VPN maršrutētājs ir labākais veids, kā aizsargāt vairākas ierīces jūsu mājas tīklā. Izmantojot maršrutētāja līmeņa VPN, jūs varat aizsargāt katru tīkla ierīci, bez nepieciešamības instalēt VPN katrā atsevišķā mašīnā..


vpn maršrutētājs

Labākais VPN maršrutētājs 2020. gadā: kopsavilkums

Zemāk atradīsit mūsu ieteiktos VPN maršrutētājus. Lai iegūtu padziļinātu informāciju par jebkuru no modeļiem, turpiniet ritināšanu.

 1. Linksys WRT3200ACM
  - Tas tiek uzskatīts par labāko VPN maršrutētāju kopumā.
 2. Asus RT-AC5300
  - Šis ir ārkārtīgi jaudīgs maršrutētājs, kas vislabāk piemērots cilvēkiem ar lielām mājām vai lielu daudzumu ierīču.
 3. Netgear R6400
  - Spēcīgs maršrutētājs, kas lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas iegūt izcilu cenas un kvalitātes attiecību.
 4. Linksys WRT1900ACS
  - Vēl viena lieliska izvēle cilvēkiem, kuriem ir vairāk budžeta.
 5. Netgear R7800 X4S
  - Lieliski piemērots vidējām mājām, bet nedaudz par dārgu, salīdzinot ar Amazon cenu, kas nav prasīta.

Kas ir VPN maršrutētājs?

VPN maršrutētājs ir maršrutētājs, kurā tieši uzstādīts VPN. Visi savienojumi ar VPN serveriem tiek pārvaldīti maršrutētājā, ja jums ir maršrutētāja VPN.

VPN klients parasti tiek instalēts atsevišķās ierīcēs, piemēram, viedtālruņos un galddatoros. Šī programmatūra savieno katru atsevišķo ierīci tieši ar VPN, lai to aizsargātu. Turpretī VPN maršrutētājs aizsargā visas tīkla ierīces; bez nepieciešamības instalēt programmatūru katrā no tām.

VPN var instalēt tikai īpašos maršrutētājos ar programmaparatūru, kas spēj apstrādāt VPN savienojumus. Tādējādi ne katrs maršrutētājs var būt VPN maršrutētājs.

Labākie VPN maršrutētāji

Mūsu padziļinātais ieteikto VPN maršrutētāju saraksts palīdzēs jums izvēlēties sev piemērotāko:

Linksys WRT3200ACM (labākais kopējais VPN maršrutētājs)

Linksy wrt3200 vpn maršrutētājs

 • 4 ārējās antenas
 • Divjoslu josla līdz AC3200 Mbps

Ieteicamais lietojums: Medium Home / 6-10 ierīces

Pirmajā vietā ir šis lieliskais Linksys maršrutētājs. Tikai par 249 ASV dolāriem tas ir atļauts, un jaudas dēļ, ko tas iesaiņo zem pārsega, tas ir universālākais un vispiemērotākais VPN maršrutētājs, kas šodien pieejams tirgū. Šim maršrutētājam ir 1,8 GHz divkodolu ARM procesors, un tas ir viens no pirmajiem VPN maršrutētājiem, kas izmanto Marvell mikroshēmojumu. Šis maršrutētājs ir stingri ieteicams ikvienam, kam nepieciešams jaudīgs maršrutētājs spēļu, straumēšanas, videozvanu vai citu datu ietilpīgu uzdevumu veikšanai..
Mēs domājam, ka tas, ka jūs to varat saņemt ar atbalstu, un garantija - pilnībā mirgojoša un gatava lietošanai ar iecienīto VPN - tikai par USD 50 virs parastās pārdošanas cenas ir absolūta nozagšana!
Pieejamība:

 1. FlashRouters (iepriekš mirgo, iekļauta VPN privātuma lietotne): 249 USD

 2. Amazon (iepriekš mirgo, nav lietotnes, nav VPN atbalsta): 199 USD

Asus RT-AC5300 (labākais enerģijas lietotājiem)

asus rt-ac5300 vpn maršrutētājs

 • Ārējās antenas
 • Tri Band līdz 5300 Mb / s

Ieteicamais lietojums: lielas mājas / 10+ ierīces

Šis ir ārkārtīgi jaudīgs maršrutētājs, kas ir lieliski piemērots lielām mājām un maziem uzņēmumiem. Tas var ērti atbalstīt līdz 10 ierīcēm, un, pateicoties astoņām ārējām antenām (kas nodrošina trīsjoslu WiFi), tas var nodrošināt WiFi lielāku platību. Tās 1,4 GHz procesors padara to par galveno maršrutētāju spēļu novājēšanai un augstas kvalitātes 4K straumēšanai. Šis VPN maksā dārgi, bet jūs saņemat to, par ko maksājat; diapazona maršrutētāja top ar visām jaunākajām funkcijām. Ja jums nepieciešama jauda, ​​vairs nemeklējiet!

Pieejamība:

 1. FlashRouters (iepriekš mirgo, iekļauta VPN privātuma lietotne): 479 USD
 2. Amazon (nav iepriekš mirgo, nav lietotņu, nav VPN atbalsta): 350 USD

Netgear R6400 (vislabākās vērtības VPN maršrutētājs)

netgear r6400 vpn maršrutētājs

 • Gigabitu Ethernet ātrums
 • Ārējā antena

Ieteicamais lietojums: maza māja / līdz 5 ierīcēm.

Netgear maršrutētājs ir lieliska izvēle ikvienam, kam nepieciešams kaut kas praktisks, kas ir arī lēts. Maršrutētājam nākotnē ir pieejami bezvadu maiņstrāvas standarti, vienlaikus nodrošinot arī pilnīgu atbalstu bezvadu G un bezvadu N ierīcēm. R6400 iesaiņo jaudīgu Dual Core 1 GHz Broadcom CPU iekšējo procesoru, padarot to pietiekami jaudīgu, lai apstrādātu līdz 5 ierīcēm. Un, ja jūs uztrauc iespēja straumēt; šis VPN darbosies 4k bez problēmām.

Pieejamība:

 1. Flash maršrutētāji (iepriekš mirgo, iekļauta VPN privātuma lietotne) 179 USD
 2. Amazon (iepriekš mirgo, nav lietotnes, nav VPN atbalsta): Nav

Linksys WRT1900ACS

linksy wrt 1900 vpn maršrutētājs

 • 1,6 GHz divkodolu
 • 4 ārējās antenas

Ieteicamais lietojums: neliels birojs / vidēja līmeņa mājas / 4-7 ierīces

Šis VPN ir izcila cenas un vērtības attiecība, ņemot vērā, ka tas ir tikai par 55 USD vairāk nekā standarta cena, lai iegūtu to pilnībā uzliesmojošu un gatavu lietošanai. Balstoties uz iepriekšējo modeļu pieredzi, Linksys WRT1900ACS ir jaudīgs maršrutētājs ar četrām ārējām antenām. 1,6 GHz divkodolu ARM procesors padara to lieliski piemērotu tiem cilvēkiem, kuri meklē maršrutētāja VPN spēlēm, straumēšanai, video zvaniem vai datu ietilpīgai izmantošanai. uzdevumi. Turklāt, tā kā tas ir jaunināts uz DD-WRT WRT1900ACv2, tas ļauj izveidot OpenVPN savienojumus.

Pieejamība:

 1. Flash maršrutētāji (instalēta DD-WRT, iekļauta VPN privātuma lietotne, garantija + atbalsts): 249 USD
 2. Amazon (iepriekš mirgo, nav lietotnes, nav VPN atbalsta): 195 USD

Netgear R7800 X4S

netgear r7800 vpn maršrutētājs

 • 4 ārējās antenas
 • MU-MIMO un Quad Stream tehnoloģija

Ieteicamais lietojums: liels dzīvoklis / vidēja līmeņa mājas / 5-9 ierīces

Šis Netgear maršrutētājs ir ārkārtīgi populārs patērētāju vidū. Tas ir populārā maršrutētāja modeļa, kura nosaukums ir R7000 Nighthawk, smagais brālis. R7800 nodrošina uzlabotu vadu savienojumu un tiek uzskatīts par nākotnes drošu. Maršrutētājam ir 4 jaudīgas ārējās antenas un 1,7 GHz divkodolu procesors - padarot to pietiekami jaudīgu, lai apstrādātu gandrīz jebko, ko tajā iemet..

Pieejamība:

 1. FlashRouters (instalēta DD-WRT, iekļauta VPN privātuma lietotne, garantija + atbalsts): 349 USD
 2. Amazon (iepriekš mirgo, nav lietotnes, nav VPN atbalsta): 175 USD

Kā maršrutētājā instalēt VPN

VPN instalēšana maršrutētājā atšķiras atkarībā no modeļa. Tomēr pamata izklāsts ir šāds:

 1. Piekļūstiet maršrutētāja vadības panelim, izmantojot ražotāja instrukcijas.
 2. Piekļūstiet maršrutētāja VPN klientam un pievienojiet sava pakalpojumu sniedzēja servera informāciju un citu nepieciešamo savienojuma informāciju. Jūsu VPN vietnē būs norādījumi par to.
 3. Sāciet VPN savienojumu ar vēlamo VPN serveri
 4. Tagad, kad maršrutētājs ir savienots ar VPN serveri, šķiet, ka visas jūsu mājas ierīces atrodas šajā vietā. Turklāt tie visi ir aizsargāti ar šifrēšanu, lai nodrošinātu jums digitālo privātumu.

VPN maršrutētāja konfigurēšana

Gandrīz visās DD-WRT atbalsta versijās VPN tiek izmantots PPTP protokols. Tomēr tas nav īpaši drošs, un parasti labāk ir izmantot OpenVPN. DD-WRT pamatsistēma atbalsta OpenVPN, taču ne visi maršrutētāji atbalsta tādas versijas, kas to atbalsta. Tāpēc vienmēr pirms pirkšanas ir jāpārbauda, ​​vai tas jums ir svarīgi.

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji nodrošina maršrutētāju iestatīšanas rokasgrāmatas, lai gan daži atbalsta tikai PPTP.

Padoms: vienkāršākais veids, kā iegūt VPN maršrutētāju, ir iegādāties vienu iepriekš mirgojošu!

Dažādu veidu VPN maršrutētāji

DD-WRT

DD-WRT ir atvērtā pirmkoda projekts, kura mērķis ir izstrādāt uz Linux balstītu programmaparatūras risinājumu, kas noņem maršrutētāju ierobežojumus, izmantojot to noklusējuma programmēšanu.

Instalējot DD-WRT maršrutētājā, tā nodrošina pilnu biznesa klases maršrutētāja funkcionalitāti, bet bez maksas. Pilns visu daudzo priekšrocību saraksts būtu pārāk garš šim rakstam, lai iegūtu vairāk informācijas mūsu DD-WRT maršrutētāja lapā.

Tomātu

Tomāts ir alternatīva uz Linux balstīta programmaparatūras pakete maršrutētājiem, ievērojamākie ir tomātu maršrutētāji; Linksys WRT54G / GL / GS, Buffalo WHR-G54S / WHR-HP-G54 un citi Broadcom bāzes maršrutētāji. Tāpat kā DD-WRT, to var izmantot saderīga maršrutētāja mirgošanai. Tas ļauj to izmantot kā VPN vārteju, kā arī nodrošina līdzīgu funkcionalitāti ar DD-WRT mirgojošu maršrutētāju.

DD-WRT ir savietojams ar vairākiem maršrutētājiem un parasti tiek uzskatīts par draudzīgāku iesācējiem, taču daudzi cilvēki dod priekšroku Tomato saskarnei un lieliskām reāllaika tīkla uzraudzības iespējām.

Kāpēc iegūt VPN maršrutētāju??

Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams VPN mobilajai ierīcei, klēpjdatoram vai darbvirsmai; var palīdzēt VPN maršrutētājs.

VPN maršrutētāji ir iestatīti, lai izveidotu savienojumu ar VPN pakalpojumu. Šos maršrutētājus var iestatīt, lai izveidotu savienojumu ar lielāko daļu VPN pakalpojumu, kas nozīmē, ka jūs joprojām varat abonēt vēlamo pakalpojumu.

Ir iespējams arī mirgot maršrutētājus ar trešo pušu programmaparatūru, piemēram, DD-WRT un Tomato. Daži pakalpojumu sniedzēji pat piedāvā maršrutētājus, kuriem ir uzliesmošana un kuri ir iepriekš konfigurēti savam pakalpojumam. Tos var iegādāties tieši no VPN vai caur tiešsaistes veikalu, piemēram, FlashRouters.com

VPN maršrutētāji - priekšrocības

 • Katru ierīci, kas savieno ar maršrutētāju, aizsargā VPN.
 • Tas ietver ierīces, kas pašas nevar palaist VPN programmatūru, piemēram, viedie televizori, spēļu konsoles un Roku kastes.
 • Maršrutētājs skaitās tikai viens VPN savienojums, ciktāl tas attiecas uz jūsu pakalpojumu sniedzēju. Tas nozīmē, ka ar maršrutētāja palīdzību jūs varat vienlaikus savienot VPN ar neierobežotu skaitu ierīču.

VPN maršrutētāji - trūkumi

Galvenais trūkums ir tāds, ka VPN datu šifrēšana un atšifrēšana prasa ļoti daudz procesora (īpaši, ja izmantojat OpenVPN). Lielākā daļa maršrutētāju cīnās, kā rezultātā var samazināties interneta savienojuma ātrums.

Šī iemesla dēļ ir svarīgi izvēlēties maršrutētāju, kas ir patiešām jaudīgs, lai tiktu galā. Kopumā tas nozīmē, ka jums vajadzēs ieguldīt saprātīgu naudas summu, lai iegūtu nepieciešamo.

VPN maršrutētāji maziem uzņēmumiem

Ja jūs meklējat VPN maršrutētāju mazam uzņēmumam, lai vienlaikus aizsargātu visus darbiniekus ar digitālo privātumu; mēs iesakām izvēlēties VPN, kas ir otrajā vietā. Asus RT-AC5300 DD-WRT ir domāts “enerģijas lietotājiem”. Tajā ir viss nepieciešamais, lai desmit vai vairāk ierīces droši palaistu uz VPN, neciešot no lēnas savienojamības.

Lai iegūtu papildinformāciju, skatiet mūsu lapu VPN maziem uzņēmumiem.

BUJ

Mēs esam centušies aptvert katru svarīgo punktu šajā rakstā. Tomēr, ja kaut kas par VPN maršrutētājiem joprojām jūs mulsina, iespējams, šī sadaļa Bieži uzdotie jautājumi var palīdzēt!

Vai VPN darbojas WIFI?

Ar VPN maršrutētāju tiek aizsargāta katra vietējā tīkla ierīce. Tomēr, ja jūs atstājat savas mājas un izmantojat publisko WiFi - jums būs jāpieslēdzas VPN, izmantojot mobilo ierīci vai klēpjdatoru, instalējot VPN klientu tieši ierīcē.

Vai maršrutētājam var izmantot bezmaksas VPN??

Lielākā daļa cilvēku maršrutētājā neizmanto bezmaksas VPN. Lai gan tas nav pilnīgi neiespējami, bezmaksas VPN ir lietošanas ierobežojumi, kas padara tos par nepiemērotiem lietošanai maršrutētājā.

Vai VPN ir likumīgi?

Jā, VPN ir likumīgi lielākajā daļā pasaules vietu. Un pat valstīs, kur VPN lietošana ir nelikumīga, cenzētu vietņu atbloķēšana (nevis pats VPN) ir nelikumīga.

Kādi maršrutētāji ir savietojami ar DD-WRT

Liels skaits maršrutētāju ir saderīgi ar DD-WRT (pārāk daudz, lai šeit nosauktu). Lūdzu, pārbaudiet katru modeli, lai pārliecinātos par saderību. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet mūsu DD-WRT VPN rakstu.

Kāpēc man vajadzētu izmantot VPN mājās??

VPN nodrošina digitālu privātumu, šifrējot jūsu datus. Tas liedz jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam un valdībai šņukstēt jūs. Turklāt VPN ļauj jums iet digitālo globusu; izliekoties, ka atrodaties citur pasaulē, varat apiet vietējos ierobežojumus un piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam un pakalpojumiem.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me