Spānija ir Eiropas valsts, kas, kā zināms, cenzē savu internetu.Spānijas VPN


Turklāt Spānijas valdība praktizē arī dažus stingra pretpirātisma politika.

Tāpēc, neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Spāniju vai dzīvojat Spānijā, to noteikti noteiksit

Nelegālas mocošas darbības var uzskatīt par bīstamām Spānijā - tas ir nepieredzēti, jo Spānijā ir diezgan laba interneta infrastruktūra ar standarta pakalpojumiem ar ātrumu 10 Mb / s un ar ātrgaitas pakalpojumiem ar ātrumu 100 Mb / s..

Tieši emigrantiem, kas ceļo uz ārzemēm, šie straumēšanas ātrumi var mainīt pasauli, mēģinot piekļūt TV pārraidēm un filmām no mājām..

Skumji, nav iespējams piekļūt šiem tiešsaistes straumēšanas pakalpojumiem bez VPN autortiesību politikas un ģeogrāfiski ierobežota satura dēļ.

Labākie VPN Spānijā

Mēs esam pārskatījuši vairāk nekā 150 VPN pakalpojumu sniedzējus pēdējos piecos gados un šeit ir mūsu labākie.

Ja vēlaties uzzināt, kāpēc ir noderīgi izmantot VPN Spānijā, izlasiet mūsu rakstu.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 5. IPVanish

Kas ir VPN?

VPN vai virtuālais privātais tīkls ir pakalpojums, kas nodrošina drošību, privātumu un anonimitāti. Kad jūs izmantojat VPN pakalpojumu, jūs maskējat savu atrašanās vietu ar atrašanās vietu, kuru nodrošina jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs.Kas ir VPN

Citiem vārdiem sakot: ja atrodaties Spānijā un vēlaties piekļūt TV straumēšanas pakalpojumiem Lielbritānijā, jūs vienkārši izliekaties, ka atrodaties Lielbritānijā, un TV straumēšanas pakalpojums nebūs nekas gudrāks.

Spānijas VPN ir vajadzīgs dažādu iemeslu dēļ, ieskaitot izvairīšanās no valdības uzraudzības un cenzūras internetā, kā arī piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam, droša uzturēšanās publiskajā WiFi un privāta uzturēšanās P2P darbību laikā.

Nepieciešams izmantot VPN Spānijā, jo tas piedāvā nozīmīgu papildu aizsardzības un drošības līmeni, kas ir ļoti svarīgi mūsdienu digitālajā laikmetā..

Kā iestatīt VPN

Par laimi VPN iestatīšana Spānijā ir ļoti vienkārša:

Kā iestatīt VPN

 1. Atlasiet vienu no mūsu ieteiktajiem VPN Spānijai
 2. Reģistrējieties VPN
 3. Lejupielādējiet savai operētājsistēmai atbilstošo failu
 4. Instalējiet VPN savā sistēmā
 5. Pēc instalēšanas atveriet VPN
 6. Pievienojieties jebkuram serverim, kuru vēlaties
 7. Jūs esat gatavs un pasargāts no valdības uzraudzības!

Mūsu ieteiktais VPN Spānijai ir pašreizējais darījums

ExpressVPN
, jo tas piedāvā labāko no visa (daudz serveru atrašanās vietu, militāras pakāpes šifrēšana un tas atrodas Rumānijā).

Mobilais VPN

Visi no Šajā sarakstā esošie VPN piedāvā VPN iPhone un VPN Android ierīcēm. Tas ir ideāli, jo VPN mobilajā ierīcē ir tikpat nepieciešams kā personālajā datorā.Mobilais VPN

Piemēram, ja jūs bieži izveidojat savienojumu ar publiskiem WiFi karstajiem punktiem, mobilais VPN palīdzēs aizsargāt jūs no nevēlamiem trešo pušu uzbrukumiem.

Vai VPN ir likumīgi?

Jā, Spānijā VPN ir likumīgi. VPN vairumā valstu parasti ir likumīgi, kaut arī VPN izmantošana digitālā nozieguma izdarīšanai, protams, ir pretrunā ar likumu. Tāpēc ir svarīgi gudri izvēlēties savu VPN sniedzēju. Piemēram, ja izmantojat savu VPN, lai piedalītos nelikumīgās P2P darbībās, jūs vēlaties VPN, kurā netiek glabāti žurnāli.

Spānijas VPN apsvērums

Pirms izvēlēties VPN Spānijā, ir jāņem vērā dažādas lietas - sākot no tādām kā servera atrašanās vietas un beidzot ar kopējo serveru ātrumu. Tālāk ir saraksts ar lietām, kas jāņem vērā pirms VPN pakalpojumu sniedzēja izvēles:Lietas, kas jāņem vērā

 • Serveru vietu skaits
 • Serveru ātrums
 • Mežizstrādes politika (vēlams nav žurnālu)
 • Šifrēšanas stiprums
 • Piedāvātie protokoli
 • Papildu drošības līdzekļi
 • Atļauto vienlaicīgo savienojumu skaits
 • Valsts, kurā atrodas VPN

Šie ir tikai daži no daudziem faktoriem, kas jāņem vērā. Lai iegūtu papildinformāciju, apmeklējiet mūsu VPN rokasgrāmatu iesācējiem.

Interneta cenzūra

Spānijas valdība ir pazīstama ar tādu vietņu bloķēšana, kas reklamē nevēlamus politiskos uzskatus, galvenokārt reaģējot uz noteiktām aktīvistu grupām, kas veicina Katalonijas neatkarības referendumu. Piemērs tam ir 2017. gada 10. oktobris, kad Spānijas civilā gvarde bloķēja piekļuvi prokatalāņu WhatsApp neatkarības grupai.Interneta cenzūra

Izmantojot VPN, jums nav jāuztraucas par to, ka Spānijas valdība bloķē piekļuvi politiskajām darba kārtībām, kurām viņi nepiekrīt. Turklāt jums nav jāuztraucas par nokļūšanu nepatikšanās, izmantojot savas tiesības uz runas brīvību.

Nemaz nepieminot, Spānijas valdība nesen ierosināja aizliegt memes sociālajos medijos. Reforma ļaus “izplatīt attēlus, kas aizskar personas godu”. Ja Spānijas valdība sekos šai reformai, nav šaubu, ka VPN izmantošana būs nepieciešamība..

Valdības uzraudzība

Neskatoties uz to, ka Spānija apgalvo viņi nepiedalās valdības uzraudzībā, dažādos ziņojumos tiek apgalvots citādi ir izlaisti pēdējos gados.Valdības uzraudzība

Tā piemērs ir 21 gadu vecā Mursijas pilsētas studente Kasandra Vera, kura Twitter vietnē izteicās jokiem, ka “pagodināja terorismu”. Atbildot uz viņas jokiem, viņai tika piespriests viss gads cietumā.

Tas ir tikai vairāk iemesls, lai izmantotu VPN Spānijā - svarīgi aizsargāt sevi un savu brīvību. Pēdējā lieta, ko vēlaties, ir dalīties ar joku vai viedokli sociālajos medijos, tikai lai valdība pēc dažiem mēnešiem klauvē pie jūsu durvīm, apsūdzot jūs terorisma veicināšanā. Vienkārši sakot, nelietot VPN nav tā vērts.

Secinājums

Cilvēki, kas dzīvo Spānijā, ir pelnījuši izmantot runas brīvības tiesības, viņiem vajadzētu būt iespējai piekļūt arī iecienītākajiem TV šoviem, tiešsaistes straumēšanas vietnēm un citiem tiešsaistes pakalpojumiem no visas pasaules..Spānijas VPN secinājums

Izmantojot VPN, varat ērti atpūsties, zinot, ka savienojums ir drošs un privāts, pat publiskajos WiFi karstajos punktos. Spānijas VPN var palīdzēt ar visu iepriekš minēto. Visi šajā rakstā norādītie VPN ir ideāli piemēroti personām, kuras dzīvo Spānijā. Viņi tevi pasargās. Viņi tevi nodrošinās. Vēl svarīgāk ir tas, ka viņi nodrošinās jums tiešsaistes pelnīto brīvību.

Katrs šeit uzskaitītais VPN piedāvā bezmaksas izmēģinājumu vai 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Tas nozīmē, ka varat izmēģināt vienu no labākajiem Spānijas VPN šodien, neuztraucoties par tūlītējām saistībām!

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me