Vjetnama uzliek nopietnu tiešsaistes cenzūru. Tas izraisīja žurnālistu bez robežām (RSF) nosodījumu. Cilvēkiem, kas dzīvo Vjetnamā vai apmeklē to, tas nozīmē nespēju piekļūt daudzām vietnēm, ziņu nodošanas vietām un tiešsaistes pakalpojumiem. Izmantojot Vjetnamas VPN, iedzīvotāji var iegūt digitālu privātumu un drošību, vienlaikus atbloķējot arī Vjetnamas valdības ierobežoto saturu.


Vjetnamas VPN

Labākie Vjetnamas VPN

Skatiet zemāk esošo tabulu, lai salīdzinātu labākos Vjetnamas VPN. Ja meklējat vairāk informācijas par to, kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN Vjetnamā, sīkāku informāciju atradīsit zemāk.

 1. ExpressVPN

  - Lielisks vispusīgs pakalpojums, kas ir lieliski piemērots privātuma iegūšanai Vjetnamā

 2. NordVPN

  - Gan lēti, gan ārkārtēji - atbloķējiet jebko un iegūstiet privātumu Vjetnamā

 3. IPVanish

  - ASV bāzēts pakalpojumu sniedzējs ar serveriem, kur jums nepieciešami tie, kas darbojas ātri

 4. TorGuard

  - Tam ir daudz izcilu privātuma funkciju par salīdzinoši zemu cenu

 5. VPNA apgabals

  - Iespaidīgs VPN no Bulgārijas ar izcilu klientu atbalstu

Vjetnamas VPN apsvērumi

Vjetnamas VPN apsvērumi

Vjetnamas virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums ļauj cilvēkiem izlikties, ka viņi atrodas citā valstī. Tas viņiem ļauj piekļūt internetam tā, it kā viņi atrastos ārpus Vjetnamas. Rezultātā Vjetnamas VPN apiet visus valdības vietņu ierobežojumus. Izmantojot VPN, ikviens Vjetnamā var pilnībā izvairīties no cenzūras.

Faktiski ir iespējams pārvarēt visus interneta blokus, ieskaitot tos, kurus piemēro darba vietas, skolas un namīpašnieki. Varat arī pārvarēt ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai piekļūtu ierobežotam saturam un vietņu pakalpojumiem, kas parasti tiek bloķēti noteiktā valstī (piemēram, Lielbritānijas BBC iPlayer).

Tā kā Vjetnama ir represīva, valdības ierobežojumu apiešana varētu būt riskanta. Izmantojot dažus VPN pakalpojumus, tas būtu bīstami. Tāpēc, izvēloties VPN Vjetnamai, ir ārkārtīgi svarīgi ievērot piesardzību. Mūsu eksperti šajā rokasgrāmatā ir rūpīgi atlasījuši visus VPN izmantošanai Vjetnamā. Šie ieteiktie VPN nodrošina stabilu digitālo privātumu, izmantojot militārā līmeņa šifrēšanu.

Valdības represīvās rakstura dēļ VPN lietošana Vjetnamā var būt bīstama. Vietņu, kas nodrošina pirātisku saturu, piemēram, Putlocker vai PopcornTime, atbloķēšana varētu jūs izmest cietumā. Ja vēlaties uzzināt, vai popkorna laika VPN ir drošs, skatiet mūsu Popcorntime VPN rokasgrāmatu.

Lielākais vairums tirgū esošo VPN (to ir simtiem) nodrošina novecojušu vai slikti ieviestu šifrēšanu. Viņiem ir arī izvairīgas privātuma politikas, kas viņiem varētu ļaut atklāt jūsu pārlūkošanas paradumus. Ņemot vērā briesmas, kas saistītas ar VPN izmantošanu Vjetnamā: VPN izvēlei ir izšķiroša nozīme. Tātad, kas vajadzīgs VPN Vjetnamai?

Svarīgas VPN iespējas

Vjetnamas VPN ir jāuztur jūsu dati drošībā. Šī iemesla dēļ ir ļoti svarīgi, lai jūsu VPN būtu vai nu nulles žurnāli, vai arī tikai minimāli apkopoti savienojumu žurnāli. Tas nozīmē, ka Vjetnamā nekad nevajadzētu izmantot lielāko daļu bezmaksas VPN (piemēram, Hotspot Shield). Faktiski, lai pakalpojums būtu pilnīgi drošs, izmantojot Vjetnamu Vjetnamai, tam jābūt šādām funkcijām:VPN drošība

 • Stingra privātuma politika. Viņi neuzglabā IP adreses un citus personīgi identificējamus datus.
 • Spēcīga VPN šifrēšana. Šifrēšanai jābūt drošai un jāatbilst mūsu obligātajiem aizsardzības standartiem.
 • Avārijas poga. Tas nodrošina, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam nekad nav noplūduši dati. Jebkura datu noplūde varētu informēt ISP, ka esat piekļuvis cenzētai vietnei: kā rezultātā var tikt piespriests cietumsods.
 • DNS noplūdes aizsardzība. DNS noplūde var arī informēt jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju, ka esat apmeklējis ierobežotu vietni. Tāpēc Vjetnamā nekad nevajadzētu izmantot caurspīdīgus VPN, piemēram, PureVPN: tie varētu jūs nogādāt cietumā.
 • Maskēšanās režīms. Šī tehnoloģija ir VPN maskēšana. Tas ļauj VPN lietotājiem slēpt VPN izmantošanu. Lai gan VPN trafiks ir šifrēts (tā, lai interneta pakalpojumu sniedzējs nekad nezināt, kuras vietnes tiek apmeklētas) - ISP ir iespējams pamanīt, ka tiek izmantots VPN. Tas vien jūs varētu nogādāt grūtībās ar Vjetnamas policiju. Ja izmantojat VPN, jūs sniedzat valdībai iemeslu aizdomām par jums. Šī iemesla dēļ daudz labāk ir izmantot VPN ar slepenu režīmu (lai slēptu VPN izmantošanu kā regulāru HTTPS trafiku).

Servera atrašanās vieta

Vjetnamā noderīgajam VPN būs arī daudz servera izvēles. Lai pēc iespējas vairāk izmantotu savu VPN, jums jāspēj izlikties, ka atrodaties daudzās dažādās valstīs. Tas ļaus jums būt lielākajai izvēlei, ja runa ir par vietņu un pakalpojumu atbloķēšanu tiešsaistē.Servera atrašanās vieta

Visiem mūsu ieteiktajiem VPN ir daudz serveru visā pasaulē. Visi šie serveri ir arī ļoti ātri: lieliski piemēroti datu ietilpīgu uzdevumu veikšanai, piemēram, straumēšanai HD formātā (piemēram, atbloķējiet YouTube videoklipus vai, piemēram, ārvalstu Netflix saturu) vai spēlēm. Ja vēlaties VPN, kas paredzēts tieši Netflix, ieskatieties mūsu Netflix VPN rokasgrāmatā.

Vai VPN Vjetnamā ir likumīgi

Jā, Vjetnamā VPN ir likumīgi. Lielākā daļa no lietām, kuras Vjetnamā varat izmantot VPN (piemēram, vietņu atbloķēšana, lai piekļūtu ierobežotam saturam), ir nelikumīgas. Tomēr jūs pats nevarat nonākt nepatikšanās ar VPN abonēšanu. Neskatoties uz to, mēs parasti iesakām izmantot VPN slepeno režīmu (maskēšanu), lai slēptu VPN izmantošanu Vjetnamā.VPN likumība

Minimālā aizsardzība, ko mēs iesakām VPN izmantošanai Vjetnamā, ir aizsardzība pret DNS noplūdi un automātiska izslēgšana: Vjetnamā tām obligāti jābūt. Nekad nelietojiet Vjetnamas VPN, iepriekš neaktivizējot nogalināšanas slēdzi.

Interneta cenzūra Vjetnamā

Vjetnamas ierobežojošā valdība bloķē vietnes politisku un reliģisku iemeslu dēļ. Tā ir stingra arī autortiesību aizsardzībā.

Interneta cenzūra

Vjetnamas valdība nevēlas, lai cilvēki cenzūras izkļūšanai izmantotu VPN un citus izvairīšanās instrumentus. Šī iemesla dēļ VPN lietošana Vjetnamā var būt daudz bīstamāka nekā dažādās vietās. Tāpēc šai rokasgrāmatai esam izvēlējušies VPN, kuriem ir slepkavības slēdzis un slepens režīms. Lai būtu drošs, lietojot VPN Vjetnamā, lūdzu, izmantojiet šīs funkcijas.

Ir arī vērts atzīmēt, ka RSF ir izteikusi šādu komentāru par pilnvaroto personu izmantošanu Vjetnamā:

“Lai aizsargātu savu anonimitāti valstī, kurā tīkla infrastruktūra neļauj pārtvert šifrētus sakarus (tas nozīmē, ka nav jāveic dziļa pakešu pārbaude), Vjetnamas emuāru autoriem ir viss iemesls izmantot šifrēšanu. Līdz ar to VPN ir labāks risinājums nekā starpniekserveri. Pēdējais ļauj apiet piekļuves aizsprostojumu, bet atšķirībā no VPN to nedrīkst šifrēt. ”

Kā redzat, starpniekserveri ļaus Vjetnamas cilvēkiem atbloķēt tīmekļa vietnes, kurās tiek cenzēts. Tomēr Vjetnamā ir risks izmantot starpniekserverus, kā skaidro RSF - lūdzu, pieturieties pie droša VPN no šī saraksta.

Sociālie mēdiji

Atbloķēt sociālo multividi

Vjetnama arī bloķēja Facebook un Twitter. Izmantojot VPN, jūs varat izlikties, ka atrodaties citā valstī, lai piekļūtu un izmantotu bloķētās sociālo mediju vietnes. VPN arī ļaus jums piekļūt un izmantot bloķētus kurjerus, piemēram, Yahoo tērzēšanas kurjerus (kuru lietotāji apgalvo, ka valdības ziņojumi ir cenzēti).

Anonīms emuāri

Ikviens, kurš vēlas lasīt emuāru vietnes, piemēram, Reddit, to var izdarīt, izmantojot Vjetnamas VPN. Vjetnama arestē arī cilvēkus, kuri raksta blogus, kas kritizē VoP valdību. Izmantojot VPN, lietotāji var piekļūt emuāru vietnēm, lasīt bloķētus emuārus un pat rakstīt emuārus, kurus viņi citādi baidītos izveidot. Lai arī VPN nepadara tevi tikai anonīmu, tas tomēr slēpj tavu reālo IP adresi. Tas var ļaut jums rakstīt anonīmu emuāru privātumā, ja vēlaties.Emuāri

Yahoo360 ir populāra emuāru vietne, kas Vjetnamā nav pieejama. Mūsu ieteiktie VPN ļaus jums piekļūt Yahoo360.

WordPress vietnes ir dažas no labākajām un daudzveidīgākajām emuāru kopienām tiešsaistē. Vjetnama bloķēja šīs vietnes. Lai atbloķētu WordPress, izmantojiet tikai vienu no šajā rokasgrāmatā esošajiem VPN.

Secinājums

Visi šajā rokasgrāmatā esošie VPN nodrošina fantastisku privātumu. Viņiem ir lieliski serveri, kas izvietoti visā pasaulē. Atkarībā no tā, vai jums ir nepieciešams vairāk vai mazāk Āzijas serveru, ieteicams koncentrēties uz trim galvenajiem VPN. Ja vēlaties izmantot savu VPN, vienlaikus izmantojot Vjetnamas pakalpojumus, jums būs nepieciešama Vjetnamas IP adrese. Pakalpojumi, kas ir augstāki šajā rakstā, ļaus jums mainīt savu privātumu uz Vjetnamu.Labākais Vjetnamas VPN secinājums

Lūdzu, pārliecinieties, ka uzmanīgi pārbaudiet atsevišķas atsauksmes un pārliecinieties, vai izvēlētajā VPN mobilajā lietotnē ir ieslēgšanas slēdzis, ja plānojat izmantot savu VPN mobilajā ierīcē. Atcerieties, ka kļūdaina VPN vai VPN izmantošana bez nogalināšanas slēdža varētu nonākt cietumā, tāpēc, lūdzu, uzmanieties. Ja jums ir radušās bažas vai jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums tālāk.

Visbeidzot, lūdzu, esiet ļoti uzmanīgs, apskatot citas VPN salīdzināšanas vietnes. Esmu pamanījis dažas VPN salīdzināšanas vietnes, kas iesaka PureVPN lietošanai Vjetnamā. PureVPN ir atklājis, ka mūsu recenzents cieš no DNS noplūdes: tas varētu jūs nogādāt cietumā. Ja redzat kādu vietni, kas iesaka PureVPN Vjetnamai: tās ir nepareizas, un jums jāatceras, ka nekad vairs nelietojiet šo salīdzināšanas vietni, jo tā ir bīstama atkritumi.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me