Izmantojot paroļu pārvaldnieku operētājsistēmai Mac, jūsu tiešsaistes konti tiks turēti drošībā un privāti. Par cik drausmīgiem datu pārkāpumiem ir kļuvis tik bieži, ka viņi ir zaudējuši spēku šokēt, taču tie joprojām nopietni apdraud jūsu privātumu.


Līdz šim vislabākā jūsu datu aizsardzība ir atšķirīgas spēcīgas paroles izmantošana katrai vietnei, kuru apmeklējat. Ar “spēcīgu” mēs domājam kaut ko līdzīgu vE} [aizsargāts ar e-pastu] ~ 9VuW]) C + [8 - nav jūsu kaķa vārds!

Mums, nabadzīgajiem, vienkārši nav iespējas atcerēties vienu šādu drošu paroli, nemaz nerunājot par desmitiem no tiem. Bet par laimi mums tas nav jādara. Tā vietā mēs varam ļaut datorprogrammām izdarīt smagu darbu mūsu labā.

Paroļu pārvaldnieki var ģenerēt patiesi drošas paroles ikvienai vietnei, lietotnei un tiešsaistes pakalpojumam, ko izmantojat, atcerēties tos un automātiski aizpildīt par jums, kad jūs izmantojat šo pakalpojumu. Kā tādi tie pamatoti jāuzskata par vissvarīgāko rīku jūsu datu privātuma aizsardzības jomā. Patiešām, ja jūs izmantojat tikai vienu konfidencialitātes rīku, tam vajadzētu būt labam paroļu pārvaldītājam.

Labākie paroļu pārvaldnieki operētājsistēmai Mac

Pēc lielu pētījumu veikšanas mēs varam uzskaitīt piecus labākos Mac datoru paroļu pārvaldniekus. Ja jums nepieciešama papildu informācija par kādu no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet uz zemāk esošajām saitēm vai ritiniet zem šī saraksta, lai iegūtu kopsavilkumu par to, kas padara šos pakalpojumus lieliskus.

 1. Bitwarden

  - Mac lietotājam draudzīgākais paroļu pārvaldnieks

 2. KeepassXC

  - Atklātā pirmkoda paroli pārvaldnieks, lai aizsargātu visus jūsu Apple kontus

 3. RoboForm

  - Ir neticami spēcīgas funkcijas, kas komplimentu macOS

 4. macOS Keychain piekļuve

  - MacOS iebūvētais paroļu pārvaldības risinājums

 5. Passbolt

  - Trešās puses verifikācija nozīmē, ka tas ir paroļu pārvaldnieks, kuram varat uzticēties

Labākie Mac paroli pārvaldnieki

Zemāk mēs sīkāk apskatījām labākos paroļu pārvaldniekus Mac.

1. Bitwarden

Aizsargājiet savus kontus, izmantojot Bitwarden - Mac vispieejamāko un lietotājam draudzīgāko paroļu pārvaldnieku!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

Bitwarden ir atvērtā koda starp platformu paroļu pārvaldnieks. Visas tā galvenās funkcijas ir bez maksas, lai gan mēnesis mēnesī palīdz atbalstīt izstrādātāju un nodrošina dažas jaukas (bet nebūtiskas) ekstras. Starp tām ir spēja pats uzņemt resursus, kas ir lieliska iespēja privātuma fanātiem, kas tur darbojas.

Bitwarden’Galvenais pievilcīgums ir tas, ka tas ir (lielākoties) bezmaksas atvērtā koda paroļu pārvaldnieks, kas izskatās glīti un ir tikpat viegli lietojams kā tā lielie nosaukumi komerciālie konkurenti. Pārlūkprogrammu Safari, Chrome, Firefox, Vivaldi, Opera un Brave papildinājumi ļauj ērti un ērti aizpildīt MacOS..

Tā kodu tagad ir pilnībā pārbaudījis Cure53, tas izmanto spēcīgu tiešo šifrēšanu un atbalsta dažādas divu faktoru autentifikācijas formas..

2. KeepassXC

Pielāgots no KeePass for Windows, KeePassXC vairākos veidos pārsniedz savu priekšgājēju.

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

KeePassXC ir lieliska KeePass paroļu pārvaldnieka operētājsistēmas neoficiāls starpplatformu ports. Tagad ir iespējams oriģinālo KeePass instalēt Mac datorā, izmantojot Mono, taču KeePassXC izskatās daudz glītāks un vēl vairāk “dzimtā” uz macOS.

KeePassXC ir pilnībā sadarbspējīgs ar visām citām KeePass versijām un dakšām, un to vienmērīgi sinhronizē dažādās platformās, vienkārši saglabājot .kbdx konteinerus jūsu izvēlētajā mākoņa pakalpojumā. Šie konteineri ir ļoti droši un lokāli tiek atšifrēti tikai pilnīgai tiešai šifrēšanai, tāpēc nav svarīgi, vai sinhronizējat tos, izmantojot nedrošu platformu (piemēram, Dropbox).

Papildu pārlūkprogrammas spraudnim Firefox un Chrome (lai gan tas nav Safari) būtu jāļauj šajās pārlūkprogrammās veikt vieglu automātisko aizpildīšanu, taču pašlaik ar to mēs saskaramies. Kaut arī oficiāli nolietojums ir papildināts, KeePassHttp-Connector papildinājums turpina darboties tikai lieliski.

KeePassXC nav tik glīts vai lietotājam draudzīgs kā Bitwarden, un tā atbalsta KeePass spraudņiem trūkums padara to mazāk elastīgu nekā vecāku programma. Bet par brīvu, ērtu un ļoti drošu starp platformu paroļu pārvaldību un sinhronizēšanu, izmantojot populāro atvērtā koda KeePass .kbdx faila formātu, tas ir lieliski.

3. RoboForm

RoboForm stilīgā pieeja labi sader ar Apple estētiku - bloķējot jūsu paroles!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,79 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

Šeit, ProPrivacy, mēs esam milzīgi bezmaksas un atvērtā pirmkoda programmatūras fani, taču mēs atzīstam izcilību, kad to redzam. RoboForm ir gluds un stilīgs starpplatformu paroļu pārvaldnieks, kas dara visu, ko varētu vēlēties paroļu pārvaldnieks.

Tas ietver starp platformu un vairāku pārlūku paroļu sinhronizēšanu, drošas piezīmes, grāmatzīmes, vairākas “Identitātes” progresīvai veidlapu aizpildīšanai, paroļu drošai nosūtīšanai un sinhronizēšanai un daudz ko citu. Ir pieejama bezmaksas versija, taču, iespējams, ir vērts atmaksāt USD 2 mēnesī tikai par sinhronizācijas funkcijām.

Papildus pilnam Mac “Drošības centrs” Lietotnei, visām RoboForm galvenajām funkcijām var piekļūt, izmantojot pārlūka Safari, Firefox un Chrome papildinājumus. Ir pat Apple Watch lietotne!

RoboForm ir slēgta avota, un to pārvalda ASV uzņēmums, taču faktam, ka tā izmanto spēcīgu tiešo šifrēšanu, šie punkti jāpadara akadēmiski. Ja jūs varat dzīvot pie tā, ka RoboForm ir patentēts produkts, tad tas ir viens no iespaidīgākajiem paroļu pārvaldītājiem, ko esam pārskatījuši.

4. macOS Keychain piekļuve

macOS Keychain Access nav tik bagātīga kā konkurentiem, taču ir ļoti pieejama un gatava darbam!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Ja jums pieder Mac, tad jums jau ir pienācīgs (ja nedaudz ierobežots) paroļu pārvaldnieks - macOS Keychain Access. Tas ir lielisks darbs, atceroties paroles, kad tās rakstāt lielākajā daļā Mac lietotņu un Safari pieteikšanās veidlapu, vēlāk tās automātiski aizpildot pēc vajadzības.

Tas tiek automātiski sinhronizēts ar jūsu iPhone un iPad, integrējoties ar iOS 12+ autentifikācijas pakalpojumu sistēmu, lai vairumā pārlūkprogrammu un daudzās lietotnēs nodrošinātu vienmērīgu automātisko aizpildīšanu jaunākās iOS ierīcēs..

Ja esat specializēts Apple lietotājs, macOS Keychain Access var izpildīt visas jūsu paroles vajadzības. Bet, ja vēlaties sinhronizēt ar ierīcēm, kas nav Apple, jums būs jāizmanto trešās puses alternatīva.

Otra lieta, kas jāņem vērā, ir tas, ka Keychain Access nodarbojas tikai ar lietotājvārdu / paroli pieteikšanās. Tas neaizpilda sarežģītākas veidlapas, neuzglabā jūsu bankas informāciju, ļauj parolēm pievienot failus vai piezīmes vai jebkuru citu, pat visvienkāršāko trešo personu risinājumu piedāvājumu.

5. Passbolt

Sākotnēji uz uzņēmējdarbību orientēts pakalpojumu sniedzējs Passbolt piedāvā spēcīgus paroļu pārvaldības risinājumus ikvienam

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

Paroļu pārvaldītāja tirgus šobrīd ir smieklīgi konkurētspējīgs. Tā vietā, lai dotos ar parastajiem LastPass vai 1Password ieteikumiem (kas lieliski der maOS, ja jūs to nedarīsit)’paturot prātā ļoti komerciālus slēgta koda produktus, bet kuri, mūsuprāt, nedara neko labāku par Bitwarden), mūsu pēdējais ieteikums ir kaut kas nedaudz atšķirīgs.

Passbolt ir atvērtā koda komandas paroli menedžeris. Tas galvenokārt ir paredzēts uzņēmumiem, bet lieliski darbojas personīgai vai ģimenes lietošanai. Ir pieejami apmaksāti mitinātie plāni, taču programmas kopienas izdevums ir 100% bezmaksas, un to var pats mitināt uz savas Mac aparatūras (virtuālās mašīnas iekšpusē) vai uz patstāvīgi nomātas servera vietas.

Viss Passbolt izmantotais kods ir atvērtā koda, un to neatkarīgi verificē trešās puses. Lai gan, kā saka pats Passbolt, “kods pārskatīšanas darbs nekad netiks veikts,” patiesībā liela daļa no tā ir plaši pārskatīta un revidēta - kas ir lieliski.

Paroles tiek pārvaldītas, izmantojot tīmekļa saskarni, padarot Passbolt galvenokārt platformas-agnostisku. Pārlūku integrācija tiek panākta, izmantojot pārlūka Chrome un Firefox papildinājumus, lai gan diemžēl tas nav Safari. Ja jums ir nepieciešams atvērtā koda komandas paroli pārvaldnieks, kas labi darbojas visās darbvirsmu platformās, tad Passbolt ir grūti pārspēt.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me