Kas ir Stremio?

Stremio ir multivides atskaņotājs, kas izveido centrālu piekļuves punktu izklaides failiem ierīcē un attālinātiem straumēšanas pakalpojumiem, kuriem piekļūstat internetā. Ja šis formāts izklausās pazīstams, iespējams, tas ir tāpēc, ka esat dzirdējuši par vai izmēģinājuši Kodi. Stremio ir ļoti līdzīgs Kodi un citiem plašsaziņas līdzekļiem "apkopotāji," piemēram, Plex un Popkorna laiks.


Atverot lietotni Stremio, jūs redzēsit savu iecienīto šovu un filmu sarakstu. Tos nenodrošina Stremio. Lietotne tikai indeksē un klasificē videoklipus, kurus tā atrod cietajā diskā. Tas arī atceras seansus un filmas, kurām jau esat piekļuvis, izmantojot straumēšanas pakalpojumus. Stremio nepiedāvā izklaidi, tas tikai ļauj skatīties failus no citiem avotiem, izmantojot tā multivides atskaņotāju.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Lai piekļūtu straumēšanas pakalpojumiem caur Stremio, jums ir jāiesaista atbilstošs "papildinājums." Šī ir tieši tāda pati funkcionalitāte kā Kodi. Papildinājums tiešām ir tikai saite caur straumēšanas pakalpojumu. Daži no šiem pakalpojumiem rāda TV tiešraides kanālus no visas pasaules. Citas ir video pēc pieprasījuma multivides bibliotēkas.

Izmantojot Stremio, varat piekļūt premium klases pakalpojumiem, piemēram, Netflix. Tomēr multivides atskaņotājs neiekļūs jūs abonēšanas pakalpojumos, ja jums nav jāmaksā. Spēlētājs nevar arī izvairīties no reģionālajiem ierobežojumiem, kas rezervē saturu klientiem, kuri atrodas tajā pašā valstī, kur straumēšanas serveris.

Ja nevarat iekļūt video no citām valstīm, iespējams, domājat, ka nav jēgas uztraukties instalēt Stremio. Tomēr nevajag izmisumā! Pastāv veids, kā iegūt saturu no ārzemēm, lai spēlētu savā Stremio: izmantojiet virtuālo privāto tīklu (VPN). VPN var apiet reģionālos ierobežojumus un ļaut jums skatīties visu, ko vēlaties.

Ne visi VPN var iekļūt visos straumēšanas pakalpojumos. Lai uzzinātu vairāk par straumēšanas vietņu reģionālo ierobežojumu iemesliem, izlasiet šī raksta vēlāko daļu. Pa to laiku apskatīsim piecus labākos Stremio VPN.

Reģionālie vietņu ierobežojumi

Pirms platjoslas pieslēguma cilvēki izklaidējās mājās vai kinoteātrī. Tajos laikos bija viegli kontrolēt, kurš un ko vēroja.

Katrā valstī ir atšķirīgi likumi par to, ko sabiedrība var aplūkot. Izklaides nodrošināšanas juridiskās komplikācijas ir licencēšana, autortiesības, zaimošanas likumi un apmelošanas likumi. Vietējiem uzņēmumiem ir vieglāk pārvaldīt kinoteātru un TV staciju grafiku nekā daudznacionālajām korporācijām. Izklaides producenti vispirms rada šovus un filmas savam mājas tirgum. Pieredzējušiem tirgotājiem ir vieglāk saprast, kas viņu iecienītajā teritorijā būs populārs un rentabls, nekā izdomāt, kas piesaistīs auditoriju ārzemēs.

Ja filma vai seriāls ir ieguvis panākumus savā dzimtenē, pastāv iespēja, ka tā iegūs citu, līdzīgu valstu auditoriju. Tādējādi rodas iespēja šo izrādi pārdot. Tradicionāli ārvalstu pircējs pielāgos šovus pirms to pārraides. Vietējai raidorganizācijai būs juridiskā nodaļa ar speciālām zināšanām par valsts izklaides likumiem šajā valstī. Tāpat vietējie tirgotāji zinās, ko panāks viņu mērķauditorija.

Kad platjosla ļāva veikt straumēšanas pakalpojumus, izklaides industrijas iedibinātā darba prakse drīz izrādījās labākais pieejamais modelis. Lielie ražošanas uzņēmumi saprata, ka globālā centra ideja parādīt visu to saturu visur nav vadāma. Pirmkārt, katrai valstij jābūt atšķirīgām valodu versijām un labojumiem. Risks tikt iesūdzētam svešā valstī par noziedzīgu nodarījumu, kas saistīts ar aizskarošu materiālu demonstrēšanu, iznīcināja vispārējas pieejamības iespējas. Straumēšanas pakalpojumi ierobežoja to darbības jomu, atļaujot piekļuvi no savas dzimtenes. Dažos gadījumos, piemēram, Netflix, starptautiskās straumēšanas vietnes ļoti uzmanīgi novirza tos, kuri izmanto pakalpojumu, uz savas mītnes zemes bibliotēku..

Pārrobežu pieeja

Reģionālos ierobežojumus kaitinošā lieta ir tā, ka to pamatā ir tas, kur atrodaties, nevis tas, no kurienes atrodaties. Tādējādi, ja darba vai atvaļinājuma laikā esat ārzemēs, jūs esat bloķēts no savas mītnes valsts video vietnēm.

Piekļūstot straumējošai vietnei, tās serveris pārbauda jūsu IP adresi, pirms tas piegādā video saturu. Katram ziņojumam, kas no datora tiek nosūtīts internetā, ir unikāla adrese. Šī identifikatora formātā ir iekļauts valsts kods. Tādējādi video serveriem ir viegli pamanīt, ka atrodaties svešā valstī. Pēc tam viņi video bloķēšanas vietā parādīs bloķējošu ziņojumu.

Stremio VPN

Kad jūs izmantojat VPN, visa interneta trafika daļa, kas atstāj jūsu datoru, tiek novirzīta uz norādīto VPN serveri. VPN šifrē šo trafiku, tāpēc neviens nevar redzēt savienojumu galapunktu. Pēc jūsu IP adreses aizstāšanas ar VPN serveri šie ziņojumi tiek nodalīti un nosūtīti uz paredzētajiem adresātiem. Ja jūs izvēlējāties VPN serveri tajā pašā valstī, kurā straumēšanas pakalpojumu, kuram vēlaties piekļūt, uz jūsu pieprasījumu tiks atbildēts ar pieprasītā video kodu. Šis kods tiks nosūtīts atpakaļ uz VPN serveri. Pēc tam šis dators apvieno video kodu un nosūta to jums.

Labākie Stremio VPN: Secinājums

Straumēšanas pakalpojumiem ir juridiskas saistības novērst pārrobežu piekļuvi to saturam. Kontrolējot, kurš var skatīties videoklipus, tiek bloķētas izvairīšanās no atrašanās vietas noteikšanas metodes. Tādējādi katrs straumēšanas serveris, kas darbojas ar reģionāliem ierobežojumiem, mēģina atklāt un bloķēt arī VPN trafiku.

Tāpēc neviens VPN nedarīs, kad izmantojat Stremio. Tikai labākie VPN pasaulē spēj apmānīt straumējošos serverus ” "starpniekservera noteikšana" sistēmas. Pieci pakalpojumi, kas iekļauti šajā Stremio labāko VPN sarakstā, visi ir pieredzējuši, kā izvairīties no reģionālajiem ierobežojumiem, un viņi visi var maskēt savu identitāti, lai netiktu bloķēti. Kāpēc neizmantot šo ieteikto Stremio VPN bezmaksas izmēģinājumu un atmaksas periodus un katram no tiem paņemt testu?

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Noklikšķiniet uz zemāk esošajām saitēm, lai iegūtu norādījumus par VPN izmantošanu citos straumēšanas un straumēšanas pakalpojumos:

 • VPN popkorna laiks
 • hulu VPN
 • VPN Netflix
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me