81,3% Singapūras iedzīvotāju ir pieejams internets. Diemžēl šiem cilvēkiem Singapūras plašsaziņas līdzekļu attīstības pārvalde (MDA) bloķē vairāk nekā 100 vietnes, ieskaitot ziņu vietnes, azartspēles, pornogrāfiju un pat filmas. Labākais veids, kā apiet šos bloķēšanu, ir izmantot Singapūras VPN. Singapūras VPN ļaus ikvienam piekļūt vietnēm, kas ir bloķētas visā pasaulē, kā arī šifrē jūsu interneta trafiku, lai neviens nezināt, ko jūs darāt tiešsaistē.

Labākais VPN Singapūrā

Lai palīdzētu jums, mēs esam izveidojuši piecu labāko VPN sarakstu Singapūrai. Ja vēlaties Singapūras IP adresi, jums būs prieks uzzināt, ka visiem zemāk esošajā sarakstā esošajiem VPN pakalpojumiem ir serveri Singapūrā.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN


  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 1. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 2. VyprVPN

  - Zibens ātrs VPN ar izcilām privātuma funkcijām

 3. Bezdarbība

  - Ļoti ātrs ar lieliskām kanālu straumēšanas funkcijām

 4. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 5. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

Singapūras VPN apsvērumi

Izmantojot VPN, Singapūras iedzīvotāji var apiet MDA noteiktos bloķus, viņi arī nodrošinās jūsu tiešsaistes privātumu un drošību. Izvēloties labākos iepriekš uzskaitītos VPN Singapūrai, mēs ņēmām vērā dažas svarīgas detaļas:

 • Militāras pakāpes šifrēšana.
 • Uzticamas privātuma politikas, kas garantēs jūsu datu aizsardzību.
 • Serveri visā pasaulē, ļaujot atbloķēt vietnes no dažādām vietām.
 • Ātri serveru tīkli, kas lietotājiem ļaus veikt datu ietilpīgus uzdevumus, piemēram, spēļu un straumēšanu HD formātā.

Visi mūsu Singapūras VPN saraksta pakalpojumi piedāvā iepriekš uzskaitītās funkcijas. Viņi visi nodrošinās iespēju atbloķēt saturu, uzturoties privāti tiešsaistē.

Vai VPN ir likumīgi Singapūrā??

Jā viņi ir.

VPN izmantošana Singapūrā nav pretlikumīga. Tomēr, iespējams, var izmantot VPN, lai piekļūtu cenzētam saturam. Tāpēc jums vajadzētu iegūt uzticamu un uzticamu VPN Singapūrai, kas ir gan privāts, gan drošs.

Singapūrā ir nelegāli piekļūt pirātiskajam saturam. Tas tiek izpildīts ar Autortiesību likumu. Šie stingri autortiesību likumi nozīmē, ka VPN jālieto tikai Singapūrā, visi šajā rakstā norādītie VPN ir droši un tiem ir augsts šifrēšanas līmenis. Tā kā jūsu dati ir šifrēti, ISP vai valdībai nav iespējams pateikt, ka piekļūstat ierobežotam saturam.

Kā iestatīt VPN Singapūru

Singapūras VPN iegūšana un iestatīšana ir ļoti vienkārša. Veiciet tikai šīs vienkāršās darbības:

 1. Izlemiet par VPN Singapūrai. Lai nodrošinātu konfidencialitāti un atbloķētu saturu Singapūrā, mēs iesakām ExpressVPN
  , jo tas ir ideāli aprīkots ar visu nepieciešamo.
 2. Noklikšķiniet uz VPN vietnes un abonējiet.
 3. Pēc abonēšanas lejupielādējiet un instalējiet programmatūru.
 4. Sarakstā atlasiet serveri un noklikšķiniet uz Savienot.
 5. Tiklīdz VPN izveido savienojumu, šķiet, ka atrodaties izvēlētajā valstī, un jūs varat piekļūt vietnēm it kā tur.

Atcerieties: pateicoties jūsu VPN šifrēšanai, visi jūsu dati tiek droši kodēti. Tas nozīmē, ka neviens - ne jūsu ISP, valdība, darba vieta, saimnieks vai skolu tīkla administrators - nevar pateikt, ko jūs darāt tiešsaistē!

Iegūstiet Singapūras IP adresi

Tiem Singapūras emigrantiem, kuri vēlas aizsargāt savus datus no sava ISP un valdības, izmantojot interneta pakalpojumus, kas ir ierobežoti tikai ar Singapūru, atbilde ir, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri Singapūrā. visiem pakalpojumiem, kas uzskaitīti mūsu labākajā VPN for Singapore sarakstā, ir serveri, kas atrodas Singapūrā, lai jūs varētu izmantot, piedāvāto atrašanās vietu skaits ir atšķirīgs, skatīt zemāk:

 • NordVPN - 113 VPN serveri Singapūrā
 • CyberGhost - 1 VPN serveris Singapūrā
 • Bezdarbība - 1 VPN serveris Singapūrā
 • ExpressVPN - 3 VPN serveri Singapūrā

Pieslēdzoties vienam no šiem Singapūras VPN serveriem, visi jūsu dati tiks droši šifrēti. Tomēr jums joprojām būs IP adrese Singapūrā, tāpēc varat turpināt izmantot Singapūras tīmekļa pakalpojumus.

Bezmaksas VPN Singapūra

VPN vārti ir bezmaksas pakalpojums, ko pārvalda Tsukuba universitāte Japānā. Tas ir populārs pakalpojums Singapūrā. Lai arī tas ir noderīgs VPN, ir vērts atzīmēt, ka tas ir diezgan lēns un nav pietiekami labs straumēšanai un citiem ar datu ietilpību saistītiem uzdevumiem. Tas var būt noderīgi, lai atbloķētu dažas lietas.

Tomēr brīdinājuma vārds: VPN Gate pilnībā atzīst, ka sadarbosies ar tiesībaizsardzības un valdības iestādēm, ja uz to vērsīsies ar lūgumu to darīt. Šī iemesla dēļ privātā konfidencialitāte, ko iegūstat, izmantojot VPN Gate, nav tik laba, kā tas ir ar pienācīgu, premium klases pakalpojumu. Ir arī citi bezmaksas VPN, kurus varat apskatīt.

Apiet MDA Singapūru

Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri ārpus Singapūras, varat piekļūt visām vietnēm, kuras ierobežo MDA. Tas nozīmē, ka jūs varat piekļūt filmām, TV šoviem, ziņām, reliģiozam saturam un citam ierobežotam saturam. Tas ir lieliski piemērots studentiem, žurnālistiem un citiem, kuri vēlas piekļūt šim saturam pētniecības nolūkos vai personisku iemeslu dēļ.

Varat arī izmantot Singapūras VPN, lai izvairītos no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem. Pat ja nevēlaties atbloķēt vietnes, kuras ir bloķējusi Singapūras valdība, VPN var būt ļoti noderīgs.

VPN ļaus jums skatīties straumēšanas pakalpojumus no visas pasaules un šifrēt arī savienojumu, tādējādi aizsargājot savus datus.

Secinājums

VPN Singapūrai ir labs veids, kā paslēpt tiešsaistes aktivitātes no ISP un valdības. Tā kā valdība un tās autortiesību likumi ir viegli nomācoši, tā ir fantastiska priekšrocība. VPN ir arī lielisks, lai piekļūtu cenzētām vietnēm valstī.

Šajā rokasgrāmatā visiem VPN ir zibens ātruma serveri, kas atrodas visā pasaulē, un tie ir lieliski piemēroti arī ģeogrāfiski ierobežota satura atbloķēšanai. Viņiem visiem ir arī ļoti uzticama privātuma politika un spēcīga, militāras pakāpes šifrēšana.

Mēs esam pārliecināti, ka šajā rakstā ikvienam ir piemērots ideāls VPN Singapūrai neatkarīgi no tā, kādi varētu būt jūsu apstākļi. Šī iemesla dēļ ir vērts izmantot VPN naudas atdošanas garantijas. Tādā veidā jūs varat tos pārbaudīt, neriskējot ar savu naudu.

Ja jums ir kādi jautājumi par VPN izmantošanu Singapūrā, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums zemāk esošajā ziņojumu sadaļā.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me