Ir liela drošības problēma, kas jums jārisina, iepērkoties tiešsaistē. Tas jo īpaši attiecas uz savienojumu ar eBay WiFi karstajos punktos publiskās vietās. Krāpnieki var izmantot jūsu savienojumu un iegūt visus jūsu personiskos datus. Krāpniekus var novērst, izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN). Šī ir sistēma, kas šifrē visus jūsu sakarus,


Ir pieejami simtiem VPN pakalpojumu, pieci pakalpojumi šajā sarakstā ir labākie no visiem tiešsaistes iepirkšanās veidiem. Tāpēc apskatīsim piecus labākos eBay VPN.

Labākie eBay VPN

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 3. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 4. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 5. IPVanish

Labākie eBay VPN: apsvērumi

Viltus WiFi tīklāji

Jūs, iespējams, esat iegājis kafejnīcā vai autoostā un sasniedzis savu tālruni, lai noteiktu pieejamos WiFi tīklus. Tas ir kaitinoši, ja izvēlaties vienu, tikai no jums tiek prasīts samaksāt. Tas, ko jūs patiešām vēlaties, ir bezmaksas WiFi pakalpojums, un uzņēmumam, kurā atrodaties, tas būtu jāsniedz.

Skenējot caur tālrunī, planšetdatorā vai klēpjdatorā pieejamos savienojumus, jums būs jāmeklē tāds, kura vārds ir līdzīgs vietai, kurā atrodaties. Ja atrodaties Chillout kafejnīcā, jūs meklētu WiFi tīkls sauca kaut ko līdzīgu "Kafejnīcas Chillout WiFi." Parasti šiem WiFi pakalpojumiem ir nepieciešama atslēga. Jūs, iespējams, nevēlaties gaidīt, lai pievērstu uzmanību gaidītājiem, lai lūgtu paroli, it īpaši, ja sarakstā redzat citu WiFi savienojumu, kas izklausās pēc labākas likmes. Droši vien to sauks par kaut ko līdzīgu "Kafejnīcā Chillout ir pieejams bezmaksas bezvadu internets."

Diemžēl jums nav ne jausmas, kurš vada šo WiFi karsto punktu. Lielākoties, iespējams, tā būs iestāde, kurā atrodaties. Tomēr dažreiz personai, kas nodrošina tīklāju, nav nekādas saistības ar norises vietu. Faktiski šis WiFi nodrošinātājs varētu vienkārši būt vēl viens vietas klients, sēžot pie blakus esoša galda.

Datu uztveršana

Jebkurš klēpjdators vai mobila ierīce ar WiFi iespējām var tikt pārveidota par karsto punktu. Šim jaunajam karstajam punktam jāpaļaujas uz interneta piekļuves pakalpojumiem no kaut kur citur. Kafejnīcas Chillout piemērā krāpnieks izveidos savienojumu ar iestādes bezmaksas WiFi pakalpojumu, pēc tam izveidos savu WiFi karsto punktu, sauktu par Chillout Café bezmaksas WiFi. Kad jūs izveidojat savienojumu ar šo viltus savienojumu, jūs joprojām piekļūstat internetam, jo ​​caur krāpnieka ierīci tiek nodots patiess savienojums..

Drošības nolūkos visi WiFi savienojumi ir šifrēti. Kā tāds jūs varētu domāt, ka krāpnieka darbības ir veltīgas. Tomēr krāpnieks kontrolē jūsu pirmā savienojuma pārslēgšanos no datora uz viltus tīklāju. Savienojuma izveides procedūras ietver šifrēšanas atslēgu apspriešanu. Tā kā tīklājs ģenerē šo atslēgu, krāpnieks var atšifrēt, saglabāt un nolasīt visus jūsu sakarus.

Savienojuma datu pārbaudi veic datorprogrammas, un tā notiek ļoti ātri. Var tvert visus jūsu eBay datus, ieskaitot pieteikuminformāciju, e-pasta adresi, PayPal kontu un visu ievadīto finanšu informāciju. Šī trafika nekavējoties tiek novirzīta uz īstu WiFi savienojumu un caur internetu. Visa satiksme, kas atgriežas, tiek novirzīta no reālā tīklāja, caur viltus tīklāju un uz jums.

WiFi tīklāja aizsardzība

Krāpnieks var atšifrēt tīkla šifrēšanu, kas, domājams, aizsargā jūsu WiFi trafiku no snoopers. Atklātais ziņojums ir jāpadara neiespējams nevienam lasīt. Kad jūs izmantojat VPN, visi jūsu sakari tiek šifrēti ar atslēgu, kas tiek koplietota starp attālo VPN serveri un datora VPN klienta programmatūru. Šīs atslēgas tiek izplatītas, izmantojot publiskās atslēgas šifrēšanas sistēmu. Šīs šifrēšanas sistēmas darbojas ar dažādām atslēgām, lai šifrētu un atšifrētu ziņojumus. Procesa laikā tiek izmantota arī sertifikātu sistēma, lai katrs galapunkts varētu pārbaudīt otra identitāti. Šī atslēgu izplatīšanas sistēma izslēdz visus bloķētājus.

Viltus WiFi veida izkrāpšana ir hakeru veids, ko sauc par "cilvēks vidējā uzbrukumā." Kad VPN darbojas jūsu datorā, tas var droši sazināties ar savu mājas serveri, pat ja krāpnieka dators pārbauda visus datus, kas notiek starp diviem VPN elementiem. Kad viltota WiFi tīklāja pārbaudes programmatūra atšifrē jūsu ziņojumus ar tīkla aizsardzības atslēgu, tā saskaras ar citu šifrēšanas slāni, kuru nav iespējams uzlauzt.

Izmantojot VPN, jums nav jāuztraucas par uzbrukumiem vidējos uzbrukumos - visi jūsu eBay dati tiks aizsargāti.

Labākās ebay VPN: Secinājums

Mūsu sarakstā esošie VPN radīs privātumu visiem jūsu savienojumiem, ne tikai piekļuvei eBay. Privātums, ko nodrošina VPN, dod jums pārliecību izmēģināt torrentu lejupielādi un tādas darbības kā filmu straumēšana no ārzemēm.

Ja jūs dzīvojat valstī, kurā varas iestādes ierobežo piekļuvi internetam, jūs varat apiet šos blokus un piekļūt bloķētajām vietnēm un pakalpojumiem, pateicoties savam jaunajam VPN.

Iepazīstieties ar mūsu sarakstā esošajiem VPN un īpašu uzmanību pievērsiet katra servera atrašanās vietai. Ieslēdzot VPN, šķiet, ka atrodaties jūsu izvēlētā servera valstī. Kā tādu pārliecinieties, vai jūsu VPN atrodas vietā, kur vēlaties piekļūt pakalpojumiem.

Visiem šajā sarakstā iekļautajiem VPN ir atmaksas periods. Izmantojiet šīs iespējas un instalējiet VPN, lai to izmēģinātu. Ja uzskatāt, ka neesat apmierināts ar izvēlētā VPN dizainu un funkcijām, vienkārši atceliet līgumu, atgūstiet naudu un pārejiet pie nākamā saraksta. Pirmkārt, pārliecinieties, ka visa jūsu identitāte un finanšu informācija tiek aizsargāta, izmantojot vienu no pieciem labākajiem eBay VPN..

Labākie eBay VPN: salīdzinājumi

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 3. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 4. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

 5. IPVanish

ATTĒLU KREDĪTI: IB Photography / Shutterstock.com

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me