Sludinājumi ir nepieciešams ļaunums, lai daudzām vietnēm būtu brīva pieeja, bet ienākumus nodrošina ārējās partnerības. Diemžēl šis biznesa modelis tiek arvien vairāk izmantots, un uzmācīgās uznirstošās reklāmas, izsekošanas sīkdatnes un krāpnieki rada ievērojamu lietotāju nogurumu. Par laimi, izmantojot Adblock, Chrome lietotāji var izvairīties no kaitinošām reklāmām un apturēt reklāmdevējus izsekot to, ko viņi dara tiešsaistē!


Kādi ir labākie AdBlock Chrome paplašinājumi?

Var būt mulsinoši zināt, ar ko sākt, ņemot vērā, cik daudz Chrome Adblock paplašinājumu tur ir, tāpēc mēs esam uzskaitījuši labākos 5 reklāmas bloķēšanas paplašinājumus, kas pašlaik ir pieejami pārlūkam Google Chrome:

 1. uBlock izcelsme

 2. Adblock Plus

 3. Spoki

 4. AdGuard

 5. AdBlocker Ultimate

Labākais reklāmu bloķētājs pārlūkam Chrome: padziļināta analīze

1. uBlock izcelsme

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

uBlock Origin ir pilnīgi bezmaksas, līdzīgi kā citi šī saraksta paplašinājumi, un ir pilnīgi atvērtā koda. Tas uztur nepārspējamu caurspīdīgumu, kas to atšķir no pārējiem, atspoguļojot statistisko sadalījumu par to, cik labi reklāmu bloķētājs ir veicis pašreizējo sesiju.

Augstākā līmeņa filtru saraksti tiek izmantoti, lai bloķētu uzmācīgas reklāmas, ļaunprātīgu programmatūru un izsekotājus, tostarp AdServer saraksts, Advanced Tracking List, EasyPrivacy saraksts un Malware Domains. uBlock Origin arī ļauj lietotājiem atsevišķi izvēlēties, vai tie bloķē uznirstošos logus, lielos multivides elementus, kosmētikas filtrēšanu, attālinātos fontus un JavaScript, un tas viss paliek viegls. Tā kā galvenā prioritāte ir efektivitāte, uBlock Origin ir ideāli piemērots relatīvi resursiem bagātam pārlūkam, piemēram, Chrome, jo tas jūsu sistēmu apliek ar nodokļiem daudz mazāk nekā citas konkurences ar zemu resursu pieskaitīšanu.

Patīk

 • Bezmaksas
 • Atvērtais avots
 • 10 miljoni + lejupielādes
 • Tiek atbalstītas 49 valodas
 • Viegls

2. Adblock Plus

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Sākotnēji sevi dēvēja par Mozilla’s Firefox, Adblock Plus kopš tā laika ir kļuvis par vienu no populārākajiem pārlūka Chrome paplašinājumiem. Tā atvērtā koda pieeja ir pamudinājusi vairākus ievērojamus konkurentus, līdzīgi nosauktos, bet nepiederošos ‘AdBlock’ izmantojot Adblock Plus’ avota kods. Organizācija, kas atrodas aiz tās, ir atbildīga par visplašāko filtru saraksta izveidi, atbalstu 52 dažādām valodām un paplašinājumu, kas atrodas visbiežāk atjaunināto sarakstā..

Organizācija pēdējos gados ir nonākusi kritikā tās dēļ ‘Pieņemamas reklāmas’ programma, kas iekļauj balto sarakstu partneru uzņēmumos un reklāmas aģentūrās. Pēc noklusējuma tā ir iespējota, lai likumīgas vietnes varētu gūt ieņēmumus dabiskākā veidā, tomēr to var atspējot un pielāgot pēc saviem ieskatiem. Tas tiek salīdzinoši apliekams ar vairākām atvērtām cilnēm, kas vēl nav’Tas ir labi, ja pats Chrome dažreiz var būt izsalcis.

Patīk

 • Bezmaksas
 • Atvērtais avots
 • 10 miljoni + lejupielādes
 • Atbalstītas 52 valodas

3. Spoki

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Ghostery ir veidots, koncentrējoties uz konfidencialitāti, kas paredzēts, lai apturētu izsekotājus un bloķētu reklāmas. Paplašinājums pēc noklusējuma bloķē reklāmas, vietņu analītiku un pieaugušo reklāmas izsekotājus, taču to var dziļi pielāgot atkarībā no jūsu vajadzībām. Arī atbloķētie un nezināmie izsekotāji tiek anonimizēti, ieslēdzot pastiprinātu pret sekošanu.

Lai gan visi paplašinājumi vāc anonīmus cilvēku tīmekļa datus, lai uzlabotu viņu pakalpojumus, Ghostery ir viens no nedaudzajiem papildinājumiem, kas ļauj jums to uzzināt, un ļauj iestatīšanas laikā atteikties. Paplašinājums ir pilnīgi bezmaksas, lai gan dažas nelielas funkcijas ir bloķētas aiz maksas sienas. Par USD 2 mēnesī abonenti var piekļūt jaunām gludā izskata lietotāja interfeisa tēmām, vēsturiskās bloķēšanas statistikai un prioritārajam atbalstam, taču tas prasa izveidot kontu ar savu e-pastu.

Patīk

 • Bezmaksas
 • 2,6 lejupielādes
 • Atbalstītas 14 valodas

4. AdGuard

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Ar vairāk nekā 5 miljoniem lejupielāžu AdGuard’Lietotāju bāze ir aptuveni uz pusi mazāka nekā uBlock Origin un Adblock Plus, bet tā cienījamā 4,7 no 5 vērtējuma 39 000 lietotājiem runā pati par sevi. Tā apgalvojums ir “pasaule’vismodernākais reklāmu bloķētājs” noteikti ir paredzēts debatēm, bet AdGuard’Vieglā pieeja regulāri pārspēj lielāko daļu konkurentu.

AdGuard’s Izsekošanas aizsardzības filtrs ir paredzēts visu izsekošanas veidu noņemšanai ar filtru sarakstu, kas ir pat lielāks nekā Ghostery. Tas ir abpusēji griezīgs zobens, jo pēc tam pielāgošanai ir nepieciešams vairāk laika. Šī opcija ir īpaši laba tiem, kas slimo ar video reklāmām Facebook un YouTube, taču AdGuard lietotājiem iesaka izvēlēties tā galddatoru un mobilās lietojumprogrammas, lai maksimāli izmantotu pakalpojumu, jo pārlūka paplašinājumiem ir savi ierobežojumi.

Patīk

 • Bezmaksas
 • Atvērtais avots
 • 5,7 miljoni lejupielāžu
 • Atbalstītas 46 valodas
 • Viegls
 • Bloķē YouTube reklāmas

5. AdBlocker Ultimate

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

AdBlocker Ultimate sola pilnībā noņemt visas reklāmas, izsekotājus un ļaunprātīgu programmatūru, neuzrādot nekādu žēlsirdību. Tā nav’Neatkarīgi no tā, vai tā ir reklāmkarogs, uznirstošais logs, uznirstošais logs, pārklājums vai videoreklāma, paplašinājums cenšas panākt, lai viņi visi pazustu. Tas pilnībā atstāj jūsu balto sarakstu jūsu rokās.

Tai ir visaugstākais vērtējums šajā sarakstā ar 4,8 zvaigznēm, taču tās lietotāju bāze pagaidām ir stingri zem 1 miljona. Būdams bezpeļņas projekts, AdBlocker Ultimate paļaujas uz ziedojumiem no savas lietotāju bāzes, tāpēc to nedara’t atjaunināt tik bieži, cik tā konkurence. Neskatoties uz to, izstrādātājiem ir izdevies atbalstīt pat 20 valodas jau ar nepārtrauktu kopienas lokalizācijas projektu atbalstu.

Patīk

 • Bezmaksas
 • Atvērtais avots
 • 842 000 lejupielādes
 • Sabiedrības virzīta lokalizācija

Kāpēc man ir nepieciešams bloķētājs??

Katra vietne nodrošina atšķirīgu pieredzi, taču lielākajai daļai ir viena kopīga iezīme: viņi visi mēģina izveidot jūsu interešu personisko profilu, izsekojot jūsu datiem vai darot visu iespējamo, lai piespiestu klikšķus uz reklāmām. Šīs reklāmas dažreiz ir uzmācīgas, un, mēģinot tās ielādēt, tās var uzlikt nodokļus jūsu sistēmai. Citreiz tie ir maldinoši un tiek izmantoti datu zagšanas ļaunprātīgas programmatūras izplatīšanai. Dažās vietnēs pat tiek izmantots kriptoaktivitātes kods, lai fonā kriptovalūtu izzustu uz jūsu aparatūras un elektrības rēķina..

Kā reklāmas bloķētājs aizsargās jūsu pārlūkprogrammu??

Šajā sarakstā ietvertie reklāmu bloķētāji ir veidoti, ņemot vērā privātumu un drošību, palīdzot tiešsaistē saglabāt jūsu anonimitāti un pasargāt jūs no ļaunprātīga koda. Plašs filtru sarakstu klāsts palīdz identificēt izsekotājus, bloķēt reklāmas un simtiem tūkstošu zināmo tiešsaistes izkrāpšanu melnajā sarakstā. Ir svarīgi uzmanīgi izvēlēties savu reklāmu bloķētāju, jo to pieejamība ar vienu klikšķi gadu gaitā ir pamudinājusi daudzus kopētājus un krāpniekus, padarot šādus pētījumus par svarīgiem. Ja mūsu saraksts jums neko nedara, apskatot pārskatus un redzot, cik cilvēku ir instalējuši paplašinājumu, var palīdzēt novērst jūsu aizdomas.

Alternatīvas paplašinājumiem

Paplašinājumi vienmēr tiks gaidīti pārlūkā, kuram tie ir pievienoti, pat tiem ir vienādi kriptogrāfijas ierobežojumi. Kaut arī Google pārliecina lietotājus, ka nemēģina iznīcināt reklāmas bloķējošos paplašinājumus, uzņēmuma Manifest v3, kas tika izlaists 2018. gada oktobrī, ierosina garu noteikumu sarakstu, kas galu galā varētu kavēt šos īpašos papildinājumus. Reklāmas kompānija joprojām koriģē dokumentu, bet Ghostery ir draudējusi pretmonopola tiesas prāva, ja tas iziet pašreizējā stāvoklī.

Lai gan tas varētu nozīmēt grūtus laikus pārlūka paplašinājumiem, joprojām ir daudz alternatīvu reklāmu bloķēšanas veidu, sērfojot tīmeklī, piemēram, darbvirsmas lietojumprogrammas, VPN ar papildu funkcijām un maršrutētāju ielādētiem reklāmu bloķētājiem..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me