Omānas sultāns ir absolūta monarhija. Tas nozīmē, ka nav demokrātijas - sultāns var nekavējoties mainīt likumus.VPN Omāna


Vispārējais tiesiskais klimats Omānā, tāpat kā pārējā Arābijas pussalā, neveicina vārda brīvību.

Omānā jums jābūt ļoti uzmanīgam attiecībā uz apmeklētajām vietnēm un tur rakstītajām lietām. Likumi ir ļoti neskaidri, tāpēc varas iestādēm ir tiesības brīvi interpretēt tos, lai arī kā viņi to vēlētos. Atrodoties ārzemniekam valstī, netiek nodrošināta aizsardzība no aresta vai kriminālvajāšanas.

Tāpēc nav pārsteidzoši, ka Omānas VPN ir absolūti nepieciešams!

VPN palīdzēs jums aizsargāt savu identitāti un neļaus ziņkārīgajām acīm aplūkot jūsu darbības internetā.

Labākie VPN Omānai

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Omānas VPN apsvērumi

Visu sultāna plašsaziņas līdzekļu kontroles galvenais mērķis ir uzturēt iedzīvotāju morālos un reliģiskos standartus. Šīs kontroles neattiecas tikai uz piekļuvi internetam. Arī TV un mūzika tiek pakļauta stingrai cenzūrai. Turklāt bieži tiek uzraudzīti telefona zvani, lai iegūtu nogurdinošu vai zaimojošu saturu.VPN apsvērumi

Otrais varas iestāžu mērķis ir novērst iespējamos politiskos nemierus. Visi valdības darbinieki ir tiešie sultāna darbinieki. Viens no viņu galvenajiem uzdevumiem ir saglabāt viņu pie varas, neierobežojot viņa tiesības kontrolēt iedzīvotājus. Tādējādi pat labvēlīgs komentārs par demokrātiskām procedūrām ārzemēs var jūs satraukt.

VoIP / interneta tālruņa aizliegums

Omāna arī aizliedz interneta telefoniju. Valstij pieder un darbojas vienīgais fiksētais tālrunis. Mobilie pakalpojumi ir daudz vairāk atcelti. Omanis var saņemt 3G pakalpojumu no Omanmobile, Omante nodaļas vai no Ooredoo. Valsts pārvalda bijušo, un Kataras sultāns vada otro. Viņam ir līdzīgi viedokļi par vārda brīvību kā savam Omānas kolēģim. Jūs varat piekļūt divu citu Omānas uzņēmumu (Renna un Frendi) mobilajiem tīkliem, taču neviens no tiem nepiedāvā datu paketes.VoIP aizliegums

Skype Omānā nav pieejams. Nav arī Viber, SJO un Google Hangouts. Tērzēšanas sistēmas sociālo mediju vietnēs ir pieejamas, taču pakalpojumu sniedzēji atspējo savas balss un video funkcijas. Pārsteidzoši, ka WhatsApp un Signal strādā reizēm, lai gan neviens nevar paredzēt, kad viņi strādās un kad nedarbosies.

Jūs varat piekļūt aizliegtajām vietnēm, ja varat apiet blokus, ko īsteno interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP). Tomēr Omāna bloķē gan starpniekserverus, gan Tor tīklu. Virtuālie privātie tīkli (VPN) ir likumīgi un populāri valstī. Tādējādi, ja vēlaties piekļūt labākai izklaidei vai apmeklēt iepazīšanās, porno, geju, azartspēļu vai politiskas vietnes, jums labāk bija izmantot VPN.

Interneta kontrole Omānā

Turot piekļuvi internetam tikai valstij piederoša telefona uzņēmuma un mobilā uzņēmuma, kas pieder sultāna draugam, rokās, ir viegli centralizēt interneta kontroli. Internetu ar datoru vai tālruni var izveidot tikai tad, ja jums ir līgums ar ISP - tas nozīmē Omantel vai Ooredoo.Interneta vadība

WiFi karsto punktu Sultanātā nav. Sērfojot interneta kafejnīcā, jūs nevarat iegūt anonimitāti. Šo iestāžu īpašniekiem ir jāsaņem licence darbībai. Lai saņemtu šo atļauju, īpašniekiem ir jāiesniedz telpas stāvu plāni, parādot, ka visus ekrānus redz centrā atrodas cilvēka modulis. Interneta kafejnīcām ir jāinstalē arī tīkla starpniekserveri, kas bloķē piekļuvi aizliegtajām vietnēm. Viņiem arī jāreģistrē visas datoru darbības.

ISP Omānā pārvalda vietņu melnos sarakstus. Tie bloķē piekļuvi garam adrešu sarakstam. Atsevišķu atļauto vietņu tīmekļa lapu piegādi var arī bloķēt, ja tajās ir nepieklājīgi ģērbušos cilvēku attēli vai tajos ir kāds trauksmes atslēgvārdu saraksts. Šīs pārbaudes veic McAfee nodaļas Amerikas Savienotajās Valstīs esoša programmatūra (SmartFilter). Gandrīz katra Tuvo Austrumu valdība, arī Omāna, īsteno to.

VPN likumība Omānā

VPN izmantošana Omānā nav pretlikumīga. Patiešām, liela daļa iedzīvotāju tos izmanto. Tomēr, tāpat kā visās lietās Omānā, jums ir jābūt uzmanīgam attiecībā uz to, par ko un par ko runājat. Tas nozīmē, ka lūgt palīdzību, lai VPN darbotos, var būt riskanti.

Tāpēc ir svarīgi iegūt VPN, kas būtu pats instalējams un ērti lietojams. Svarīga ir arī spēcīga klientu atbalsta komanda VPN uzņēmumā. Tas ļaus jums saņemt padomu no ekspertiem, kuri neziņos par savu darbību Omānas valdībai.

VPN apiet ISP pamata melnā saraksta stratēģiju, jo tie aizēno pārvadājamās adreses adreses. Jūsu datora VPN klienta programmatūra izveido savienojumu ar mājas serveri. To sauc par "tunelis". Klients un serveris šifrē visus sakarus. Šifrēšana aptver pat galvenes informāciju, kurā ir norādītas avota un mērķa adreses.

Tāpēc, ja jūs izmantojat VPN, jūsu darbības internetā būs pilnīgi privātas.

Cenzēta izklaide Omānā

Omānā ir 13 televīzijas stacijas. Visas viņu izrādes ir ļoti cenzētas. Tas pats attiecas uz valstī pieejamo mūziku. Filmas un seansi tiek rediģēti, lai noņemtu aizskarošu saturu, daudzos gadījumos pat līdz nepieejamībai. Turklāt daudzi populāri televīzijas šovi visā pasaulē vienkārši netiek rādīti Omānā.Cenzēta izklaide

Par laimi, jūs varat piekļūt izklaidei no citām valstīm internetā. Ir pat Netflix Omānas filiāle. Tomēr jūs nesaņemat versiju, ko viņi parāda ASV. Izklaides bibliotēka, kurai jūs varat piekļūt, izmantojot Netflix Omānā, ir diezgan līdzīga tām izrādēm, kuras tur redzat televizorā.

Ja jums ir Netflix abonements Omānā, varat skatīties Netflix jebkur pasaulē. Pakalpojums katrā valstī ir atšķirīgs. Bibliotēka, kurai piekļūstat, ir atkarīga no jūsu atrašanās vietas, kad ieejat vietnē. Tādējādi, ja atrodaties ASV, piesakoties, jūs piekļūstat visām lieliskajām izklaidēm, kas pieejamas šīs valsts klientiem.

Tāpēc, ja jums ir VPN, kad būsit izveidojis savienojumu ar piemērotu serveri, jūs varēsit skatīties visā pasaulē Netflix. Tomēr ne visi serveri un pakalpojumu sniedzēji to atbalsta, tāpēc pārbaudiet pašreizējos VPN, kas darbojas ar Netflix.

Secinājums

Jūs varat kļūt nepacietīgs, kontrolējot to, ko jūs varat redzēt internetā Omānā, un cerat piekļūt aizliegtām vietnēm. Visi šajā pārskatā iekļautie VPN labi darbojas Omānā.

Viņi aizsargās jūsu identitāti, kā arī ļaus jums piekļūt ārvalstu straumēšanas pakalpojumiem. Atcerieties pārklāt savus ierakstus Omānā ar VPN.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me