Vai jums ir problēmas ar savienojumu ar Overwatch? Kaut arī Overwatch VPN nevar atrisināt visas problēmas, tas varētu būt jums nepieciešamais risinājums! Ja jums ir liegts izmantot tērzēšanas funkciju vai arī tas ir pilnībā izslēgts no spēles, ātrs, uzticams VPN var jūs aizvest ap šiem blokiem, ļaujot jums izlikties, ka atrodaties citā valstī.

Overwatch VPN

Ja problēma ir jūsu interneta savienojums, iespējams, var palīdzēt VPN. Dažās situācijās ar VPN šifrētu tīklu var izvairīties no problēmām, kas citādi traucētu jūsu spēlēm. Pēdējo gadu laikā esam pārskatījuši vairāk nekā 150 VPN un precīzi norādījuši 5 labākie Overwatch spēlētāju VPN.

Zemāk esošajā tabulā varat viegli salīdzināt mūsu izvēli par labākajiem Overwatch VPN

 1. ExpressVPN


  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kas ir overwatch VPN?

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir abonēšanas pakalpojums, kas var slēpt jūsu identitāti un ļauj izlikties, ka atrodaties citā valstī. Overwatch VPN ir VPN, kas ir īpaši noderīgs Overwatch atskaņošanai. Nav svarīgi, kur atrodaties vai kur iegādājāties abonementu: Izmantojot Overwatch VPN, jūs varat izvairīties no vairākām problēmām, kas varētu traucēt jūsu spēlei.

Ir svarīgi saprast, ka vairumā gadījumu VPN palēninās savienojumu ar Overwatch. Šifrējot trafiku un novirzot trafiku caur VPN serveri, sagaidāms neliels ātruma zaudējums. Vai tas ir tā vērts, atkarīgs no jūsu situācijas (daudziem cilvēkiem tas ir tā vērts).

Ja nevarat pieteikties spēlē vai nevarat tērzēt ar komandas biedriem, par nelielu cenu jāmaksā nedaudz lēnāks savienojums. Tas, vai kompromiss ir tā vērts jūsu konkrētajā situācijā (ja jums ir ļoti ātrs tīkls, tāds būs), ir kaut kas jums jāizlemj pašam. Šeit var noderēt VPN naudas atmaksas garantija, jo jūs pats varat pārbaudīt.

Šeit ir dažas situācijas, kad Overwatch VPN varētu būt vērtīgs ieguldījums.

Jūs esat bloķēts, lai spēlētu Overwatch

Overwatch ir bijušas problēmas ar krāpšanos un hacks, kas nāk no spēlētājiem Āzijas daļās. Tā rezultātā Blizzard (spēles izdevējs) ir izveidojis bloķus daudziem savienojumiem no šīs pasaules daļas. Tas izsit sliktos dalībniekus, bet var ietekmēt arī regulāros spēlētājus. Risinājums ir izmantot Overwatch VPN, lai pieteiktos spēlē no VPN servera, kas atrodas citā apgabalā.

Pat ja varat pieteikties spēlē, iespējams, nevarēsit izmantot komandas tērzēšanas iespējas. Vairākas valstis (īpaši Tuvajos Austrumos) bloķē jebkura tērzēšanas veida interneta pakalpojumu izmantošanu. Atkal risinājums ir izmantot Overwatch VPN, lai pieteiktos spēlē no vietas, kas necenzē tērzēšanas pakalpojumus..

Problēmas ar jūsu savienojumu ar spēli

Overwatch ir reālā laika spēle, kurai nepieciešams ātrs, uzticams interneta savienojums. Bet jūsu savienojums ar spēli varētu būt novēlots. Iespējams, ka tā nav uzticama, tāpēc jūs iespējami sliktākajā laikā varat atvienoties no spēles. Šajos gadījumos varētu palīdzēt ātrdarbīgs VPN.

Ja Overwatch prasa ilgu laiku, lai reaģētu uz jūsu komandām spēlē, jūs piedzīvojat nokavēšanos. Jūsu ISP var izraisīt nobīdi, ja viņi izmanto joslas samazināšanu. To var izraisīt arī pārāk daudz interneta trafika kaut kur starp jums un Overwatch serveriem. Vai arī problēma varētu būt konkrētajā serverī, ar kuru spēle jūs savieno pēc noklusējuma.

Varētu palīdzēt Overwatch VPN. Šifrējot savienojumu ar spēli, tas var ļaut izvairīties no joslas platuma samazināšanas. Overwatch VPN ļauj mainīt maršrutu starp jums un spēli, izveidojot savienojumu ar dažādiem serveriem dažādās valstīs. Jūs, iespējams, varēsit atrast maršrutu, kurā šādā veidā ir mazāk satiksmes. Šī iespēja mainīt maršrutu varētu arī dot jums daudz uzticamāku savienojumu ar noklusējuma Overwatch serveri vai ļautu jums pieteikties citā serverī.

Labākie overwatch VPN: Secinājums

Šajā Overwatch VPN rokasgrāmatā mēs esam runājuši par problēmām, kas jums var rasties, mēģinot spēlēt šo populāro spēli. Mēs esam redzējuši, kā Overwatch VPN var jūs iesaistīt spēlē, kad nepieciešamās iespējas mēģina jūs novērst vai ierobežot. Mēs esam redzējuši gadījumus, kad VPN varētu palīdzēt jums tikt galā ar dažām retāk sastopamajām savienojuma problēmām.

Ja rodas kāda no šeit apskatītajām problēmām, jūs zināt, kas notiks tālāk. Vienīgais veids, kā droši zināt, vai Overwatch VPN novērsīs jūsu spēles problēmas, ir instalēt vienu un redzēt! Visi šajā sarakstā iekļautie VPN ir kvalitatīvi pakalpojumi, kas piedāvā bezmaksas izmēģinājumus vai naudas atdošanas garantijas, tāpēc tiešām nav iemesla neizmēģināt šos 5 labākos Overwatch VPN..

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu vēlamajā konsolē, lai apskatītu to, ieteicams iepazīties ar zemāk redzamajām rokasgrāmatām:

 • Xbox One VPN
 • PS4 VPN
 • PC VPN
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me