)
 • Failu versijas
 • Izdzēsto vienumu tvertne ļauj saglabāt failus tikai tiešsaistē

Mīnusi

 • Nav atvērts avots
 • Atrodas ASV
 • Mobilo lietotņu skaits ir ierobežots

Ieteicis NSA ziņotājs Edvards Sniegs, SpiderOak ir neapšaubāmi visaugstākais profils uz privātumu vērsts mākoņu krātuves sniedzējs. Tas savās lietotnēs izmanto spēcīgu visaptverošu šifrēšanu (izmantojot AES-256-CFB šifru un HMAC SHA-256 hash autentifikāciju), lai gan tās tīmekļa saskarnei nepieciešama jūsu primārās šifrēšanas atslēgas nodošana SpiderOak’s serveri.

Starp platformu darbvirsmu atbalsts operētājsistēmām MacOS, Windows un Linux ir spēcīgs, lai gan tās iOS un Android lietotņu funkcionalitāte ir neapmierinoši. SpiderOak One piedāvā labas failu versijas un failu apmaiņas iespējas, taču tā izceļas ar to, ka sinhronizācijas mapē lokāli izdzēstie faili netiek automātiski izdzēsti tiešsaistē.

Tā vietā tie tiek dublēti īpašā izdzēsto vienumu tvertnē, kur tos jebkurā laikā var atgūt. Šie faili tiek glabāti nenoteiktu laiku, lai gan tie tiek ieskaitīti jūsu krātuves ierobežojumā (protams, jūs varat atbrīvot vietu, iztukšojot atkritumu tvertni, pēc kura failus nevar atgūt).

Lai arī tas, iespējams, nav paredzētais mērķis, šī funkcija ļauj ietaupīt vietu diskā, izdzēšot failus lokāli, bet saglabājot tos tiešsaistē vēlākai atkopšanai.

Mūsu galvenās bažas par SpiderOak ir saistītas ar to, ka tās lietotnes nav atvērtā pirmkoda problēma, kuru pastiprina SpiderOak ir ASV uzņēmums, un tāpēc tā tiek pakļauta baismīgajai NSA stila vietējai uzraudzībai..

Skatiet mūsu SpiderOak pārskatu, ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par šo pakalpojumu.

4. Nextcloud

Nextcloud ir pats mitināts mākoņu krātuves pakalpojums, kas to padara īpaši drošu

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Lai gan visi iepriekš minētie pakalpojumi piedāvā klienta puses tiešu šifrēšanu, tie visi ir arī slēgtā pirmkoda produkti. Tas nozīmē, ka uzticēšanās nepieciešamība nav pilnībā atcelta. Tie, kas tur neuzticas (un kāpēc gan jums tā jādara?), Izmantojot atvērtā koda programmatūru Nextcloud, var izveidot savu mākoņa dublēšanas un sinhronizācijas pakalpojumu..

Pilnībā mitināta Nextcloud konta iestatīšana, izmantojot vienu no tā partneriem Mākoņu glabāšanas pakalpojumi, ir ārkārtīgi vienkārša, taču tie, kas nopietni domā par privātumu, vēlēsies paši saimniekot uz savas aparatūras vai servera vietas, kuru viņi pilnībā kontrolē.

Šifrēšana servera pusē (AES-128-GCM ar HMAC SHA1 autentifikāciju atslēgas atvasināšanai) tomēr nav obligāta, un šobrīd tā ir norādīta “alfa” vai “testēšana” fāze, neskatoties uz to, ka tā tiek stingri ieteikta visos Nextcloud dokumentācijā.

Nextcloud ir atkritumu tvertnes funkcija, kurai pēc noklusējuma ir noteikts laika un lieluma ierobežojums, kas ierobežo tā noderīgumu tikai tiešsaistes krātuvei. Bet hey, NextCloud viss ir tas, ka jūs esat atbildīgs! Konta administratori var noņemt visus šādus ierobežojumus, ļaujot izmantot šo funkciju, lai izveidotu izdzēsto mapju dublējumkopiju mākonī.

Varat arī ietaupīt vietu diskā, konfigurējot Mac klientu tikai sinhronizēt atlasītās mapes. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo pakalpojumu, skatiet mūsu Nextcloud pārskatu.

5. iCloud

iCloud ir Apple patentētais uzglabāšanas pakalpojums, kas koncentrējas uz ērtībām

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

iCloud mājas lapa

Apple ir diezgan agresīvs, piespiežot lietotājus izvēlēties savu mākoņu glabāšanas risinājumu, iCloud, un daudzi Mac lietotāji saprotami vienkārši iet līdzi plūsmai. Tas daudzējādā ziņā nav slikta lieta, jo iCloud’Integrācija ar macOS Sierra un vēlāk padara tās Store in iCloud un Optimize Storage funkcijas neticami viegli lietojamas.

Veikals iCloud ļauj pārvietot visus failus, fotoattēlus un ziņojumus uz tikai tiešsaistes krātuvi, savukārt Optimizēt krātuvi ietaupa vietu, automātiski noņemot iTunes filmas un TV šovus, tiklīdz tie ir noskatīti..

ICloud ir grūti pārspēt tikai tāpēc, lai ietaupītu vietu diskā. Tomēr iemesls, kāpēc tas pēdējais ir šajā sarakstā, ir tas, ka nav viegla veida, kā pilnībā šifrēt failus no sākuma līdz beigām, pirms tie tiek glabāti Apple’s serveri. Patiešām, detalizētas kontroles trūkums par to, kuri faili tiek augšupielādēti, nozīmē, ka jūs nevarat tos šifrēt, izmantojot katru failu atsevišķi, pirms tie tiek saglabāti iCloud.

Dažu pēdējo gadu laikā Apple ir rūpīgi izkopis savu lietotāju aizsardzības reputāciju’ privātumu, taču jāatceras, ka tā ir ASV kompānija, uz kuru attiecas Nacionālās drošības vēstules (ar pievienotajiem gag rīkojumiem) un tamlīdzīgi. Tā arī pilnībā sadarbojās ar NSA, ir tās PRISM masu uzraudzības programma.

iCloud trūkst arī galvenās funkcijas, kas atrodama lielākajā daļā trešo pušu Mac mākoņu glabāšanas risinājumu: failu versijas. Tas saglabā vairākas iepriekšējās failu versijas, lai vēlāk tās varētu atgūt. Tas ir ļoti svarīgi, lai atgūtu failus, kas ir bojāti vai inficēti ar ļaunprātīgu programmatūru, piemēram, izpirkšanas programmatūru, taču tas var būt arī glābšanas līdzeklis, ja vēlaties atjaunot izmaiņas dokumentos..

Noslēguma domas

Tas ir kauns, ka neviens no mums zināmajiem uz privātumu orientētiem mākoņa pakalpojumiem nesniedz tikpat labu atbalstu failu izkraušanai mākonī kā Apple, Dropbox, Microsoft un Google. Nākotnē mēs ceram, ka tas varētu mainīties. Nextcloud ļauj jums piemeklēt risinājumu, bet jāsaka, ka tas ir diezgan neveikls.

Dropbox, OneDrive vai Google Drive lietojuma konfidencialitātes problēmas var ievērojami mazināt, pašiem šifrējot failus pirms to augšupielādēšanas, izmantojot programmatūru, piemēram, VeraCrypt, taču tas ievieš savas traucēkļus. Tāda ir privātuma cena.

Pati iCloud joprojām ir vienkāršākais veids, kā ietaupīt vietu diskā, saglabājot failus tikai tiešsaistē, taču mums nekad nebūs ērti ieteikt kādu ASV uzņēmuma produktu ar iepriekšēju pieredzi, lai palīdzētu tās valdībai izspiegot klientus..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me