Portatīvo klēpjdatoru pārnēsājamība padara tos lieliskus darbam un ceļojumiem, taču, pieslēdzoties atvērtam WiFi tīklam viesnīcas vai lidostas vestibilā, visi jūsu dati var tikt pakļauti hakerim. Virtuālā privātā tīkla (VPN) izmantošana kopā ar klēpjdatoru ir praktiski nepieciešama, ja vēlaties aizsargāt savus datus pilnībā kamēr kustībā.


Uzziniet vairāk par VPN pakalpojumiem

Vai nezināt, kas ir VPN un kā tas var palīdzēt? Apskatiet zemāk esošos ceļvežus, lai iegūtu informāciju par tiem:

 • Kas ir VPN? - Ja esat pilnīgi jauns VPN, tad ieskatieties mūsu VPN iesācēju rokasgrāmatā, lai uzzinātu, kas ir VPN, kā viņi darbojas un kādas ir tā izmantošanas priekšrocības..
 • VPN šifrēšana - ja vēlaties uzzināt vairāk par VPN šifrēšanu un tās darbību, noklikšķiniet uz šīs rokasgrāmatas.
 • Esiet drošs tiešsaistē - ja vēlaties uzzināt vairāk informācijas par to, kā saglabāt drošību tiešsaistē, skatiet šajā rokasgrāmatā dažus noderīgus padomus.
 • VPN izmantošana īpašās ierīcēs - izlasiet mūsu VPN for Windows rokasgrāmatu, lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu Windows mašīnā. Alternatīvi, ja esat Mac lietotājs, jums jāzina, ka ne visi VPN darbosies ar macOS. Lai uzzinātu pieejamo VPN sarakstu un dažus noderīgus padomus, skatiet mūsu VPN for Mac ceļvedi.

Nezināt, kas ir VPN un kā tas var palīdzēt?

Papildus tam, ka tiek šifrēti visi jūsu dati un neļauti hakeri, ir daudz iemeslu, kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN.

Labākais klēpjdatoru VPN

Zemāk mēs esam uzskaitījuši labākos klēpjdatoru VPN. Visi šie pakalpojumi atbalsta sistēmu Windows un macOS, nodrošina lielisku šifrēšanu un atbloķē vietnes no visas pasaules. Lai iegūtu papildinformāciju par jebkuru no pakalpojumiem zemāk esošajā sarakstā, noklikšķiniet uz pakalpojumu sniedzēja vietni vai ritiniet uz leju, lai skatītu katra VPN pakalpojuma kopsavilkumu..

 1. ExpressVPN

  - zibens ātri Lietotnes visām platformām | 24 stundu diennakts tērzēšanas atbalsts

 2. NordVPN

  - viegli lietojams Serveri 60 valstīs Cenas / vērtības attiecība

 3. CyberGhost VPN

  - Pieņem bitcoin | Serveri 90 valstīs | Mēnesī 2,75 USD

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - ātra un uzticama Lietotnes visām platformām | Tiešsaistes tērzēšanas atbalsts

VPN klēpjdatoram - kopsavilkumi

Zemāk mēs esam apkopojuši visu, kas padara šos labākos klēpjdatoru VPN. Ja jums ir nepieciešama papildu informācija par kādu no tām, noklikšķiniet uz VPN vietni vai ieskatieties mūsu detalizētajos VPN pārskatos.

Labākais klēpjdatoru VPN: apsvērumi

Vai jūs varat bez maksas iegūt klēpjdatora VPN??

Ļoti maz likumīgu VPN ļauj jums izmantot viņu pakalpojumus bez maksas. Tas notiek tāpēc, ka VPN tīkla darbība un uzturēšana ir dārga un prasa lietotājiem iegādāties abonementu. Tomēr labā ziņa ir tā, ka daži uzticami VPN nodrošina ierobežotas maksas premium abonementu bezmaksas versijas, lai ļautu cilvēkiem izbaudīt viņu sniegto pakalpojumu. Tas nozīmē, ka jūs varat bez maksas izmantot VPN klēpjdatorā, lai atbloķētu saturu vai iegūtu privātumu un drošību.

Tomēr, ja esat parasts interneta lietotājs un pastāvīgi pieprasāt atbloķēšanas iespējas, privātumu un WiFi drošību - jums būs jāizvēlas pakalpojums no šī saraksta un jāmaksā par abonementu. Tas notiek tāpēc, ka bezmaksas VPN ir datu ierobežojumi un joslas platuma ierobežojumi, kas izstrādāti tā, lai bezmaksas lietotāji varētu pāriet uz maksas abonementu.

Vēl viena svarīga lieta, kas jāatceras, ir tāda, ka pastāv daudz bezmaksas VPN, kas ir bīstami. Daži bezmaksas VPN tiek finansēti, izmantojot viņu lietotāju datus, kas nozīmē, ka tie nenodrošina jums nepieciešamo privātumu. Daži bezmaksas VPN ir piepildīti ar spiegprogrammatūru un reklāmprogrammatūru, kas jūsu datus pakļauj riskam.

Šī iemesla dēļ mēs ļoti aicinām jūs atrasties prom no visiem, izņemot uzticamus bezmaksas VPN, kas nodrošina pilnīgu privātumu un drošību. Ir pierādīts, ka pat daži bezmaksas VPN, kas tiek parādīti Google Play veikalā un kuriem ir patērētāju ieteikumi, satur spiegprogrammatūru.

Datorurķēšana klēpjdatorā: reāls drauds

Lai gan priekšstats par klēpjdatoru tīmekļa kameru uzlaušanas var šķist kaut kas no sazvērestības vietnes vai Mata Deimona filmas, tas rada reālas briesmas, kas var nopietni pārkāpt jūsu privātumu. Vēl satraucošāks ir fakts, ka krievu pusaudžu hakeri, iespējams, pat nav lielākais drauds, kad runa ir par šāda veida hakeru veikšanu.

GCHQ (Apvienotās Karalistes VDI versija) ir izveidojis virsrakstus tādu snooping rīku izmantošanai kā Nosy Smurf un Gumfish.

Šīs snooping metodes vēl vairāk palielina neuzticēšanos starp valdībām un vienkāršajiem pilsoņiem. Tikai vēl viens iemesls šodien iestatīt VPN klēpjdatorā!

Kā pārvietot pašreizējo VPN abonementu uz jaunu klēpjdatoru?

VPN parasti ļauj lietotājiem izveidot savienojumu starp 5 - 7 ierīces vienlaikus.

Ja jūs jau abonējat VPN, iespējams, ka jums ir tiesības to izmantot vairākās ierīcēs vienlaicīgi. Tātad, ja esat tikko iegādājies jaunu klēpjdatoru, vienkārši dodieties uz savu pašreizējo VPN vietni, piesakieties, izmantojot savus akreditācijas datus, un lejupielādējiet nepieciešamo VPN programmatūru. Kad lejupielāde ir pabeigta, instalējiet to un ievadiet savus akreditācijas datus. Tagad jūs esat gatavs sākt izmantot savu VPN savā jaunajā klēpjdatorā.

Atcerieties, ka varat izmantot savu VPN klēpjdatorā, galddatorā, mobilajās ierīcēs un planšetdatoros - vienlaicīgi - abonējot jebkuru no šajā rokasgrāmatā esošajiem VPN..

Kopīgojiet klēpjdatora VPN ar citām ierīcēm!

Ja jums pieder klēpjdators, iespējams, ka jums pieder arī viedtālrunis, planšetdators vai personālais dators. Augstas kvalitātes VPN pakalpojuma izmantošana, tāpat kā iepriekš minētie, parasti ļauj jums būt aktīvam VPN vairākās ierīcēs vienlaikus. Šīs ir lieliskas ziņas, ja vēlaties aizsargāt vairākas ierīces ar vienu VPN abonementu.

Ja mājās vai birojā izmantojat klēpjdatoru, varat arī konfigurēt maršrutētāja VPN un aptvert visas ierīces ar vienu VPN savienojumu.

Nosaukuma attēla kredīts: Kas ir Danny / Shutterstock.com
Citi attēli: aliangi / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me