Polijā nav stingru tiešsaistes privātuma likumu, lai aizsargātu savus pilsoņus. Tas veic arī invazīvu datu saglabāšanu. Šī iemesla dēļ daudzi cilvēki meklē VPN Polijai. Izmantojot Polijas VPN, ikviens varēs piekļūt bloķētām vietnēm un pakalpojumiem.

Polijas VPN

VPN šifrēšana aptvers arī jūsu digitālos pēdas un aizsargās tiešsaistes aktivitātes no jūsu ISP ziņkārīgajām acīm. Šajā rakstā mēs iepazīstināsim jūs ar visu, kas jums jāzina par labākajiem Polijas VPN.

Bet vispirms izmantojiet zemāk esošo tabulu, lai salīdzinātu mūsu rūpīgi atlasīto labāko Polijas VPN sarakstu.

 1. ExpressVPN


  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kam man vajadzīgs VPN Polijā?

Polijas VPN apsvērumi

Neskatoties uz to, ka Polija ir atvērta demokrātija, kas reliģiski nekontrolē interneta aktivitātes, joprojām ir zināms, ka valsts veic zināmu datu saglabāšanu. Šeit var noderēt Polijas virtuālais privātais tīkls (VPN): tas aptver jūsu digitālos pēdas.

Izmantojot Polijas VPN, jūs varat izvairīties no neskaidras situācijas attiecībā uz digitālo privātumu un intelektuālā īpašuma aizsardzību. Turklāt, ja jūs esat dedzīgs video straumēšanas un straumēšanas dalībnieks, VPN ļauj tiešsaistē rīkoties tā, kā vēlaties, neraizējoties, ka kāds skatās.

Interneta cenzūra

Katrā valstī ir savi apmelošanas un zaimošanas likumi. Tajā ietilpst arī cenzūru valde katrā teritorijā. Lai izklaide būtu pieejama Polijā, visas filmas un TV šovi ir jārediģē atbilstoši censoņu apstiprinājumam.Cenzūra

Arī Polijas censoņi automātiski neapstiprina ASV veidotās filmas. Pat ja pakalpojumu sniedzēji izdod amerikāņu filmas Polijā, tās nav tās pašas versijas, kas tiek rādītas ASV. Izklaides pakalpojumu sniedzēji cenšas nodrošināt, ka starptautiskie klienti var piekļūt tikai tā video versijai, kuru vietējie censoņi ir apstiprinājuši apraidei.

Datu drošība

VPN slēpj jūsu savienojumu faktisko galamērķi, tāpēc interneta pakalpojumu sniedzēji nevar ziņot, kurās vietnēs jūs izveidojat savienojumu. VPN šifrē visu saziņu. Tas nozīmē, ka tādu programmu snaudēšana, kuras lasīs jūsu ziņojumu saturu, nevarēs redzēt, ka lejupielādējat failus vai piekļūstat video straumei.Datu drošība

Visa jūsu satiksme notiek caur starpniecības serveri. Kad ir ieslēgta VPN klienta programma, jūsu dators varēs pieņemt tikai ienākošos ziņojumus, kas nāk no norādītā servera. Tādējādi VPN nodrošina jums anonimitāti un drošību.

Turklāt, runājot par jūsu datu drošību, anonimitāte un drošība ir divas pamata lietas. Izmantojot Polijas VPN, jums nevajadzēs uztraukties par nevērīgām acīm, kas mēģina apdraudēt jūsu datus vai tiešsaistes aktivitātes.

Lai pilnībā izmantotu Polijas VPN izmantošanas priekšrocības, jums jāizvēlas vislabākais vēlamajām darbībām. Ir dažādas lietas, kas izvēlas VPN - sākot no P2P atļaujām un servera atrašanās vietām - līdz pat reģistrēšanas politikām un ātrumam. Par laimi, mēs domāsim par visiem šiem faktoriem zemāk.

Servera atrašanās vieta

Pirmkārt, ir svarīgi atrast VPN, kas piedāvā ļoti dažādas servera atrašanās vietas. Tam ir desmitiem iemeslu. Piemēram, ja jūs plānojat izmantot savu Polijas VPN, lai piekļūtu bloķētam saturam, jums būs nepieciešams VPN ar serveru atrašanās vietām valstī, kuras saturam vēlaties piekļūt.Atrašanās vieta

Turklāt dažādas servera atrašanās vietas var nodrošināt atšķirīgu ātrumu. Izvēloties VPN ar daudziem VPN serveriem un serveru atrašanās vietām, jūs varat pārbaudīt, kuri serveri darbojas ātrāk nekā citi. Turklāt, ja jūs plānojat izmantot savu Polijas VPN torrentēšanai, jums būs nepieciešams VPN ar optimālu torrent serveri..

Torrenting ar Polijas VPN

Lai arī failu lejupielāde ir pilnīgi likumīga, ar autortiesībām aizsargātu failu lejupielāde bez atļaujas nav. Pasaulē ir ļoti maz valstu, kas pieļauj autortiesību pārkāpumus. Polija nav viena no tām. Jūs esat atbildīgs par kriminālvajāšanu Polijā, ja varas iestādes pieķer jūs ar straumēm lejupielādēt ar autortiesībām aizsargātus failus.Vētraina

VPN aizsargā jūs, jo viņi atrodas starp jums un vienaudžu bariem. Vienīgā adrese, ko ikviens var redzēt, būs VPN adrese, nevis jūsu. Tādēļ vienīgais veids, kā ikviens var izsekot jūsu mocošajām darbībām, ir tas, ja VPN jūs dara zināmu.

Daži VPN skaidri norāda, ka viņi pilnībā sadarbosies ar iestādēm un nodos visu pieprasīto informāciju, ja viņiem tiks izsniegts tiesas rīkojums. Citi VPN darbojas ļoti ilgi, lai izvairītos no informācijas vākšanas par saviem klientiem. Šie ir VPN, kas jums jāabonē (tie, kas šajā rakstā).

Turklāt tā ir priekšrocība, ja VPN uzņēmums atrodas ārpus Polijas. Tas rada papildu šķēršļus autortiesību juristu ceļā, kuri vēlas izdarīt spiedienu uz VPN uzņēmumiem, lai tie iegūtu informāciju. Lai iegūtu papildinformāciju par drošu saglabāšanu, izmantojot straumēšanu, skatiet mūsu labāko torrentu gidu VPN.

Mežizstrādes politika

Polijas VPN atrašana, kurā netiek glabāti žurnāli, ir kritiski svarīga pēc iespējas lielāka privātuma saglabāšanai. Ja jūs saskaraties ar VPN pakalpojumu sniedzēju, kas pat īsu laika periodu saglabā žurnālus, jūs pakļaujat savu nākotnes privātumu un anonimitāti riskam..Mežizstrāde

Lielākā daļa VPN uzņēmumu ietilpst jurisdikcijās, kurās tiek prasīts nodot datus, ja viņiem to izdod tiesas pavēste. Izvēloties VPN pakalpojumu sniedzēju, kas neuzglabā žurnālus, jūs pilnībā izvairāties no šīs situācijas, tādējādi saglabājot savu privātumu un anonimitāti.

VPN ātrums

Kā minēts iepriekš, ātrums ir nozīmīgs faktors, kas jāņem vērā, izvēloties VPN. Ja jūs plānojat izmantot savu VPN straumēšanai vai straumēšanai, ātrums, iespējams, būs kvalifikācijas faktors.Ātrums

Izvēloties VPN ar optimālu servera ātrumu, varat baudīt straumēšanu un lejupielādēt video bez kavēšanās vai buferizācijas problēmām. Pat ja straumēšana / straumēšana nav jūsu galvenā problēma, joprojām ir ērti izmantot VPN, kas ļauj ātri pārlūkot internetu.

Savienojamība

Meklējot labāko Polijas VPN serveri, ar kuru izveidot savienojumu, jums jāņem vērā pāris dažādas lietas.Savienojamība

Lai sāktu, atrodiet VPN, kas piedāvā vairākus Polijas VPN serverus, lai jūs varētu salīdzināt rezultātus. Jums vajadzētu atrast arī VPN pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā neierobežotu servera maiņu un vispārēju drošu pakalpojumu.

Lai iegūtu papildinformāciju par labākajiem 2020. gada VPN, skatiet mūsu labāko VPN 2020.

Secinājums

Ja jūs dzīvojat Polijā, jums nepieciešams VPN, kas aizsargā jūsu datus, slēpj jūsu atrašanās vietu, un tas ir labi, lai izvairītos no video straumēšanas vietņu reģionālajiem ierobežojumiem. Šie divi atribūti pasargās jūs no kriminālvajāšanas Polijā. Citi svarīgi pakalpojumi, kas jums būs nepieciešami no VPN, ir drošības līdzekļi, lai novērstu jūsu identitātes noplūdi jūsu ISP. Ļoti būtisks ir arī ātrs ātrums HD video straumēšanai.Labākais Polijas VPN secinājums

No mūsu ieteikto VPN kopsavilkumiem redzēsit, ka tie visi jums palīdzēs, lejupielādējot vai straumējot video Polijā. Esiet drošs internetā un aizsargājiet sevi ar Polijas VPN!

Ja VPN cenas rada bažas, labā ziņa ir tā, ka tur ir daudz lielisku lētu VPN pakalpojumu, apskatiet mūsu lēto VPN ceļvedi, lai iegūtu vairāk informācijas.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me