Vai Facebook ir bloķēts jūsu dzīvesvietā? Vai uztraucaties par Facebook izmantošanu, jo kāds varētu uzzināt un jūs varētu nonākt nepatikšanās? Izmantojot Facebook VPN, jūs varat droši atbloķēt Facebook no jebkuras vietas. Izmantojiet Facebook VPN, lai atbloķētu Facebook Ķīnā, Irānā vai darbā ASV. Pats labākais, ka jūs varat izmantot Facebook, ja jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs, valdība, saimnieks, skola vai darba devējs nezina, ka to izdarījāt. VPN sniedz jums digitālo privātumu, lai atbloķētu arī Facebook kurjeru.


Steigā? Zemāk redzamajā tabulā pārbaudiet, kurus VPN pakalpojumu sniedzējus mūsu eksperti iekļāva top 5 Facebook. Vai vēlaties iegūt vairāk informācijas? Turpiniet ritināšanu, lai veiktu padziļinātu analīzi.

Facebook VPN kopsavilkumi:

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kas ir VPN Facebook?

VPN ir tiešsaistes pakalpojums, kas abonentiem ļauj veikt divas lietas. Pirmkārt, VPN pakalpojums ļauj ikvienam izlikties, ka viņš atrodas citā valstī. Šādi rīkojoties, VPN abonenti var piekļūt Facebook (un Facebook Messenger) pat tad, ja to bloķē valdība.

Otrkārt, VPN nodrošina militāras pakāpes šifrēšanu. Tas neļauj interneta pakalpojumu sniedzējiem un vietējā tīkla administratoriem pateikt, ko VPN lietotājs dara tiešsaistē. Šī ūdensnecaurlaidīgā digitālā konfidencialitāte ļauj jebkuram lietotājam visur izmantot Facebook, neradot paranojas par izzināšanos.

Facebook atbloķēšana ceļojuma laikā

Vēl viens iemesls, kāpēc cilvēki varētu vēlēties Facebook VPN, ir tāpēc, ka viņi gatavojas doties ceļojumā. Cilvēki, kas dodas uz tādām valstīm kā Turcija, Krievija, Ķīna, AAE, Saūda Arābija, Irāna un daudzas citas, nevarēs piekļūt savam Facebook kontam, kamēr viņi būs prom. VPN ļauj atbloķēt Facebook neatkarīgi no atrašanās vietas. Lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu ceļojot, skatiet mūsu 5 labākos ceļojuma VPN. Ir svarīgi ņemt vērā, ka jums ir jābūt uzmanīgiem, izmantojot VPN AAE vai VPN Ķīnā, kā arī citās valstīs.

Izmantojot Facebook mājās bez paranojas

Ja Facebook jūsu valstī ir aizliegts, jūs varat baidīties izmantot Facebook mājās, it īpaši, ja atrodaties koplietošanas telpās vai īrējat īpašumu no bezrūpīga saimnieka. Labā ziņa ir tā, ka šifrēšana, ko nodrošina VPN, nevienam nezina, ka mājās izmantojāt Facebook. VPN arī novērš jūsu mājas IP adreses atzīmēšanu Facebook lietošanai.

Atcerieties, ka, lietojot Facebook, tas joprojām uzzinās, kas jūs esat, jo piesakāties pakalpojumā ar savu īsto vārdu. Tomēr VPN mānīs Facebook domāt, ka atrodaties citā vietā. Ja jums nepieciešams Facebook konts, lai tas būtu arī anonīms, jums būs jāizmanto VPN privātumam un jāpierakstās ar viltus vārdu. To būs ļoti grūti sasniegt. Tomēr teorētiski, ja jūs nekad nesniedzat Facebook reālu informāciju par sevi vai nesniedzat tam reālus fotoattēlus - izmantojot VPN, tam nevajadzētu zināt, kur vai kas jūs patiesībā esat..

Facebook atbloķēšana darbā vai skolā

Facebook var būt produktivitātes mēris. Darbinieki un studenti ir labi pazīstami ar atkarību no sociālajiem medijiem, kas viņus var apturēt darbu. Lielākā daļa darba devēju un mācību iestāžu, ieskaitot skolas, koledžas un universitātes, lūdz vietējā tīkla administratoru bloķēt piekļuvi Facebook. Labā ziņa ir tā, ka, izmantojot Facebook VPN, Facebook ir iespējams piekļūt pat tad, ja tas ir bloķēts. Vienkārši izveidojiet savienojumu ar VPN serveri, un jūs vairs neatrodaties skolā; tas pats attiecas uz darbu.

Arī satriecoši: VPN šifrēšana darba devējam vai skolu tīkla administratoram neļauj pateikt, ko jūs darāt tiešsaistē. VPN šifrēšana ir vienīgais veids, kā jūs varat satraukties par Facebook izmantošanu skolā vai darbā, ja kāds staigā aiz muguras un noķer jūs, izmantojot pakalpojumu.

Ir vērts atzīmēt, ka arvien vairāk iestāžu paļaujas uz VPN, un arvien biežāk VPN tiek uzskatītas par bloķētām. Lūdzu, skatiet mūsu rokasgrāmatu Kā apiet VPN blokus, lai iegūtu informāciju par VPN bloku apiešanu.

Kā izmantot VPN, lai atbloķētu Facebook

Ir ļoti viegli atbloķēt Facebook no vietas, kur tas tiek bloķēts (skola, darba vieta vai valsts). Lai to izdarītu, rīkojieties šādi:

 1. Atlasiet Facebook VPN. Lai atbloķētu Facebook, mēs iesakām VyprVPN
  jo tas ir drošs un uzticams pakalpojumu sniedzējs, kuram ir viss nepieciešamais, lai atbloķētu Facebook. Tas ietver Maskēšanās režīmu Facebook atbloķēšanai pat tad, ja tiek bloķēti arī VPN. Tomēr jebkurš no šajā rokasgrāmatā esošajiem VPN ir lieliska iespēja, tāpēc, lūdzu, pārbaudiet katru kopsavilkumu, lai redzētu, vai tas jums ir piemērots.
 2. Noklikšķiniet uz sava iecienītākā Facebook VPN. Kad esat izlēmis par VPN, varat pāriet uz vietni un abonēt VPN
 3. Pēc abonēšanas jūs varat piesakieties VPN vietnē un lejupielādējiet VPN programmatūru (pazīstams kā "VPN klients").
 4. Atcerieties iegūt savai ierīcei pareizo programmatūru. VyprVPN ļauj instalēt un izmantot VPN piecās ierīcēs. jūs varat izveidot savienojumu ar VPN un vienlaikus izmantot Facebook visās šajās ierīcēs!
 5. Atlasiet OpenVPN šifrēšanu. Šī ir visspēcīgākā un uzticamākā VPN šifrēšana, tāpēc, lūdzu, izmantojiet to.
 6. Ieslēdziet VPN maskēšanu (zina arī kā "VPN slepens režīms" un "VPN aizēnošanas tehnoloģija"). Ja jūs dzīvojat vietā, kur ir bloķēts VPN lietojums, vai ja VPN bloķē vietējā tīkla administrators, jums būs jāizmanto VPN maskēšana. VyprVPN
  , ExpressVPN
  un Torguard
  visiem tiem ir izcilas maskēšanas īpašības.
 7. Ieslēdziet Killswitch un DNS noplūdes aizsardzību (drošības līdzekļi, kas liedz ikvienam uzzināt, ka esat izmantojis Facebook).
 8. Sarakstā atlasiet VPN serveri. atcerieties izvēlēties vietu, kur atļauts Facebook. Jums tuvāk esošs serveris nodrošinās labāku ātrumu.
 9. Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu.
 10. Tiklīdz VPN izveido savienojumu, jūs to varat dodieties uz Facebook un pievienojieties. Lai pievienotos Facebook, jums būs nepieciešams e-pasta konts, un privātuma apsvērumu dēļ jūs, iespējams, nevēlaties izmantot parasto e-pasta adresi.
 11. Kad esat abonējis, atcerieties ikreiz, kad izmantojat Facebook, izveidojiet savienojumu ar savu VPN. Ieslēdziet Killswitch funkciju arī tāpēc, lai no jūsu interneta pakalpojumu sniedzēja netiktu novirzīti dati (kas varētu atklāt, ka izmantojat Facebook)..

Facebook VPN: drošības apsvērumi

Tirgū ir krietni vairāk nekā 850 VPN, un vairums no tiem nav uzticami. Izmantojot Facebook valstī, kur to bloķē valdība, uzticamība ir ārkārtīgi svarīga. Tāpēc ir svarīgi nemeklēt nedrošu pakalpojumu.

Daži VPN, piemēram, mūsu lētākais VPN (PureVPN), lieliski noder tiešsaistes straumēšanas satura atbloķēšanai. Tomēr PureVPN netiek uzskatīts par pietiekami drošu, lai aizsargātu jūs valstī, kurā Facebook ir bloķēts. Tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi izvēlēties VPN, kas ir ieteicams Facebook, un ne tikai jebkuru veco VPN pakalpojumu!

Lai nodrošinātu jūsu privātumu, lietojot Facebook VPN, jums vajadzētu izmantot arī šādas funkcijas:

 • DNS noplūdes aizsardzība. tas neļauj jums noplūst DNS pieprasījumiem jūsu ISP. DNS noplūde var atklāt, ka esat izmantojis Facebook, tāpēc, lūdzu, ieslēdziet DNS noplūdes aizsardzību.
 • Avārijas poga. šī funkcija neļauj jums novirzīt jebkādu trafiku uz ISP, kas varētu atklāt, ka esat piekļuvis Facebook.
 • Autoconnect. Šī funkcija atkārtoti savieno VPN, ja savienojums tiek pārtraukts.
 • Maskēšanās režīms vai "apmetnis". Tas slēpj VPN izmantošanu un ļauj cilvēkiem izmantot VPN vietās, kas bloķē VPN savienojumus.

Kā darbojas Facebook VPN

Parasti, izveidojot savienojumu ar internetu, vispirms tiek izveidots savienojums ar savu interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP), kurš pēc tam savieno jūs ar Facebook (piemēram). Visa jūsu interneta trafiks iet caur jūsu IPS serveriem, un to var apskatīt jūsu IPS.

Izmantojot VPN, jūs tomēr izveidojat savienojumu ar serveri, kuru vada jūsu VPN pakalpojumu sniedzējs (“VPN serveris”), izmantojot šifrētu savienojumu (dažreiz sauktu par “VPN tuneli”). Tas nozīmē, ka visi dati, kas pārvietojas starp jūsu datoru un VPN serveri, ir šifrēti, lai tikai jūs un VPN serveris varētu tos redzēt..

Tādējādi nedz jūsu ISP, nedz kāds cits, kurš uzrauga trafiku starp jūsu datoru (vai planšetdatoru vai viedtālruni) un internetu, nevar redzēt to, ko jūs iegūstat tiešsaistē. Tas ietver Facebook apmeklēšanu.

Kur ir bloķēts Facebook?

Daudzas valdības bloķē Facebook, jo viņiem nepatīk, kā Facebook ļauj pilsoņiem diskutēt par atšķirīgiem uzskatiem un idejām ar cilvēkiem no visas pasaules. Valdības uzskata Facebook par draudu viņu varai. Šīs valstis cenzē piekļuvi Facebook. Ņemiet vērā, ka šī informācija var mainīties.

Atbloķējiet Facebook Ķīnā

Facebook ir pilnībā bloķēts kontinentālajā Ķīnā. Vai vismaz tāda ir teorija. Neatbilstības Lielā ugunsmūra ieviešanā faktiski nozīmē, ka praksē tas varētu būt pieejams dažās vietās un dažādos laikos. Lielākajai daļai Ķīnas pilsoņu tā nav galvenā problēma, jo mājās audzētie vietne 51.com, renren un 开心 网 (Kaixin001) ir daudz populārāki..

Tomēr Ķīnā ir aptuveni pusmiljons Facebook lietotāju. Tieši emigranti un Ķīnas viesi parasti vēlas piekļūt sociālo mediju pakalpojumam. Lai iegūtu sīkāku informāciju par to, kā piekļūt Facebook no Ķīnas, lūdzu, skatiet mūsu labāko VPN Ķīnai rokasgrāmatu. Ir arī vērts atzīmēt, ka Facebook Honkongā netiek cenzēts.

Atbloķējiet Facebook Irānā

Irānā ir aizliegts Facebook. Turklāt Irānas valdība izmanto speciāli apmācītas “kiberpolicijas vienības”" uzdots izsekot aizliegto vietņu, tostarp Facebook, apmeklētājus. Mēs esam dzirdējuši ziņojumus par izmisušiem irāņiem, kuri vēršas pie vietējiem VPN pakalpojumu sniedzējiem, lai slēptu savas tiešsaistes aktivitātes. Diemžēl, kaut arī šie ir lēti, daudzi, šķiet, ir valdības vadīti medus kanni.

Cilvēki, kas pieķerti, mēģinot izvairīties no valdības aizliegumiem, saskaras ar arestu, pratināšanu, spīdzināšanu, cietumu un pat nāvi. Lai gan man parasti nepatīk ļauties šāda veida iebiedēšanai, es ļoti iesaku ikvienam Irānā pirms VPN (vai citas metodes) izmantošanas rūpīgi pārdomāt piekļuvi aizliegtajam saturam..

Ja uzskatāt, ka risku ir vērts uzņemties, izmantojiet ārvalstu VPN pakalpojumu sniedzēju (iespējams, jūsu labākais risinājums ir tāds, kas atrodas Eiropā, un izmantojiet aizjūras VPN serverus). Pārliecinieties arī, ka izmantojat VISAS jums pieejamās VPN drošības funkcijas.

facebook-khameni

Dīvainā kārtā, ņemot vērā situāciju, ajatolla Ali Khamenei ne tikai izmanto Facebook, bet arī pats vada savu Facebook lapu kopš 2012. gada! Rakstīšanas laikā viņa lapa ir piesaistījusi apmēram 150 000 Patīk

Atbloķējiet Facebook Ziemeļkorejā

Pasaulē, kas pilna ar nomācošiem režīmiem, Ziemeļkoreja ir vis represīvākā no visām. Lielākajai daļai iedzīvotāju vispār nav piekļuves internetam. Ķīna piegādā dažas platjoslas līnijas Ziemeļkorejai, tāpēc dažām izraudzītām valdības un partiju amatpersonām, iespējams, ir ierobežota pieeja internetam. Tomēr ir maz ticams, ka viņiem ir atļauts izmantot šo piekļuvi, lai izpētītu Facebook.

Atbloķējiet Facebook Sīrijā

Fcebook ir bloķēts daudzās vietās gan valdības, gan ISIS dēļ, VPN ir fantastisks risinājums. Tomēr ļoti piesardzīgi tiek aicināti holandieši uz pašreizējo karu politiskajā situācijā.

Atbloķējiet Facebook Vjetnamā

Facebook ir “neoficiāli” aizliegts, taču, šķiet, tas ir plaši pieejams mājas lietotājiem. Tas, iespējams, ir saistīts ar faktu, ka, neskatoties uz aizliegumu, 13,5 miljoni Vjetnamas iedzīvotāju (apmēram 15% iedzīvotāju) izmanto Facebook.

Daudzas viesnīcas un interneta kafejnīcas ir instalējušas VPN programmatūru, lai apietu aizliegumu. Apmeklētājiem tomēr jāuzmanās no fakta, ka šie datori bieži ir smagi inficēti ar vīrusiem un citām ļaunprātīgām programmatūrām. Pārbaudiet 5 labākos Vjetnamas VPN, lai turpinātu diskusijas par šo tēmu.

VPN pakalpojumam Facebook Messenger

Facebook Messenger ir aizliegts vairākās valstīs. Ķīnā, Irānā un Ziemeļkorejā pastāvīgs Facebook un kurjera aizliegums. Tomēr daudzas citas valstis, tostarp Bangladeša, Sīrija, Ēģipte un Turcija, dažreiz apžilbina sociālo mediju vietnes un kurjerus - parasti politiski jutīgu notikumu, piemēram, protestu laikā. Saūda Arābijā pastāvīgs aizliegums Facebook Messenger, bet ne Facebook. Šā aizlieguma mērķis ir aizsargāt Saūda Arābijas valstij piederošās telekomunikāciju firmas ienākumus.

Tagad ir iekļauts arī Facebook kurjers "Slepenas sarunas" 2016. gada oktobrī. Šis pakalpojums pievieno sarunu pilnīgu šifrēšanu, izmantojot signāla protokolu. Šī iemesla dēļ var gaidīt, ka piekļuve Facebook Messenger kļūs sarežģītāka arvien vairākās pasaules valstīs. Par laimi, jūs varat piekļūt Facebook kurjeram no jebkuras vietas, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN)..

VPN Facebook: secinājums

Facebook ir bloķēts daudzās pasaules valstīs. Pat valstīs, kur Facebook ir atļauts, darba vietas un skolas bieži bloķē Facebook. Šajā rakstā mēs esam izskaidrojuši visu, kas jums jāzina par VPN izvēli Facebook. Atkarībā no jūsu īpašajām vajadzībām šajā ceļvedī jums ir ideāls Facebook VPN. Tāpēc, pirms apskatiet VPN kopsavilkumus, lūdzu, noteikti izlasiet un izprotiet katru šī raksta daļu.

Tomēr, ja jūs steidzaties un vēlaties vislabāko VPN Facebook, tad VyprVPN
ir nevainojama un izcila vērtība. Tomēr visi šajā rokasgrāmatā norādītie VPN ir pasaules klases, tāpēc tos visus ir vērts padomāt atkarībā no jūsu vajadzībām. Ja jums ir kādi jautājumi, izvēloties savu VPN, lūdzu, atstājiet mums ziņojumu: mēs vienmēr priecājamies palīdzēt.

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me