Jaunzēlandes VPN ir lēts veids, kā šifrēt visu jūsu tīmekļa trafiku, lai interneta pakalpojumu sniedzēji un valdība nevarētu uzraudzīt visu, ko jūs darāt tiešsaistē. Jaunzēlandes VPN ļauj arī apiet vietņu bloķēšanu, ko uzliek ISP, un ģeogrāfiskos ierobežojumus, kas neļauj cilvēkiem piekļūt saturam no ārzemēm. Izmantojot VPN, Kiwis iegūst digitālu privātumu un pilnīgu piekļuves brīvību visam internetam.


Kāds ir labākais VPN Jaunzēlandei?

Burtiski tirgū ir simtiem VPN, tāpēc VPN izvēle Jaunzēlandei var būt sarežģīta.

 1. NordVPN

  - Lēts VPN, kas nodrošina daudz augstākās klases funkciju ar apžilbināšanas ātrumu

 2. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 3. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 4. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 5. Bezdarbība

  - ātrs un drošs VPN, kas ir lieliski piemērots, lai atbloķētu vairāk satura

Mūsu eksperti šeit ProPrivacy.com ir pavadījuši pēdējos piecus gadus, pārbaudot, revidējot un pārskatot pasaules vadošos VPN. Tas ļauj mums atrast unikālo stāvokli zināt, kuriem VPN ir labākās iespējas noteiktiem mērķiem. Šeit ir īss to funkciju saraksts, kuras mēs meklējām, izvēloties labākos Jaunzēlandes VPN pakalpojumus:

 1. Serveri, kas atrodas visā pasaulē un Austrālijā un Jaunzēlandē: Iespēja izveidot savienojumu ar serveriem, kur jums tie nepieciešami, ļauj piekļūt ierobežotam saturam no visas pasaules.
 2. Ātri ātrumi: VPN ātrums ir svarīgs ikvienam, kurš vēlas straumēt saturu. Izmantojot VPN Netflix, abonenti var piekļūt saturam no visas pasaules, ieskaitot ASV versiju, kurā ir vēl tūkstošiem filmu un TV šovu. Visi mūsu labākās Jaunzēlandes VPN saraksta pakalpojumi ir pietiekami ātri, lai straumētu HD formātā.
 3. Stingras privātuma politikas: VPN ir tikpat spēcīgas kā to datu apstrādes politikas. Visiem mūsu ieteikumiem ir ūdensnecaurlaidīga datu prakse, kas nodrošina, ka serveros nekad nav karājas dati, kurus iestādes varētu iegūt..
 4. Lietotnes visām platformām ar daudzām vismodernākajām funkcijām: šie VPN darbojas visās ierīcēs, un tiem ir visas nepieciešamās funkcijas, lai aizsargātu jūsu privātumu mājās un publiskajā WiFi
 5. Cenas / vērtības attiecība: VPN nozarē pakalpojuma cena ne vienmēr norāda uz kvalitāti. Daži lētāki VPN ir ārkārtīgi labi, savukārt daži dārgi pakalpojumi ir viduvēji. Šajā pārskatā mēs esam ieteikuši pakalpojumus, kuriem ir vislabākās iespējas par saprātīgu cenu.

Jaunzēlandes VPN serveru saraksts

Visiem šajā rakstā ieteiktajiem VPN ir serveri Jaunzēlandē...

 • NordVPN - 40 serveri (vienā serveru centrā)
 • CyberGhost - 10 serveri
 • ExpressVPN - 1 serveris (nodrošina simtiem IP adrešu)
 • PrivātsVPN - 1 serveris
 • Bezdarbība - 1 serveris

Kas ir Jaunzēlandes VPN?

Virtuālais privātais tīkls (VPN) ir tiešsaistes pakalpojums, ko lejupielādējat savās ierīcēs. Labākajos Jaunzēlandes VPN ir lietotnes visām platformām, kuras vienlaikus varat izmantot tālrunī, planšetdatorā, klēpjdatorā un galddatorā..

Tiklīdz jūs izmantojat VPN lietotni, lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri, visa tīmekļa trafika, kas nāk un iet no jūsu mašīnām, tiek šifrēta - tas nozīmē, ka neviens tam nevar piekļūt. Tas aizsargā jūs no hakeriem, kad izmantojat publiskos WiFi tīklājus. Tas arī neļauj valdībai un jūsu interneta pakalpojumu sniedzējam izsekot jums.

Atbloķējiet visu ierobežoto saturu

Daudzi cilvēki pērk VPN privātumam. Tomēr lieliska lieta par VPN izmantošanu Jaunzēlandē ir tā, ka varat to izmantot arī savas IP adreses slēpšanai. Tas neļauj jūsu apmeklētajām vietnēm uzzināt, kur atrodaties, un neļauj tām izsekot jums.

Tas arī ļauj izlikties, ka atrodaties citā valstī, lai piekļūtu vairāk saturam:

 • Piekļūstiet ģeogrāfiski ierobežotiem pakalpojumiem, piemēram, BBC iPlayer vai Netflix US
 • Piekļūstiet vietnēm, kuras cenzē valdība vai bloķē interneta pakalpojumu sniedzēji
 • Piekļūstiet TV straumēm Austrālijā vai visā pasaulē
 • Skatieties ģeogrāfiski ierobežotas sporta sacensības un maksājiet par ārvalstu straumēšanu, maksājot par skatījumiem
 • Izmantojiet tikai Jaunzēlandes ierobežotos vietņu pakalpojumus, kad esat atvaļinājumā
 • Atbloķējiet straumēšanas vietnes, piemēram, bloķētājus, vai lejupielādējiet pirātu līcī

Esiet drošāks tiešsaistē, izmantojot Jaunzēlandes VPN

Katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu publiskajā WiFi, jūs atveraties no hakeriem. Nedroši iestatot WiFi tīklājus, kibernoziedznieki var piekļūt jūsu datiem publiskajā tīklā. Tas var ļaut zagļiem nozagt jūsu akreditācijas datus, paroles un bankas vai kredītkartes datus. Savienojuma izveide ar publisko Wi-Fi arī ļauj jums saskarties ar ļauniem dvīņu karstajiem punktiem. Šie ir publiski WiFi tīklāji, kurus hakeri ir izveidojuši vietās, kur, jūsuprāt, tie ir izveidoti - paredzēti, lai aizkavētu jūsu datus.

Šifrēšana, ko nodrošina VPN, ļauj bez bažām izmantot publisko WiFi. Jūs varat izveidot savienojumu ar internetu jebkur un, pateicoties spēcīgajai VPN šifrēšanai, neviens nekad nevar piekļūt jūsu trafikam, ieskaitot visus slepenos datus.

Jaunzēlandes VPN secinājums

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties aizsargāt savu privātumu pret valdības uzraudzību - vai vēlaties piekļūt bloķētām vietnēm - Jaunzēlandes VPN ir tas, kas jums nepieciešams.

Ir zināms, ka Jaunzēlandes valdības Komunikāciju drošības birojs (GCSB) strādā cieši kopā ar NVD, un dalība Piecu acu uzraudzības nolīgumā rada nopietnas bažas ikvienam, kurš vērtē privātumu.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me