Datu dublēšana, izmantojot FTP (File Transfer Protocol) savienojumus, kļūst par retumu. Mūsdienu mākoņdatošanas pakalpojumi parasti nodrošina attālinātu piekļuvi failiem un pārsūtīšanas pakalpojumus, izmantojot pārlūkprogrammas interfeisus vai lejupielādējamu klienta programmatūru. Tā rezultātā FTP dublējumi kļūst novecojuši.


Tomēr tikai tāpēc, ka FTP dublējumu ir grūtāk atrast, tas nenozīmē, ka tā nav noderīga. Un cilvēkiem, kuri FTP jau izmanto ikdienas darbos - tā ir likumīga rezerves metode, kuru var viegli ieviest viņu darbplūsmā.

Par laimi šiem cilvēkiem, joprojām ir dažas lieliskas iespējas, kas nodrošina FTP savienojumu ar mākoņu augšupielādēm un lejupielādēm. Šajā rakstā mēs esam norādījuši labākos 5 pakalpojumus FTP dublēšanai, lai jūs varētu ķerties pie datu saglabāšanas mākonī, neradot problēmu tos meklēt..

Labākie pakalpojumi FTP dublēšanai

Tālāk mēs esam uzskaitījuši piecus labākos FTP dublēšanas pakalpojumus. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par kādu no šiem pakalpojumiem, apskatiet mūsu apkopojumus par katru pakalpojumu zem šīs sadaļas vai noklikšķiniet uz vietnēm, izmantojot zemāk esošās saites.

 1. LiveDrive

 2. ADrive

 3. Bakop

 4. Aizstāvēt hostingu

 5. Brauciet HQ

5 labākie FTP dublēšanas pakalpojumi

Zemāk mēs esam apkopojuši visu, kas šos pakalpojumus padara lieliskus! Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par kādu no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumiem, apmeklējiet pakalpojumu sniedzēja vietni.

1. LiveDrive

 • Cenu noteikšana

  No plkst 8,00 USD
  mēnesī

LiveDrive ir viens no nedaudzajiem pakalpojumu sniedzējiem, kas joprojām nodrošina FTP dublējumus, ieskaitot atbalstu gan failu augšupielādei, gan lejupielādes atsākšanas funkcionalitātei. Un šis pakalpojums nodrošina drošu FTPS (pazīstams arī kā FTPES, FTP-SSL un FTP Secure).

Gan Mac, gan Windows lietotāji var izmantot jebkuru FTP klienta programmatūru (piemēram, FileZilla, Cyberduck vai Panic Transmit), lai izveidotu savienojumu ar Livedrive krātuvi. Papildus FTP funkcionalitātei Livedrive piedāvā virkni citu funkciju, kuras biznesam būs noderīgas, dublējot savas sistēmas un vietnes (kā arī klientu, ja viņi tos kontrolē). Tas ietver integrētu failu koplietošanu, NAS savietojamību un vietējo krātuves vietu.

Tomēr ir vērts atzīmēt, ka FTP dublējums tiek piedāvāts tikai Livedrive’s Portfelis un Pro Suite plāni.

2. ADrive

 • Cenu noteikšana

  No plkst 25,00 USD
  mēnesī

ADrive ir lieliska iespēja ikvienam, kurš meklē mākoņa pakalpojumu sniedzēju, kas atbalsta FTP dublējumu gan augšupielādējot, gan lejupielādējot, izmantojot FTP. Tas ir ne tikai ērti lietojams, bet tam ir arī plašs noderīgu funkciju klāsts, tostarp sadarbība tiešsaistē, integrēta failu apmaiņa un liels failu atbalsts.

Lietotāji var piekļūt ADrive failiem, izmantojot jebkuru FTP klientu, kas nozīmē, ka jūs varat brīvi izmantot programmatūru, kas jums jau ir. Un ADrive ļauj izmantot AUTH TLS, lai droši pārsūtītu failus, kā arī iespēju pārvaldīt SSH atslēgas drošai, automatizētai piekļuvei. Tas padara ADrive’s FTP dublējums ideāli piemērots ikvienam, kam nepieciešama droša FTP.

Tomēr tāpat kā Livedrive, ADrive ierobežo FTP atbalstu tikai dažiem izvēlētiem plāniem, proti, to Personīgā piemaksa un Bizness plāni. Tādējādi jums būs nepieciešams viens no šiem īpašajiem abonēšanas plāniem FTP dublēšanai.

3. Bakops

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Bakop ir vēl viens mākoņu krātuves pakalpojums, kas nodrošina FTP savienojumus failu augšupielādei un lejupielādei. Tomēr Bakop ir unikāls, jo tas ir pakalpojums, kas veltīts FTP dublējumiem.

Bakop vietni un serverus ir ārkārtīgi viegli uzstādīt un lietot. Un lietotāji var precīzi izvēlēties, kur viņi vēlas dublēt savus datus.

Bakop atbalsta tādu populāru FTP programmatūru kā Secure Transfer, rsync un arvien populārāko FileZilla. Tas padara Bakop labu variantu, ja jūs’vēlētos ieviest FTP dublējumus darba vietā un don’nevēlaties darbiniekus nomierināt ar jaunu, sarežģītu programmatūru.

Viens trūkums, ko rada tā īpašā koncentrēšanās uz FTP, ir tas, ka tajā trūkst daudz funkciju, ko nodrošina daudzi standarta Cloud uzglabāšanas pakalpojumi. Šī iemesla dēļ Bakop ir ideāli piemērots FTP dublēšanai, bet uzvarēja’t nebūs noderīgs, ja jūsu bizness ir veidots uz vairāku veidu programmatūru ar dažādām vajadzībām.

4. Aizstāvi hostingu

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Aizstāvēt mitināšanu ir mākoņa dublēšanas pakalpojums, kas lietotājiem ļauj dublēt datus par viņu mākoņa serveriem, izmantojot jebkuru FTP klientu. Tas ļauj sākt datu dublēšanu, neizmantojot jaunu interfeisu vai programmatūru, un nozīmē, ka varat izmantot Filezilla, SmartFTP vai jebkuru citu FTP klientu, kuru vēlaties.

Defend Hostings nodrošina arī drošas pārsūtīšanas iespējas, ieskaitot FTP (FTP over SSL / TLS) un SFTP (SSH File Transfer Protocol). Kas’Turklāt pakalpojums nodrošina atbalstu visu diennakti, lai nodrošinātu, ka jūs vienmēr varat dublēt failus, izmantojot FTP, uz tā serveriem.

Tiek apgalvots, ka šis pakalpojumu sniedzējs nodrošina ātru ātrumu, un, sākot ar cenām, sākot no USD 5 mēnesī par 20 GB vietas, līdz USD 20 mēnesī par 500 GB, arī pakalpojums nav īpaši dārgs..

5. Brauciet HQ

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,99 USD
  Mēneša maksa

DriveHQ ir vēl viens pakalpojums, kas nodrošina mākoņa dublēšanu, izmantojot FTP. Rezerves serverus var izmantot, izmantojot jebkuru FTP klientu, ieskaitot FileZilla, CuteFTP, WsFTP, SmartFTP, Fetch, CoreFTP vai Cyberduck. DriveHQ Cloud FTP Server ir saderīgs arī ar visu FTP (SFTP / FTPS) klienta programmatūru.

Lietotāji to var kartēt kā mākoņdisku vai izmantot DriveHQ vietējās programmatūras FileManager programmatūru, kas, pēc tās domām, ir vienkāršāka nekā parastā FTP. Pakalpojums ir arī ātrs, un tam papildus FTP ir plašs funkciju klāsts un rezerves iespēja.

Ir pieejami individuālie un uzņēmuma abonēšanas modeļi. Un lietotāji var pilnībā pielāgot savus abonementus, lai vajadzības gadījumā pievienotu vairāk atmiņas vai lietotāju. Paplašināšanas iespējas ir lielas, jo konti ir pieejami līdz 1000 lietotājiem ar milzīgu krātuves vietu.

Mūsu kritēriji

Vietnē ProPrivacy.com mēs mēdzam ieteikt drošus mākoņa dublēšanas pakalpojumus, kas nodrošina pilnīgu šifrēšanu. Šie pakalpojumi nodrošina, ka jūsu dati vienmēr ir pilnīgi droši. Tomēr, runājot par FTP dublēšanu, ir mazāk iespēju, kas nozīmē, ka jūs nevarat būt tik izvēlīgs un izvēlīgs.

Pētot šo rakstu, mēs meklējām pakalpojumus, kas ne tikai piedāvā FTP savienojumus ar rezerves serveriem, bet kuriem ir arī daudz citu iespēju un laba reputācija to lietotājiem.

Pakalpojumu sniedzēji šajā sarakstā tika izvēlēti, ņemot vērā to funkciju klāstu, lietojamību, naudas vērtību un kopējo veiktspēju. Mēs esam darījuši visu iespējamo, lai uzsvērtu gan viņu stiprās, gan vājās puses, lai pirms reģistrēšanās jūs varētu izdarīt pilnīgi apzinātu izvēli.

Diemžēl iepriekš uzskaitītie pakalpojumi nepiedāvā bezmaksas opciju. Ja meklējat bezmaksas pakalpojumu, apskatiet mūsu bezmaksas mākonis rezerves sarakstu.

Tomēr, ja jūsu uzņēmums pieprasa datu pārsūtīšanu un dublēšanu ar HIPAA vai GDPR atbilstību, mēs iesakām tieši sazināties ar vēlamo pakalpojumu, lai nodrošinātu, ka ir iespējams veikt FTP dublējumus, ievērojot šos privātuma noteikumus..

5 labākie pakalpojumi FTP dublējuma noslēgšanai

FTP kļūst arvien retāks, jo uzņēmumi un indivīdi pāriet uz drošākām rezerves formām, kas atbilst jaunākajiem topošajiem privātuma noteikumiem, piemēram, GDPR. Tomēr uzņēmumiem vai privātpersonām, kurām joprojām ir vajadzīgas vai pieprasītas FTP dublējumkopijas, tirgū joprojām ir daži pakalpojumi, kas var nodrošināt augšupielādi un lejupielādi mākoņa serveros, izmantojot FTP protokolu..

Neatkarīgi no tā, vai meklējat FTP specifisku mākoņa pakalpojumu - vai vienkārši pakalpojumu sniedzēju, kas piedāvā FTP dublējumu starp citām funkcijām - šis saraksts palīdzēs jums precīzi noteikt dažus no labākajiem 2020. gadā pieejamajiem pakalpojumiem..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me