Ja vēlaties piekļūt vietnēm, kuru darbības ierobežošana Ganā ir ierobežota, jums Ganai ir nepieciešams VPN. VPN ne tikai ļauj piekļūt bloķētam saturam, bet arī šifrē visus datus, kas nāk un aiziet no jūsu ierīces, tāpēc tas ir būtisks privātuma rīks. Diemžēl ne visi VPN ir piemēroti izmantošanai Ganā. Šajā rokasgrāmatā mēs uzskaitām piecus labākos Ganas VPN un sniedzam dažus noderīgus padomus, kā saglabāt drošību tiešsaistē, izmantojot VPN.

Ir simtiem VPN, taču ne visi no tiem rūpējas par Āfrikas tirgu. Faktiski Ganā gandrīz nevienam nav tādu iestāžu. Mēs esam izsekojuši dažus tos, kuriem Ganā ir serveri, lai jūs varētu saņemt Ganas IP adresi. Tālāk esošajā sarakstā esošajiem VPN ir arī ātrdarbīgi droši serveri, lieliska šifrēšana, atbloķēt straumēšanas pakalpojumus, kā arī citas lieliskas iespējas.

Jauns VPN? Šeit ir daži ceļveži

Ja esat iesācējs VPN un vēlaties uzzināt vairāk, apskatiet tālāk sniegtos norādījumus.

 • Kas ir VPN - ja esat iesācējs, izlasiet šo rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kas ir VPN un kā to izmantot..
 • VPN šifrēšanas ceļvedis - viss, kas jums jāzina par VPN šifrēšanu un atšķirībām starp VPN protokoliem
 • Kā mainīt savu IP adresi - rokasgrāmata par to, kā VPN maina jūsu IP adresi, lai jūs varētu atbloķēt vietnes, kas pašlaik ir bloķētas Ganā.

Ganas labākie VPN

Šie ir pasaules klases VPN, kas palīdzēs novērst interneta draudus un bloķēšanu lai kur jūs dotos, ne tikai Ganā. Mūsu piecu labāko Gana VPN saraksts palīdzēs jums sašaurināt interneta privātuma meklēšanu. Lai iegūtu papildinformāciju par jebkuru no zemāk uzskaitītajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet uz zemāk esošajām saitēm vai apskatiet mūsu detalizētās VPN atsauksmes.


 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 3. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 4. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 5. IPVanish

Ganas VPN apsvērumi

Lasiet tālāk norādītos punktus, lai uzzinātu, kāpēc ir svarīgi izmantot VPN. Turklāt mēs uzsveram Itālijas likumu ietekmi uz privātumu un drošību.

WiFi tīklāja drošība

Ceļojot apkārt Ganai, jūs atradīsit, ka interneta pieejamību padara dominējošu, izmantojot WiFi. Varat izveidot savienojumu ar WiFi karstajiem punktiem viesnīcās, kafejnīcās un transporta mezglos. Tomēr šie tīklāji rada drošības risku.

Lielākā daļa cilvēku pārāk rūpīgi neizmeklē WiFi tīklājus. Jūs nokļūstat kādā vietā, piemēram, lidostā vai autoostā, un pārbaudāt pieejamos tīklus, lai jūs bez maksas varētu nokļūt internetā. Kad redzat tādu, kas izskatās kā uzņēmuma pārvaldīts un kura nosaukumā ir “Bezmaksas”, jūs nekavējoties izveidojat savienojumu. Neviens nedodas pie viņu apmeklētās vietas pārvaldnieka, lai vaicātu, vai šis WiFi tīklājs ir oficiāls. Skumji, ka viņi bieži nav.

Ikviens, kam ir viedtālrunis, klēpjdators vai planšetdators, var iestatīt WiFi tīklāju. WiFi snooper nav pat nepieciešams atvērt savu WiFi piekļuves kontu. Izejošā trafika plūsma no šī viltotā tīklāja tikai novirza caur sākotnējo WiFi, ko uzņēmums ir nodrošinājis. Šāda veida banalizēšanu sauc par uzbrukumu “cilvēks pa vidu”. Snooperis atrodas starp jums un interneta piekļuves punktu.

Kad jūs izveidojat savienojumu ar viltus WiFi tīklāju, dators veic šifrēšanas atslēgas. Paredzēts, ka tie aizsargā jūsu trafiku, jo tas pārvietojas starp jums un WiFi maršrutētāju. Tomēr dators, kas darbojas viltus tīklājā, piešķir jūsu ierīcei šifrēšanas atslēgu. Tādējādi snooperis var atšifrēt un izlasīt visu, kas iet caur savienojumu.

Datorprogrammas veic visas šīs darbības. Snooperis nesēž tur un nelasa visu informāciju, kas atstāj jūsu datoru. Tā vietā, viltota tīklāja programmatūra pārvalda un uzrauga jūsu interneta trafiku. Tas ļauj hakerim izmantot personisko informāciju identitātes zādzības nolūkos. Viņi pat var aizstāt ienākošās vietnes ar viltotām versijām, lai savāktu jūsu pieteikuminformāciju un bankas konta informāciju.

Interneta cenzūra Ganā

Ir bijuši nav nesenu ziņojumu par interneta cenzūru Ganā. Valdības pēdējais nozīmīgais cenzūras mēģinājums notika 2002. gadā, un tā ļoti cenzēja ziņojumus par cilšu nemieriem lauku apvidos..

Sociālo mediju vietnes ir populāras un ir brīvi pieejams Ganā. Turklāt interneta telefonijas un tērzēšanas lietojumprogrammās, piemēram, Skype, WhatsApp un Signal, nav pieļaujama valdības iejaukšanās..

Straumēšanas pakalpojumi

Vēl viena problēma, ar kuru jūs varat saskarties, ir piekļuve aizjūras izklaide. Ganas valdība to nav izveidojusi. Tā vietā video straumēšanas vietnes autortiesību problēmu dēļ neļauj piekļūt savam saturam no ārzemēm.

Jūs varat izmantojiet virtuālo privāto tīklu (VPN), lai atrisinātu WiFi drošību un aizjūras video piekļuves problēmas. VPN jūsu savienojumiem rada papildu šifrēšanu, kas padara jūsu datus privātus. Jums arī jāizvairās no piekļuves ierobežojumiem ārvalstu vietnēm, jo ​​jūs, iespējams, atrodaties citā vietā.

Kā darbojas VPN?

VPN sistēmai ir divas daļas. Tur ir VPN klients kas darbojas jūsu ierīcē, un a VPN serveris kas pārvalda jūsu savienojumus. Klients šifrē jūsu saziņu ar atslēgu, kuru zina tikai VPN serveris. Jūsu trafiks notiek caur VPN serveri, kurš atšifrē šifrēšanu un nosūta izejošos pieprasījumus uz internetu. Atbildes uz šiem pieprasījumiem tiek nosūtītas uz VPN serveri, nevis tieši uz datoru. Šis serveris šifrē visu un nosūta to uz klienta programmatūru jūsu datorā.

Klienta programmatūra nepieņem ienākošos ziņojumus no jebkura datora, izņemot tā atbilstošo VPN serveri. Papildu šifrēšanas slānis, kurā ietilpst divi VPN elementi, pieveic sarunu biedru. Jums nav jāuztraucas par hakeru nolaupīšanu šifrēšanā starp datoru un WiFi maršrutētāju. Snoopers varēs atšifrēt vietējo WiFi šifrēšanu, bet pēc tam saskarsies ar ziņojumu, kuru aizsargā cits nesagraujamas šifrēšanas slānis, atļaujoties no VPN.

Jūsu trafiks, kas iet caur VPN serveri, ir vēl viens ieguvums. Tas nozīmē, ka jūs varat izmantot šo serveri izlikties, ka atrodas citā valstī. Tādējādi TV vietnēm varat norādīt VPN servera adresi, nevis jūsu.

Ja esat iesācējs VPN un vēlaties uzzināt vairāk par to, kas ir VPN un kā tie darbojas, skatiet mūsu VPN iesācēju rokasgrāmatu..

Video vietnēs tiek piegādāts saturs tikai uz noteiktām valstīm. Dažos gadījumos, piemēram, DSTV, jūs varat skatīties pakalpojumus, atrodoties ārpus dzimtenes. Diemžēl jūs nesaņemat piekļuvi savam mājas pakalpojumam - tā vietā jūs saņemat vietējo versiju. Tomēr, ja savā valstī izvēlaties VPN serveri, jūs varat pieteikties visās TV stacijās mājās. Tas notiek tāpēc, ka šie TV serveri piegādās saturu, kas ir atļauts VPN servera atrašanās vietā, nevis valstī, kurā jūs faktiski atrodaties.

DSTV

Ja esat abonējis DSTV Compact, DSTV Compact Plus vai DSTV Premium, vietnei DSTV Now varat piekļūt pakalpojumam internetā neatkarīgi no atrašanās vietas. Šī DSTV tiešsaistes versija ir pieejama tikai tiem, kam ir abonements.

Jūs varat paņem DSTV Tagad jebkur ka uzņēmumam ir pakalpojums, kas attiecas tikai uz visu Āfriku, ieskaitot Ganu. Diemžēl jūs nokļūsit DSTV versijā, kas ir pieejama valstī, kurā atrodaties. Tāpēc, ja jums ir DSTV mājās Dienvidāfrikā vai Nigērijā un pēc tam dodaties uz Ganu, varat skatīties DSTV Tagad, bet jūs ' Jūs iegūsit Ganas versiju.

Daudzi no šoviem, kas jums patīk DSTV mājās, ir pieejami arī Ganas versijā, taču ne visi no tiem. Varat izvairīties no šīs problēmas, izvēloties VPN ar serveri savā mītnes valstī. Ja jūs dzīvojat Dienvidāfrikā, jums veicas - visiem mūsu sarakstā esošajiem VPN ir tur serveri. Citās Āfrikas valstīs izlasiet visu mūsu piecu labāko VPN serveru sarakstu, lai pārliecinātos, vai viņiem ir serveri jūsu valstī. Mēs esam pasūtījuši mūsu VPN ieteikumus, lai pakalpojumu sniedzējs ar lielāko atrašanās vietu Āfrikā būtu saraksta augšgalā.

Ja ceļojat ārpus Āfrikas, jūs atradīsit, ka piekļuve DSTV Now ir pilnībā bloķēta. Tomēr turpiniet šo VPN abonementu. Tādā veidā, neatkarīgi no tā, vai lidojat uz Londonu, Ņujorku vai jebkur citur, joprojām varat likt DSTV serverim domāt, ka esat mājās, izvēloties pareizo VPN servera atrašanās vietu.

Secinājums

Gana strauji aug un piedāvā daudz iespēju.

Diemžēl jums jāpārliecinās, ka tur atrodaties netiek krāpts. Mākslinieki vienmēr ir vieni no pirmajiem, kas ieguvumu izmanto jaunas tehnoloģijas. Viltus WiFi tīklāji piedāvā vienu no pieejamākajiem maršrutiem, kas tehnoloģiski prasmīgiem datu zagļiem ļauj iegūt jūsu personisko informāciju..

Izvairieties no piekļuves ierobežojumiem tādās vietnēs kā Amazon Prime, DSTV un Netflix ar VPN, atrodoties Ganā. Sazinieties ar mājas TV, lai kur jūs ceļotu, pat tad, kad atstājat Āfriku un ceļojat uz tālajām vietām. Papildinformāciju par Netflix un Amazon Prime atbloķēšanu skatiet mūsu VPN Netflix un VPN Amazon Prime ceļvežos.

Sekojiet līdzi interneta tehnoloģijām un saglabājiet piekļuvi internetam atvērtu un drošu, izmantojot VPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me