Fortnite VPN izmantošanai ir daudz priekšrocību, un dažos gadījumos, lai izveidotu savienojumu un atskaņotu, ir nepieciešams Fortnite VPN. Apmierināti spēlētāji ir paziņojuši, ka aizliegtas IP, lēna savienojamība un pat kļūdaini norādītas uz krāpšanos - par izjauktas spēles cēloņiem. Izmantojot VPN Fortnite, var palīdzēt atrisināt visas šīs problēmas.


Šajā rakstā mēs izskaidrojam Fortnite VPN lietošanas priekšrocības. Mēs novērtējam, kuri VPN ir vislabākie, lai maksimāli palielinātu jūsu spēles gaitu, vienlaikus samazinot problēmu, ko var izraisīt dažu spēles izstrādātāju politika un pat nejaušas kļūdas..

Labāko Fortnite VPN saraksts

Apskatiet zemāk esošo tabulu, lai redzētu, ko mūsu eksperti novērtēja kā labākos Fortnite VPN.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kas ir Fortnite VPN?

VPN ļauj izveidot savienojumu ar internetu, izmantojot starpnieka ierīci. Tas ir, atrodoties tiešsaistē, jūs izveidojat savienojumu ar VPN serveri, kas savukārt jūsu vārdā izveido savienojumu ar internetu. Visa jūsu satiksme tiek novirzīta caur šo ierīci, pirms tā nonāk kibertelpā. Tam ir daudz priekšrocību, no kurām dažas ir ļoti noderīgas, izmantojot Fortnite.

VPN savienojumi var šifrēt trafiku un slēpt jūsu fizisko atrašanās vietu. Visnoderīgākais Fortnite VPN elements ir fakts, ka savienojuma laikā Fortnite serveri neredzēs jūsu īsto IP adresi. Tā vietā viņi redzēs VPN servera IP.

Otrkārt, noteiktos apstākļos VPN var samazināties arī tīkla atpalikums, kāds jums varētu būt un kuru jūs pat varētu izspiest no spēles par.

Turpmākajās sadaļās redzēsit, kā šīs VPN priekšrocības var būt noderīgas, spēlējot Fortnite.

Kāpēc man ir nepieciešams VPN Fortnite??

Viens no visvairāk pieminētajiem iemesliem savienojamības problēmām ar Fortnite ir kļūdas ziņojums, kas parādās: “Jūs tikāt noņemts no spēles IP, VPN, mašīnas vai krāpšanās dēļ. Mēģinot spēlēt Fortnite, mēs iesakām neizmantot VPN vai starpniekservera pakalpojumus. ”

Fortnite spēlētājiem tas izsauc līdzīgas emocionālas reakcijas kā tiem, kurus Windows lietotāji piedzīvo, redzot Nāves zilo ekrānu. Pēc tam, kad esmu to pieredzējis, tā nav ļoti patīkama pieredze.

5 labākie Vpns for Fortnite01 E1520344864337

Izdevējs Fortnite norāda, ka šī kļūda parādās vairākos gadījumos. Visizplatītākā ir IP adreses iekļaušana melnajā sarakstā krāpšanās vai citu aizliegtu darbību dēļ vai nepieņemami augsta tīkla nobīde. VPN var palīdzēt atrisināt abas situācijas.

Fortnite pakalpojumu sniegšanas noteikumu VPN

Pirms iedziļināties tehniskajā daļā par to, kā Fortnite VPN var palīdzēt atrisināt šos sarežģījumus, apskatīsim dažus juridiskus jautājumus. Jā, tie varētu būt nedaudz garlaicīgi, taču tie daudz atklāj, kāpēc jums var būt nepieciešams izmantot VPN.

Saskaņā ar Epic Games pakalpojumu sniegšanas noteikumiem ir aizliegts jebkāds tās pakalpojumu izmantojums, ieskaitot Fortnite spēlēšanu veidā vai “mērķiem, kas ir nelikumīgi vai ārpus pakalpojumu paredzētās izmantošanas jomas”. Tas nozīmē, ka viņiem ir noteikti mehānismi, kas var atklāt tā sauktos aizliegtos mērķus.

Tomēr viņi piemin, ka “Epic ir arī tiesības pārtraukt piekļuvi visiem Pakalpojumiem vai to daļai jebkura vai bez iemesla, ieskaitot bez ierobežojuma, jebkādu šo noteikumu pārkāpšanu.” Tātad, ja kāda iemesla dēļ jums tiek liegta iespēja spēlēt Fortnite norāda, ka Epiks nav obligāti pārredzams, kāpēc šāda rīcība ir veikta.

Tas ir izraisījis vairāk nekā vienu gadījumu, kad lietotājiem ir aizliegts šķietami nezināmu iemeslu dēļ. Patiešām, tā ir viena no biežākajām sūdzībām, kas atrodama Epic forumā.

Tagad ir jāpaskaidro, ka VPN izmantošana ar Fortnite nekādā gadījumā nav pakalpojumu sniegšanas noteikumu pārkāpums. Nekur nav teikts, ka šāda lietošana ir aizliegta. Tātad tikai VPN izmantošanas pieminēšana iepriekšminētajā kļūdas ziņojumā var būt nedaudz maldinoša.

Neatkarīgi no iemesla, jūs varat izmantot VPN, lai sakārtotu iespējamās problēmas.

Fortnite IP adrese ir aizliegta

Lai gan nav skaidrs, kādus mehānismus Epic Games izmanto, lai noteiktu, vai kāds pārkāpj viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumus, tomēr ir skaidrs, kāda ir metode, ar kuru spēlētājiem tiek izteikts rājiens par to, ka tā rīkojas. Pārkāpēja spēlētāja IP adrese ir melnajā sarakstā vai aizliegta vai nu uz noteiktu laika periodu (vairākas stundas vai dienas), vai dažos gadījumos uz nenoteiktu laiku..

Labākais Fortnite VPN

Tas nozīmē, ka jebkurš mēģinājums izveidot savienojumu no aizliegtas IP adreses parādīs iepriekš minēto kļūdas ziņojumu. Šādos gadījumos VPN var rīkoties kā starpnieks starp jums un Fortnite serveriem, būtībā slēpjot jūsu aizliegto IP adresi un parādot IP adresi, kuru nodrošina VPN serveris, ar kuru jūs izveidojat savienojumu..

Tomēr jums jāpatur prātā, ka IP adrese, kuru Fortnite serveri redz, kad izmantojat VPN, var tikt aizliegta arī tad, ja jūs vēlāk ļaunprātīgi izmantojat pakalpojumu vai pārkāpsit Fortnite pakalpojumu sniegšanas noteikumus. Var arī būt, ka cits spēlētājs ir izmantojis un ļaunprātīgi izmantojis Fortnite, izmantojot šo konkrēto VPN serveri, un ir aizliedzis šo IP adresi, pirms jūs to pat izmantojat.!

Šajā rakstā uzskaitītie VPN pakalpojumi ir apliecinājuši, ka viņu pakalpojumus var izmantot, lai veiksmīgi un efektīvi izveidotu savienojumu ar Fortnite serveriem, kas norāda, ka viņu serveriem patiešām ir atļauts IP spēles tīkla infrastruktūrā. Turklāt viņiem ir simtiem, ja pat ne tūkstošiem IP, no kuriem izvēlēties.

Tīkla latentuma un nokavējuma novēršana vietnē Fortnite

Fortnite spēlētājiem jāapzinās, ka VPN ne vienmēr ir risinājums latentuma un kavējuma samazināšanai. VPN padara jūsu satiksmes braucienus tālāk: kas liek jūsu tīklam palēnināt nelielu procentuālo daļu (pat tad, ja izmantojat labākos VPN pasaulē). Jo lēnāks ir jūsu sākums, jo vairāk VPN var ietekmēt jūsu interneta ātrumu. Tieši tāpēc jums ir tik svarīgi izvēlēties ātru VPN. Diemžēl lielākā daļa VPN nav ātra. Faktiski lielākajai daļai VPN ir lēni apgrūtinoši serveri.

Dažreiz interneta pakalpojumu sniedzēji ievieš joslas platuma ierobežojumus, kad cilvēki veic daudz intensīvas darbības, piemēram, skatās HD video vai spēlē. Šeit VPN var uzlabot jūsu interneta ātrumu. VPN šifrēšana pilnībā apiet ISP joslas platuma samazināšanu, ļaujot jums spēlēt Fortnite ar iespējami ātrāko ātrumu..

Izmantojot šo rokasgrāmatu, izmantojot ātro VPN pakalpojumu, izvēloties serveri, kas atrodas ģeogrāfiski netālu no Fortnite servera, un izvēloties piemērotus šifrēšanas mehānismus, iespējams, varēsit samazināt latentumu un uzlabot savu spēles pieredzi. Tas ir kaut kas, kas jums būs jāpārbauda no jūsu atrašanās vietas, un tur noder naudas atdošanas garantijas.

Atcerieties: tas jānovērtē katrā gadījumā atsevišķi. Lai atrastu vislabāko servera atrašanās vietu, jums faktiski ir jāizmēģina dažādi risinājumi un jāizvēlas vislabākais jūsu situācijai.

Kā iestatīt Fortnite VPN

Tātad, jūs vēlaties instalēt Fortnite VPN? Kā jūs praktiski rīkotos, to darot, jūs varētu pajautāt? Pirmais, kas jums jādara, ir izvēlēties pakalpojumu sniedzēju. Šajā pārskatā mēs esam uzskaitījuši piecus labākos Fortnite VPN.

Varat izmēģināt katru no tiem un to pārbaudīt, lai redzētu, kas jums vislabāk der. Atcerieties, ka visi mūsu ieteikumi sniedz naudas atdošanas garantiju, lai tos pārbaudītu bez riska. Daudzi no iepriekšminētajiem pakalpojumiem piedāvā bezmaksas VPN Xbox, Playstation un PC, tomēr bezmaksas pakalpojumiem bieži trūkst ātruma un svarīgu funkciju..

Izpildiet saites uz visiem šī raksta sniedzējiem un izvēlieties sev vispiemērotāko plānu. Kad esat abonējis un saņēmis pieteikšanās akreditācijas datus, varat lejupielādēt VPN klientu. Šī ir programmatūras daļa, kas jāinstalē datorā un tiek izmantota, lai izveidotu savienojumu ar VPN, izmantojot jūsu akreditācijas datus.

Šī procesa laikā jums tiek dotas vairākas iespējas - tostarp VPN servera atrašanās vieta, pie kura vēlaties izveidot savienojumu, un dažas izvēles par to, kāda veida šifrēšanu vēlaties izmantot. Ieteikumi, kā pareizi izvēlēties šos parametrus, ir atrodami nākamajās sadaļās.

Kad esat veiksmīgi izveidojis savienojumu ar savu VPN, varat izveidot savienojumu ar Fortnite, kā parasti, spēlējot Fortnite.

VPN Fortnite apsvērumiem

Lai optimizētu savu spēlēšanas pieredzi, jāņem vērā vairāki apsvērumi.

Fortnite Speed ​​VPN

Spēlējot tādas spēles kā Fortnite, kur neskaitāmi spēlētāji visā pasaulē savienojas un cīnās, milisekundēs var būt atšķirība starp uzvaru un zaudējumu. Ja zaudēsit, labāk to darīt tāpēc, ka esat nepieredzējis spēlētājs, nevis tāpēc, ka neizdevās izveidot savienojumu ar serveriem.

Ātrums ir ārkārtīgi svarīgs, tāpēc ir jāpārbauda un jāievieš viss, ko varat darīt, lai saglabātu lielu ātrumu tīklā. Neskatoties uz to, ir svarīgi paturēt prātā, ka, lai arī neapstrādāts ātrums ir ievērojams, tas nav tik svarīgi, cik zems latentums. Ja VPN pakalpojums nodrošina ātru augšupielādes un lejupielādes ātrumu, tas ir satriecoši, taču tam vajadzētu piedāvāt arī nelielu tīkla nobīdi.

Neapstrādāts ātrums ir atkarīgs no VPN nodrošinātāja (un, protams, jūsu savienojuma ar ISP ātruma), tomēr latentumu lielā mērā ietekmē VPN savienojuma konfigurēšana. Nākamajās divās sadaļās sniegti norādījumi, kā optimizēt VPN konfigurāciju.

Serveru atrašanās vietas

Jūsu izvēlētais VPN serveris ir būtisks. Jums jāizvēlas VPN serveris, kas ģeogrāfiski atrodas tuvu Fortnite serverim, ar kuru izveidojat savienojumu. Fortnite ir vietne ar nosaukumu Fortnite Server Status, kurā parādīts pieejamo serveru statuss. Pirms izveidojat savienojumu ar savu VPN, vienmēr ir ieteicams iepazīties ar šo vietni, lai atrastu labāko serveri, kuru izmantot.

5 labākie Vpns for Fortnite02 E1520345010921

Kā parādīts attēlā iepriekš, atkarībā no vietas, kurā atrodaties, dažādi serveri parādīsies kā labākā izvēle. Kad esat noteicis labāko Fortnite serveri, izveidojiet savienojumu ar savu VPN un izvēlieties serveri, kas pēc iespējas tuvāk Fortnite serverim..

Tagad Fortnite neatklāj savu serveru konkrēto atrašanās vietu, jo daudzi lietotāji forumā ir jautājuši, nesaņemot atbildi. Neskatoties uz to, tos mitina Amazon Web Services, un Ziemeļamerikā ir baumas, ka tie atrodas ASV austrumu krastā, iespējams, Virdžīnijā.

Katrā ziņā varat eksperimentēt ar dažādām VPN servera atrašanās vietām un atkārtoti atvērt Fortnite servera statusa lapu, lai redzētu, kāda veida rezultātus jūs saņemat. Mazliet eksperimentējot, jūs varat optimizēt savienojuma ātrumu, lai iegūtu pēc iespējas labāku spēles pieredzi.

Drošība un šifrēšana

Lielākajai daļai spēlētāju drošība un šifrēšana, izmantojot VPN savienojumu, spēlējot tādas spēles kā Fortnite, nerada tik lielas bažas. Bet tie patiešām darbojas, kad konfigurācijas izvēle ietekmē jūsu savienojuma ar serveriem ātrumu.

To sakot, ja drošība jums ir svarīgāka par ātrumu, pārliecinieties, ka izvēlējāties saprātīgi. Tomēr šajā sadaļā mēs uzsvērsim, kā izvēlēties šifrēšanas konfigurācijas izvēli, kas paātrinās jūsu spēli, bieži vien zināmā mērā upurējot drošību.

Katram VPN pakalpojumu sniedzējam ir dažādas šifrēšanas iespējas. Šeit ir dažas vadlīnijas, kas palīdzēs jums izdarīt labāko izvēli. Visizplatītākie šifrēšanas protokoli ir PPTP, L2TP / IPsec, OpenVPN un IKEv2.

Punkta tunelēšanas protokols jeb PPTP ir VPN protokols, kuru ir viegli iestatīt. Ideāli Fortnite vajadzībām, tai ir nepieciešami zemi aprēķini, tāpēc tas ir diezgan ātrs, lai arī TCP kā transporta protokolu izmanto, kas pēc savas būtības ir lēnāks nekā UDP. Paturiet prātā, ka tā ir viena no visdrošākajām izvēlēm.

2. slāņa tunelēšanas protokols bieži tiek īstenots ar IP drošību, tādējādi to dēvējot par L2TP / IPsec. Tā piedāvā labāku drošību nekā PPTP un saprātīgu ātrumu.

Ātra izvēle ir Internet Key Exchange 2 (IKEv2) versija, kas tiek uzskatīta par vismaz tikpat labu kā L2TP / IPsec. Tas galvenokārt tika izstrādāts lietošanai ar īpašām OS, piemēram, Microsoft Windows 7, Blackberry un Apple iOS, tāpēc tas ir retāk sastopams VPN pakalpojumu sniedzēju vidū.

OpenVPN ir ļoti konfigurējama opcija, kas garantē vislabāko līdzsvaru starp ātrumu un drošību. To var konfigurēt tā, lai TCP vietā izmantotu UDP, tādējādi nodrošinot daudz labāku spēles pieredzi.

Šifrēšanas konfigurācijas izvēle galu galā ir atkarīga no iespējām, kuras nodrošina VPN pakalpojums, kā arī no jūsu personīgās pieredzes ar katru iestatījumu.

Ziniet katra priekšrocības un trūkumus un turpiniet pielāgot savas konfigurācijas, līdz iegūstat optimālu iespējamo spēļu pieredzi. Lai iegūtu papildinformāciju par šifrēšanas metodēm, drošības līdzekļiem un ātrumu, iepazīstieties ar mūsu pilnīgo VPN šifrēšanas rokasgrāmatu.

Fortnite VPN: Secinājums

Fortnite ir ātrspēks un aizraujoša izdzīvošanas spēle smilšu kastē. Ja rodas problēmas ar savienojamību, jo ir aizliegta jūsu IP adrese vai rodas problēmas ar latentuma problēmu, labākais risinājums ir VPN.

Lai saglabātu optimālu spēles pieredzi, jāizvēlas atbilstoši VPN serveri un jāizvēlas atbilstošā šifrēšanas konfigurācija un servera atrašanās vietas..

Galu galā Fortnite ir par spēli, aizraušanos, satriecošu tiešsaistes pieredzi un vienkārši izklaidi. Izmantojot mūsu ieteiktos VPN un detalizētu analīzi par to, kā VPN var būt jums noderīgi, jūs varēsit turpināt spēlēt un baudīt spēli pilnā apjomā.!

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Nosaukuma attēla kredīts: Autors Syda Productions / Shutterstock.

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu kopā ar konsoli, apskatiet tālāk sniegtos norādījumus.

 • VPN Xbox One
 • VPN PS4
Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me