Ja esat Mac lietotājs, tad droši vien zināt, ka macOS komplektācijā ietilpst kritiski atzīta rezerves programma Time Machine. Tas ir lieliski, taču ārpuskomplektēta Time Machine dublē jūsu datus tikai ārējā fiziskā diskdzinī vai vietējā NAS sistēmā, kas atbalsta Time Machine protokolus..


Laba datu dublēšanas prakse tomēr tiek ievērota saskaņā ar zelta likumu 3-2-1, kurā tiek glabāti vismaz trīs jūsu datu eksemplāri, lai nodrošinātu jebkāda veida zaudējumu.

Tradicionālā formula ir turēt vienu kopiju ierīcē (oriģinālkopiju), vienu kopiju glabāt lokāli, bet nepievienotai datoram (piemēram, NAS vai ārējam cietajam diskam), drošā attālumā no vīrusiem, kas varētu ietekmēt jūsu datoru, un saglabāt citu kopiju tiešsaistē.

Galu galā vietējo automašīnu var nozagt, apmaldīties ugunsgrēkā, sabojāt ūdeni vai zināt, kas to dara!

Šie mākoņa dublēšanas pakalpojumi un produkti atbalsta jūsu Time Machine datu vienkāršu un automātisku dublēšanu mākoņa kontā, lai nodrošinātu stabilu 3-2-1 aizsardzību.

Jums jāzina, ka tas var izraisīt dublēšanos starp datiem, kurus dublē Time Machine, un datiem, ko parastajā veidā augšupielādējat savā mākoņa kontā. Lai novērstu šo dublēšanos, kas patērē jūsu dārgo mākonis servera vietu, tāpēc, iespējams, vēlēsities izslēgt dažu mapju augšupielādi vai nu Time Machine, vai rezerves programmatūru.

5 labākās laika mašīnu rezerves kopijas

Zemāk mēs esam uzskaitījuši piecus labākos laika mašīnu dublējumus. Lai iegūtu papildinformāciju par šiem pakalpojumiem, ritiniet zemāk, lai izlasītu katra pakalpojuma kopsavilkumu, vai noklikšķiniet uz viņu vietni, izmantojot zemāk esošās saites.

 1. Es braucu

  - lietotājam draudzīgs | Rentabla | Šifrēšana no vienas puses uz otru

 2. IBackup

  - mobilās lietotnes | Uz uzņēmējdarbību vērsta | Šifrēšana no vienas puses uz otru

 3. CloudBerry

  - mitināšanas iespējas Freemium | Laika mašīnas atbalsts

 4. DollyDrive

  - Mac & iOS fokusēts | DollyClone | Lietotāju draudzīgs

 5. Pārraidīt

  - panikas sinhronizācija | Atbalsts 11 mākoņa pakalpojumiem | Klienta puses e2e šifrēšana

5 labākie Time Machine dublējumi - kopsavilkumi

Apskatiet labāko laika mašīnu rezerves pakalpojumu sarakstu zemāk, noklikšķiniet uz vietni, lai iegūtu vairāk informācijas par viņu pakalpojumiem.

1. IDrive

IDrive varētu būt par saprātīgu cenu, taču tā neierobežo funkcijas

 • Cenu noteikšana

  No plkst 17,38 USD
  gadā

IDrive ir par saprātīgu cenu rezerves pakalpojumu sniedzējs, kas izmanto spēcīgu visa klienta puses šifrēšanu. Tajā ir tiešsaistes failu sinhronizācija, vairāku ierīču dublēšana, failu versiju izveidošana līdz 30 iepriekšējām versijām. Mums ir īpaša nozīme, piemēram, tas, ka IDrive atbalsta Linux mākoņa dublēšanu, izmantojot GUI vai skriptu paketi.

Lai novērstu failu dublēšanos, IDrive pēc noklusējuma izslēdz Time Machine datu mapi no dublējumiem. To var viegli iekļaut, dodoties uz Iestatījumi -> Izslēgti faili / mapes no dublējuma -> Faili / mapes ar daļējiem nosaukumiem un mapes Backups.backupdb atlases atlase.

Pēc tam jūsu Time Machine dublējums tiks saglabāts IDrive krātuvē, izmantojot ceļu, kuru esat konfigurējis Mac datora Time Machine iestatījumos..

2. IBackup

IBackup galvenokārt koncentrējas uz uzņēmumiem, piedāvājot spēcīgu e2e šifrēšanu un ārkārtas atkopšanu

 • Cenu noteikšana

  No plkst 9,95 USD
  mēnesī

Šis mākoņa pakalpojumu sniedzējs lielu uzmanību pievērš mazo uzņēmumu datu dublēšanai. Tā funkciju sarakstā ir tādas lietas kā pilnīga rezerves kopija, ārkārtas atkopšanas (DR) plāns, vairāki subkonti, HIPAA, Sarbanes-Oxley, GLBA un SEC / FINRA atbilstība un daudz kas cits.

IBackup tomēr ir lieliski izmantojams kā personīgais dublēšanas pakalpojums, un ikviens atradīs parocīgu tās iOS un Android lietotnes. Pēc noklusējuma dati tiek šifrēti servera pusē, izmantojot AES-256, taču ir iespējams izmantot privātu šifrēšanas atslēgu, kas netiek saglabāta IBackup’Tā vietā serveri.

Lai iespējotu Time Machine dublējumu, izmantojot savu IBackup kontu, vienkārši atveriet Mac darbvirsmas klientu, dodieties uz Iestatījumi un pārliecinieties, vai ir atlasīta Time Machine dublēšana..

3. CloudBerry

Cloudberry ir pilnībā pielāgojams, ar mitināšanas iespējām un dažādu serveru klāstu

 • Cenu noteikšana

  No plkst 49,99 USD
  gadā

Cloudberry Explorer ir bezmaksas programmatūra (ar pieejamu premium līmeņa versiju), kas ļauj pārvaldīt un dublēt failus Amazon S3, Microsoft Azure, Google Cloud un Openstack kontos. Cloudberry piedāvā arī pilnībā mitinātu abonēšanas pakalpojumu, izmantojot jūsu izvēli no šiem mākoņa SaaS pakalpojumu sniedzējiem.

Neatkarīgi no tā, vai ar personīgo mākoņa pakalpojumu vai Cloudberry izmantojat tikai tā bezmaksas programmatūru’Abonēšanas pakalpojums Cloudberry atbalsta Time Machine dublēšanu mākonī.

Tas prasa nedaudz vairāk konfigurācijas nekā ar iepriekšminētajiem diviem pakalpojumiem, taču vietnē ir pieejami skaidri norādījumi. Tas būtībā nozīmē tikai jūsu Time Machine atlasi’ārējais rezerves disks’s saknes Backups.backupdb mape kā rezerves kopijas avots.

4. DollyDrive

DollyDrive ir savs patentētu funkciju komplekts, lai dublētu visu jūsu sistēmu - DollyClone

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,00 USD
  mēnesī

DollyDrive ir mākoņa dublēšanas pakalpojums, kas izveidots, sākot no macOS. Tas dara visu parasto, ko jūs varētu gaidīt no šāda pakalpojuma, un tam ir iOS lietotne, lai piekļūtu un pārvaldītu failus no jebkuras vietas..

Parastāk, DollyDrive piedāvā funkciju, kas īsā laikā tiek nosaukta par DollyClone, kas rada pilnīgu visas jūsu sistēmas dublējumu. Tāpat kā Time Machine, izņemot šo dublējumu, tas tiek saglabāts mākonī. Tātad, kamēr DollyDrive to nedara’Lai dublētu savus faktiskos Time Machine datus mākonī, tas sasniedz tieši tādu pašu efektu.

Jūs, protams, varat izmantot arī DollyClone līdzās pašai Time Machine, lai arī visus savus datus dublētu lokāli.

5. Pārraidīt

Raidījums izceļas no pūļa, pateicoties Panic Sync funkcijai

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Pārraide ir FTP klients ar iebūvētu atbalstu 11 populārākajiem mākoņpakalpojumiem, sākot no uz patērētājiem vērstiem pakalpojumiem, piemēram, Dropbox un Google Drive, līdz SaaS pakalpojumiem, piemēram, Amazon S3 un Microsoft Azure. Tomēr nav iCloud atbalsta.

Tas, kas pārraida atšķirību no miljoniem citu FTP klientu, ir Panic Sync funkcija. Kā norāda nosaukums, tas nodrošina jūsu datu dublējumu reāllaikā, sinhronizējot tos ar jūsu izvēlēto mākoni. Tā kā tas atbalsta sinhronizāciju no ārējiem cietajiem diskiem un NAS diskdziņiem, varat to izmantot, lai automātiski dublētu visus datus no sava Time Machine diska..

Noslēguma domas

Jums nekad nevar būt pārāk daudz svarīgo datu kopiju, un Time Machine nodrošina ļoti augstu aizsardzības līmeni pret katastrofām, dublējot visu jūsu Mac. Iepriekš minētie pakalpojumi un produkti ļauj ietaupīt Time Machine mākoņa aizsardzības līmeni, lai neatkarīgi no tā, kas notiks, jūs varēsit atjaunot pilnu sistēmu. Un tas rada lielu sirdsmieru.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me