Ja reklāmdevēji jūs pastāvīgi bombardē, iespējams, vēlēsities uzzināt, kā apturēt uznirstošos logus savā iPhone vai iPad. Par laimi, iOS atbalsta adblocker programmatūru! Tšeit ir simtiem adblocker lietotņu, kas pieejamas lietotņu veikalā, tāpēc var būt grūti uzzināt, kāda adblock lietotne iPhone lietotājiem ir jālejupielādē. Šajā ceļvedī mēs uzskaitām labākās iPhone adblocker lietotnes un parādīsim, kā iestatīt adblocker programmatūru iOS.


Termins “adblocker” ir nedaudz maldinošs, jo, kamēr adblocker lietotnes bloķē reklāmas, to visnoderīgākā funkcija ir novērst izsekošanas skriptu ielādi jūsu pārlūkprogrammā, kas ļauj uzņēmumiem izsekot jūsu kustībām, pārlūkojot tīmekli. Tāpēc tos sauc arī par “satura bloķētājiem”.

Vēl viens bloķētāju ieguvums ir tas, ka tie var paātrināt lapu ielādes laiku, jo tie neļauj pārlūkam ielādēt nevajadzīgus (un potenciāli kaitīgus) skriptus. Tā paša iemesla dēļ bloķētāji samazina joslas platuma patēriņu, tāpēc tie ir ļoti svarīgi tiem, kuriem ir ierobežoti datu plāni. Viņi arī apgalvo, ka ietaupa akumulatora enerģiju, lai gan mēs esam pilnīgi pārliecināti, ka šis ieguvums būs pamanāms vidējam lietotājam.

Labākie bloķētāji iPhone un iPad ierīcēm

Zemāk ir saraksts ar labākajām adblock lietotnēm iPhone un iPad lietotājiem. Lielākā daļa iOS adblokatoru šajā rakstā ir bezmaksas, tomēr daži piedāvā premium versiju, kas tiek apmaksāta. Mēs esam iekļāvuši arī dažus pārlūkus, kas bloķē reklāmas un aizsargā jūsu privātumu.

1. AdGuard

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

AdGuard ir ļoti populārs bezmaksas un atvērtā koda bloķētājs, kuram ir arī Pro versija. AdGuard Free veic lielāko daļu lietu, ko jūs varētu gaidīt: tā efektīvi bloķē reklāmas un aizsargā jūsu privātumu, bloķējot izsekošanas skriptus. Jūs varat izvēlēties no vairāk nekā 50 populāriem filtru sarakstiem, piemēram, EasyList un EasyPrivacy.

Interesanta AdGuard iezīme ir manuālās bloķēšanas funkcija, kas ļauj atlasīt elementus tīmekļa lapā (piemēram, reklāmu, kuru tā automātiski neizdevās bloķēt) un tos noņemt..

Augstākās kvalitātes lietotāji var izveidot pielāgotus filtru sarakstus un veikt visas sistēmas DNS filtrēšanu. Tas tiek panākts, izveidojot “viltus” VPN savienojums ar jebkuru jūsu izvēlētu populāru DNS pakalpojumu. Vai arī jūs varat konfigurēt savu DNS serveri. Kā jau iepriekš tika atzīmēts, šī funkcija nav saderīga ar parastās VPN lietotnes izmantošanu.

2. AdBlock

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Adblock ir oriģināls bloķētājs iOS. Papildus parastajam Safari satura bloķētājam Adblock ierīcē var izveidot lokālu DNS starpniekserveri, kas DNS bloķēšanu veic lokāli, nevis attālajā serverī..

Papildus populāru bloķēšanas sarakstu noteikumu izmantošanai varat izveidot arī pielāgotus bloķēšanas noteikumus un URL balstītus bloķēšanas sarakstus, kurus varat eksportēt un sinhronizēt starp ierīcēm, izmantojot iCloud. Lai mazinātu traucējumus jūsu pārlūkprogrammā, ko rada DNS filtrēšanas pārkāpj vietnes, Adblock piegādā parocīgu logrīku, lai ātri iespējotu vai atspējotu DNS starpniekserveri.

3. Firefox Focus

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

Firefox Focus ir atvērtā koda pārlūks no Mozilla, populārā regulārā Firefox pārlūka veidotājiem. Sākotnēji tas ir izstrādāts, lai uzlabotu privātumu, kura galvenā sastāvdaļa ir satura bloķēšana. Tās galvenās rūpes ir aizsardzība pret izsekošanu, nevis reklāmu bloķēšana, taču, lai to nodrošinātu, tas bloķē visas reklāmas, kas jūs izseko. Varbūt nepārsteidzoši, tas nozīmē, ka tas bloķē lielāko daļu reklāmu.

Kaut arī Firefox Focus ir lieliski piemērots privātumam, tam ir ikdienas pārlūka ierobežojumi. Visievērojamākais no tiem ir tas, ka vietņu pieteikšanās informācija netiek saglabāta starp sesijām. Cita iespēja ir, ka iOS operētājsistēmā netiek atbalstīta pārlūkošana ar cilnēm (lai gan tā ir Android versijā)..

Tomēr ir iespējams integrēt Firefox Focus’ satura bloķēšanas funkcijas Safari parastā veidā, kas aprakstīts iepriekš šajā rakstā.

4. 1Blocker X

 • Cenu noteikšana

  No plkst 0,00 USD
  mēnesī

1Blocker ir salīdzinoši augsta cenu zīme, šī ļoti iemīļotās mantotās 1Blocker lietotnes atjauninātā versija joprojām ir ļoti populāra. Tas ir standarta Safari bloķētājs, kam ir izdevīgi darīt savu darbu vienkārši, bet labi.

Tas izmanto vairāk nekā 115 000 noteikumu, lai bloķētu reklāmas un izsekotājus, un tajā ir reģionālie noteikumi, kas piemēroti konkrētām valstīm. Tas ļauj arī pievienot pielāgotas kārtulas, kuras varat aizsargāt, izmantojot Touch ID vai Face ID. Ja vēlaties atbalstīt noteiktas vietnes, varat tās iekļaut baltajā sarakstā.

Viena iezīme, kas mums patīk, ir spēja bloķēt kaitinājumus, piemēram, sociālo mediju logrīkus, sīkfailu paziņojumus, kopīgošanas joslas un kriptogrāfijas ieguvējus.

Vietne 1Blocker lepojas ar to, ka Wirecutter, NY Times un BrooksReview veiktie neatkarīgie testi ir apstiprinājuši, ka lietotne samazina vidējo datu lietojumu par vairāk nekā 50 procentiem. Kas ir diezgan iespaidīgi.

Kā apturēt uznirstošos logus un reklāmas iPhone

Galddatoru platformās un Android parastā pieeja reklāmu bloķēšanai ir adblocker papildinājuma instalēšana pārlūkprogrammām Firefox vai Chrome. Piemēram, uMatrix, Privacy Badger un / vai uBlock Origin.

Kāda ir iOS operētājsistēma, bloķētāja instalēšana iPhone vai iPad nav tik vienkārša. Sākumā, pateicoties App Store stingrajām izstrādātāju vadlīnijām, iOS operētājsistēmā ne Firefox, ne Chrome neatbalsta pārlūka papildinājumus..

Tas atstāj divas galvenās pieejas bloķēšanai. Lielākā daļa satura bloķētāju lietotņu darbojas tikai pārlūkprogrammā Safari, un pēc instalēšanas tām jābūt iespējotām Safari iestatījumos. Lai to izdarītu, vienkārši

Atveriet sadaļu Iestatījumi -> Safari -> Vispārīgi -> Satura bloķētāji un pārslēdzieties uz jums.

Satura bloķētāja lietotnes var būt pretrunā viena ar otru, tāpēc, iespējams, ir ieteicams iespējot tikai vienu vienlaikus. iOS ierobežo adblocker lietotņu skaitu līdz 50 000 kārtulu, tomēr tik daudz lietotņu (piemēram, AdGuard parādīts zemāk) darbojas kā vairāki procesi, lai izvairītos no šī ierobežojuma. Šajā gadījumā jums, iespējams, vajadzētu iespējot visus procesus no vienas lietotnes.

Adblock preferences iOS

Parocīgs mājiens: Adblokatori var sagraut vietnes, bloķējot skriptus, kuriem vietnēm jāfunkcionē. Par laimi, Safari iOS nodrošina šo labojumu. Vienkārši ilgi nospiediet lapas atsvaidzināšanas pogu, lai atvērtu uznirstošo dialogu, kas ļauj atsvaidzināt lapu, neiespējojot nevienu satura bloķētāju..

Otra galvenā pieeja ir izmantot visu bowser ar iebūvētām adbloķēšanas iespējām.

Agrāk pastāvēja vairākas adblocker lietotnes, kas bloķēja reklāmas visā sistēmā, novirzot visus iPhone savienojumus caur “viltus” VPN vai starpniekservera savienojumu. DNS filtrēšanu pēc tam varētu veikt attāls DNS serveris vai lokāli.

Šķiet, ka Apple tomēr ir nolēmis no App Store noņemt lielāko daļu šādu lietotņu, lai gan šī funkcionalitāte joprojām ir pieejama ierobežotā skaitā lietotņu..

Ņemiet vērā: ja DNS bloķēšanai tiek izveidots “viltus” VPN vai starpniekservera savienojums, nav iespējams izmantot arī parastu VPN lietotni.

Kura ir labākā satura bloķēšanas lietotne iPhone vai iPad? Turpini lasīt!

Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me