Neskatoties uz to, ka Comcast ir ārkārtīgi populārs pakalpojumu sniedzējs, interneta patēriņam ir daudz ierobežojumu. Comcast ir pazīstams ne tikai ar to, ka faktiski tiek noteikts ierobežojums to pakalpojumu apjomam, ko nodrošina viņu pakalpojumi, bet arī savienojuma ātruma ierobežošana atkarībā no izmantotajām vietnēm vai lietojumprogrammām..


Comcast VPN

Šeit nāk Comcast VPN. Izmantojot virtuālo privāto tīklu (VPN), jūs varēsit atbloķēt ierobežotas vietnes un piekļūt bloķētam saturam tajā pašā interneta savienojumā. Tajā pašā laikā vislabākā VPN atrašana Comcast var ļaut uzlabot savienojuma veiktspēju, izvairoties no uzņēmuma nepatīkamiem ātruma ierobežojumiem.

Šajā lapā mēs apskatīsim labākos Comcast VPN, apspriedīsim Xfinity pamatus un sniegsim jums soli pa solim šo drausmīgo virtuālo privāto tīklu instalēšanu datorā..

Bet vispirms izmantojiet zemāk esošo tabulu, lai salīdzinātu mūsu izvēli par labākajiem VPN Comcast savienojumam

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Kas ir Comcast Xfinity?

Comcast ir tehnoloģiju konglomerāts, kas nodrošina interneta, kabeļu un telefona pakalpojumus visā ASV. Parasti tiek dēvēts par lielāko interneta pakalpojumu sniedzēju (ISP) valstī, uzņēmums piedāvā ātrus savienojumus, kas ir ideāli piemēroti straumēšanai un video straumēšanai..

Vai vismaz viņi ir uz papīra! (sīkāk par to mazliet!)

Xfinity ir jumta termins, kas raksturo visus trīs Comcast galvenos produktus, kā arī viņu jauno mobilo tālruņu pakalpojumu.

Xfinity zīmols tika izveidots vairāku iemeslu dēļ - galvenokārt tāpēc, ka Comcast apvienojās ar NBC un vēlējās sākt jaunu zīmolu, lai novērstu neskaidrības patērētāju vārdā. Pazīstams kā zemāka līmeņa klientu apkalpošanas nodrošināšana, uzņēmums mēģināja veikt pāreju uz Xfinity, lai izvairītos no šīs negatīvās reputācijas..

Tomēr var droši teikt, ka neviens no šiem mēģinājumiem nedarbojās. Lielākā daļa patērētāju nezina atšķirību starp Comcast un Xfinity. Daudzi izmanto abus vārdus, atsaucoties tikai uz interneta pakalpojumu (pamanāt mūsu virsrakstu?), Kas no uzņēmuma viedokļa nav lieliskas ziņas.

Kas ir VPN Xfinity?

Virtuālais privātais tīkls jeb VPN ir rīks, kas tiek izmantots drošības uzlabošanai. VPN nodrošina papildu drošības līmeni, izmantojot privātu vai publisku tīklu (pateicoties VPN šifrēšanai).

Papildus vispārējās drošības uzlabošanai VPN ļauj arī nosūtīt un saņemt datus privāti. Tas nozīmē, ka varēsit pārlūkot internetu bez hakeru, interneta pakalpojumu sniedzēju, piemēram, Comcast, un cilvēku, kuriem interesē piekļuve jūsu datplūsmas vēsturei, uzraudzības..

Tajā pašā laikā VPN var izmantot arī dažādiem mērķiem, piemēram:

 • Piekļuve ģeogrāfiski ierobežotam saturam
 • Atļaut bezmaksas P2P koplietošanu (ja jebkādu iemeslu dēļ tā tiek ierobežota)
 • Maskējiet IP adresi, lai piekļūtu noteiktiem pakalpojumiem, piemēram, tiešsaistes bankai
 • Panākt augstu anonimitātes līmeni tiešsaistē
 • Uzlabojiet savienojuma ātrumu

Labākie VPN, lai paātrinātu jūsu Comcast savienojumu

VPN ir ārkārtīgi daudzpusīgi. Lai arī tos bieži izmanto, lai uzlabotu drošību un apietu ģeogrāfiskos ierobežojumus, tie var arī palīdzēt uzlabot jūsu interneta savienojuma ātrumu.

Šeit ir mūsu galvenā izvēle, kad runa ir par labāko Comcast VPN, ņemot vērā to veiktspēju, funkcijas un izmaksas.

Vai man ir nepieciešams VPN privātumam ar Comcast maršrutētāju??

Ja maksājat par Comcast interneta savienojumu un izmantojat Comcast maršrutētāju, iespējams, pakļaujiet sevi privātuma jautājumiem. Drošības pētnieku Karan Saini un Ryan Stevenson veiktais pētījums šogad atklāja kļūdu saistībā ar Comcast vietni, ko izmanto, lai aktivizētu Xfinity maršrutētājus..

Ja jums ir kāds no šiem modeļiem "bezvadu vārteja" maršrutētāji, jums vajadzētu nopietni apsvērt iespēju iegūt kādu no šajā rakstā ieteiktajiem VPN pakalpojumiem:

 • Bezvadu vārteja 1 (modeļa numuri TG862G un TC8305C)
 • Bezvadu vārteja 3 (modeļa numurs TC8717C)
 • Xfinity xFi bezvadu vārteja (modeļa numuri DPC3939, DPC3941T un TG1682G)
 • xFi Advanced Gateway (modeļa numuri TG3482G un CGM4140COM)

Maijā publicētā kļūda atklāj, ka vietne Xfinity vienkāršā tekstā internetā nosūta Comcast lietotāja SSID un paroli. Tas padara to pieejamu ikvienam, kas snoope savā tīklā. Turklāt vietnes darbības veids ļauj hakeriem piekļūt Comcast klienta maršrutētāja SSID un parolei ar informāciju, kas ir viegli nozagta no cilvēku vecajiem rēķiniem..

Tas ir milzīgs risks, jo tas var nozīmēt, ka hakeri iegūst piekļuvi jūsu tīklam, lai lasītu jūsu nešifrēto trafiku. Par laimi, atbilde ir VPN. Privātums, ko nodrošina VPN šifrēšana, aizsargā visus jūsu datus, lai tos nevarētu iešņaukt kāds, kas tīklā noklausās..

Kāpēc man ir nepieciešams VPN, lai paātrinātu manu Xfinity savienojumu??

Iespējams, domājat - ja Xfinity ir lielākais pakalpojumu sniedzējs ASV un viņi piedāvā īpaši ātrus savienojumus, kāpēc jums būtu nepieciešams VPN?

VPN var palīdzēt uzlabot drošību, atrodoties mājās vai ārpus mājas, izmantojot publisku WiFi, taču šie rīki var arī palīdzēt jums apiet noteiktus ierobežojumus, ko ieviesusi Comcast un citi interneta pakalpojumu sniedzēji..

Lai saprastu, kā darbojas šie ierobežojumi, apskatīsim dažus pamatjēdzienus un īsu Comcast vēstures pārskatu.

Starp sliktākajiem, kam ir laimīgi klienti

Comcast nav sveša kritika, jo uzņēmumam jau sen ir stāsts par sliktu klientu apmierinātību. Patērētāji ne tikai ir vieni no vissliktākajiem klientu apkalpošanas nozares pārstāvjiem jebkurā nozarē, bet arī sūdzas par slēptām izmaksām un citiem šķebinošiem pārsteigumiem.

Uzņēmumam ir arī stingra nostāja pret tīkla neitralitāti. Tiem no jums, kuri nezināt, tīkla neitralitāte ir jēdziens, ka pret visu trafiku internetā jāizturas vienādi. Ir vērts atzīmēt, ka tīkla neitralitāte ir karsts diskusiju temats starp Amerikas likumdevējiem.

Un tieši šeit sākas viņu ierobežojumi.

Tiešsaistes straumēšanas pakalpojumi, piemēram, Netflix, ir ļoti populāri. Bet šo platformu izmantošana patērē daudz joslas platuma. Tas galu galā var palēnināt visu tīklu visiem lietotājiem.

Arguments par droseļošanu

Uzņēmumi, piemēram, Comcast, apgalvo, ka ātru pakalpojumu nodrošināšana visiem, vienlaikus nodrošinot patērētājus, lai tie aizņemtu lielāko joslas platuma platību, maksā daudz naudas. Tā vietā, lai veiktu trāpījumu un uzturētu patērētājus laimīgus, Comcast nolēma ieviest droseļvārsta samazināšanu.

Droseļošana sastāv no interneta savienojumu palēnināšanas, lai pārvaldītu joslas platuma pārslodzi. Un, lai arī droseļvārsta nelikumība joprojām ir neskaidra, maigi izsakoties, tā ir neētiska. Nemaz nerunājot par to, ka tas var kļūt par karaļa sāpēm lietotājiem, kuri patērē ļoti daudz datu.

Comcast droseļvārstu P2P un Netflix savienojumi nav noslēpums. Kaut arī uzņēmums savulaik ir noliedzis visu veidu droseļvārsta samazināšanu, tas ir atzinis, ka pēc nenoliedzamu pierādījumu parādīšanās dažu veidu satiksme ir palēnināta..

Kaut arī Netflix ir izdevies samazināt darījumu ar šo ISP, lai apturētu droseles aktivizēšanu video straumēšanas pakalpojumam, fakts ir tāds, ka Comcast joprojām aktīvi izturas pret P2P un jebkuru citu interneta trafika veidu, kuru viņi uzskata par atbilstošu.

VPN izmantošana pret droseļošanu

VPN savienojumi tiek maršrutēti caur šifrētu tuneli. Tas aizsargā jūsu informāciju no visām organizācijām, kuras varētu vēlēties tai piekļūt, ieskaitot valdību, hakerus un jūsu interneta pakalpojumu sniedzēju.

Comcast nevajadzētu redzēt jūsu trafiku, ja izmantojat uzticamu VPN. Citiem vārdiem sakot, Comcast nevarēs kontrolēt jūsu savienojumus vai ieviest datplūsmas ierobežojumus, jo nezinās, ko jūs darāt..

Labākā VPN izvēle Xfinity

Kaut arī Xfinity vislabākā VPN izvēle palīdzēs izvairīties no ātruma ierobežojumiem, ir arī daudzas citas funkcijas, kas jums jāpatur prātā. Tā kā jūs, iespējams, vēlaties izmantot savu VPN katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu, jums vajadzētu atrast pakalpojumu sniedzēju, kuram nav datu ierobežojumu.

Ātrums vienmēr ir svarīgs faktors, izvēloties VPN. Apskatiet arī tā piedāvātos drošības līdzekļus. Labākie VPN ieviesīs nozarē vadošos šifrēšanas protokolus, piemēram, OpenVPN UDP, ar 256 bitu atslēgu.

Un, lai gan nav tiešu draudu, kas vērsti uz VPN, jums jāņem vērā arī Comcast tieksme vienkārši bloķēt trafiku, kas tam nepatīk. Nav traki domāt, ka Comcast var vienkārši sākt traucēt VPN trafiku, lai ieviestu lietošanas ierobežojumus. Šajā gadījumā, izvēloties pakalpojumu sniedzēju, kam ir tādas funkcijas kā VPN maskēšana, var maskēties jūsu savienojuma tips, tādējādi pasargājot jūs no droseles nākotnē..

Daudzi lietotāji meklē VPN, lai uzlabotu P2P koplietošanas ātrumu. Atcerieties vienmēr pārbaudīt vēlamās VPN atļaujas P2P vilkšanai. Visbeidzot, jums vajadzētu iegūt VPN, kurai ir nogalināšanas pārslēgšanas funkcija, lai jūsu interneta savienojums tiktu nekavējoties pārtraukts, ja VPN kāda iemesla dēļ neizdodas..

Lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu, izmantojot torrentu, skatiet mūsu labāko torrent vietņu VPN.

Instalēšanas iespējas

Ja jums nav daudz tehnisko zināšanu, vienmēr vajadzētu apskatīt iestatīšanas veidu un laiku. VPN var būt gan ar automatizētiem uzstādītājiem, gan arī tiem ir nepieciešama manuāla instalēšana.

Automatizētā programmatūra ir vispopulārākais VPN instalēšanas metodes veids, un tā ir visizplatītākā starp lielajiem zīmoliem. Viss, kas jums jādara, ir lejupielādēt lietojumprogrammu, atvērt to un izpildīt soli pa solim sniegtos norādījumus, ko redzēsit ekrānā. Šāda veida instalēšanas metode ir ļoti vienkārša, un tai lielākoties nav vajadzīgas tehniskas zināšanas.

Jūs atradīsit arī VPN, kuriem nepieciešama daļēja vai pilnīga manuāla instalēšana. Labi ir tas, ka tajos ir vairāk iespēju un iestatījumu, taču, lai tos iestatītu, jums būs vajadzīgas zināmas tehniskās zināšanas. Paturiet prātā, ka vairums, ja ne visi VPN pakalpojumu sniedzēji piedāvā precīzas instrukcijas. Varat arī apskatīt sadaļu “Process” par mūsu veltītajiem VPN pārskatiem.

Instalējot VPN Xfinity

Comcast VPN instalēšana ir ļoti vienkārša, pat ja jūs to nekad neesat iestatījis. Tālāk ir sniegts soli pa solim VPN instalēšana, izmantojot automātisko programmatūru:

 1. Pamatojoties uz funkcijām, kas jums visvairāk vajadzīgas, izvēlieties Xfinity VPN. Izejotie ieteikumi par labāko Xfinity VPN ir buferēti, taču ir vērts atzīmēt, ka IPVanish un NordVPN ir arī lieliska izvēle.
 2. Pierakstīties savam iecienītākajam VPN.
 3. Lejupielādējiet un palaidiet instalācijas programmatūru. Fantastisks VPN sniedzējs vienmēr nodrošinās mobilās un darbvirsmas lietotnes, taču vēlreiz pārbaudiet atbalstītās ierīces gadījumā, ja vēlaties izmantot arī citus sīkrīkus.
 4. Palaidiet lietojumprogrammu Kad tā ir instalēta, ir pabeigti pēdējie instalēšanas biti. Šajā brīdī jums būs arī iespēja izvēlēties un izvēlēties iestatījumu.
 5. Izveidojiet savienojumu ar serveri, kas atrodas ASV vai jūsu izvēlētā valsts, un jūs būsit gatavs sērfot tīmeklī! Atcerieties, ka jo tuvāk serverim jūs izveidosit savienojumu, jo ātrāks būs savienojums, tāpēc labāk izvēlēties vienu savā pilsētā vai nākamo tuvāko.

Vai Comcast atļauj izmantot VPN?

Atšķirībā no dažiem ISP, kuru saturs nav skaidrs, Comcast saviem klientiem dod zaļu gaismu VPN brīvai izmantošanai, ja vien tie ir paredzēti personīgai, nekomerciālai lietošanai. Tajā pašā laikā ir vērts pārskatīt viņu noteikumus un lietošanas politikas, jo arī jūsu VPN lietojums nedrīkst pārkāpt šos noteikumus!

Savienojuma uzlabošana vēl vairāk

VPN parasti izmanto drošībai un ierobežojumu apiešanai, taču daži Comcast klienti var ievērojami uzlabot kopējo savienojuma ātrumu. Jūs palīdzat uzlabot savienojuma ātrumu un optimizēt VPN veiktspēju, veicot:

 • Jūsu atrašanās vietai tuvu VPN servera izvēle
 • Turot tālruni un citas ierīces atvienotas no interneta, kad tās nelietojat
 • Vēlreiz pārbaudiet, vai jūsu interneta savienojums / lodziņš darbojas pareizi
 • Izmēģiniet dažādus protokolu veidus un pārbaudiet, kurš no tiem jūsu gadījumā darbojas ātrāk, taču drošības nolūkos mēs vienmēr iesakām izmantot OpenVPN UDP

Labākais VPN Xfinity - secinājums

Pazemot Xfinity slideno mārketingu ir viena lieta, bet solītā interneta ātruma nesaņemšana ir pavisam cita lieta. Comcast vislabākā VPN izvēle var palīdzēt izvairīties no nepatīkamiem ierobežojumiem, vienlaikus uzlabojot drošības standartus ar vienu kustību.

Atcerieties, ka katrs gadījums ir atšķirīgs, tāpēc jums VPN izvēle jāpamato ar tiešām nepieciešamajām funkcijām. Mēs iesakām šajā rakstā izlasīt katru atsevišķu VPN, izlasīt to, kas jums patīk visvairāk, un pirms reģistrēties viņu pakalpojumam, pārliecinieties, vai tam ir visas nepieciešamās funkcijas. Visi šajā rakstā norādītie VPN atrodas VPN spēles augšdaļā, tāpēc tiem vajadzētu būt visām vēlamajām funkcijām!

 1. ExpressVPN

  - Ātrākais VPN, kuru pārbaudām, atbloķē visu un ar pārsteidzošu pakalpojumu viscaur

 2. NordVPN

  - liels zīmols ar ļoti labu cenu un budžeta cenu

 3. CyberGhost VPN

  - Ilggadēji visaugstāk novērtētais VPN ar lielisku cenu un ātrumu

 4. VPNA apgabals

 5. PrivātsVPN

  - Viens no lētākajiem VPN, kas tur pieejams, taču joprojām ir labs pakalpojums

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me