Paroļu pārvaldnieki ir fantastiski privātuma rīki, taču tie ir vēl labāki, ja ir bez maksas! Šajā rakstā mēs uzskaitām piecus labākos bezmaksas paroļu pārvaldniekus. Visi rakstā minētie pakalpojumi ir ne tikai pilnīgi bezmaksas, bet arī respektē jūsu privātumu, piedāvā fantastiskus drošības elementus un ir atvērtā koda pakalpojumi.


Ja jums ir apnicis atcerēties paroles visiem jūsu tiešsaistes kontiem un pakalpojumiem, iespējams, apsverat iespēju iegūt paroļu pārvaldnieku.

Ar paroļu pārvaldnieku rodas grūtības atcerēties paroles, ļaujot katram kontam iestatīt sarežģītas unikālas paroles..

Tomēr mēs saprotam, ka ne visiem ir daudz naudas, ko tērēt, tāpēc mēs esam analizējuši tirgu, lai tur atrastu labākos bezmaksas un drošos paroļu pārvaldniekus. Mūsu ieteikumi darbosies visās platformās, un, tā kā ir zināms, ka tie ir spēcīgi privātuma un drošības ziņā - varat izvēlēties šos bezmaksas paroļu pārvaldniekus, neapdraudot savu drošību.

Labākie bezmaksas paroļu pārvaldnieki

Zemāk mums ir vislabāko bezmaksas paroļu pārvaldnieku saraksts. Visi šie pakalpojumi piedāvā fantastiskas iespējas, tāpēc, ja vēlaties uzzināt vairāk par kādu no zemāk sniegtajiem pakalpojumiem, noklikšķiniet uz saitēm uz pakalpojumu sniedzēja vietni vai ritiniet zem šī saraksta, lai iegūtu kopsavilkumu par to, kas katru pakalpojumu padara lielisku.

 1. Keepass

  - Lielisks bezmaksas paroļu pārvaldnieks

 2. Bitwarden

  - atvērtā koda paroļu pārvaldnieks, kas izveidots, lai būtu draudzīgs lietotājam

 3. Droša parole

  - Lai jūs būtu drošībā, viena parole vienlaikus

 4. LastPass

  - Bezmaksas līmenis pārāk maz izmanto savas augstākās kvalitātes pakalpojumus

 5. RoboForm

  - Augsti attīstītas un viegli lietojamas

Bezmaksas paroles pārvaldnieki - kopsavilkumi

Zemāk mēs esam apkopojuši funkcijas, kas nodrošina labākos bezmaksas paroļu pārvaldniekus. Ja jums nepieciešama papildu informācija par kādu no šiem pakalpojumu vietnēm.

1. Keepass

KeePass ir lielisks pakalpojums, kuru mēs uzskatām par labāko bezmaksas paroļu pārvaldnieku.

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

Tas ir atvērtā koda pakalpojums, kas nozīmē, ka kodu var pārbaudīt jebkurš drošības speciālists. Un jūs saglabājat pilnīgu kontroli pār savām parolēm, jo ​​tā nodrošina pilnīgu šifrēšanu.

Tas nozīmē, ka paroles nav atkopjamas, tāpēc nekādā gadījumā nedrīkst aizmirst galveno paroli. Tomēr, upurējot šo ērtības daudzumu, KeePass tiek nostiprināts kā paroles pārvaldības drošības zelta standarts.

Turklāt KeePass ir ļoti elastīgs, tam ir daudz pieejamo papildinājumu un tas sniedz jums pilnīgu kontroli pār .kbdx datu bāzēm. Lai arī KeePass pēc noklusējuma glabā paroles tikai lokāli, jūs varat viegli koplietot .kbdx datu bāzi, izmantojot drošu tiešsaistes krātuves platformu..

Kamēr jūs don’Paturot prātā iemācīties to izmantot, KeePass ir ļoti piedāvāts paroļu pārvaldnieks, kas ļauj jums darīt jebko, izmantojot paroles, kuras varat iedomāties. Jāatzīst, ka KeePass ir mazliet sarežģītāk izmantot nekā mūsu ieteikums otrais, Bitwarden, kas nozīmē, ka, iespējams, būtu labāk pieturēties pie kāda no citiem pakalpojumiem, ja esat pilnīgs tehniķis.

KeePass ir pieejams visām populārajām platformām, un to var iestatīt darbam ar pārlūkprogrammām, izmantojot KeeForm, KeePass HTTP savienotāju, kas ļaus jums automātiski aizpildīt paroles visās populārajās pārlūkprogrammās..

2. Bitwarden

Bitwarden ir lielisks atvērtā koda, ērti lietojams paroļu pārvaldnieks!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

Bitwarden ir pieejams visām populārajām platformām (Linux, macOS, Windows, Android un iOS). Būt atvērtam avotam nozīmē, ka programmatūra ir brīvi pieejama tiešsaistē jebkuram drošības speciālistam, lai to varētu revidēt. Tā rezultātā šim paroļu pārvaldniekam var uzticēties darīt tieši to, ko tas apgalvo ar jūsu parolēm.

Viens no vissvarīgākajiem faktoriem, kas saistīts ar paroļu pārvaldību, ir tas, vai paroles tiek aizsargātas ar pilnīgu šifrēšanu (e2ee). Izmantojot e2ee, tikai jums ir sava paroļu galvenā atslēga, kas nozīmē, ka tās ir absolūti drošas. Protams, tas nozīmē arī to, ka, aizmirstot galveno paroli, jūs automātiski tiksit izslēgts no klienta un līdz ar to jūsu atlikušās paroles.

Ar Bitwarden visas paroles tiek aizsargātas ar e2ee, kas ir lieliski piemērots drošības apsvērumu dēļ. Tomēr, ja jūs ļoti uztrauc iespēja atgūt piekļuvi savam kontam (paroles pazaudēšanas gadījumā), iespējams, vēlēsities izvēlēties citu pakalpojumu.

Papildus visu platformu lietotnēm, Bitwarden ir paplašinājumi pārlūkam Chrome, Firefox, Opera, Microsoft Edge un Safari. Šie paplašinājumi ļauj jums parolei pievienot savu datu bāzi, vienkārši piesakoties, un ļaus jums viegli automātiski aizpildīt paroles lidojuma laikā.

Mēs domājam, ka šis ir viens no labākajiem atvērtā koda paroļu pārvaldītājiem, kas bez maksas pieejams, nodrošinot visu nepieciešamo paroļu glabāšanai bez bažām.

3. Drošs ar paroli

E2e šifrēšana & atvērtā koda fondi padara paroli drošu par vienu no drošākiem paroļu pārvaldītājiem!

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

Droša parole ir atvērtā koda opcija, kas nodrošina spēcīgu šifrēšanu no vienas puses uz otru. Šis paroļu pārvaldnieks ir populārs ne tikai izcilo īpašību dēļ, bet arī tāpēc, ka to sākotnēji izstrādāja pasaulē atzītais kriptogrāfijas eksperts Brūss Šneiers.

Droša parole ir pieejama operētājsistēmai Windows, un tajā ir klonus operētājsistēmām Android, iOS, Linux un Mac. Lielāko daļu šo klonu var atrast pwsafe vietnē. PWSafe for Windows nav grūti izmantot, pateicoties tās minimālistiskajai pieejai, tomēr funkciju trūkums nozīmē, ka to nebūs viegli integrēt jūsu iecienītajā pārlūkā.

Automātiskā aizpilde ir pieejama, taču tā nedarbojas, izmantojot viegli instalējamu paplašinājumu. Kur šis paroli pārvaldnieks izceļas, ir tas, kā paroles var meklēt un sakārtot ārkārtīgi efektīvi. Lietotāji bez problēmām var arī importēt un eksportēt paroles citiem paroļu pārvaldniekiem.

Galvenais mīnuss ir tas, ka mākoņu sinhronizācija nav pieejama - tāpēc jums paroles glabātuve būs jādalās, izmantojot USB. Ir iekļauts arī paroļu ģenerators, lai robustu paroļu izveidošana būtu jauka un ērta. Ērtības trūkuma dēļ Password Safe joprojām ir vienkāršs, bet efektīvs paroli pārvaldnieks, kas ir pieejams visām platformām, pateicoties aktīvajai atvērtā pirmkoda kopienai..

4. LastPass

LastPass vairāk ir mājsaimniecības vārds, nevis konkurence, piedāvājot gan bezmaksas, gan premium pakalpojumus

 • Cenu noteikšana

  No plkst 3,00 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

Šis bezmaksas paroļu pārvaldnieks ir lieliska iespēja gadījuma rakstura interneta lietotājiem, kuri meklē paroļu pārvaldnieku, kas būtu gan bagāts ar funkcijām, gan bez maksas. Ikvienam, kurš meklē ērti lietojamu paroļu pārvaldnieku ar visiem atgriezumiem, šis paroļu pārvaldnieks noteikti iezīmēs daudz rūtiņu. LastPass ir pieejams visām platformām, un tas nodrošina spēcīgu kodēšanu no vienas puses uz otru, lai nodrošinātu paroļu drošību. Diemžēl LastPass nav pilnībā atvērts avots, kā tas ir šajā sarakstā esošo paroļu pārvaldnieku gadījumā.

Neskatoties uz šo nelielo trūkumu, kas var vai var neatlikt jūs atkarībā no jūsu personīgā draudu modeļa, LastPass ir lielisks paroļu pārvaldnieks, kas vairumam patērētāju, kuriem nepieciešama bezmaksas paroli pārvaldniece, padarīs laimīgus.

Par brīvu viens lietotājs var piekļūt neierobežotai paroļu glabāšanai, piekļuvei parolei visās ierīcēs, 2FA, drošai paroļu koplietošanas funkcijai, drošām piezīmēm, paroļu ģeneratoram un rīkam paroļu drošības pārbaudei. Šīs funkcijas padara LastPass par vienu no visapkārt labākajiem bezmaksas paroļu pārvaldītājiem tirgū; ideāli piemērots ikvienam, kurš vēlas vieglu risinājumu, kurš darbojas praktiski bez mācīšanās līknes.

Jāatzīst, ka LastPass gadu gaitā ir cietis no sliktas preses, jo ir atklātas dažas drošības ievainojamības. Tomēr LastPass ir ātri novērsis visas problēmas, kuras atklājuši drošības profesionāļi, kā rezultātā laika gaitā ir izveidojies spēcīgāks produkts.

5. RoboForm

RoboForm bezmaksas līmenis piedāvā vairāk funkciju, nekā jūs varat pakustināt dūri - taču tas joprojām ir lēta jaunināšanas vērts

 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,79 USD
  mēnesī

 • Atbalstītās platformas


  • Windows

  • Linux

RoboForm ir bezmaksas paroli pārvaldnieks, kas ir iespaidīgs. Bezmaksas versija ir ļoti populāra, un to ir viegli izmantot. RoboForm ir pieejams visām populārajām platformām, un tas nodrošina paplašinājumus, lai automātiski izpildītu pārlūku Chrome, Firefox un Safari. Ir pieejama droša pieteikšanās, tāpēc, ja jums ir nepieciešams dalīties ar parolēm, varat to darīt pa e-pastu.

Tomēr, ja jums nepieciešama paroles sinhronizācija un pievienotā 2FA drošība - jums būs jājaunina uz apmaksātu plānu. Ir arī vērts atzīmēt, ka RoboForm nav’t atvērtā koda avots - kas dažiem cilvēkiem var liegt iespēju. Bet, runājot par funkcijām, šis bezmaksas paroļu pārvaldnieks patiešām atstāj iespaidu, un tam ir drošs e2ee, kas nozīmē, ka varat tam uzticēties, lai aizsargātu savas paroles.

Kamēr vien jums paroles pārvaldība ir nepieciešama vienai ierīcei, tas būs bezmaksas paroļu pārvaldnieks, kas darbosies jūsu labā. Tomēr, ja sinhronizācija jums ir svarīga - mēs iesakām pieturēties pie kāda no iepriekšminētajiem pakalpojumiem.

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me