Pārraide ir lielisks torrent klients, kas pieejams visām operētājsistēmām, tomēr to galvenokārt atbalsta Mac un Linux lietotāji. Tāpat kā jebkuram Torrent klientam, var būt briesmas, un viens no veidiem, kā cīnīties ar šīm problēmām, ir VPN izmantošana pārraidei. VPN pakalpojumi nodrošina jūsu darbību privātu un ļauj atbloķēt vietnes, kas pašlaik ir bloķētas jūsu atrašanās vietā. Lasiet piecus labākos pārraides VPN un dažus populārākos padomus, kā saglabāt drošību pārraides laikā.


Labākie pārraides VPN pakalpojumi

Apskatiet piecu labāko pārsūtīšanas VPN pakalpojumu sarakstu zemāk. Lai uzzinātu vairāk par zemāk uzskaitītajiem VPN pakalpojumiem, noklikšķiniet uz saitēm vai apskatiet mūsu detalizētos VPN pārskatus, lai padziļināti apskatītu katru viņu pakalpojumu aspektu.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 3. IPVanish

  - ātri savienojumi | Torrenting atļauta Serveri 60 valstīs

 4. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kas ir transmisija?

Pārraide ir BitTorrent klients.

Tas sākās tikai Mac un Linux, un no turienes tas ir izveidojis milzīgu reputāciju. Tagad Windows lietotāji var arī iesaistīties rīcībā. Pārraide ir 100% bezmaksas, un tā ir pieejama operētājsistēmai Windows, Mac OS X / Mac OS, Linux (daudzos distros), FreeBSD, Gentoo un citur..

Lai arī kompetents BitTorrent klients, galvenais pārraides trūkums ir tā skaista lietotāja saskarne, komplektā ar Growl paziņojumiem Mac lietotājiem. Tas ir arī viegls, pilnīgi bezmaksas un atvērts avots. Yay par transmisiju!

Pārraidei ir tīmekļa vietņu atbalsts, BitTorrent protokola šifrēšana, skatīšanās direktorijas, izsekotāja rediģēšana, globālie un viena torra ātruma ierobežojumi un vairāk. Tas atbalsta arī izvēles papildinājumus, kas var paplašināt tā funkciju komplektu. Tajos ietilpst RSS abonēšanas rīki un XMBC / Kodi spraudnis.

Kā vienmēr, lejupielādējot vienādranga (P2P), ir svarīgi aizsargāt sevi ar virtuālo privāto tīklu (VPN), izmantojot pārraidi. Lai iegūtu sīkāku ieskatu, kāpēc tas tā ir, lūdzu, iepazīstieties ar mūsu rakstu lapā Labākie VPN Torrenting.

Šeit ir sīkāki ieteiktie pārraides VPN pakalpojumi.

Pārraides VPN: apsvērumi

VPN pasargās jūs no interneta pakalpojumu sniedzēja (ISP) un autortiesību īpašnieku sodāmām darbībām, lejupielādējot, izmantojot pārraidi.

To var izdarīt, jo:

 1. VPN savienojums starp jūsu datoru un VPN serveri ir šifrēts. Tas nozīmē, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevar redzēt, ko jūs darāt internetā.
 2. Piekļūstat internetam, izmantojot VPN serveri, tāpēc šķiet, ka jūsu IP adrese ir VPN servera adrese. Visi citi, kas koplieto to pašu failu, izmantojot BitTorrent klientu, redzēs VPN servera IP adresi, nevis jūsu reālo IP adresi..

VPN izmantošana ir noderīga arī, lai piekļūtu torrent vietnēm, kuras jūsu ISP ir bloķējis pēc valdības vai autortiesību īpašnieku pieprasījuma..

Lūdzu, ņemiet vērā, ka ne visi VPN pakalpojumu sniedzēji atļauj mocīties par viņu pakalpojumiem. Lai gan viņi, iespējams, aktīvi neliedz jums to darīt, viņi atcels jūsu pakalpojumu vai pat nodos jūsu informāciju, ja saņems sūdzību no autortiesību īpašniekiem.

Tāpēc ir svarīgi pārsūtīšanai vienmēr izmantot VPN, kas ļauj lejupielādēt P2P torrentus. Šie pakalpojumi sola jūs aizsargāt, un viņi to arī darīs.

Avārijas poga

Atšķirībā no Vuze un qBittorrent, pārsūtīšanu nav iespējams saistīt ar jūsu VPN saskarni. Tas padara vēl svarīgāku nogalināšanas slēdža izmantošanu.

Slēdža slēdzis neļauj piekļūt internetam, ja neesat izveidojis savienojumu ar VPN pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jūs neatgriezīsities pie datora, atstājot to bez uzraudzības, tikai konstatējot, ka VPN savienojums ir samazinājies, un jūs stundām ilgi lejupielādējāt nelegālus straumēm, lai visa pasaule to redzētu.!

Daudziem VPN pakalpojumu sniedzējiem viņu programmatūrā ir iebūvēts kaut kāds nogalināšanas slēdzis.

To dažreiz sauc par kaut ko neskaidru, piemēram, “tīkla bloķēšana” vai “drošs IP”. Kā alternatīvu varat izmantot trešo pušu risinājumus, piemēram, VPNetMon, VPN pārbaude vai VPN Watcher. Varat arī izveidot pats savu, izmantojot ugunsmūra kārtulas.

Ņemiet vērā, ka uz ugunsmūra balstīti risinājumi ir pārāki par tiem, kas pirms interneta atvienošanas atklāj, vai ir samazinājies jūsu VPN savienojums, jo ugunsmūra risinājumam vajadzētu bloķēt visu interneta trafiku ārpus VPN. Jebkurš nogalināšanas slēdža risinājums tomēr ir labāks nekā neviens!

NAT ugunsmūris un ostas pāradresācija

Pārraide atbalsta NAT Port Mapping Protocol (NAT-PMP) un Universal Plug and Play (UPnP) portu kartēšanu. Šīs tehnoloģijas palīdz novērst problēmas, kas saistītas ar NAT ugunsmūriem, automātiski konfigurējot ostas pāradresācijas iestatījumus.

NAT ugunsmūris

Daudzi VPN pakalpojumi izmanto NAT ugunsmūri, lai novērstu ienākošos savienojumus no interneta. Parasti tā ir laba lieta, jo tā aizsargā jūs pret uzbrukumiem. P2P tas tomēr var radīt problēmas, jo novērš visus nelūgtos ienākošos savienojumus.

Mūsdienu BitTorrent klienti ir ļoti gudri. Viņi var pārvarēt daudzas NAT problēmas, izveidojot sakarus ar straumēm un citiem izsekotājiem. Kad cits BitTorrent lietotājs vēlas lejupielādēt failu (vai faila gabalu), kas jums ir, viņu programmatūra brīdinās jūsu BitTorrent klientu par šo faktu, un jūsu BitTorrent klients iniciēs savienojumu, tādējādi apejot NAT ugunsmūri..

Kad abas puses atrodas aiz NAT ugunsmūra, tas nav iespējams, jo neviena puse nevar uzsākt savienojumu!

Tas padara P2P procesu daudz mazāk efektīvu visiem lietotājiem. Ja vienīgie cilvēki, kuriem ir vajadzīgie faili / failu gabali, atrodas arī aiz NAT ugunsmūra, tad izturīgs siers. Tā kā lejupielādes laikā arvien vairāk cilvēku izmanto VPN, lai aizsargātu sevi, šī problēma, visticamāk, saasināsies.

Ostas pāradresācija

Risinājums ir portu pāradresācija, kurā VPN nodrošinātājs atver ostu caur savu NAT ugunsmūri, lai atļautu P2P trafiku. Pakalpojuma sniedzēja izmantošana ar šo funkciju (kas parasti ir jāaktivizē manuāli) uzlabo jūsu P2P veiktspēju un kopumā ir laba P2P prakse..

Daži BitTorrent klienti pieprasa norādīt atvērtu portu, kurā klausīties ienākošos savienojumus. Citi, piemēram, pārraide, atvieglo darbu, izmantojot tādas automatizācijas tehnoloģijas kā NAT porta kartēšanas protokols (NAT-PMP) un >UPnP portu kartēšana.

Tomēr jāatzīmē, ka ostu nosūtīšanas jautājumi lielākoties ir teorētiski. Es gadiem ilgi esmu lejupielādējis straumītes ar lielu ātrumu ar VPN savienojumu, un man nekad nav bijis nepieciešams izmantot ostas pāradresāciju.

Tā kā ostas pāradresācija nav tāda lieta, par kuru lielākajai daļai straumētāju ir jāuztraucas, šī funkcija netiek uzskatīta par pietiekami nozīmīgu, lai ietekmētu mūsu saraksta pasūtīšanu iepriekš. Es tomēr esmu atzīmējis ostas pāradresāciju kā iespēju, kur to piedāvā.

Kā izmantot pārraidi ar VPN

Tie no jums, kas izmantojuši citus BitTorrent klientus, varēs tūlīt pāriet uz pārraidi. Ja jūs nekad iepriekš neesat lejupielādējis, izmantojot BitTorrent protokolu, šeit ir parādīts, kā ātri izmantot pārsūtīšanu ar VPN:

 1. Lejupielādējiet un instalējiet pārraidi. Tas ir 100% bezmaksas!
 2. Pārliecinieties, vai darbojas VPN (tas nav obligāts, bet stingri ieteicams). Tas apiet torrent vietņu cenzūru, slēps jūsu IP no citiem, ar kuriem kopīgojat failus, un slēps jūsu lejupielādes no sava ISP.
 3. Apmeklējiet BitTorrent vietni. Šajās vietnēs ir izvietotas saites uz torrent failiem. Varat pārlūkot saturu, kas jūs interesē, vai meklēt kaut ko specifisku. Daudzās vietnēs ir lietotāju atsauksmes par straumēm, kas var palīdzēt izvēlēties labākos. Ja jūsu ISP bloķē torrentu vietnes, VPN ir noderīgs arī to atbloķēšanai.
 4. Kad esat atradis vajadzīgo saturu, noklikšķiniet uz torrenta vai magnēta saiti. Izvairieties no tiešās lejupielādes veida saitēm, jo ​​tās gandrīz vienmēr ir saistītas ar komerciāliem pakalpojumiem. Torrent tiks atvērts jūsu BitTorrent klientā un sāks lejupielādi.
 5. Kad lejupielāde ir pabeigta 100%, izbaudiet! Pārraide neietver iebūvētu multivides atskaņotāju, bet VLC ir bezmaksas, atvērts avots un pieejams gandrīz visās platformās. Tajā tiks atskaņots viss, ko tu tajā met.
 6. Sējiet straumīti (nav obligāti, bet to uzskata par pieklājīgu, jo straumēšana ir atkarīga no tā, vai lietotāji sējas, lai strādātu). Vienkārši atstājiet transmisiju darbojošos ar straumi joprojām aktīvu. Tas ļauj citiem lietotājiem lejupielādēt torrentu no jūsu kopijas, un tāpēc torrenting ir pazīstams arī kā failu koplietošana.

Kā uzzināt savu sēklu attiecību transmisijā

Lai uzzinātu, kāda ir jūsu sēklu attiecība pārraidē, vienkārši izpildiet tālāk norādītās darbības.

 1. ar peles labo pogu noklikšķiniet uz torrenta galvenajā logā
 2. noklikšķiniet uz Rekvizīti
 3. noklikšķiniet uz Informācija
 4. Izkrauts

Pareiza etiķete prasa augšupielādi vismaz līdz 100% (sēklu attiecība 1: 1). Tas nozīmē, ka esat augšupielādējis vismaz tik daudz faila, cik esat lejupielādējis.

Lai uzzinātu savu sēklu attiecību transmisijā, -> -> Informācija -> . Pareiza etiķete prasa augšupielādi vismaz līdz 100% (sēklu attiecība 1: 1). Tas nozīmē, ka esat augšupielādējis vismaz tik daudz faila, cik esat lejupielādējis.

Iestatiet pārraides VPN

Lai izmantotu VPN ar pārraidi, tas jādarbina vienlaikus ar pārraidi. Nogalināšanas slēdža izmantošana nodrošinās, ka pārraide neko neielādē, izņemot gadījumus, kad ir pievienots VPN.

Ja vēlaties pārbaudīt, vai VPN aizsargā jūsu straumēšanas sesijas, apmeklējiet IPleak.net un aktivizējiet Torrent adreses noteikšanu. Izmantojot magnēta saiti, tas datorā lejupielādē viltotu failu, kuru pēc tam atvērs Transmission un kuru varēs izsekot tīmekļa vietne.

Ja viss darbojas pareizi, jums nevajadzētu redzēt ne savu IP adresi, ne IP adresi, kas pieder jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam (ISP)..

Transmisijas starpniekserveris

Pēc noklusējuma pārraide neatļauj starpniekservera iestatīšanu (SOCKS5 vai citādi). Tas bija pieejams vecākām versijām, bet jaunākām versijām tas jums jādara apļveida veidā. Lai iestatītu pārraidi, lai izmantotu starpniekserveri, izlasiet vairāk par šo saiti.

Labākie pārraides VPN: secinājums

Pārraide ir lielisks BitTorrent klients.

Ideāls partneris jebkuram labam BitTorrent klientam ir labs VPN pakalpojums, kas nodrošinās jūs drošību lejupielādējot, tāpēc pārliecinieties, ka šodien esat saņēmis pārraides VPN.!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me