Vai kādam vajadzētu uztraukties par interneta ierobežojumiem Norvēģijā? Žurnālisti bez robežām domā, ka nē. Arī runas brīvības spiediena grupas, piemēram, Freedom House, neuztraucas. Norvēģija ir iekļaujoša sabiedrība ar populāru konstitucionālu monarhiju un atsaucīgu politisko klasi.

Neviens no klasiskajiem interneta represiju cēloņiem šajā laimīgajā zemē nepastāv.Norvēģijas VPN

Neskatoties uz atkārtotiem balsojumiem pret dalību ES, uz norvēģiem attiecas ES likumi. Tas ir tāpēc, ka Norvēģijas valdība īsteno ES direktīvas. ES datu saglabāšanas direktīva un autortiesību izpildes lēmumi lejupielādi ar straumēm padara par bīstamu ieradumu. Abi ir kļuvuši par daļu no Norvēģijas likumiem.

Tas ir arī grūti piekļūt straumēšanas pakalpojumiem piemēram, Netflix, vietējo licenču un autortiesību līgumu dēļ.


Šeit ir mūsu piecu Norvēģijas VPN atlase, kas ir ļoti ieteicama un palīdz jums pārvarēt iepriekšminētās problēmas Norvēģijā!

Labākie Norvēģijas VPN pakalpojumi

Šeit ir labākie Norvēģijas VPN pakalpojumi - vai kā teiktu norvēģi "Norsk VPN".

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

VPN Norvēģijas apsvērumi

Turpmāk jūs varat izlasīt sīkāku informāciju par VPN izmantošanas iemesliem Norvēģijā, kā arī par to, kas jums jāņem vērā, izvēloties VPN.

Straumēšana un straumēšana Norvēģijā

Divas interneta problēmas, ar kurām jūs saskaraties Norvēģijā, ir torrentu lejupielāžu nelikumība un neiespējamība iekļūt ārvalstu straumēšanas pakalpojumos, izmantojot VPN, jūs varat saņemt American Netflix Unblocked un veselu virkni citu pakalpojumu, kas parasti nav pieejami Norvēģijā.Straumēšanas pakalpojumi

Šīs divas problēmas var atrisināt, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). VPN pārstāv jūs visā, ko darāt internetā. Tas aizsargā satiksmi, kas notiek starp jūsu datoru un VPN serveri. Kā tāds jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) nevar redzēt, ka esat piekļuvis torrent direktorijiem vai iesaistījies vienādranga (P2P) lejupielādēs..

Ja esat iesācējs VPN un vēlaties uzzināt vairāk, skatiet mūsu VPN iesācēju rokasgrāmatu, lai iegūtu visu nepieciešamo informāciju vienā parocīgā rokasgrāmatā..

Pēc VPN šķiet, ka atrodaties tajā pašā valstī, kur serveris, kuru izvēlējāties, ieslēdzot VPN klientu. Tas ļauj jums iesaistīties straumēšanas pakalpojumos, izmantojot ģeogrāfiskās atrašanās vietas piekļuves ierobežojumi.

Meklējot VPN Norvēģijai, jums jāpārliecinās, ka jūsu izvēlētajam pakalpojumu sniedzējam ir serveri valstīs, no kurām vēlaties piekļūt straumēšanas video. Jums arī jāpārliecinās, ka izmantotajā VPN netiek glabāti nekādi darbību žurnāli. Tas pasargās jūs no autortiesību juristu izsekošanas, mēģinot izsekot torrentu lejupielādētājus. Lai iegūtu papildinformāciju par drošu saglabāšanu, izmantojot straumēšanu, skatiet mūsu labāko Torrenting rokasgrāmatu.

Kā iegūt amerikāņu Netflix Norvēģijā

Kā jūs jau varējāt uzminēt, VPN arī ļaus jums iegūt American Netflix Norvēģijā. Viss, kas jums jādara, ir izvēlēties kādu no iepriekš minētajiem VPN nodrošinātājiem. Pēc tam izveidojiet savienojumu ar ASV serveri, un jums vajadzētu būt iespējai piekļūt Netflix savam priekam. Papildinformāciju skatiet mūsu Netflix VPN rokasgrāmatā.

P2P lejupielāde Norvēģijā

Pirmais šķērslis, ar kuru jūs saskaraties, mēģinot lejupielādēt ar straumēm Norvēģijā, ir tas valsts bloķē visvairāk torrentu direktoriju vietnes. Norvēģijas tiesa 2015. gada septembra lēmumā bloķēja piekļuvi septiņām straumēm paredzētām vietnēm. Lai ieviestu aizliegumu, interneta pakalpojumu sniedzēji no saviem domēna vārdu serveriem noņem šo vietņu adreses.

Vētraina

Domēna vārdu sistēma (DNS) ir uzmeklēšanas tabula, kas tulko starp tīmekļa adresēm, kuras cilvēki ievada pārlūkprogrammās, un reālajām interneta adresēm (sauktām par “IP adresēm”) datoriem, kurās tiek glabātas šīs vietnes. Ja jūsu pārlūkprogramma nevar iegūt tā datora adresi, kas mitina vietni, tas nevar no tā pieprasīt nevienu lapu. Lai pārvarētu šo šķērsli, VPN nodrošina savus DNS serverus. Tiklīdz ieslēdzat VPN, dators novirzīs visu interneta trafiku caur VPN serveri. Tas ietver DNS pieprasījumus.

Vēl viens triks, ko interneta pakalpojumu sniedzēji visā pasaulē izmanto, lai nolaupītu P2P lejupielādes, ir slēgt savienojumus, kurus jūsu BitTorrent klients izveido ar vienaudžiem. Kad ISP uztver straumju trafiku, kas iet uz jūsu datoru, tas nosūta atiestatīšanas komandu partnerim, no kura lejupielādējat. Atiestatīšana pārtrauc savienojumu, tāpēc jums nav iespējams neko lejupielādēt.

Kad jūs izveidojat savienojumu ar baru ar datorā darbojošos VPN, visa datplūsma, kas atstāj jūsu datoru, iet uz VPN serveri šifrētā stāvoklī. Tas ISP programmatūrai padara neiespējamu BitTorrent protokola signālu pamanīšanu. Ja ISP datori nevar noteikt P2P aktivitātes, viņi nevar nosūtīt atiestatīšanas komandas. Tādēļ lejupielāde notiks.

Uzziniet vairāk par VPN šifrēšanu un kā tā darbojas, izmantojot mūsu galveno tiešsaistes privātuma ceļvedi.

ES datu saglabāšanas direktīva

ES izstrādāja savu datu saglabāšanas direktīvu palīdzības autortiesību juristiem. Var paiet laiks, līdz juristi izseko cilvēkus, kuri lejupielādēja noteiktu failu. Ja ISP neuzglabā ierakstus par savienojumiem, ko veido viņu klienti, advokāti varēja sekot tikai lejupielādēm tiešsaistē. Tas ievērojami samazinātu to cilvēku skaitu, kurus viņi varētu vajāt. Norvēģijā ISP ir pienākums sešus mēnešus glabāt darbību žurnālus. Tas sniedz iespēju autortiesību juristiem iegūt tiesas rīkojumu par piekļuvi šiem ierakstiem.ES datu saglabāšanas direktīva

Darbību žurnālos tiek parādīti visi jūsu savienojumi - kur viņi devās, kādi savienojuma pieprasījumi ir ienākuši, un visas savienojuma īpašības, piemēram, izmantotais tīkla protokols. Šī informācija var identificēt noteikta faila lejupielādi. Tā kā visai komunikācijai internetā ir “no” un “līdz” adrese, autortiesību juristi var jūs izsekot, izmantojot jūsu ISP kontu ierakstus..

Vēl viens privātuma vājums BitTorrent sistēma var atklāt jūsu identitāti. Tā ir cilne Peers gandrīz katram BitTorrent klientam pieejamajam aromātam. Ikviens bars var redzēt visu vienaudžu IP adreses. Tāpēc visiem autortiesību advokātu birojiem ir jāveic lejupielāde ar torrentu failiem un pierakstīta kolēģu adreses. Pēc tam juristiem ir nepieciešams tiesas rīkojums, lai piespiestu IPS precizēt, kuri klienti tajā laikā izmantoja ierakstītās adreses.

Labākie VPN, ko izmantot Norvēģijā: Secinājums

VPN Norvēģija

VPN piedāvā jums glītu triku, kas liek šķist, ka atrodaties citā vietā. Izmantojot šo pakalpojumu, jūs, iespējams, atrodaties citā valstī, lai piekļūtu straumēšanas pakalpojumiem, kas atsakās piegādāt videoklipus uz ārvalstu savienojumiem. Video straumēšanas vietnes skenē VPN raksturlielumu pieprasījumus. Viņi bloķē visu, ko viņi atrod. Tāpēc ne visi VPN var iegūt jums video straumēšanu no ārzemēm. Pakalpojumi, kas iekļauti šajā piecu labāko Norvēģijas VPN sarakstā, ir vieni no labākajiem pasaulē un nodrošinās jums pārrobežu piekļuvi videoklipiem.

Izmantojot VPN, atrodoties Norvēģijā, varat nedaudz palielināt rezultātu un apiet interneta bloķēšanu un ierobežojumus. Aizsargājiet sevi no izsekošanas internetā un neļaujiet autortiesību juristiem tevi izsekot. Izmantojiet VPN piekļuvei internetam Norvēģijā un turpiniet baudīt labāko no tīkla.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me