Ja ceļojat uz ārzemēm un, visticamāk, izmantojat WiFi tīklājus, ir svarīgi izmantot VPN. VPN vai virtuālie privātie tīkli šifrē visus jūsu datus, kas dodas uz ierīci un no tās, un tas ir neticami efektīvs, lai apturētu hakeru piekļuvi jūsu datiem. Vēl viens liels VPN izmantošanas ieguvums ir tas, ka tie ļauj piekļūt pakalpojumiem no mājām, kas pašlaik ir bloķēti jūsu atrašanās vietā. Šajā rokasgrāmatā mēs uzskaitām labākos ceļojumu VPN pakalpojumus un sniedzam dažus padomus, kā droši uzturēties tiešsaistē ārzemēs.

VPN izmantošanai ceļojumā ir divas galvenās priekšrocības:

 1. Lai piekļūtu vietnēm no mājām - Kamēr esat prom no darba vai atvaļinājumā, kļūst neiespējami piekļūt daudziem svarīgiem tiešsaistes pakalpojumiem - piemēram, tiešsaistes bankai un straumēšanas pakalpojumiem. Izmantojot VPN, jūs varat iegūt IP adresi no savas mītnes valsts un ērti piekļūt šīm vietnēm.
 2. Uzturēšanās drošībā tiešsaistē, ceļojot - Ceļojot, mēs bieži izveidojam savienojumu ar publiskajiem karstajiem punktiem. Kad mēs izveidojam savienojumu ar publisku WiFi tīklāju, mēs nevaram zināt, vai maršrutētājs ir droši konfigurēts. VPN aizsargā jūsu datus, ja izveidojat savienojumu ar nepareizi konfigurētu maršrutētāju vai viltus WiFi tīklāju, kas pieder kibernoziedzniekam! Tā kā VPN droši šifrē visus jūsu datus, hakeriem nav iespējams nozagt jūsu datus, akreditācijas datus, paroles un kredītkartes datus..

VPN jaunums?

Ja esat iesācējs VPN pasaulē un vēlaties uzzināt vairāk, iepazīstieties ar zemāk redzamajām rokasgrāmatām:

 • Kas ir VPN - Iesācēja rokasgrāmata par VPN, kādi tie ir un kā viņi strādā
 • VPN šifrēšana - Padziļināts VPN šifrēšanas protokolu ceļvedis un kurš no tiem ir visdrošākais.

Labāko 5 VPN saraksts ceļošanai

Tagad mēs zinām ceļojuma VPN izmantošanas priekšrocības, mēs esam uzskaitījuši piecus labākos ceļošanas VPN. Lai iegūtu papildinformāciju par jebkuru no mūsu saraksta pakalpojumiem, noklikšķiniet uz tālāk norādītajām saitēm, lai redzētu VPN pakalpojumu sniedzēja vietni vai ritiniet zemāk, lai iegūtu katra pakalpojuma kopsavilkumu..


 1. ExpressVPN

  - Ļoti ātrs | Serveri 94 valstīs | Droši un uzticami

 2. NordVPN

  - Ātri savienojumi | Privāti un droši | Atbloķējiet Netflix

 3. CyberGhost VPN

  - pārsteidzoša vērtība | Viegli lietojams Lieliski piemērota WiFi aizsardzībai

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - nav apaļkoku | Atbloķēt Netflix ASV | Spēcīga šifrēšana

Labākais ceļojumu VPN - kopsavilkumi

Zemāk mēs esam apkopojuši visu, kas jums jāzina par pieciem labākajiem ceļojumu VPN pakalpojumiem. Ja joprojām vēlaties iegūt vairāk informācijas, noklikšķiniet uz pakalpojumu sniedzējiem vai apskatiet mūsu detalizētās VPN atsauksmes.

VPN iestatīšana ceļošanai

Iegādājoties VPN ceļošanai, jums būs atļauts instalēt programmatūru vairāk nekā vienā ierīcē (parasti no trim līdz piecām). Tas nozīmē, ka vienu VPN abonementu var izmantot, lai aizsargātu visas jūsu ģimenes ierīces, kamēr esat prom.

Ja vien jūs nesaņemat ceļojuma maršrutētāju ar VPN, ceļojuma VPN būs jāinstalē katrā atsevišķā ierīcē. Labā ziņa ir tā, ka šajā rokasgrāmatā esošajiem VPN ir programmatūra visām ierīcēm, lai jūs varētu instalēt VPN klēpjdatorā vai viedtālrunī.

Šeit ir īss ceļvedis, kas palīdzēs jums:

 1. No mūsu saraksta atlasiet ceļošanai paredzētu VPN un noklikšķiniet uz, lai iegūtu abonementu. Ja savu VPN vēlaties tikai atvaļinājuma laikā, varat izvēlēties mēneša plānu. Tomēr VPN ir neizmērojami noderīgi visu gadu - pat tad, kad dodaties atpakaļ mājās!
 2. Lejupielādējiet VPN klēpjdatorā, viedtālrunī vai planšetdatorā. Atcerieties iegūt savai platformai pareizo VPN. Ja vēlaties, varat instalēt VPN visās savas ģimenes ierīcēs vai pat koplietot to ar draugiem, ar kuriem jūs ceļojat.
 3. Izpildiet instalēšanas instrukcijas. VPN tiks instalēts viegli un bez traucējumiem.
 4. Tagad, kad tas ir instalēts, viss, kas jums jādara, ir izveidot savienojumu ar serveri. Atcerieties, ka jūsu VPN nodrošinās jūs drošību, atrodoties savā valstī, kā arī ārzemēs, tāpēc izmantojiet to katru reizi, kad atrodaties publiskajā WiFi.
 5. Tagad, kad esat ārzemēs, atcerieties izveidot savienojumu ar serveri no mājām! Tādā veidā jūs varat skatīties TV straumes un izmantot interneta pakalpojumus no vietas, kur esat nācis. Vairs nav jāskatās ārzemju TV šovi!

Izmantojot VPN ceļojuma maršrutētāju

Neatkarīgi no tā, vai ceļojat patstāvīgi, biznesa darīšanās vai kopā ar draugiem un ģimeni, ceļojuma maršrutētājs var būt milzīga priekšrocība. Šie jaudīgie sīkrīki ļauj savienot vairākas ierīces ar publisku WiFi tīklāju, nepieslēdzot visas ierīces atsevišķi. Tiklīdz mini maršrutētājs ir savienots ar internetu, visas jūsu un jūsu ģimenes ierīces automātiski izveido savienojumu ar šo interneta savienojumu, izmantojot ceļojuma maršrutētāju.

Tas pats par sevi ir satriecošs. Tomēr vēl labāk, ja jūs saņemat ceļojuma maršrutētāju, kas iepriekš konfigurēts ar VPN! Kad ceļojuma maršrutētājā ir uzstādīts VPN, visas ierīces, kuras ar šī maršrutētāja maršrutētāju izveido savienojumu ar internetu, tiek automātiski aizsargātas ar VPN šifrēšanu. Tas nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par katru atsevišķu ierīci: vai arī jāpārliecinās, ka bērni, vecāki vai kāds cits jūsu ballītē atver sevi risku tikt uzlauztiem (kas varētu sabojāt ikviena atvaļinājumu).

Kā iestatīt savu ceļojuma maršrutētāju

Ja vēlaties ceļojuma maršrutētāju ar VPN, mēs ļoti iesakām apmeklēt FlashRouters ekspertus
par dažiem padomiem.

Lai ko jūs darītu, noteikti atjauniniet ceļojuma maršrutētāja noklusējuma administratora akreditācijas datus. Ja neatjaunināsit lietotājvārdu un paroli, maršrutētājs pats varētu tikt uzlauzts!

Turklāt jūs vēlēsities pārliecināties, ka WPS (vecāka maršrutētāja funkcija) ir izslēgta, jo tas tomēr rada drošības risku. Par laimi, FlashRouters var palīdzēt jums pareizi iestatīt visas šīs funkcijas .

Starptautiskais ceļojumu drošības kontrolsaraksts

Ja sakārtots VPN, jums ir jādomā tikai par dažām citām ceļojumu drošības problēmām. Lai palīdzētu jums, esmu izveidojis šo ātro sarakstu ar lietām, kuras es uzskatu par vissvarīgākajām lietām, kas jāņem vērā digitālās drošības jomā ceļojot:

 1. Paroles - Tas varētu šķist acīmredzams, bet, ceļojot, daudz svarīgāk ir pārliecināties, vai jūsu ierīces ir aizsargātas ar paroli un ātri iestatītas bloķēšanai, tāpēc, dodoties prom, lūdzu, izmantojiet spēcīgākus iestatījumus. Ja atstājat tālruni vai planšetdatoru pie pludmales bāra vai taksometrā, tā gandrīz tūlītēja aizslēgšana var apturēt ierīces nokļūšanu kāda cilvēka rokās, kamēr tā joprojām ir atbloķēta. Paroļu pārvaldnieki ir fantastiski rīki, lai nodrošinātu, ka jums ir spēcīgas paroles.
 2. Atjauninājumi - Atceroties regulāri atjaunināt ierīces, varat pārliecināties, ka jūs neciešat no ievainojamībām, kas kibernoziedzniekiem sniedz vieglu ceļu, tāpēc, lūdzu, bieži atjauniniet.
 3. Regulāri dublēt - Ja nofotografējat tūkstoš fotoattēlu un pazaudējat ierīci pēdējā svētku dienā, jūs tos fotoattēlus vairs neredzēsit. Parasti, ja kaut kas ir svarīgs, pārliecinieties, vai tas ir dublēts mākonī. Tas attiecas arī uz gadījumiem, kad ierīci nekad neesat pazaudējis - atcerieties, ka vienmēr tā notiek pirmo reizi. Mākoņu dublēšanas pakalpojumi ir fantastiski, un tie automātiski dublē jūsu datus.
 4. Pērciet vietējo SIM - Ja ceļojat ilgāku laika periodu, iespējams, vēlēsities iegādāties vietējo SIM ar lētiem vietējiem datiem. Tādā veidā jūs varat izmantot internetu, atrodoties ceļā, nepaļaujoties uz publisko WiFi (lai gan, izmantojot VPN, tā riskus mazina).

Ceļojuma VPN secinājums

Runājot par ierīču drošību brīvdienās, ir diezgan mazs kontrolsaraksts ar lietām, kas jums jādara. Vislabākais ir apsēsties un izskaidrot visiem ceļvežiem šīs rokasgrāmatas punktus. Neviens nevēlas, lai hakeri sabojātu brīvdienas, tāpēc pārliecinieties, ka visa grupa prasa laiku, lai attiecīgi aizsargātu savas ierīces.

VPN ir vislabākais digitālās aizsardzības veids, ko varat iegūt, dodoties ceļojumā. Tāpēc, lūdzu, uzmanīgi apsveriet vienu: visu laiku retāk ir gadījumi, kad cilvēki tiek uzlauzti publiskajā WiFi. Tas notiek tāpēc, ka hakeri saprot, cik viegli ir vilināt cilvēkus, kamēr viņi sevi sauļo pie baseina vai guļ lidostā..

Visi šajā rokasgrāmatā norādītie VPN pakalpojumi piedāvā vislabāko veidu, kā aizsargāt ierīces, atrodoties ceļā. Ir simtiem VPN, no kuriem izvēlēties, un tas vienu no tiem var padarīt murgu.

Tāpēc mēs esam izveidojuši šo VPN ceļveža ceļvedim, lai palīdzētu jums precīzi noteikt labākās iespējas - jums nav jāuztraucas par to, ka paklupstu izvilkšanas pakalpojumam. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties jautāt zemāk komentāru sadaļā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me