Ja jums patīk spēlēt un straumēt savā PlayStation 4, jūs izklaidēsities, kad iegūsit Playstation VPN. Izmantojot virtuālo privāto tīklu, jūsu PS4 var izmantot lielu daudzumu ierobežota satura, piemēram, ASV Netflix katalogu. Šajā rokasgrāmatā mēs parādīsim, kā iestatīt VPN uz PS4 un uzskaitīt piecus labākos PS4 VPN.


Izmantojot PlayStation 4 VPN, jūs varat spēlēt vairāk spēļu un piekļūt nosaukumiem, pirms tie tiek oficiāli izlaisti jūsu valstī. Tomēr spēļu VPN pakalpojumiem ir jābūt noteiktiem līdzekļiem, lai tie būtu efektīvi, daži no tiem ir šādi:

 • Ātri serveri - VPN palēninās jūsu interneta savienojumu, tāpēc ātrs VPN ierobežos kaitējumu un nodrošinās, ka joprojām varat straumēt HD formātā un spēlēt bez aizkavēšanās..
 • Liels serveru tīkls - Ja vēlaties izveidot savienojumu ar iecienītākajām straumēšanas vietnēm vai iegādāties spēles, jums būs nepieciešami serveri valstīs, kurās vēlaties izveidot savienojumu.
 • Jāpiedāvā virkne šifrēšanas protokolu - Daži VPN šifrēšanas protokoli ir ātrāki nekā citi, tāpēc ir izdevīgi izvēlēties vairākas iespējas. OpenVPN ir visdrošākais VPN šifrēšanas protokols, tomēr tas nav ātrākais.
 • Spēcīga šifrēšana - VPN ir fantastiski privātuma rīki, tāpēc ir svarīgi, lai jūsu VPN šifrēšanas protokolus ieviestu augstā līmenī.

Labākie PS4 VPN pakalpojumi

Apskatiet tabulu, lai redzētu, ko mūsu eksperti novērtēja kā labāko PlayStation VPN. Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu sarakstā esošajiem VPN pakalpojumiem, ritiniet zemāk, lai iegūtu katra VPN pakalpojuma kopsavilkumu, vai noklikšķiniet uz saitēm uz pakalpojumu sniedzēja vietni..

 1. ExpressVPN

  Lielisks visapkārt VPN | Konsekventi ātri serveri lieliski atbloķē saturu

 2. NordVPN

  - labākais VPN PlayStation | Ļoti drošs | Viegli atbloķējiet saturu Piedāvā maršrutētājus, kuriem ir uzliesmojums | Serveri 60 valstīs

 3. CyberGhost VPN

  - zema cena | Viegli lietojama lietotne | Spēcīga šifrēšana | Serveri 60 valstīs

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Zemu izmaksu plāni | Lieliski drošības elementi Viegli lietojama lietotne

Kā iestatīt PS4 VPN?

1. metode: iestatiet VPN uz PS4

Koplietojiet savu VPN savienojumu, izmantojot mājas maršrutētāju

Kopējais nepieciešamais laiks: ~ 20 minūtes (jums būs nepieciešama administratora piekļuve mājas maršrutētājam)

 1. Reģistrējieties vienā no labākajiem PS4 VPN pakalpojumiem šajā lapā vai dodieties tieši pie mana personīgā iecienītākā ExpressVPN
  . Instalējiet VPN programmatūru savā mājas datorā.
 2. Atveriet maršrutētāja vadības paneli (lai atrastu maršrutētāja dokumentāciju).
 3. Maršrutētāja vadības panelī atrodiet cilni Tīkls / Iestatīšana / Iestatījumi / WAN.

  Iestatiet VPN bez datora

 4. Ievadiet VPN iestatīšanas informāciju, kas jums tika nosūtīta pēc pakalpojuma reģistrēšanās. Iespējams, ka tā būs kāda lietotājvārda, paroles un VPN servera adreses kombinācija. Tie visi tiek nodrošināti, reģistrējoties.
 5. Apstipriniet / pieņemiet / saglabājiet šīs izmaiņas un aizveriet maršrutētāja vadības paneli.
 6. Sāknējiet savu PS4.
 7. Galvenajā PS4 izvēlnes ekrānā dodieties uz "Iestatījumi" kam seko "Tīkla iestatījumi."
 8. Klikšķis "Iestatiet interneta savienojumu" un atlasiet "Izmantojiet WiFi" kad jautāja. Izvēlieties "Vienkārši" kā savienojuma metodi.
 9. Sarakstā atlasiet savu WiFi tīklu un izveidojiet savienojumu ar atbilstošo pieteikšanās informāciju. Pārliecinieties "Nelietojiet starpniekserveri" rūtiņa ir atzīmēta.
 10. Pārbaudiet savienojumu, lai pārliecinātos, ka viss darbojas un vai esat gatavs!

Vai domājat par savu PS4 sistēmu ar ExpressVPN? Izlasiet ExpressVPN PS4 VPN iestatīšanas rokasgrāmatu, lai pārliecinātos, ka, iestatot pakalpojumu, jums nav problēmu.

2. metode: VPN iestatīšana uz PS4

Kopīgojiet datora VPN savienojumu ar savu PS4

Kopējais nepieciešamais laiks: ~ 10 minūtes (jums būs nepieciešams Ethernet kabelis)

 1. Reģistrējieties vienā no labākajiem PS4 VPN pakalpojumiem šajā lapā vai dodieties tieši pie mana personīgā iecienītākā ExpressVPN
  . Instalējiet VPN programmatūru savā mājas datorā.
 2. Pievienojiet PS4 datoram ar Ethernet kabeli.
 3. Kad savienojums ir izveidots, atveriet datora vadības paneli. Dodieties uz "Tīkla un koplietošanas centrs"
  un noklikšķiniet uz "Mainiet adaptera iestatījumus" kreisajā sānjoslā.
 4. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz VPN savienojuma (to, kuru tikko instalējāt datorā) un noklikšķiniet uz "Īpašības." Iet "Dalīšanās" cilne.
 5. Atzīmējiet "Ļauj citiem tīkla lietotājiem izveidot savienojumu, izmantojot šī datora interneta savienojumu" kaste.
  Atrodi "Mājas tīkla savienojums" nolaižamajā izvēlnē un atlasiet mājas interneta savienojumu.

  Iestatiet VPN ar datoru

 6. Izveidojiet savienojumu ar datora VPN. Noteikti izvēlieties serveri, kas atbilst jūsu vajadzībām!
 7. Sāknējiet savu PS4. Galvenās izvēlnes ekrānā dodieties uz "Iestatījumi" tad "Tīkla iestatījumi."
 8. Zem "Tīkla iestatījumi," atlasīt "Iestatiet interneta savienojumu." Izvēlieties "Izmantojiet LAN kabeli" kad jautāja.
 9. Atlasiet "Vienkārši" savienojuma metodi un apstipriniet "Nelietojiet starpniekserveri" kad jautāja.
 10. Pieņemiet un pārbaudiet jaunos iestatījumus, un jums ir labi iet!

Labākie Playstation 4 VPN - kopsavilkumi

Iepazīstieties ar zemāk esošajiem kopsavilkumiem, lai iegūtu padziļinātu pārskatu par labāko PlayStation VPN 2020. gadā. Ja jums ir nepieciešama vairāk informācijas par kādu no šajā sarakstā iekļautajiem pakalpojumiem, apskatiet mūsu detalizētās VPN atsauksmes.

Kas ir Playstation VPN?

Virtuālais privātais tīkls ir pakalpojums, kas ļauj cilvēkiem izlikties, ka viņi atrodas citā valstī. Izmantojot VPN kopā ar PlayStation, jebkurš jebkur var atbloķēt ģeogrāfiski ierobežotas straumes. Autortiesību ierobežojumu dēļ dažos reģionos ir jābloķē daudzas TV staciju straumes un tiešsaistes pakalpojumi. Pat pakalpojumi, kurus var iegādāties jūsu valstī, piemēram, Netflix, Hulu vai Amazon Prime TV, vairumā valstu ir ievērojami samazinājuši katalogus. PlayStation VPN ļauj piekļūt visam saturam.

Pieslēdzoties VPN serverim noteiktā valstī, jūs faktiski dzīvojat tur. Tas ļauj jums spēlēt tiešraidē spēles pret ārvalstu serveru spēlētājiem. Tas ir lieliski piemērots cilvēkiem, kuri vēlas spēlēt pret cilvēkiem, kuri runā noteiktās valodās (piemēram, mūsdienu valodu studenti, kas studē ārzemēs, kuri vēlas spēlēt pret cilvēkiem savā valstī).

Izliekoties par atrašanos citā valstī, izmantojot Playstation VPN, lietotāji var arī piekļūt vairākiem nosaukumiem un arī iegādāties spēļu nosaukumus, pirms tie tiek oficiāli izlaisti savā valstī.

PlayStation VPN FAQ

Lieliska lieta par PS3 un PS4 sistēmām ir tā, ka tajā ir iebūvēta multivides atskaņotāja funkcionalitāte. Tas arī ļauj instalēt un lietot tādas lietotnes un pakalpojumus kā Netflix. Tieši šī iemesla dēļ VPN ir tik negaidīta parādība. Jūs varat ne tikai piekļūt vairākām Sony PlayStation lietotnēm, bet arī piekļūt lielākam saturam jau esošajās lietotnēs.

Šīs ir tikai dažas no lietotnēm, kurām varētu piekļūt vairāk saturam, ja abonējat kādu no mūsu ieteiktajiem Playstation VPN:

 • PlayStation Vue
 • PlayStation tagad
 • Netflix
 • Spotify
 • Hulu
 • Amazon tūlītējs video
 • YouTube
 • Raustīties
 • Plex Pass
 • IGN
 • WWE tīkls
 • Vevo
 • HBO Iet
 • Crunchyroll

Kā redzat no augšējā lietotņu saraksta, ar VPN varat piekļūt tādiem pakalpojumiem kā PlayStation Now un HBO Go (kas abi ir tikai ASV). Pat tādi bezmaksas pakalpojumi kā YouTube un Vevo, pateicoties VPN, tiks ievērojami uzlaboti. Jums būs nepieciešams ātrs VPN pakalpojums, lai atbloķētu Youtube, Vevo un citus straumēšanas pakalpojumus, jo VPN var palēnināt jūsu interneta savienojumu. Tas ir tāpēc, ka jums nekad nebūs jāuztraucas par pasniegšanu "Šis video jūsu valstī nav pieejams" paziņojums. Neatkarīgi no tā, kuras lietotnes vēlaties izmantot, VPN ļaus piekļūt lielākam saturam nekā jebkad agrāk. Ir svarīgi ņemt vērā, ja meklējat VPN Netflix, Hulu, Spotify utt., Visi mūsu sarakstā esošie pakalpojumi atbloķē iepriekš minēto pakalpojumu. Tomēr jums, iespējams, varētu rasties problēmas atbloķēt šos pakalpojumus citos VPN.

Atbloķējiet Netflix vietnē PlayStation

Lielbritānijas Netflix abonenti var piekļūt tikai 40% pilna kataloga

Lielākā daļa valstu, salīdzinot ar ASV, iegūst nelielu Netflix bibliotēku. Izmantojot Playstation VPN, varat izveidot savienojumu ar serveri ASV, lai skatītos 100% no Netflix nosaukumiem no jebkuras vietas pasaulē. Dažiem cilvēkiem tas var nozīmēt pieejamo filmu un TV šovu skaita palielināšanos par 85 procentiem!

Atbloķējiet Amazon Prime tūlītēju video vietnē PlayStation

Amazon Prime Instant Video ir vēl viens pakalpojums, kas visur nevar parādīt visu. Autortiesību īpašnieku noteikto licencēšanas ierobežojumu dēļ ir jābūt stingri noteiktam par to, ko var apskatīt katrā valstī. Izmantojot PlayStation VPN, varat izlikties, ka atrodaties citā valstī, lai Amazon piekļūtu lielam daudzumam papildu satura. Skatiet mūsu Amazon prime rokasgrāmatu, lai iegūtu informāciju par VPN izmantošanu ar prime un lai uzzinātu, kāds ir labākais amazon prime VPN..

Atbloķējiet Spotify vietnē PlayStation

Daudzi cilvēki visā pasaulē mīl Spotify. Diemžēl Spotify ir pieejams tikai 59 valstīs. Tas nozīmē, ka miljoniem cilvēku nespēj piekļūt populārās mūzikas straumēšanas pakalpojumam. Turklāt licencēšanas ierobežojumiem dažās mūzikas šajās 59 valstīs nav pieejama. Turklāt dažās vietās nevar piekļūt Apple Music.

Izmantojot PS4 VPN, varat izlikties, ka atrodaties ASV, lai piekļūtu visam Spotify katalogam (ieskaitot Apple mūziku), lai klausītos milzīgu mūzikas daudzumu jūsu PlayStation.

Savlaicīgi piekļūstiet PlayStation Games

Kad tiek izlaistas jaunas spēles, dažreiz dažas valstis tās iegūst pirmās. Tas var būt nepatīkami, it īpaši, ja tā ir spēle, kuru jūs izmisīgi vēlaties spēlēt. Lielisks piemērs ir Japānas un Korejas RPG, kas tiek izlaisti mēnešus vēlāk visā pasaulē.

Labās ziņas ir tādas, ka, izmantojot VPN, jūs varat izlikties, ka atrodaties jebkurā citā valstī, lai savlaicīgi piekļūtu spēlēm. Tādā veidā jūs vispirms varat spēlēt jebkuru spēli - tāpat kā laimīgie spēlētāji, kas tur dzīvo!

Spēlējiet vairāk spēles

Turklāt dažas PS4 spēles ir pilnībā aizliegts dažviet. Vai jūs zinājāt, ka Battlefield 4 ir aizliegts Ķīnā? Kā būtu ar to, ka Vjetnama aizliedz Mega Man 5 par to, ka viņam ir "aizskarošs spēles boss?"

Diemžēl šie aizliegumu veidi ir izplatīti. Tomēr, izmantojot VPN, jūs varat pārvarēt reģionālos ierobežojumus un izbaudīt pilnu PlayStation spēļu bibliotēku. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN serveri, kurā spēle nav aizliegta, un jūs varat sākt spēlēt tūlīt! Lai iegūtu papildinformāciju par satura atbloķēšanu Ķīnā, apskatiet mūsu labākos VPN Ķīnai ceļvežus.

Izmantojot VPN maršrutētāju ar PlayStation

Diemžēl VPN nav iespējams tieši instalēt PlayStation. Tomēr tas neattur tūkstošiem Ps4 īpašnieku no VPN priekšrocībām. Instalējot VPN DD-WRT maršrutētājā, visas jūsu mājās esošās ierīces, ieskaitot jūsu PlayStation, VPN automātiski apkalpo. Maršrutētājs izveido savienojumu ar VPN serveri jūsu izvēlētajā valstī, tas nozīmē, ka jūsu Playstation automātiski atrodas šajā valstī.

Tas ir aizsargāts arī ar VPN šifrēšanu, kas nozīmē, ka jūsu dati ir pilnībā privāti. Tas ir satriecoši, jo tas nozīmē, ka jūsu ISP nav ne mazākās nojausmas, ka piekļūstat ierobežotam saturam savā PS4.

Aizsargājiet savu PS4 no hakeriem, izmantojot VPN

Šifrēšana, ko nodrošina VPN, ne tikai liedz IPS izsekot tam, ko jūs darāt tiešsaistē, bet arī slēpj jūsu īsto IP adresi (digitālo atrašanās vietu). Tas neļauj hakeriem un kibernoziedzniekiem uzlauzt jūsu PS4 un PlayStation Network kontu, kas jums ir uz tā..

Diemžēl arvien pieaug tādu gadījumu skaits, kuros tiek uzlauzti PS4 lietotāji. Gadījums 2016. gadā pat PS4 lietotājam maksāja vairākus simtus dolāru. Ja nevēlaties zaudēt naudu, VPN ir ideāls risinājums.

VPN var apturēt ļaundari spēlētājus no jums sākt DDoS uzbrukumus - sabojāt jūsu iespējas uzvarēt spēli.

Ps4 uzlauzts

Samaziniet atpalicību savā PS4, izmantojot VPN

Vēl viena Playstation VPN izmantošanas priekšrocība var tikt samazināta. Kad izveidojat savienojumu ar serveri, lai spēlētu tiešsaistes spēles, attālums var izraisīt sliktu "ping" likmes. Tā rezultāts var būt, piemēram, ja jūs pirmo (piemēram) nošaujat, bet, neskatoties uz to, viņa lode jūs nogalina vispirms. Šī parādība ir ārkārtīgi satraucoša, un VPN dažos gadījumos var palīdzēt.

Pieslēdzoties serverim, kas atrodas netālu no tā, kur atrodas spēļu serveris, vai atrodas starp jums un serveri, jūs varat samazināt ping tarifus vai pat nedaudz ātrāk novirzīt internetu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka tas ne vienmēr derēs visiem un visur. Tātad, ja jūs ciešat no kavēšanās, mēs iesakām izmantot VPN izmēģinājumu (vai naudas atdošanas garantiju), lai redzētu, vai tas jums palīdz. Ja tas neizdodas, jūs vienmēr varat atcelt un saņemt pilnu naudas atmaksu.

Playstation VPN - secinājums

Šajā rakstā mēs esam aprakstījuši visu, kas jums jāzina par VPN iegūšanu pakalpojumam PlayStation 4. Lai izmantotu VPN ar Playstation, jums būs nepieciešams zibens ātrs VPN, tāpēc, lūdzu, noteikti ievērojiet kādu no mūsu ieteiktajiem VPN. nevēlaties nopietni vilties par nepiemērotu pakalpojumu.

Visbeidzot, kaut arī jums nav obligāti vajadzīgs VPN, lai izbaudītu savu PS4 sistēmu, nevar būt nekādu šaubu viena lietošana ievērojami uzlabos jūsu PS4 pieredzi. Īpaši tas attiecas uz gadījumiem, kad dzīvojat valstī, kur noteiktas spēles vai straumēšanas pakalpojumi nav pieejami.

Vēl jo vairāk tāpēc, ka ātrajiem PlayStation VPN, kurus mēs iesakām šajā rakstā, visiem ir izmēģinājuma periodi un naudas atdošanas garantijas - jūs varat redzēt visu satraukumu, pārbaudot VPN pats, neriskējot ar savu naudu. Vienkārši abonējiet kādu no VPN (vai izmēģiniet dažus) un pieprasiet naudu atpakaļ. Jūs vienmēr varat izlemt par savu iecienīto VPN vēlāk!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me