VPN Katara


Ir pieejami simtiem VPN, taču tikai daži no tiem ir labi. Ja atrodaties Katarā un mēģināt iekļūt aizjūras video bibliotēkās, varat tērēt daudz laika, lasot katru pretendentu tirgū. Vēl viena kļūda ir tikai pirmā VPN samazināšana.

Labākais VPN Katara

Lai atrisinātu šo problēmu, mēs esam izveidojuši piecu labāko Kataras VPN sarakstu. Sašaurinot izmeklēšanu līdz šiem pieciem, jūs ietaupīsit laiku un varēsit būt pārliecināti, ka galu galā izveidosit VPN, kas faktiski darbojas.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 4. PrivateInternetAccess

 5. PureVPN

Kataras VPN apsvērumi

Katara ir mājvieta autokrātiskai monarhijai, kurā netiek pieļauta politiskā opozīcija. Neskatoties uz to, valsts valdība, kontrolējot piekļuvi internetam, nav gājusi tikpat tālu kā citas Arābijas valstis. Freedom House neuzskata, ka Kataras interneta piekļuves kontrole ir pietiekami smaga, lai tai būtu jāpievērš uzmanība.

Tomēr valsts seko saviem kaimiņiem, bloķējot piekļuvi vietnēm ar pieaugušajiem paredzētu saturu, azartspēļu vietnēm un vietnēm, kas aizstāv geju tiesības un sieviešu atbrīvošanu. Tikmēr pašcenzūra samazina nepieciešamību bloķēt piekļuvi ziņu vietnēm. Tomēr, kad šī paškontrole laiku pa laikam sabojājas, Kataras valdība parāda savus zobus. Iespējams, ka Kataras valdība 2016. gada decembrī bloķēja angļu valodas Doha News.Izmantojot VPN Kataras apsvērumos

Politiskā spriedze ar citām Tuvo Austrumu valstīm 2017. gadā ir padarījusi Kataras valdību par ārkārtīgi jutīgu pret kritiku. Tomēr maz ticams, ka vietējie ziņu avoti ziņo par opozīciju valdībai. Ārēja opozīcija Kataras režīmam faktiski apdraud tos, kuri, visticamāk, protestē pret valdības kontroli vairāk nekā viņu gandrīz labvēlīgā valdība..

Kataras iestādes neierobežo piekļuvi sociālo mediju vietnēm vai interneta telefonijas lietotnēm. Tie ir plaši pieejami Katara. Tā ir pārsteidzoši liberāla nostāja, salīdzinot ar citām Arābijas pussalas valstīm.

Katara, iespējams, ir viena no liberālākajām valstīm Tuvajos Austrumos. Tomēr jums var šķist, ka jūs garlaikojat ar ļoti rediģētām izklaidēm, kuras valsts censoņu padome apstiprina publiskai demonstrēšanai. Ja vēlaties piekļūt izklaidēm no ārzemēm, jums ir viena no labākajām interneta infrastruktūrām Tuvajos Austrumos. Tomēr ar cenzūru un autortiesību līgumiem saistītu problēmu dēļ ārvalstu tiešsaistes video straumēšanas pakalpojumi jūs neielaida.

Šos reģionālos pārrobežu piekļuves ierobežojumus var novērst, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). Izmantojot VPN, varat piespiest sevi veikt ārvalstu straumēšanas pakalpojumus. Šī sistēma liek jums atrasties dažādās vietās, tādējādi viltot vietņu straumēšanu. Ar šo ilūziju bieži vien pietiek, lai jūs nokļūtu video bibliotēkā, kurai vēlaties piekļūt. VPN nepiesaista jūs abonēšanas pakalpojumiem, nemaksājot par tiem. Tomēr viņi var jūs nogādāt blokos, kas neļauj jums apmeklēt ārzemju video vietnes.

Bezmaksas Kataras VPN

Ir daudz bezmaksas VPN pakalpojumu, diemžēl daudzi no tiem ir bezjēdzīgi. Mēs neiesakām izmantot bezmaksas VPN, it īpaši tādās valstīs kā Katara. Tomēr, ja vēlaties to izmantot, apskatiet mūsu labāko VPN pakalpojumu sarakstu.

P2P lejupielāde

2014. gada kibernoziedzības likums vairāk attiecas uz “viltus ziņu” izplatīšanu, nevis uz jautājumiem par autortiesību pārkāpumiem. Likums vietējiem interneta pakalpojumu sniedzējiem (ISP) uzliek pienākumu 90 dienu laikā saglabāt savienojuma un satura žurnālus. Prokurors var izdot rīkojumu pagarināt šo termiņu.P2P lejupielāde

Galvenā Kataras likuma problēma ir tā brīvā frāze. Vienīgais risks, ko kibernoziedzības likumi varētu radīt tiem, kas piekļūst ārzemju izklaidēm, ir saistīts ar mocībām. Katarā nav ierosināta kriminālvajāšana par pirātismu autortiesību jomā ar vienādranga (P2P) lejupielādēm. Tomēr kibernoziedzības likumā aizvainojoša materiāla izplatīšana ir definēta kā noziegums. Diemžēl failu apmaiņas protokolu raksturs nozīmē, ka, lejupielādējot failu, jūs šī faila segmentus darāt pieejamus arī citiem. Tāpēc, ja Kataras censoņi nav apstiprinājuši filmu, kuru lejupielādējat, varas iestādes var sākt kriminālvajāšanu par šī faila “izplatīšanu”..

Piekļūstot ārvalstu video straumēšanas pakalpojumiem, pārliecinieties, vai nekopējat šīs filmas vai seansus DVD diskos, lai citi tos varētu skatīties. Tas arī varētu radīt pārliecību par izplatīšanu.

Straumēšanas pakalpojumi

Autortiesību līgumu un valstu likumu sarežģītība neļauj video straumēšanas pakalpojumiem padarīt to saturu pieejamu visā pasaulē. Internets ir lielisks līdzeklis izklaides izplatīšanai. Tomēr video vietnēm ir jāierobežo piekļuve noteiktām valstīm, jo ​​tās maksā tikai par tiesībām parādīt saturu tajās vietās, par kurām vienojas ar autortiesību īpašniekiem.

Vietējās cenzūras standartu ievērošanas nozīmīgums nozīmē arī to, ka video pakalpojumiem ir jāierobežo pārrobežu piekļuve. Filma no ASV, iespējams, ir pieejama Katarā, taču tā tiks ļoti rediģēta, lai noņemtu dialogu un skatus, kas ir nepieņemami saskaņā ar vietējiem likumiem. Tiešsaistes video vietnēm Katarā ir jānodrošina, ka jūs varat skatīties tikai šo raidījumu rediģējumus, kas apstiprināti Katarā.

Kataras valdība jūs netraucēs, ja piekļūsit ASV straumēšanas vietnei savās mājās tūlītējai apskatei. Tomēr video straumēšanas vietne mēģinās jūs apturēt. Tāpēc jums ir nepieciešams VPN. Ja vēlaties no Kataras skatīties ASV izklaidi internetā, instalējiet VPN, kas ietver serveri ASV. Par laimi gandrīz visiem VPN pakalpojumiem ir ASV balstīti serveri. Kad esat instalējis VPN, varat ērti veikt straumēšanas pakalpojumus Amerikas Savienotajās Valstīs. Ja jūs interesē pieeja Netflix, ieskatieties mūsu Netflix VPN rokasgrāmatā.

Kā piekļūt ārvalstu straumēšanas pakalpojumiem?

Vispirms piekļūstiet VPN lietotnei, atlasiet ASV serveri un ieslēdziet VPN. Kad tas darbosies, jūs, šķiet, atradīsities ASV. Tagad dodieties uz ASV izklaides vietni pēc jūsu izvēles. Visi jūsu sakari notiek caur norādīto ASV serveri. Tā norādīs savu adresi visiem izejošajiem sakariem, nevis jūsu.Ģeogrāfiski ierobežota satura pakalpojumi

Kad izveidojat savienojumu ar Amerikas Savienoto Valstu VPN serveri, ASV video pakalpojumiem vajadzētu ļaut jums skatīties to saturu. Tomēr video straumēšanas pakalpojumi saprot, ka cilvēki izmanto VPN, lai apietu reģionālos ierobežojumus. Viņi mēģina bloķēt pieprasījumus, kas tiek veikti, izmantojot VPN. Tāpēc ir svarīgi izvēlēties izcilu pakalpojumu, jo ne visi var apiet šīs VPN noteikšanas sistēmas. Ja jums ir Netflix abonements un vēlaties iekļūt citas valsts izklaides katalogā, nevis Qatari versijā, jūs pretendēsit uz visdažādākajām atklāšanas sistēmām pasaulē.

Labākais Kataras secinājumu VPN

Visi mūsu sarakstā esošie VPN var nokļūt garām Netflix VPN noteikšanas sistēmām. Tādējādi viņi labi darbosies ikvienā straumēšanas pakalpojumā. Ja vēlaties skatīties šovus no valstīm, kas nav ASV, pārliecinieties, vai VPN, kuru abonējat, šajās vietās ir serveri.

Jūsu ISP saglabātais jūsu komunikāciju saturs varētu jūs sagādāt nepatikšanām Katarā. Tomēr VPN ne tikai liekas, ka jūs atrodaties kaut kur citur, bet arī šifrē visus jūsu sakarus un visus pieprasījumus novirza uz VPN serveri. Tas nozīmē, ka jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs nevarēs redzēt jūsu pieprasījumu saturu vai kodu, ko atgriezis video serveris. IPS arī nezina, kuriem pakalpojumiem jūs piekļūstat, jo, kamēr jums ir ieslēgts VPN, visi jūsu sakari tiks novirzīti uz izvēlēto serveri.Labākais Kataras VPN

Instalējot VPN, tiek atvērtas daudzas izklaides iespējas. Tomēr VPN nenovirzīs jūs uz abonēšanas pakalpojumiem bez maksas. Tas arī nepasargās jūs no kriminālvajāšanas par lietām, kuras rakstāt sociālajos medijos vai emuāru ierakstos. Atcerieties būt uzmanīgiem saistībā ar Kataras publicēto un neiesaistīties darbībās, kuras varētu interpretēt kā aizskaroša materiāla “izplatīšanu”. Izbaudiet jebkuru no pieciem labākajiem Kataras VPN mūsu sarakstā, lai aizsargātu jūsu interneta pārraides un iegūtu piekļuvi ārvalstu pakalpojumiem..

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me