VPN nodrošina privātumu un drošību, un tādējādi tie ir lieliski piemēroti lietošanai ar maksājumu apstrādātājiem, piemēram, PayPal. Maksāšana tiešsaistē ir procedūra, kurai nekad nevar būt pietiekami daudz aizsardzības, tāpēc VPN izmantošana, piekļūstot PayPal, vienmēr ir laba ideja. PayPal VPN var būt noderīgi arī citu iemeslu dēļ, piemēram, piekļuvei pakalpojumam no dažādām vietām visā pasaulē.


Paypal VPN

Kaut arī ir ziņojumi par abonentu brīdināšanu vai pat dažkārt aizliegšanu prakses dēļ, VPN izmantošana joprojām ir populārs, noderīgs un drošs veids, kā piekļūt PayPal pakalpojumiem..

Tomēr, tāpat kā visās lietojumprogrammās, visi PayPal VPN nav vienādi. Pēdējo piecu gadu laikā esam pārskatījuši vairāk nekā 150 dažādu VPN pakalpojumu sniedzēju un analizējuši tos īpaši lietošanai ar PayPal, un šie ir 5 labākie Paypal VPN, ko esam atklājuši:

Ja meklējat ātru atbildi, apskatiet zemāk esošo tabulu, lai salīdzinātu to, ko mūsu eksperti novērtēja kā labākos PayPal VPN..

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Vai vēlaties iegūt sīkāku informāciju? Tālāk sniegtais padziļinātais saraksts ir iekļauts jūs. Iepazīstieties ar labākajiem PayPal VPN:

Labāko PayPal VPN saraksts

Kas ir VPN PayPal?

VPN nodrošina drošību un privātumu neatkarīgi no tā, vai jūs izveidojat savienojumu no mājām, izmantojot nenodrošinātu Wi-Fi tīklu kafejnīcā vai no sava biroja tīkla. Tas notiek tāpēc, ka visi dati, kas tiek pārsūtīti uz jūsu ierīci un no tās uz VPN serveri, ir šifrēti.

Pat ja tas tiek aizturēts ceļā, piemēram, nenodrošinātā Wi-Fi tīklā, jo tiek izmantoti spēcīgi šifrēšanas algoritmi, dati nebūs atšifrējami. Tas nozīmē, ka jūsu privātā informācija tiek turēta privāta.

VPN ļauj arī piekļūt vietnēm, neatklājot savu fizisko atrašanās vietu. Daudzas vietnes izmanto ģeogrāfiskās atrašanās vietas noteikšanu, lai ierobežotu piekļuvi saturam. Izmantojot VPN, jūs varat izlikties, ka atrodaties citā valstī, lai apietu šos blokus. Šīs ir galvenās VPN funkcijas, kuras var būt ļoti izdevīgas, izmantojot PayPal maksājumu pakalpojumu.

Kāpēc man ir nepieciešams PayPal VPN??

Tātad, kāpēc jūs vēlaties vai jums vajadzētu izmantot VPN, lai piekļūtu PayPal? Ir ļoti daudz iemeslu, kas to padara ļoti noderīgu. Pirmkārt, VPN pievieno papildu drošības līmeni visiem darījumiem, kas tiek veikti internetā.

Ja izmantojat nedrošus tīklus, piemēram, atvērtu Wi-Fi savienojumu, VPN lietošana nozīmē, ka trafiks, finanšu informācija un visi jūsu konfidenciālie dati paliek konfidenciāli..

Jā, PayPal vietne saviem darījumiem izmanto drošus protokolus. Ja vēlaties uzzināt vairāk par šo drošo protokolu darbību, ieskatieties mūsu rakstā par šo tēmu: HTTP skaidrojums. Tomēr pietiek pateikt, ka pagātnē ar šiem protokoliem ir radušās drošības problēmas. Kaut arī tie var būt pilnīgi pamatoti, ja drošība jums ir milzīga problēma un ar papildu šifrēšanu, ko nodrošina VPN, jūs jūtaties drošāk, VPN izmantošana ir ideāls risinājums.

Lai iegūtu vairāk informācijas par SSL / TLS, skatiet mūsu rakstu par šo tēmu: https paskaidrots

Otrkārt, iespējams, vēlēsities izveidot savienojumu ar PayPal, neatklājot savu fizisko atrašanās vietu. Varbūt jūs ceļojuma laikā izmantojat PayPal, un jūs nevēlaties, lai PayPal zinātu, kur atrodaties. Turklāt PayPal stingrās drošības politikas var izslēgt jūs no jūsu konta, ja viņi redz darījumus, kas notiek no vietas ārpus jūsu mītnes valsts.

Turklāt PayPal jūsu valstī var nebūt pieejams, un jūs varētu vēlēties sabojāt savu atrašanās vietu, lai piekļūtu citādi nepieejamiem PayPal pakalpojumiem. Neatkarīgi no iemesla, atrašanās vietas slēpšana var būt ļoti noderīga, izmantojot PayPal.

Kas padara labu PayPal VPN?

Novērtējot VPN sniedzējus, mēs analizējām noteiktus atribūtus un funkcijas, lai atrastu labākos Paypal VPN. Divas galvenās iezīmes, kuras mēs meklējām, ir spēcīga šifrēšana (lai aizsargātu jūsu privātumu un drošību) un servera atrašanās vietas.

Runājot par privātumu, neapšaubāmi vissvarīgākās VPN funkcijas ir reģistrēšanas politika un jurisdikcija, kurā atrodas VPN. Tie noteiks, vai jūsu tiešsaistes darbību žurnāli tiek uzturēti vai nav, un ja tādi ir, kas tos var redzēt un kādos apstākļos tos var padarīt pieejamus.

Pārbaudītās papildu pazīmes, kas attiecas uz visiem VPN neatkarīgi no lietojumprogrammas, ietver izmaksas, ātrumu, klientu atbalsta kvalitāti, kā arī pieejamās maksājuma metodes.

Vai man ir atļauts izmantot PayPal kopā ar VPN?

Pēc dažu uzskatiem, PayPal aizliedz izmantot VPN, lai piekļūtu viņu pakalpojumiem. Patiešām, vairāku forumu vienkārša pārlūkošana norāda, ka daži lietotāji ir saņēmuši brīdinājumus, bet citi ir apturējuši viņu kontu PayPal VPN politikas dēļ. Tomēr daudzi cilvēki PayPal izmanto VPN bez aizķeršanās.

Sākot ar rakstīšanas datumu, PayPal pašreizējā lietotāja līgumā tomēr nav atrasts neviens VPN. Tas tiešām ir personīgās pieredzes rezultāts.

Lietojot VPN, atcerieties, ka PayPal var būt metodes VPN lietošanas noteikšanai. Ja vairāki PayPal abonenti izmanto vienu un to pašu VPN pakalpojumu sniedzēju, lai piekļūtu pakalpojumam, Paypal var bloķēt VPN IP adresi. Ja tā notiek, izmēģiniet citu serveri, lai pārbaudītu, vai tas darbojas.

Droši vien šķiet, ka jūs nekad pēkšņi netiksit atstumts no viņu dienesta, ja brīdinoša e-pasta veidā vispirms nebūsit saņēmis sakāmvārdu sitienu uz plaukstas locītavas..

Turklāt maz ticams, ka jūs nonāksit nepatikšanās par likumīga PayPal konta izmantošanu no mājām, atrodoties ārzemēs. Cilvēki, kuriem ir bijušas problēmas, daudz biežāk izmanto Paypal kontu no valsts, kurā viņi nedzīvo.

Maksāšana par VPN, izmantojot PayPal

Daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji pieņem PayPal kā maksājuma veidu. Patiešām, visi tie, kas uzskaitīti šajā rakstā, pieņem PayPal, jo tā ir svarīga samaksas iespēja par jebkuru tiešsaistes pakalpojumu. Šīs priekšrocības ir acīmredzamas - PayPal ir ērti lietojams, ietaupa laiku, tajā ir lielisks strīdu izšķiršanas centrs un tas padara vienkāršu naudas pārsūtīšanu gandrīz ikvienam..

Citi galvenie VPN pakalpojumu sniedzēji pieņem PayPal kā maksājuma veidu, ieskaitot ExpressVPN, NordVPN, VyprVPN, Buffered un VPNArea, lai nosauktu dažus smagos darītājus. Tātad, ja jūs jau esat abonents kādam no šiem, un ir pienācis laiks atjaunot abonementu, jūs pat varat samaksāt par VPN pakalpojumu PayPal, izmantojot pašu VPN pakalpojumu. Runā par cilpu.

Kā pārbaudīt PayPal VPN noplūdēm

Pirms faktiski izmantojat savu VPN PayPal darījumu veikšanai, vienmēr ir vērts pārbaudīt VPN, vai nav noplūdes. Iespējams, ka VPN pakalpojumu sniedzēji aizsargā jūsu anonimitāti un datus, taču ir veidi, kā pārbaudīt viņu prasības. Mēs jau esam pārbaudījuši VPN savā sarakstā, bet neuzņemsimies par to, pārbaudām tos pats.

Ir daudz VPN testēšanas vietņu, kuras no viņu viedokļa jums pateiks, kā jūs izskatās internetā. Tajos ietilps tāda informācija kā jūsu IP adrese, jūsu fiziskā atrašanās vieta un jūsu DNS un WebRTC informācija. Detalizētu informāciju par to, kā pārbaudīt VPN, vai nav noplūdes, atradīsit mūsu pilnīgajā IP noplūdes rokasgrāmatā.

ProPrivacy for Paypal Secinājums

Ciktāl tas attiecas uz anonimitāti un drošību internetā, VPN ir ļoti noderīgi un daudzpusīgi rīki. Ja jūs uztrauc tas, ka tiek apdraudēti jūsu PayPal darījumi, vai arī uz atrašanās vietas ierobežojumiem, kas pastāv PayPal abonementos, tad galīgais risinājums ir VPN.

Nelielas rūpes un zināšanas par iespējamiem trūkumiem, kas saistīti ar finanšu pakalpojumu sniedzēja sarūgtinājumu par VPN izmantošanu, lai piekļūtu viņu pakalpojumiem, jūs varat darīt tālu, lai uzlabotu savu PayPal pieredzi un saglabātu savu privātumu.

Šajā rakstā norādītie VPN ir izvēlēti, ņemot vērā viņu stiprās puses, īpaši lietošanai ar PayPal pakalpojumiem. Bet tas, kurš no šiem pieciem VPN pakalpojumiem jums ir vislabākais, ir atkarīgs no jums.

Visi piedāvātie pakalpojumi nodrošina vai nu bezmaksas izmēģinājumu, vai arī zemu izmaksu sākotnējās lietošanas plānu (ar naudas atdošanas garantiju), ļaujot jums tos piedzīvot no pirmās puses un pārbaudīt to anonimitātes līmeni ar paredzētajiem rīkiem. Mēs ceram, ka šie ieteikumi ir informatīvi un palīdzēs jums izvēlēties labāko jūsu Paypal VPN.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Nosaukuma attēla kredīts: miljardi fotoattēlu / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me