Ikviens, kurš iebrauc viesnīcā ar internetu savienotām ierīcēm, ir galvenais hakeru mērķis. Ja vēlaties aizsargāt savus personiskos datus un izvairīties no spiegu ielaušanās uzņēmuma tīklā, jums viesnīcā ir jāizmanto spēcīgs VPN, kas var apturēt šos creeps viņu ceļos..


Viesnīcu labāko VPN saraksts

Ja meklējat ātru atbildi, apskatiet zemāk esošo tabulu, lai redzētu, ko mūsu eksperti novērtēja par labākajiem viesnīcu VPN. Ritiniet zemāk, lai iegūtu papildinformāciju.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Dažādi triki ļauj sliktajiem puišiem izmantot jūsu viedtālruni vai datoru kā piekļuvi visiem datiem vai tīklam, kam ir pieejama jūsu ierīce. Lai jūs no tā aizsargātu, no milzīgā arhīva, kurā ir vairāk nekā 150 VPN pārskatu, mēs esam atlasījuši 5 labākos viesnīcu VPN viesnīcām. Katrs no tiem ir ātrs, izmanto ārkārtīgi spēcīgu šifrēšanas tehnoloģiju un var aizsargāt jūsu privātumu no praktiski jebkādiem draudiem.

Elektroniskā spiegošana ir vairāku miljardu dolāru nozare, un visi ir mērķi. Labākais aizsardzības veids ir viena no šiem VPN izmantošana jebkurā apmeklētajā viesnīcā.

Labākie viesnīcām paredzētie VPN: apsvērumi

Esiet drošs viesnīcas WiFi tīklā

Kādreiz sliktiem puišiem bija nepieciešama fiziska pieeja jūsu aprīkojumam, lai tajā iekļūtu. Mūsdienās viņi to var izdarīt, izmantojot jūsu interneta savienojumu. Viņi var izmantot jūsu viesnīcas bezmaksas WiFi savienojumu kā veidu, kā iegūt spiegprogrammatūru tālrunī vai datorā.

Kopš tā laika viņiem ir piekļuve visam, ar ko ir savienota jūsu ierīce. Pēc brauciena piesakieties mājas tīklā, un viss tur ir pieejams. Piesakieties sava uzņēmuma tīklā, un viņi var nozagt intelektuālo īpašumu, izsekot jūsu uzņēmumam kādu noziegumu, ko viņi izdara, pat kropļot citas ierīces.

Lai novērstu šo murgu, jums jāizmanto jaudīgs, drošs VPN. Tas aizsargās jūs gan viesnīcā, gan visos citos WiFi tīklājos, ar kuriem jūs saskaraties. Iestatot savu VPN maksimālai drošībai, ieskaitot automātisku WiFi aizsardzību un slepkavības slēdzi, sliktajiem puišiem ir praktiski neiespējami iekļūt jūsu ierīcēs, izmantojot viņu interneta savienojumus..

Atbloķējiet saturu ārzemēs

Pat ignorējot hakeru un spiegu draudus, ir jēga izmantot VPN viesnīcā. Viesnīcu tīkli ne vienmēr ļauj piekļūt visam vēlamajam saturam. Vietējā valdība varētu viņus piespiest bloķēt noteiktu saturu politisku vai reliģisku iemeslu dēļ. Vai arī viesnīcas vadība nevēlas, lai jūs tiešsaistes spēlēm izmantotu visu joslas platumu.

Šajos gadījumos VPN ļaus jums apiet blokādes. VPN šifrē visu, kas notiek uz jūsu datoru vai no tā. Tā kā viesnīcu tīkls neredz, ka apmeklējat aizliegtu vietni vai spēlējat spēli, viņi nezina, ka jūs bloķēs.

Ja atrodaties viesnīcā citā valstī, jūs, iespējams, saskarsities ar cita veida bloķētu saturu. Straumēšanas pakalpojumi parasti ierobežo vietu, kur jums ir atļauts skatīt to saturu sakarā ar līgumiem ar satura veidotājiem. Pat ja jums ir apmaksāts pakalpojuma abonēšana dzimtenē, pakalpojums var neļaut jums skatīties jūsu iecienīto šovu, atrodoties citā valstī.

VPN var palīdzēt risināt šo problēmu, liekot straumēšanas pakalpojumam domāt, ka atrodaties kaut kur, ka vēlamais saturs ir likumīgi pieejams. Ne visi VPN bloķē visu, taču, izvēloties tādu, kas var pārspēt jūsu izmantotos straumēšanas pakalpojumus, jums būs pieejams jūsu saturs no jebkuras viesnīcas.

Viesnīcu VPN: secinājums

Hakeri, kas ielaužas viedtālruņos un datoros, izmantojot viesnīcas WiFi savienojumus, ir iecienīta spēle visiem, sākot no maza laika hakeriem un beidzot ar valdības atbalstītiem kibernoziedzniekiem līdz naidīgām valdībām. Atstājot savas ierīces neaizsargātas, uzturoties viesnīcā, ir kļuvis ārkārtīgi bīstams.

Neuzņemieties risku, dodoties uzturēties viesnīcā - iegūstiet vienu no pieciem labākajiem viesnīcu VPN šodien!

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me