No vienas dienas uz nākamo ir grūti zināt, kad tiks uzņemta nākamā ES vai Zviedrijas valdības rīcība. Valdība ievieš datu saglabāšanas likumus, un tiesas tos izmet.VPN Zviedrija


Vienkāršākais veids, kā pasargāt sevi no mainīgajām datu saglabāšanas likumu normām Zviedrijā, ir bloķēt ISP no jūsu darbības identificēšanas. Lai aizsargātu interneta privātumu Zviedrijā, varat izmantot VPN (virtuālo privāto tīklu).

Turklāt, ja jums ir nepieciešams atbloķēt saturu, jums ir nepieciešams VPN Zviedrijā. Ātrs, ar labu programmatūru un lielisku klientu apkalpošanu.

Labākais Zviedrijas VPN

Piecu gadu laikā esam pārskatījuši 150 dažādus VPN uzņēmumus, un, ņemot vērā iepriekš minēto, esam pieci labākie, ko izvēlējāmies. Šeit tie ir.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Zviedrijas VPN apsvērumi

Autortiesību pārkāpumi ir viena no nozīmīgākajām nelegālās darbības jomām Zviedrijā. Pateicoties The Pirate Bay augstajam profilam, Zviedrijai ir reputācija kā mocīšanas centrs. Zviedrijas valdībai tas nepatīk. Ja jūs meklējat VPN, kas paredzēts torrentam, apskatiet mūsu labāko torrent vietņu VPN.Izmantojot VPN Zviedrijā, apsvērumi

Tiesas lēmumi Zviedrijā ir ievērojami pastiprinājuši ES Intelektuālā īpašuma tiesību piemērošanas direktīvas (IPRED) īstenošanu kopš 2012. gada. Tas liek interneta pakalpojumu sniedzējiem vākt un nodot informāciju par savu klientu vienādranga (P2P) darbībām. EKT lēmums par valsts datu saglabāšanas likumiem neietekmē IPRED likumus. Tādējādi ISP ir pienākums uzraudzīt jūsu darbības un bloķēt failu apmaiņu. Viņiem ir arī pienākums sadarboties ar policiju, ja viņi izvēlas izmeklēt jūsu failu koplietošanu.

Bezmaksas VPN Zviedrijai

Vietnē ProPrivacy.com mēs iesakām palikt prom no bezmaksas VPN. Viņi mēdz būt neuzticami, un vairumam no viņiem ir ēnaina pagātne. Turklāt tie ir tādā vai citādā veidā ierobežoti. Ja esat pārliecināts, ka vēlaties izmantot bezmaksas, pārbaudiet mūsu sarakstu. Tomēr paturiet prātā, ka viņiem Zviedrijā nebūs obligāti jābūt serverim.

ISP snooping

Visa jūsu interneta trafiks iet caur jūsu ISP serveriem. Tādējādi jūsu ISP ir viegli redzēt, ko jūs darāt. Tas var arī novirzīt jūsu satiksmi, bloķēt vai reģistrēt to vai pat paziņot iestādēm. Programma apstrādā katru datu vienību, kas nonāk caur ISP datoru. Nelielas izmaiņas datu apstrādes programmatūrā var radīt uzraudzības iespējas. ISP savās uzraudzības programmās izmanto atslēgvārdus, lai no jūsu savienojumiem izņemtu konkrētus datus.ISP snooping

Katrai informācijai, kas izmanto internetu, priekšpusē ir virsraksts. Galvenes un kravas struktūras forma ir “pakete”. Galvenē ir paketes avota un mērķa adreses. Šī informācija uzreiz sniedz ISP kontroli pār to, kas notiek ar paketi. Sarežģītākas programmas var ielūkoties paketēs, lai lasītu to saturu. Šī pārbaude nepalēnina paketes ceļojumu un ir gandrīz nenosakāma.

Jums nav jāuztraucas tikai par datu saglabāšanas likumiem. Ar tiesas rīkojumu IPS var likt nodot visu informāciju, kas viņiem ir par jums, ieskaitot jūsu adresi. Policija vai slepenais dienests var pieprasīt, lai interneta pakalpojumu sniedzējs uzrauga jūsu trafiku, lai savāktu datus. Arī tiesas rīkojumi var liegt ISP norādīt izmeklēšanas mērķiem, kādu informāciju viņi ir nodevuši. Tādējādi policija var apkopot datus, lai ierosinātu lietu pret jums, jūs nezinot.

Droseles

ISP ir arī savas darba kārtības. Failu koplietošana kaitina ISP, jo tā izmanto joslas platumu. Spotify, Netflix un HBO Nordic parādīšanās nozīmē, ka vairums zviedru tagad var iegūt visas izklaides, kuras viņi vēlas likumīgi. Tomēr mūzikas un video straumēšanai tiek izmantots tikpat daudz joslas platuma kā straumēšanai. Šīs joslas platuma nodrošināšanas izmaksas samazina ISP peļņas normu.

Abonējot interneta pakalpojumu, jūs reģistrējaties norādītajam ātrumam par reklamēto cenu. ISP ir jāturas pie šī pakalpojumu līmeņa. Pretējā gadījumā par krāpšanu to var iesūdzēt tiesā vai slēgt.Droseles

Lai gan interneta pakalpojumu sniedzējiem ir vienlīdzīgi jāizturas pret visiem tiem, kas parakstījušies uz vienu un to pašu plānu, tomēr viņiem ir dažas iespējas, kas ļauj samazināt izmaksas. Viņiem nav visu laiku jāpiegādā virsraksta ātrums, kā arī visām lietojumprogrammām jābūt vienādam joslas platumam. Tādējādi daži ISP iesaistās praksē, ko sauc par “droseļvārsta samazināšanu”. Tā ir konkrētu lietojumu selektīva palēnināšana.

Lai pārslēgtu straumēšanas un spēļu savienojumus uz lēnākiem, lētākiem savienojumiem, ISP jāspēj nolasīt paketes, kas iziet caur tā aprīkojumu. Šeit nāk “dziļa pakešu pārbaude”. IPS var izveidot mērķa adrešu melno sarakstu. Tas var bloķēt piekļuvi noteiktām vietnēm, piemēram, The Pirate Bay, un pārslēgt Netflix savienojumus uz lēnākām līnijām. VPN bloķē šīs stratēģijas.

Izmantojot VPN Netflix, lietotāji var atbloķēt vēl tūkstošiem filmu un TV šovu, pieslēdzoties pakalpojuma ASV versijai. Protams, VPN var arī ļaut jums atbloķēt Youtube videoklipus, kas jūsu reģionā nav pieejami, kā arī piekļūt ierobežotam saturam, piemēram, BBC iPlayer, hulu, Youtube saturam un citam..

VPN anonimitāte

Datorā lejupielādētā VPN programmatūra šifrē paketes. Tas pat slēpj adreses informāciju. Maršrutētājiem ir jāredz mērķa adrese. Pretējā gadījumā viņi nevar nodot paketes kaimiņu maršrutētājiem. Kā tāds VPN programmatūra ievieto katru šifrētu paketi citā paketē un adresē šo ārējo paketi savam serverim. Serveris, uz kuru tiek sūtītas paketes, ir atkarīgs no izvēlētās atrašanās vietas, pirms ieslēdzat VPN.VPN anonimitāte

Šis process tiek saukts par “tunelēšanu”, jo tas jūsu brauciena laikā slēpj jūsu satiksmi. Tas paliek slepens, līdz tas iet caur VPN serveri. Pēc tam tas turpina ceļu uz paredzēto galamērķi, redzot oriģinālās pakešu galvenes. VPN serveris norāda savu IP adresi kā paketes avotu, tāpēc serveris, kas to saņem, nezina jūsu patieso atrašanās vietu. Šis otrais anonimitātes slānis ļauj piekļūt straumēšanas un spēļu serveriem ārzemēs. Šīs vietnes parasti bloķē piekļuvi no ārzemēm. Tomēr, ja izvēlaties VPN atrašanās vietu tajā pašā valstī kā straumēšanas pakalpojums, kuram vēlaties piekļūt, jūs apiesit šos blokus.

VPN likumība

VPN ir pilnībā likumīgi Zviedrijā. Neskatoties uz valdības mēģinājumiem izveidot ilgstošu datu saglabāšanas likumu, tā nekad nav mēģinājusi šos noteikumus piespiest VPN. Visa atbildība par datu vākšanu Zviedrijā - gan par datu saglabāšanas pienākumiem, gan par autortiesību aizsardzību - attiecas uz interneta pakalpojumu sniedzējiem.VPN likumība

Tāpēc, ja izmantojat VPN, lai bloķētu ISP no savienojumu reģistrēšanas, jūs neko neesat izdarījis. Tas, vai VPN maskētās darbības ir nelikumīgas, ir cits jautājums.

Labākie Zviedrijas VPN: Secinājums

Zviedrijas valdībai ir jārīkojas uzmanīgi, mēģinot kontrolēt piekļuvi internetam, jo ​​tas, kurš ir pie varas, vēlas tikt pārvēlēts. Ļoti augsts zviedru procents ar piekļuvi internetam nozīmē, ka valdībai ir jārisina datu saglabāšanas un autortiesību kontroles jautājums.Labākā Zviedrijas VPN secinājums

Kad Zviedrijā izmantojat internetu, jūsu galvenais ienaidnieks nav Zviedrijas valdība, bet gan ES. ES nav atteikusies no cīņas, lai mēģinātu piespiest jaunus datu saglabāšanas likumus par dalībvalstīm. Tā ir izveidojusi “Digitālā vienotā tirgus” direktīvu, kuras mērķis ir visu interneta kontroli apvienot savā kompetencē. Šī šķietami loģiskā dažādu ES teritoriju likumu apvienošana nodod varas centralizāciju neievēlētu komisāru rokās, kuri nav pakļauti atkārtotu vēlēšanu spiedienam. Nepārsteidzoši, ka šī centralizācijas virzība ietver arī bargākus pasākumus intelektuālā īpašuma tiesību piemērošanai. Vietējām tiesām būs grūtāk izmest izpildi privātuma vārdā.

Kā tāda, steidzami kļūs indivīdiem nepieciešamība veikt tiešus pasākumus, lai aizsargātu savu tiešsaistes privātumu Zviedrijā. Palieciet varas priekšā un pasargājiet sevi tūlīt! Jebkurš no pakalpojumiem, kas to iekļāva mūsu piecu Zviedrijas VPN sarakstā, nodrošinās jūs drošību internetā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me