Noguris no vietņu bloķēšanas Ukrainā? Izmantojot VPN, jūs varat apiet kaitinošos blokus un brīvi pārlūkot internetu. Zemāk mēs apskatīsim labākos VPN, ko izmantot Ukrainā.


VPN Ukrainā

Ukraina ir tauta, kurā milzīgs iedzīvotāju skaits runā krieviski. Šī iemesla dēļ aptuveni puse Ukrainas iedzīvotāju (aptuveni 23 miljoni cilvēku) izmanto populāras Krievijai piederošas vietnes. Skumji, ka 2017. gada maijā Krievijas un Ukrainas karš lika Ukrainas prezidenta Porošenko Ukrainas valdībai aizliegt krievu tīmekļa vietnes. virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums ir labākais risinājums šo vietņu atbloķēšanai.

Kādi ir labākie VPN Ukrainai?

Sāksim ar īsu apskatu par to, kurš izdarīja mūsu sarakstu ar labākajām VPN izvēlēm, kuras izmantot Ukrainā:

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

5 labākie VPN Ukrainai

Mēs esam pārskatījuši vairāk nekā 150 VPN, ekspertīzi atlasījuši labākos 5 Ukrainai, ko varat redzēt mūsu padziļinātajā sarakstā zemāk:

Kas ir VPN?

Virtuālais privātais tīkls Ukrainai ir tiešsaistes pakalpojums, kas ikvienam Ukrainā ļauj izlikties, ka viņš atrodas Krievijā (un citās valstīs).

VPN pakalpojumu sniedzējiem ir serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē, un dažiem no tiem ir serveri Krievijā. Pieslēdzoties VPN serverim Krievijā, jebkurš Ukrainas pilsonis var apiet valdības bloku, ko Ukrainas teritorijā nosaka interneta pakalpojumu sniedzēji (ISP). Tiklīdz esat izveidojis savienojumu ar Krievijas VPN serveri, šķiet, ka jums ir krievu IP adrese, kas nozīmē, ka jūs varat brīvi izmantot jebkuras krievu vietnes.

Vai VPN Ukrainā ir drošs?

Jums var rasties jautājums, vai VPN pakalpojuma izmantošana, izliekoties par atrašanos Krievijā, ir droša. Atbilde ir jā. Papildus serveru nodrošināšanai ārvalstīs, VPN pakalpojumi nodrošina arī šifrēšanu.

Visi dati, kas nāk un nonāk no VPN abonenta personālā datora, klēpjdatora, viedtālruņa vai planšetdatora, ir droši šifrēti. Tas nozīmē, ka ne viņu ISP, ne valdība nevar pateikt, ko viņi dara tiešsaistē.

Šifrēšana ļauj VPN lietotājiem iegūt digitālu privātumu, lai viņi tiešsaistē varētu darīt visu, ko vēlas, neuztraucoties, ka kāds var pateikt, ko viņi dara. Tas attiecas arī uz namīpašniekiem, skolām un darbu administratoriem. VPN šifrēšana saglabā jūsu datus privātus un drošus.

Kādas vietnes tiek bloķētas Ukrainā?

Sakarā ar karu ar Krieviju, kas joprojām notiek Ukrainā, Ukrainas valdība ir bloķējusi vairākas Krievijas vietnes. Šajās vietnēs ietilpst populāras meklētājprogrammas un sociālo mediju vietnes: Mail.ru, VK, Odnoklassniki un Yandex.

Apsvērumi

Izvēloties Ukrainas VPN, ir svarīgi saprast, ka ne katrs VPN to darīs.

Tirgū ir pieejami vairāk nekā 850 komerciāli VPN pakalpojumi. Tomēr ne visiem no tiem ir serveri, kas atrodas Ukrainā un Krievijā. Ukrainas VPN ir nepieciešami serveri Krievijā, lai abonenti varētu pārvarēt Ukrainas valdības noteikto cenzūru.

Turklāt, tā kā Ukraina ir karā ar Krieviju, ir svarīgi, lai Ukrainas cilvēki mierīgi izturētos, atbloķējot krievu vietnes. Šī iemesla dēļ privātumam un drošībai ir būtiska nozīme.

Visbeidzot, savienojuma ātrums ir nepieciešams apsvērums, izvēloties VPN izmantošanai Ukrainā. Lielākais vairums VPN nodrošina lēnu savienojumu, kas neļaus cilvēkiem veikt datu ietilpīgus uzdevumus, piemēram, straumēšanu. Šī iemesla dēļ ir svarīgi izvēlēties uzticamu VPN sniedzēju ar ātriem serveriem.

Privātums un drošība

Visi šajā rakstā norādītie VPN ir izvēlēti, jo tie nodrošina visaugstāko VPN šifrēšanas līmeni, kāds pieejams 2020. gadā. Šeit, vietnē ProPrivacy.com, mēs vienmēr iesakām OpenVPN šifrēšanas protokolu. Tas ir tāpēc, ka OpenVPN ir šifrēšanas militārā līmeņa forma, kas ir daudz drošāka nekā citi VPN šifrēšanas protokoli.

Daudzi VPN nodrošina novecojušu šifrēšanas formu, ko sauc par PPTP. Šifrēšana nav droša, un mēs aicinām cilvēkus izmantot tādus VPN, kādi ir norādīti šajā rokasgrāmatā, kuri ievieš spēcīgu OpenVPN šifrēšanu..

Turklāt milzīgais bezmaksas VPN pakalpojumu daudzums var atļauties būt bezmaksas, jo viņi nopelna naudu, pārdodot patērētāja datus. Tas ir pretējs tam, ko vajadzētu darīt VPN. Paredzēts, ka VPN uztur jūsu datus privātus un drošus, NEDRĪKST tos pārdot visaugstākajam solītājam.

Katrs šajā rokasgrāmatā esošais VPN ir uzticams un uzticams pakalpojums, kas ir labi pazīstams VPN nozarē. Viņiem visiem ir droša privātuma politika un spēcīga šifrēšana. Tādējādi jūsu dati ar katru VPN šajā rokasgrāmatā būs privāti.

Savienojuma ātrums

Visiem šajā rokasgrāmatā norādītajiem VPN Ukrainai ir augstākās kvalitātes serveri, kas atrodas visā pasaulē. Tas nozīmē, ka neatkarīgi no tā, kur jūs izliekaties (Krievijā, ASV, Lielbritānijā vai citur), jūs vienmēr varēsit veikt datu ietilpīgus uzdevumus, piemēram, straumēšanu HD formātā..

Ko vēl es varu darīt ar VPN??

Mēs saprotam, ka nesenais valdības aizliegums krievu vietnēm Ukrainā ir galvenais iemesls, ka daudzi cilvēki, kas dzīvo Ukrainā, vēlas VPN pakalpojumu. Tomēr VPN ir daudz priekšrocību, ne tikai atgūstot piekļuvi krievu vietnēm.

Izmantojot VPN, ikviens var izlikties, ka atrodas Lielbritānijā, lai skatītos BBC iPlayer. Sporta fani var izveidot savienojumu ar serveri ASV, lai skatītos beisbolu vai hokeju. Futbola fani var skatīties visas dažādās Eiropas līgas. Autosacīkšu fani var atbloķēt Formula 1 sacīkstes visu sezonu. Tenisa fani var izlikties, ka atrodas Lielbritānijā Vimbldonā vai Austrālijā uz Melburnas Open. Iespējas ir bezgalīgas.

Turklāt, izmantojot VPN, ir iespējams izmantot Netflix ASV versiju, kurai ir daudz lielāks virsrakstu katalogs nekā citur. VPN ir labs, lai pārvarētu VISUS, nevis tikai Krievijas vietnēs noteiktos, ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Publiskā WiFi drošība, izmantojot Ukrainas VPN

Izmantojot publisku WiFi tīklāju, jebkurš cits WiFi lietotājs var viegli uzlauzt jūsu trafiku. Tas nozīmē, ka, izmantojot publisku WiFi, jūs riskējat nozagt savas paroles, pakalpojumus un bankas datus. Dažreiz hakeri pat izveido viltus publiskos WiFi tīklājus. Ja nejauši izveidojat savienojumu ar vienu, hakeris var redzēt visu, ko jūs darāt.

Šifrēšana, ko nodrošina VPN, nozīmē, ka visi jūsu dati ir droši. Neatkarīgi no tā, vai atrodaties mājās, oficiālā publiskajā WiFi vai nejauši esat pieķēries hakeru tīklam, neviens nevar redzēt, ko jūs darāt, jo VPN šifrē jūsu datus. Tāpēc VPN tiek uzskatīts par vislabāko personiskās kiberdrošības veidu.

VPN Ukrainai: secinājums

Šajā rakstā mēs esam skaidri izskaidrojuši visu, kas jums jāzina par Ukrainas VPN. Mēs esam aptvēruši specifikācijas, kādas ir jābūt Ukrainas VPN, un izskaidrojām, kāpēc šie ir pieci labākie Ukrainas VPN.

Visi šī raksta pakalpojumu sniedzēji ir augstākās kvalitātes VPN, kas ir labi pazīstami ar fantastisko pakalpojumu. Tie ir droši un lietotājiem nodrošina privātumu. Turklāt visiem šiem VPN ir serveri, kas atrodas ne tikai Krievijā, bet visā pasaulē, padarot tos ideālus ģeogrāfisko ierobežojumu pārvarēšanai..

Visbeidzot, katram VPN šajā rokasgrāmatā ir izveidots augstas kvalitātes serveru tīkls, kas ļaus abonentiem tiešsaistē darīt visu, ko viņi vēlas, neatkarīgi no tā, vai tas ir straumēšana HD kvalitātē vai spēles. Šie VPN ir ļoti izdevīgi, taču katrs no tiem vienmēr atšķiras tik ļoti, tāpēc, lūdzu, veltiet laiku, lai rūpīgi analizētu katru pakalpojumu. Ja jums ir kādi jautājumi par kādu no pakalpojumiem, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums zemāk komentāru sadaļā.

Kopsavilkums

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Nosaukuma attēla kredīts: Wead / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me