Noteikti ir laba ideja dublēt datus. Kaut arī vienmēr ir saprātīgi izveidot dublējumu fiziskā ārējā cietajā diskā, mākoņdatošana ir padarījusi neticami vienkāršu datu rezerves kopiju glabāšanu tiešsaistē. Bezmaksas mākoņa dublēšanas pakalpojumi ir ierobežoti telpā, ko viņi piedāvā lietotājiem, tomēr, ja jums nav daudz datu dublēšanai vai ja jums ir nepieciešams dublēt tikai kritiskos datus, bezmaksas tiešsaistes dublējumi ir lieliski. FŠajā rakstā uzskaitītie tiešsaistes tiešsaistes rezerves pakalpojumi tiek atzīti ne tikai par to piedāvājuma vispārējo kvalitāti, bet arī ar drošības līdzekļiem, ko tie nodrošina, lai aizsargātu jūsu datu privātumu.

Svarīgi atzīmēt, ka daži no populārākajiem bezmaksas tiešsaistes dublēšanas pakalpojumiem, piemēram, Dropbox un Google Drive, šajā sarakstā nav iekļauti vēsturisko problēmu dēļ par privātumu. Galu galā, uzticot sensitīvu datu dublējumus organizācijām ar apšaubāmu privātuma praksi, tas rada noteiktus iedzimtus riskus. Ja jums ir svarīgi aizsargāt savu datu privātumu, tad jums daudz labāk ir izvēlēties tiešsaistes dublēšanas pakalpojumu, kas darbojas labi un veic nepieciešamās darbības, lai nodrošinātu, ka jūsu dati tiek turēti privāti un atbilstoši aizsargāti..

Labākās bezmaksas dublējumkopijas mākonī

Zemāk apskatiet labākos bezmaksas mākoņa dublējumus. Ritiniet zem šī, lai izlasītu katra pakalpojuma kopsavilkumu, vai noklikšķiniet uz vietni, lai uzzinātu vairāk informācijas.


 1. Sinhronizācija

 2. Es braucu

 3. Nextcloud

 4. Sync.com

 5. Jottacloud

5 labākie bezmaksas mākoņa dublēšanas pakalpojumi

Zemāk jūs atradīsit padziļinātu sarakstu, kurā sniegts katrs no pieciem labākajiem bezmaksas tiešsaistes rezerves pakalpojumiem šodien tirgū. Katrs pakalpojums piedāvā lielisku funkcionalitāti, un katrs patiešām ir papildu jūdze, lai piedāvātu izcilus drošības līdzekļus jūsu datu aizsardzībai.

1. Sinhronizācija

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Sinhronizācija ir droša nepārtraukta failu sinhronizācijas programma, kas atvieglo drošu failu sinhronizēšanu starp divām vai vairākām ierīcēm. Sinhronizācijas unikālais aspekts attiecībā uz citiem šī saraksta pakalpojumiem ir fakts, ka jūs kā lietotājs piegādājat aparatūru, kurā tiek glabāta dublējumkopija. Tas nozīmē, ka dublējumu var uzglabāt atsevišķā datorā, cietajā diskā, virtuālajā mašīnā vai jebkurā citā jūsu izvēlētā piemērojamā ierīcē. Tas pats par sevi paaugstina pakalpojuma vispārējo drošību, jo jūs pilnībā kontrolējat, kur tiek glabāta jūsu datu dublējumkopija, un jūsu datu glabāšanā neiesaistās neviens trešo personu mitināšanas pakalpojums..

Papildu drošības līdzekļi ietver visaptverošu šifrēšanu, nevainojamu priekšnoslēpuma slepenību, kā arī ar TLS sertifikātu balstītu autentifikāciju. Turklāt sinhronizācija cenšas būt pilnīgi caurspīdīga un pilnībā atvērtā pirmkoda, kas nozīmē, ka ikviens var brīvi pārbaudīt tā avota kodu. Kas’Turklāt pakalpojums ir arī atklātas attīstības veicinātājs, kurā visas kļūdas un problēmas ar programmatūru ir skaidri un nekavējoties dokumentētas tajā. “izdošanas izsekotājs” lapa, lai ikviens varētu redzēt. Šāda pārredzamība liecina par to, ka Syncthing cenšas būt atvērts un atbildīgs pret saviem lietotājiem par viņu privātuma aizsardzību, vienlaikus atvieglojot viņu datu dublējumu pastāvīgu sinhronizāciju..

Sinhronizācija ir arī ļoti vienkārša lietošanā, un tā ir pieejama visās lielākajās operētājsistēmās, kā arī mobilā saderība ar Android sistēmām. Labākā daļa no tā visa ir tā, ka tas ir pilnīgi bez maksas! Lai gan, ja jūs jūtaties dāsns, varat droši ziedot cēloņam vietnē Syncthing.

2. IDrive

 • Cenu noteikšana

  No plkst 17,38 USD
  gadā

IDrive piedāvā pilnībā piedāvātu bezmaksas mākoņa dublēšanas pakalpojumu. Bezmaksas “Pamata” plāns, jūs saņemat dāsnu 5 GB atmiņas kā arī saņemt konta kredītus par pakalpojuma nodošanu draugiem. Viena no lieliskajām IDrive lietām ir tā, ka tā ļauj dublēt neierobežotu daudzumu ierīču ar vienu kontu, savukārt daudzi citi pakalpojumi maksā par katru atsevišķu ierīci. Turklāt funkcija File Sync ļauj automātiski sinhronizēt visus failus un mapes, un ar momentuzņēmuma un versijas veidošanas funkcijām jūs varat arī saglabāt līdz 30 iepriekšējām datu versijām..

IDrive ir arī ļoti drošs, tas glabā un pārsūta visus jūsu failus ar 256 bitu AES šifrēšanu un ļauj jums kā lietotājam noteikt šifrēšanas atslēgu. Tas nodrošina, ka atslēga netiek glabāta nekur IDrive serveros, tas nozīmē, ka tikai jums būs pieeja atslēgai un tātad arī jūsu datiem. Svarīgi piebilst, ka tas nozīmē arī to, ka jūs būsit atbildīgs par savas privātās šifrēšanas atslēgas aizsardzību un jūs nevarēsit atjaunot datus, kas dublēti IDrive, ja tā pazūd..

Pakalpojums ir pieejams visās lielākajās platformās, ieskaitot Windows, Mac un Linux, un tajā tiek piedāvātas mobilās lietotnes Android un iOS. Turklāt IDrive ir lieliski piemērots arī NAS lietotājiem. Kopumā IDrive darbojas lieliski, piedāvā stabilus privātuma un drošības līdzekļus, nodrošina izcilu atbalstu klientiem un ir diezgan dāsns ar savu 5 GB bezmaksas piedāvājumu.

3. Nextcloud

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Nextcloud ir atvērtā pirmkoda bezmaksas mākoņa dublēšanas rīks, kas lietotājiem piedāvā gan mitinātas, gan pašu mitinātas opcijas. Tas nozīmē, ka varat saglabāt datu dublējumus vienā no savām ierīcēm, virtuālajā mašīnā, datu centrā vai pie Nextcloud piegādātāja. Gadījumā, ja jūs nolemjat izvēlēties pašpiegādes iespēju, Nextcloud pat piedāvā noderīgus padomus un ieteikumus, kā panākt, lai jūsu pats mitinātais serveris darbotos droši ar pakalpojumu.

Papildus tādām noderīgām funkcijām kā failu versiju piedāvāšana, lai saglabātu vairākas iepriekšējās datu versijas, ērta failu apmaiņas iespēja, multivides failu straumēšana un automātiska mobilo ierīču fotoattēlu sinhronizēšana, Nextcloud lietotājiem piedāvā lieliskas drošības un privātuma funkcijas. Nextcloud izmanto TLS šifrēšanu, lai nodrošinātu datu drošību tranzīta laikā, un miera stāvoklī to var nodrošināt, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu. Failus un mapes var sinhronizēt arī starp ierīcēm un nodrošināt, izmantojot šifrēšanu no vienas puses uz otru, ļaujot iegūt patiesu nulles zināšanu risinājumu. Pakalpojums ļauj arī viegli integrēties ar esošajiem drošības rīkiem. Pie citiem ievērojamiem drošības elementiem pieder divu faktoru autentifikācija, pielāgojamas privātuma aizsardzības iespējas drošai failu apmaiņai un privāts mākoņa drošības skenēšanas rīks, kas ļauj pārbaudīt privātā servera drošību..

Nextcloud ir savietojams ar Windows, macOS, Linux un piedāvā mobilās lietotnes Android un iOS. Ir pieejams arī tīmekļa portāls. Atkarībā no tā, kuru hostinga opciju izvēlaties, Nextcloud var būt ārkārtīgi vienkāršs lietošanā vai arī nedaudz progresīvāks, ja jūs apmeklējat paš hostinga ceļu. Tomēr tādā gadījumā padomi un ieteikumi Nextcloud piedāvājumi var būt ļoti noderīgi. Kopumā Nextcloud ir lielisks bezmaksas tiešsaistes rezerves rīks, kas lielu uzsvaru liek uz lietotāju drošību.

4. Sync.com

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,00 USD
  mēnesī

Sync.com ir pilnībā nodrošināts tiešsaistes datu dublēšanas un sinhronizācijas pakalpojums, kas atrodas ārpus Kanādas. “Sinhronizācijas starteris” plāns ir pieejams bez maksas, atļauj līdz 5 GB atmiņas, un nekad nebeidzas. Izmantojot sākuma plānu, jūsu datu pārsūtīšana ir ierobežota, taču jūs piekļūstat tikai pamata koplietošanas un sadarbības funkcijām. Pat ja tā, Sync.com nodrošina lielisku bezmaksas tiešsaistes dublēšanas rīku, pateicoties tā lieliskajai funkcionalitātei un iespējām bagātajam piedāvājumam, un lielākoties tāpēc, ka bezmaksas lietotājiem tas nodrošina tikpat spēcīgas privātuma un drošības funkcijas kā maksājošam pūlim..

Sync.com ir patiesi nulles zinošs tiešsaistes datu dublēšanas pakalpojums, kas nodrošina pilnīgu šifrēšanu, kas nozīmē, ka pakalpojumam nav iespēju piekļūt jūsu datiem. Visi jūsu dati ir aizsargāti ar 2048 bitu RSA, SSL / TLS šifrēšanu. Pie papildu drošības līdzekļiem pieder ar paroli aizsargāta failu koplietošana, divu faktoru autentifikācija, kā arī ierīces attālas bloķēšanas funkcija. Turklāt Sync.com piedāvā datu versijas iespējas līdz 30 dienām ar bezmaksas plānu, ļaujot atjaunot datu iepriekšējās versijas..

Kopā ar vairākām lieliskām drošības un privātuma funkcijām, Sync.com piedāvā virkni citu ievērības cienīgu funkciju, kas arī palīdz padarīt to par izcilu bezmaksas pakalpojumu. Pirmkārt, pakalpojums ir neticami vienkārši lietojams, taču tas noteikti to nedara’t nav funkcionalitātes, padarot to par lielisku izvēli jaunpienācējiem, kā arī pieredzējušiem lietotājiem. Starp platformu sinhronizācija un dublējumi darbojas kā šarms, ir pilnīgi viengabalaini un tiek veikti reāllaikā. Turklāt jums ir iespēja sinhronizēt savus datus tikai mākonī ar “Sinhronizācijas velve” iezīme. Tas ļauj pilnībā saglabāt datus tiešsaistē un ierīcēs ietaupīt vērtīgo vietu cietajā diskā. Kas’Turklāt mobilajā ierīcē varat izvēlēties automātiski augšupielādēt fotoattēlus un videoklipus mākonī.

Tiešsaistes dublēšanas pakalpojums Sync.com ir savietojams ar Windows, macOS, Android un iOS. Diemžēl šobrīd nav Linux saderības, taču ir pieejams tīmekļa portāls. Tomēr mēs pilnībā iesakām Sync.com kā lielisku bezmaksas tiešsaistes rezerves pakalpojumu, kas lietotāju datu drošību patiesībā izvirza priekšplānā.

5. Jottacloud

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Jottacloud ir norvēģu tiešsaistes rezerves pakalpojums, kas piedāvā pilnībā piedāvātu bezmaksas plānu, kas atļauj līdz 5 GB datu glabāšanas. Norvēģijas jurisdikcijā ir liela privātuma aizsardzība, jo šī valsts ir pazīstama ar dažiem no privātumam draudzīgākajiem likumiem pasaulē. Jottacloud ir lieliski, ka pakalpojums to nedara’t nepieļauj drošību un privātumu, kā arī nodrošina tādus pašus drošības elementus bezmaksas kontiem kā apmaksātās dalības gadījumā.

Runājot par tehnisko drošību, jūsu dati tiek nodrošināti tranzītā un miera stāvoklī, izmantojot 256 bitu AES šifrēšanu. Pie papildu drošības funkcijām pieder divu faktoru autentifikācija, spēja atsaukt konkrētas pārlūka sesijas un / vai ierīču piekļuvi jūsu kontam, kā arī spēja apskatīt jūsu pieteikšanās vēsturi, kā arī to ierīču saraksts, kurām ir piekļuve jūsu kontam. Papildus tam Jottacloud ir arī pilnībā saderīgs ar GDPR un ir pilnībā veltīts savu lietotāju privātuma saglabāšanai..

Jottacloud piedāvā arī dažādas citas lieliskas iespējas, lai pilnveidotu jūsu datu dublējuma vajadzības. Piemēram, pakalpojums ir viens no labākajiem fotoattēlu dublējumiem, kopīgošanai, organizēšanai un apskatei. Turklāt Jottacloud spēj uzglabāt praktiski jebkura veida failus, dodot jums brīvību bez ierobežojumiem glabāt visa veida multividi. Pie citām ievērības cienīgām funkcijām pieder failu versijas, piekļuve bezsaistē, komandrindas rīks, dokumentu skenēšana, dokumentu koplietošana un sadarbības iespējas, kā arī atkopšanas funkcija, kas ļauj atgūt failus, kurus, iespējams, nejauši esat ievilcis atkritumu tvertnē līdz trīsdesmit dienas.

Jottacloud ir saderīgs darbvirsmām operētājsistēmai Windows un Mac, kā arī mobilajām ierīcēm operētājsistēmai Android un iOS. Komandrindas rīks darbojas ar Windows, Mac un Linux. Lietotnes ir intuitīvas un viegli lietojamas, un tās piedāvā fantastisku funkcionalitāti, pat bezmaksas abonentiem. Tas viss kopā ar uzņēmumu’Neraugoties uz apņemšanos ievērot lietotāju privātumu, padariet Jottacloud par lielisku izvēli ikvienam, kurš meklē bezmaksas tiešsaistes rezerves pakalpojumu.

Kāpēc jāizmanto bezmaksas mākoņa dublēšanas pakalpojums

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties dublēt fotoattēlus, videoklipus, mūziku, audio ierakstus, rakstiskus dokumentus, medicīniskos ierakstus, e-pastus vai jebkuru citu informācijas nesēju, neapšaubāmi milzīgais ir dārgo datu, ko mēs glabājam mūsu datoros un ierīcēs, apjoms. Visu šo datu zaudēšana acīmredzami var būt postoša. Tieši tāpēc ir ārkārtīgi svarīgi dublēt jūsu neaizstājamos datus dažādās vietās. Ja kāda iemesla dēļ jūsu dators vai ierīce sabojājas un padara jūsu datus neatgūstamus, ja nejauši notīrāt cieto disku, ja datus izdzēš ļaunprātīga kiberuzbrukums vai ierīce tiek pazaudēta vai nozagta, ir ārkārtīgi svarīgi, lai būtu vairāki savu datu dublējumus, lai tie netiktu pazaudēti.

Tiešsaistē ir pieejami dažādi pakalpojumi, kas ļauj dublēt datus no ierīcēm mākonī ar dažādām iespējām un funkciju piedāvājumiem. Patiešām, var būt grūti izvēlēties labāko savām personīgajām vajadzībām, tāpēc šajā rakstā mēs esam uzskaitījuši 5 labākos.

Noslēguma domas

Tas, ka pēc datu zaudēšanas tiek atstāts augsts un sauss, var būt viena no visvairāk satraucošajām un drausmīgākajām sajūtām pasaulē. Pat ja ir veids, kā atgūt zaudētos datus, datu atgūšana nekad nav lēts mēģinājums, un pilnīgu datu atgūšanu nekad nevar garantēt. Tāpēc ir svarīgi, lai būtu rezerves plāns ... burtiski. Katrs no bezmaksas tiešsaistes dublēšanas pakalpojumiem, kas uzskaitīti šajā rakstā, pilnībā drošā veidā un, pats labākais, bez maksas var dublēt jūsu nenovērtējamos datus. Labākais laiks, lai rīkotos un dublētu savus datus, ir tieši tagad, jūs vienkārši nevarat atļauties riskēt zaudēt savus datus par labu. Izdariet sev labvēlību un sāciet darbu ar kādu no iepriekš uzskaitītajām izcilām iespējām.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me