Izmantojot Synology NAS ierīces, jūs varat gan izveidot savienojumu ar virtuālā privātā tīkla (VPN) tuneli (izmantojot VPN klientu), gan arī iestatīt savu VPN serveri, izmantojot Synology. Iestatot VPN sinoloģijai, tiks nodrošināta jūsu datu drošība. Šajā rakstā mēs jums pastāstīsim, kā iestatīt VPN uz Synology un uzskaitīt piecus labākos VPN pakalpojumus (visi ar OpenVPN).


Synology ir Taivānas firma, kas specializējas tīkla apgabala glabāšanā (NAS). Lai arī tas nav lētākais veids, kā izveidot savu VPN serveri, Synology noteikti ir savas spēles augšgalā. Tas piedāvā daudz ko tādu, kas jums būtu grūti spiest sasniegt citādi. Tas ietver visu, sākot no vienkāršas NAS un beidzot ar gandrīz visu, kas saistīts ar tīmekli.

Kāpēc gan jums vajadzētu uztraukties par VPN savienojumu savā NAS ierīcē? Ir vairākas priekšrocības. Izmantojot NAS krātuvi ar VPN serveri:

 • VPN šifrēšana aizsargā pret noklausīšanos un pieskaršanos, lai neļautu trešajām personām pārtvert un lasīt jūsu failus.
 • VPN neļauj pakešprogrammu pārmeklētājiem lasīt pārsūtītos datus.
 • Tas ļauj izmantot spraudņus, kas saistīti ar ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, jo daži no tiem jūsu vietā var tikt bloķēti.

Diemžēl VPN tuneļiem ir virs galvas, kas galu galā palēninās savienojumu. Tomēr, lai piekļūtu slepeniem datiem, ir vērts nedaudz pārstrādāties, lai palielinātu drošību. Tomēr, ja saņemat ātru VPN pakalpojumu, savienojuma palēnināšanās summa kļūst nenozīmīga, jo VPN nodrošina ātrus serverus. Tā kā Synology ierīces var izveidot savienojumu ar OpenVPN serveriem, jums vajadzētu būt iespējai savienot NAS VPN ar lielāko daļu vadošo pakalpojumu sniedzēju..

Kā iestatīt VPN sinoloģijā

Ja vēlaties iestatīt VPN klientu Synology, jums būs jāveic galvenās darbības, kas aprakstītas zemāk. Sinoloģijas ierīces atbalsta visus 3 galvenos VPN protokolus: PPTP, L2TP un OpenVPN. Drošības un privātuma nolūkos mēs ļoti iesakām izvēlēties OpenVPN. Lai iestatītu OpenVPN for Synology, jums būs jāveic šādas darbības:

 1. No VPN pakalpojumu sniedzēja lejupielādējiet nepieciešamos konfigurācijas failus. Ja neesat pārliecināts, kādi konfigurācijas faili jums nepieciešami, vaicājiet tieši savam pakalpojumu sniedzējam. Jums būs nepieciešami .ovpn faili gan UDP, gan TCP savienojumiem atkarībā no tā, kuru plānojat izmantot (mēs iesakām UDP, jo tas ir ātrāks un stabilāks). Jums būs nepieciešami arī .crt un .key faili. (Ja jūsu VPN nevar nodrošināt piekļuvi šiem failiem, jums, iespējams, būs jāabonē cits VPN pakalpojums.)

 2. Atveriet savu Synology vadības paneli

 3. Tagad noklikšķiniet uz "Tīkls"

 4. Atlasiet "Tīkla saskarne" cilni augšējā izvēlnē

 5. Klikšķis "Izveidot" un atlasiet "Izveidojiet VPN profilu"

 6. Izvēlieties "OpenVPN (importējot .ovpn failu)"

 7. Iekšā vispārējs iestatījumi ievadiet - Profila vārds: (pagatavojiet šo visu, kas jums patīk). Lietotājvārds: Jūsu VPN lietotājvārds no abonēšanas brīža. Parole: jūsu VPN parole no abonēšanas brīža.

 8. Importēt .ovpn failu: Atlasiet .ovpn failu, kuru lejupielādējāt no sava pakalpojumu sniedzēja

 9. CA sertifikāts: Atlasiet ca.crt, ko saņēmāt no sava pakalpojumu sniedzēja

 10. Klienta sertifikāts: Atlasiet .crt failu, ko saņēmāt no sava pakalpojumu sniedzēja

 11. Klienta atslēga: Atlasiet taustiņu., Kuru saņēmāt no sava pakalpojumu sniedzēja

 12. Nākamajā logā noklikšķiniet uz izvēles rūtiņām blakus: “Izmantojiet noklusējuma vārteju vai attālo tīklu.”“Ļauj citām tīkla ierīcēm izveidot savienojumu, izmantojot šī Synology servera interneta savienojumu." Un: "Kad tiek zaudēts VPN savienojums, izveidojiet atkārtotu savienojumu.”

 13. Tagad jums vajadzētu redzēt jaunizveidoto savienojumu sarakstā. Atlasiet to un noklikšķiniet uz "Pievienojieties".

 14. Kad savienojums ir izveidots, jums vajadzētu parādīties lodziņā, kas parāda aktīvo savienojumu ar nosūtītajiem datiem.

Atcerieties, ka tas ir pamata izklāsts, jūsu VPN pakalpojumu sniedzējam vajadzētu būt spējīgam jums palīdzēt, sniedzot specifisku informāciju par iestatīšanu.

Labākie VPN Synology 2020

Zemāk ir uzskaitīti labākie sinoloģijas VPN. Vienkārši izvēlieties kādu no šiem pakalpojumiem un izveidojiet savienojumu ar savu Synology NAS serveri, nepieciešama ierobežota iestatīšana! Noklikšķiniet uz pakalpojumu sniedzēja vietnēm, lai iegūtu vairāk informācijas par viņu pakalpojumiem. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par kādu no zemāk sniegtajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet uz saitēm, lai apskatītu pakalpojumu sniedzēja vietni vai apskatītu mūsu detalizētās VPN atsauksmes.

 1. ExpressVPN

  - ātrs VPN, kas pastāv jau vairākus gadus! Serveri vairāk nekā 90 valstīs

 2. NordVPN

  - ir drošs VPN pakalpojums, tas piedāvā padziļinātas rokasgrāmatas, kā iestatīt NordVPN ar Synology, un tam vienmēr ir ātri serveri

 3. CyberGhost VPN

  - ir viegli lietojams VPN pakalpojums, piedāvā spēcīgu šifrēšanu un ir lēts

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - kā norāda nosaukums, tas ir privāts VPN pakalpojums, un tas ir lētākais sarakstā

 1. ExpressVPN

  - ātrs VPN, kas pastāv jau vairākus gadus! Serveri vairāk nekā 90 valstīs

 2. NordVPN

  - ir drošs VPN pakalpojums, tas piedāvā padziļinātas rokasgrāmatas, kā iestatīt NordVPN ar Synology, un tam vienmēr ir ātri serveri

 3. IPVanish

  - ir ātrs pakalpojums ar serveriem vairāk nekā 60 valstīs

 4. VyprVPN

  - ir top VPN pakalpojums ar spēcīgu šifrēšanu un lieliskām privātuma funkcijām

 5. PrivātsVPN

  - kā norāda nosaukums, tas ir privāts VPN pakalpojums, un tas ir lētākais sarakstā

Sinoloģijas VPN apsvērumi

Piezīme par PIA VPN un sinoloģiju

Rakstīšanas laikā privātā interneta piekļuves (PIA) forumos daudzi lietotāji sūdzas par PIA problēmām, kļūdām un konfigurācijas problēmām. Pašlaik es iesaku jums palikt prom no PIA, ja vēlaties izmantot VPN ar Synology ierīci. Lietotāji arī sūdzas par gariem un novilcinātiem zvaniem uz atbalsta nodaļu, kas nedara pārāk labu PIA reputācijai.

Vairāki lietotāji forumos komentēja, ka atbalsta aģenti nespēj atrisināt viņu problēmas, jo viņi nav apmācīti atbalstīt un novērst Synology. Tāpat es iedomājos, ka Synology darbinieki nav apmācīti atbalstīt PIA VPN, tāpēc tas ir mazliet paradokss.

Lūdzu, tomēr nepārprotiet mani. Es tiešām mīlu PIA VPN un domāju, ka tam ir daudz ko piedāvāt. Tomēr es to neizmantošu scenārijā, kurā ir iekļauta sinoloģija, jo sūdzības un izplatītas problēmas ir ziņojuši vairāki lietotāji. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šiem jautājumiem, pavedienus varat atrast PIA VPN vietnē un forumos.

Secinājums

Šajā dienā un laikmetā jūs nekad nevarat būt pārāk uzmanīgs. Es atbalstu VPN tuneļu izmantošanu katru reizi, kad ieslēdzat datoru vai mobilo ierīci, tikai kā piesardzību. Kā viņi saka, par unci profilakses ir vērts izārstēt mārciņu. Vienmēr ir labāk saglabāt drošību ar VPN tuneli, nekā riskēt, ka trešās puses nozags jūsu datus.

Ja kopējat vai lejupielādējat lielu datu vai arhīvu daudzumu, NAS ierīcē vislabāk ir izmantot VPN. Šādos datos, iespējams, ir iekļauta kāda informācija (teksta faili, personīgi attēli, videoklipi un tā tālāk), ko nevēlaties redzēt hakeru vai valdības organizāciju. Visbeidzot, atcerieties, kad vien iespējams, izmantot OpenVPN. Tas ir daudz spēcīgāks nekā tieša tunelēšanas protokola (PPTP) un 2. slāņa tunelēšanas protokola (L2TP) savienojumi, kas ir vienīgie divi citi protokoli, kas ir saderīgi ar Synology.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me