VPN Meksika

Ikvienam, kurš dzīvo Meksikā vai apmeklē to, ir nepieciešams veids, kā straumēt globālos pakalpojumus.

Viņiem nepieciešama arī privātuma aizsardzība pret darbības izsekošanu, īpaši, ja lejupielādējat ar autortiesībām aizsargātu materiālu.

Tos un daudz ko citu var viegli sasniegt ar Meksikas VPN.

Labākais VPN Meksika

Šajā ziņojumā vēlāk varat izlasīt vairāk par to, kā darbojas VPN un kā viņi var jums palīdzēt veikt jūsu darbības internetā. Pirmkārt, apskatīsim mūsu piecu labāko Meksikas VPN sarakstu.


 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Meksikas VPN apsvērumi

Meksikā ir raibā interneta infrastruktūra un dārga platjoslas pieslēgums. Šie faktori ir nodrošinājuši zemu platjoslas piekļuves līmeni - tikai 11% 2016. gadā. Tas ir salīdzināms ar vidējo platjoslas lietotāju bāzi 29% Ekonomiskās sadarbības un attīstības organizācijas (ESAO) valstīs. Tomēr Meksika spēlē panākt izlīdzinājumu. Nesenā straujā interneta piekļuves palielināšanās ir saistīta ar viedtālruņu izplatību. Tas padara WiFi tīklājus ļoti pievilcīgus meksikāņiem, kuri cenšas savilkt galus.Meksikas VPN apsvērumi

Ja jūs runājat spāniski, Meksika ir TV debesis. Valsts ziepes piesaista milzīgu auditoriju visā Latīņamerikā. Tomēr, ja jūs esat emigrants, kas dzīvo Meksikā vai apmeklējat atvaļinājumu, jūs varat cīnīties, lai neatpaliktu no dinamiskā dialoga un aizrautīgajiem meksikāņu drāmu sižetiem. Televīzijas vietņu satura nokļūšana atpakaļ dzimtenē kļūs par prioritāti.

Kamēr interneta izplatība Meksikā bija minimāla, valdība izvēlējās mierīgu attieksmi pret tīkla izveidi. Tomēr interneta aktivitātes pieaugums pēdējos gados ir pievērsis likumdevēju uzmanību. Tādējādi valdība veica pasākumus, lai paplašinātu ieguldījumus telekomunikāciju infrastruktūrā.

Telekomunikāciju likums

Telekomunikāciju likums

Šīs paplašināšanas rezultātā tika pieņemts 2014. gada Telekomunikāciju likums. Šis likums atcēla telekomunikāciju nodrošināšanu un atspoguļoja valsts kabeļu attīstības attīstību..

Diemžēl, liekot pamatus interneta uzplaukumam Meksikā, Telekomunikāciju likumā tika ieviesti arī pienākumi interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) un mobilajiem tīkliem glabāt lietotāju darbību žurnālus. Interneta brīvības dienas Meksikā pamazām tuvojas noslēgumam.

Jūs varat izsekot, pamatojoties uz jūsu darbībām līdz diviem gadiem. Tas ir pilnvarotais periods, kurā jāveic darbības žurnāli. Meksikas valdība cerēja padarīt pieejamu informāciju narkotiku un ieroču kontrabandistu apkarošanai. Tomēr saglabātā informācija par darbībām ir arī ikvienam autortiesību juristam ar tiesas rīkojumu.

Kā darbojas VPN?

2014. gada telekomunikāciju likums uzliek ISP un mobilajiem tīkliem tikai pienākumu glabāt darbību žurnālus. Uz VPN šī prasība neattiecas. VPN ved visu jūsu interneta trafiku caur ISP, izmantojot maskētās komunikāciju adreses. Arī atbildēm, kas nonāk datorā, ir maskēta izcelsmes adrese.Kā darbojas VPN

Tādējādi, kaut arī interneta pakalpojumu sniedzējs, kas apstrādā jūsu interneta trafiku Meksikā, reģistrē visu, tas nesaņem pareizo informāciju, kas jāuzglabā. Ja kāds mēģina izsekot jūsu darbībām, viņš veiks ceļu uz jūsu izvēlēto VPN serveri. Tur taka kļūs auksta.

Anonīms VPN

Anonimitāte

Visi mūsu sarakstā iekļautie VPN paslēpj klientu aktivitātes. VPN ir jāseko līdzi savienojumiem, ko izveido klienti, kamēr šie savienojumi notiek. Viņiem jāsvītro, kurš klients ir, kura maskējošā IP adrese, lai viņi varētu pārsūtīt atbildes uz pareizo datoru. Tomēr, tiklīdz savienojums pārtrūkst, VPN nav nepieciešams, lai saglabātu šo darbību ierakstus. Mūsu ieteiktie VPN norāda, ka pēc iespējas ātrāk jādzēš visi savienojumu ieraksti. Tādējādi nebūtu informācijas, ko nodot juristiem, ja viņi ierodas ar tiesas rīkojumu.

VPN aizsardzība padara jums drošāku izklaides lejupielādi, izmantojot vienādranga (P2P) tīklus. Daži straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Popkorna laiks un daži kanāli Kodi, var arī jūs satraukt, tāpēc straumējot mēs iesakām izmantot Kodi VPN vai Popcorntime VPN, ja jūs izmantojat šos pakalpojumus. Tas notiek tāpēc, ka viņi piegādā ar autortiesībām aizsargātu materiālu, nemaksājot par tiesībām uz to.

Reģionālie ierobežojumi

Lielākā daļa straumējošo vietņu piekļuvi savam saturam rezervē skatītājiem savās valstīs. Tādējādi ASV un Lielbritānijas vietnes jūs bloķēs, ja mēģināsit tām piekļūt no Meksikas. Straumēšanas serveri no jūsu IP adreses var pateikt, ka atrodaties Meksikā.

Reģionālie ierobežojumi

Pirms ieslēdzat savu VPN, jums jāizvēlas starpniecības serveris. VPN ir serveri visā pasaulē. Ieslēdzot VPN, datora programmatūra izveido savienojumu ar izraudzīto serveri. Visa saziņa starp šiem diviem punktiem ir pilnībā šifrēta. VPN serveris pārsūta jūsu interneta ziņojumus uz tiem paredzētajiem adresātiem. Tomēr serveris maina izcelsmes IP adresi uz vienu no savām. Ja izvēlaties VPN serveri tajā pašā valstī, kurā straumēšanas pakalpojumu, kuram vēlaties piekļūt, jūs, šķiet, būsit pareizajā vietā. Tas atbloķēs pakalpojumu.

Iekļūšana straumēšanas serveros rada vēl vienu sarežģījumu. Uzņēmumiem, kas pārvalda šos pakalpojumus, ar autortiesību līgumiem ir pienākums ierobežot satura piegādi viņu pašu valstīm. Viņiem jāveic visi iespējamie pasākumi, lai izpildītu šīs saistības. Straumēšanas pakalpojumi zina par VPN. Viņi īsteno skrīninga programmas, lai atklātu un bloķētu VPN trafiku.

Ne visi VPN var iekļūt visos straumēšanas pakalpojumos. VPN komunikācijas identitātes maskēšana ir dārga. Tāpēc daudzi VPN pakalpojumu sniedzēji, īpaši bezmaksas pakalpojumi, atsakās no cīņas. Pakalpojumu sniedzēji, kas ir mūsu labāko Meksikas VPN sarakstā, nopietni cīnās par VPN noteikšanas sistēmu izmantošanu. Šie ir daži no veiksmīgākajiem VPN pasaulē, palīdzot klientiem iekļūt viņu izvēlētajos straumēšanas pakalpojumos.

VPN Meksikai: secinājums

Visas galvenās problēmas, ar kurām jūs varētu saskarties, apmeklējot interneta aktivitātes Meksikā, visas var atrisināt, instalējot VPN. Nav nelikumīgi izmantot VPN Meksikā. Ja izvēlaties cienījamu pakalpojumu, kurā nav žurnālu, jūs nekad nevarēsit izsekot, izmantojot savus interneta savienojumus.

Esiet drošs, piekļūstot tīmeklim un izmēģinot kādu no mūsu ieteiktajiem VPN Meksikai.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me