Virtuālais privātais tīkls (VPN) nodrošina cilvēkiem digitālu privātumu, kad viņi izveido savienojumu ar internetu. Tas arī ļauj viņiem izlikties, ka viņi atrodas jebkur pasaulē, lai atbloķētu vietnes saturu un pakalpojumus. Izmantojot “mirgojošu” VPN maršrutētāju, visām mājas ierīcēm visu laiku ir iespējams pieslēgties tīmeklim, izmantojot VPN.!


Maršrutētājos var instalēt atvērtā pirmkoda programmatūru, kas pazīstama kā DD-WRT. Neatkarīgi no tā, vai pērkat iepriekš mirgojošu DD-WRT maršrutētāju vai pats instalējat programmatūru, jūs varat instalēt DD-WRT VPN pakalpojumu tieši maršrutētājā. Šī DD-WRT programmaparatūra nodrošina piekļuvi maršrutētāja iekšējiem iestatījumiem - dod lietotājiem iespēju aizsargāt visu savu tīmekļa trafiku ar VPN.

Labākie DD-WRT maršrutētāji

VPN klienta instalēšana DD-WRT maršrutētājā ir ļoti ērta. Tas nozīmē, ka katru ierīci, kas caur WiFi ir savienota ar maršrutētāju, aizsargā VPN šifrēšana. Parasti VPN ir jāinstalē tieši katrā ierīcē, kuru vēlaties aizsargāt. DD-WRT VPN nozīmē, ka jums nav jāuztraucas par tāda VPN iegūšanu, kas pieļauj daudzus vienlaicīgus savienojumus. Šī iemesla dēļ DD-WRT VPN pakalpojums ir lieliski piemērots daudzbērnu ģimenēm.

Turklāt, izmantojot DD-WRT VPN, visi, kas ir savienoti ar WiFi, slēpj savu patieso IP adresi. Tas nozīmē, ka viņi visi var pārvarēt cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus, lai piekļūtu starptautiskajam saturam, piemēram, Netflix US, BBC iPlayer un Hulu.

Cilvēkiem, kuri vēlas mirgot maršrutētāju, izmantojot pašu DD-WRT, šajā rakstā ir atrodams vēlāk. Visiem pārējiem labākais DD-WRT VPN (ExpressVPN)
pārdod maršrutētāju, kura darbība ir sākta. Ja vēlaties vairāk maršrutētāja opciju, iepazīstieties ar mūsu 5 labākajiem DD-WRT maršrutētāju rakstiem.

Labākie DD-WRT maršrutētāji?

Iepazīstieties ar padziļinātu analīzi par mūsu iecienītākajiem DD-WRT maršrutētājiem;

Asus RT-AC5300

(Amazon: 399,99 USD, FlashRouters: 599,99 USD)

Asus AC5300

Asus RT-AC5300 ir bezvadu maršrutētāju nāves zvaigzne. Lai arī AC88U ir nedaudz labāks par tehniskajām specifikācijām, AC5300 uzvar katru reizi, kad runa ir par veiktspēju. Daļēji tas ir pateicoties astoņām ārējām antenām, kuras ir iestatītas četru raidījumu, četru uztveršanas (4T4R) konfigurācijā, un piešķir tai fantastisku diapazonu. 4T4R arī palīdz izvairīties no traucējumiem starp ierīcēm, tādējādi palielinot pārsūtīšanas ātrumu. Maršrutētājs arī ļauj lietotājiem iestatīt divus reālus 5 GHz tīklus.

Turklāt maršrutētājs ir ielādēts ar MU-MIMO tehnoloģiju (Multi User - Multiple Input Multiple Output), kā arī ar specializētu spēļu tehnoloģiju, lai vēl vairāk pastiprinātu pārsteidzošo bezvadu tehnoloģiju..

Kopumā, ja jūs vēlaties izvietot savas mājas vai biroju ar maršrutētāju, kas atbalstīs jūsu 4K video straumēšanu, un bezgalīgām bezvadu ierīcēm, tad šis Asus ir labākais DD-WRT maršrutētājs jums.!

Asus RT-AC5300 tehniskās specifikācijas

Centrālais procesors: divkodolu 1400MHz
Ram: 256 MB
Zibspuldze: 128 MB
Antenas: 8 ārējas
USB: USB 2.0, USB 3.0
Pārsūtīšanas ātrums: 1000Mbps 2,4GHz, 2x 2167Mbps 5GHz

WRT3200ACM

(Amazon: 248,99 USD, FlashRouters: 499,99 USD - 349 USD pārdošanas cena)

Četras antenas piešķir šim maršrutētājam fantastisku diapazonu, un maršrutētājs darbojas labi gan 2,4 GHz, gan 5 GHz kanālos. Lūdzu, atcerieties, ka, neraugoties uz to, ka par to tiek iekasēts rēķins par Tri-Stream maršrutētāju, šī funkcionalitāte faktiski tiek zaudēta, kad tā tiek uzlādēta ar DD-WRT - tāpēc tehnoloģija neattiecas uz DD-WRT. Tas pats attiecas uz MU-MIMO. MU-MIMO ļauj maršrutētājam vienlaikus sazināties ar vairākām ierīcēm, palielinot WiFi tīkla ātrumu (atbrīvojoties no traucējumiem starp ierīcēm). Tomēr ne katrs VPN būs obligāti saderīgs.Linksys maršrutētājs

Neskatoties uz to, WRT3200ACM ir fantastisks maršrutētājs, kas darbojas ar izciliem līmeņiem, kad mirgo ar DD-WRT. Pateicoties Marvell mikroshēmojumam, tas ir lieliski piemērots intensīviem uzdevumiem, piemēram, spēlēm, straumēšanai, video zvaniem vai maksimāla ātruma VPN lietošanai.

Linksys WRT3200ACM DD-WRT tehniskās specifikācijas

Centrālais procesors: 1,8 GHz divkodolu procesors
Ram: 512 MB
Zibspuldze: 256 MB
Antenas: 4 ārējās
USB: USB 2.0, USB 3.0
Pārsūtīšanas ātrums: 600Mbps (maksimāli) 2,4GHz, 2600Mbps 5GHz

Netgear R7000

(Amazon: 249,99 USD, FlashRouters: 349,99 USD)

Netgear R7000

Netgear R7000 bija pagājušā gada uzvarētājs, taču daudzu jaunu izlaižu dēļ tas ir noslīdējis uz trešo vietu. Tomēr šis maršrutētājs joprojām ir absolūti iespaidīgs variants.

R7000 spēj straumēt videoklipus, uzlabot tiešsaistes spēles un daudz ko citu. Lai arī tam trūkst divu iepriekš minēto jaudas un pārsūtīšanas ātruma, tie visi atbalsta DD-WRT MEGA versijas, lai jūs varētu sasniegt tādu pašu funkcionalitātes līmeni. Ja jūs interesē DD-WRT palaišana savā Netgear maršrutētājā, jums vajadzētu apmeklēt arī MyOpenRouter, atvērtā koda Netgear kopienu..

Netgear R7000 tehniskās specifikācijas

Centrālais procesors: 1000MHz divkodolu
Ram: 256 MB
Zibspuldze: 128 MB
Antenas: 3 ārējas
USB: USB 2.0, USB 3.0
Pārsūtīšanas ātrums: 600Mbps 2,4GHz, 1300Mbps 5GHz

Asus RT-AC56U

(Amazon: 101,99 USD, FlashRouters: 249,99 USD)

Asus AC56U

RT-AC56U ir ļoti populārs maršrutētājs mājas lietošanai. Asus ir sasniedzis slidenu dizainu, ļaujot to ievietot stūrī, pārāk neietekmējot tā veiktspēju.

Uzņēmumā maršrutētājā ir iekļauti arī divi USB moduļi, tādējādi dodot iespēju savienot cieto disku, lai tos efektīvi koplietotu starp ģimeni un kolēģiem. Ja jūs meklējat zemu cenu maršrutētāju ar lielu perforatoru, tas ir lielisks risinājums. Izlasiet mūsu galīgo DD-WRT rokasgrāmatu, lai uzzinātu, cik daudz var izdarīt ar šo DD-WRT maršrutētāju (un jebkuru citu DD-WRT maršrutētāju)..

Asus RT-AC56U tehniskās specifikācijas

Centrālais procesors: 800MHz divkodolu
Ram: 256 MB
Zibspuldze: 128 MB
Antenas: 3 iekšējās
USB: USB 2.0, USB 3.0
Pārsūtīšanas ātrums: 300Mbps 2,4GHz, 867Mbps 5GHz

Linksys WRT1200AC

(Amazon: 99 USD, FlashRouters: 299–199 ASV dolāri pārdošanā)

Linksys Router 2

Linksys WRT1200AC ir lielisks maršrutētājs, lai arī varbūt nedaudz par dārgu tam, ko jūs saņemat. Neskatoties uz to, tas ir populārs maršrutētājs, kas ir pierādīts, ka tas nodrošina gan labu diapazonu tā spec, gan fantastisku sniegumu (atkal tā spec). Lieliska ziņa ir tā, ka FlashRouters nodrošina šo maršrutētāju, kas paredzēts sākotnējai lietošanai ar milzīgu skaitu dažādu VPN. Tā kā šī ir ātra un ērta opcija, kas nodrošina vairāk nekā pietiekami enerģijas vairumam cilvēku.

Tas, kur šis maršrutētājs patiešām darbojas, ir saistīts ar USB 2.0 un USB 3.0 iekļaušanu. Tas ļauj cieto disku tieši savienot ar maršrutētāju, izmantojot gigabitu savienojumu, un ļauj to izmantot kā ātru tīkla atmiņas serveri (nepērkot NAS serveri)..

Linksys WRT1200AC tehniskās specifikācijas

Centrālais procesors: 1,3 GHz divkodolu procesors
Atmiņa: 256 MB DDR3 sistēmas atmiņa
Zibspuldze: 128 MB
Antenas: 2 ārējas
USB: USB 2.0, USB 3.0
Pārsūtīšanas ātrums: 400Mbps 2,4GHz, 867Mbps 5GHz

DD-WRT maršrutētāja FAQ

Kas ir DD-WRT maršrutētājs?

DD-WRT maršrutētājs ir maršrutētājs, kuram ir instalēta īpaša programmatūra (programmaparatūra) ar nosaukumu DD-WRT. Tā kā lielākajai daļai maršrutētāju (piemēram, vienam, ko jūs iegūstat no sava interneta pakalpojumu sniedzēja, pērkot platjoslas līgumu) ir ļoti maz funkciju: DD-WRT maršrutētāji ļauj lietotājiem kontrolēt daudzas uzlabotas funkcijas. Tie arī ļauj lietotājiem instalēt vairāk programmatūras tieši maršrutētāja atmiņā. Tas ļauj DD-WRT maršrutētāja īpašniekam instalēt VPN tieši uz tā.

DD-WRT maršrutētāja un VPN izvēle

Maršrutētāja mirgošana ar DD-WRT ir sarežģīta, tāpēc vairums cilvēku izvēlas iegādāties maršrutētāju, kam ir uzliesmošana. Ja jūs neesat īpaši tehnisks cilvēks, labākais risinājums ir maršrutētājs, uz kura ir mirgojošs attēls. Cilvēkiem, kuriem ir zināšanas (vai pacietība mācīties), ir iespējams mirgot un instalēt VPN maršrutētājā. Tomēr, lūdzu, paturiet prātā, ka ne katru maršrutētāju var mirgot ar DD-WRT.

Jāpatur prātā, ka, kaut arī mirgojošs DD-WRT maršrutētājs aizsargā visas jūsu ierīces, visu šo ierīču aizsardzību ierobežos jūsu izvēlētā VPN pakalpojuma kvalitāte. Tāpēc ir svarīgi nodrošināt, lai jūs iegūtu uzticamu un uzticamu VPN pakalpojumu, kas instalēts DD-WRT maršrutētājā. Pretējā gadījumā visas jūsu ierīces cieš no tā paša nestandarta VPN pakalpojuma.

Izvēloties VPN DD-WRT, tiek piemēroti tie paši VPN apsvērumi, kā izvēloties VPN tiešai lietošanai neatkarīgās ierīcēs. Šifrēšanai jābūt spēcīgai, un tā jāīsteno atbilstoši augstiem standartiem. Serveriem jāatrodas labi izplatītā vietā, un šiem serveriem ir jānodrošina ātrs ātrums interneta baudīšanai. Turklāt jāapsver klientu apkalpošanas un VPN sniedzēja profesionalitāte, lai jūs varētu ātri atrisināt visas problēmas.

DD-WRT privātums

Ja jums rodas problēmas ar VPN instalēšanu mirgojošā DD-WRT maršrutētājā, ir svarīgi, lai VPN būtu pasaules klases. Šī iemesla dēļ visi šajā rokasgrāmatā esošie VPN nodrošina vislabāko tirgū pieejamo šifrēšanu (OpenVPN šifrēšana). Turklāt viņiem ir pierādīta pieredze abonentu privātuma nodrošināšanā. Viņiem ir arī ūdensnecaurlaidīgas privātuma politikas, kas nozīmē, ka jūsu dati vienmēr būs privāti: visās jūsu ierīcēs.

DD-WRT savienojuma ātrums

Viena no galvenajām VPN priekšrocībām ir tā, ka abonenti var pārvarēt cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus. Piemēram, savienojuma izveidošana ar VPN serveri ASV vai Lielbritānijā nozīmē, ka šķiet, ka VPN lietotājs tiešām atrodas vienā no šīm valstīm. Daudzi VPN nodrošina ļoti lēnu savienojuma ātrumu, kas nozīmē, ka straumēšana HD formātā gandrīz nav iespējama.

Mūsu numur viens ieteicamais DD-WRT VPN pakalpojums ir ExpressVPN
, jo tas nodrošina zibens ātru piekļuvi serveriem 94 pasaules valstīs. Tomēr visi DD-WRT VPN, ko mēs iesakām šajā sarakstā, nodrošina piekļuvi ātriem serveriem, kas atrodas visā pasaulē. Abonenti var atbloķēt saturu jebkurā no šīm valstīm. Izmantojot mirgojošu DD-WRT VPN pakalpojumu, šī piekļuves brīvība ir pieejama visām ierīcēm jūsu mājās.

Kāpēc jūs izmantotu DD-WRT maršrutētāja VPN??

VPN ļauj cilvēkiem izlikties, ka viņi atrodas citā valstī. Tas tiek darīts, slēpjot VPN lietotāju IP adresi. Kad izveidojat savienojumu ar VPN serveri, tiek atcelta vietējā cenzūra un ierobežojumi. VPN pārvar arī ģeogrāfiskos ierobežojumus. rezultāts ir tāds, ka ar VPN palīdzību ir iespējams piekļūt vietnēm un vietņu pakalpojumiem no visas pasaules.

Pateicoties šifrēšanai, VPN nodrošina arī digitālo privātumu. Tas liedz interneta pakalpojumu sniedzējiem, valdībām, darba vietām, skolām un namīpašniekiem izsekot VPN lietotāja darbībām tiešsaistē.

Ja maršrutētājā ir instalēts VPN, visas šim maršrutētājam pievienotās ierīces VPN automātiski aizsargā. tas liedz cilvēkiem atcerēties izveidot savienojumu ar VPN katru reizi, kad viņi izmanto VPN. Tas arī nozīmē, ka katram klēpjdatoram, personālajam datoram, planšetdatoram, tālrunim, viedajam televizoram un citai IoT ierīcei, kas ir pievienota WiFi, automātiski tiek piešķirta digitālā konfidencialitāte.

Cilvēkiem, kuriem patīk straumēt daudz satura Smart TV, Chromecast, Apple TV vai kādā citā ar internetu savienotā straumēšanas sistēmā, DD-WRT maršrutētājs ir līdz šim vienkāršākais veids, kā izlikties, ka atrodas citā valstī. Lai iegūtu papildinformāciju par VPN izmantošanu šajās ierīcēs, apskatiet tālāk sniegtos norādījumus.

  • VPN viedajā TV
  • VPN Apple TV
  • VPN pārlūkā Chromecast

DD-WRT maršrutētāja izmantošana darbam

Mazāki uzņēmumi un biroji, kuriem ir daži datori vai klēpjdatori, kas savienoti ar internetu, var aizsargāt visus ar internetu savienotos datorus ar VPN, iegādājoties DD-WRT mirgojošu maršrutētāju un VPN. Tas ir labākais veids, kā aizsargāt savu uzņēmumu digitālo privātumu. Tas arī garantē, ka visas ierīces, kas pievienotas biznesa WiFi, tiek automātiski aizsargātas ar digitālo privātumu: atbildības noņemšana no darbinieku rokām.

VPN šifrēšana arī neļauj potenciālajiem hakeriem, kuriem izdodas iekļūt biznesa WiFi "šņaukāties" trafiks, lai nozagtu korporatīvos datus vai citu sensitīvu informāciju.

Kā izvēlēties DD-WRT maršrutētāju

Vienkāršākais veids, kā iegūt DD-WRT maršrutētāju, ir iegādāties tādu, kas ir iepriekš mirgojis. Tas jums sagādā grūtības, jo jums pašam ir jāapgaismo - tas ir process, kura rezultātā maršrutētāju var “nomainīt” (padarīt to nelietojamu). Iepriekš uzliesmota maršrutētāja pirkšana ir nedaudz dārgāka, taču tas ir arī vienreizējs ieguldījums (un par zemi nemaksā). Labākās opcijas mirgojoša maršrutētāja iegūšanai ir šādas:

Iegādājieties to tieši no VPN pakalpojumu sniedzēja: mūsu visieteicamākais VPN, ExpressVPN
(un citi, piemēram, StrongVPN), pārdod iepriekš mirgojošu maršrutētāju, kurā jau ir instalēta programmatūra. Jūs varat vienkārši pieteikties savā VPN kontā un aizsargāt savas mājas.

Izteikt Ddwrt

DD-WRT maršrutētāji pirms zibspuldzes

FlashRouters apmeklēšana ir vēl viens lielisks veids, kā iegūt maršrutētāju.
FlashRouters nodrošina pielāgotu DD-WRT mirgošanas un pielāgošanas pakalpojumu. Viss, kas jums jādara, ir iegādāties savu VPN un iegādāties maršrutētāju no flashrouters. Kad tas pienāk, tas tiks iestatīts un gatavs, lai jūs varētu pieteikties savā kontā.

Pirkšana tieši no maršrutētāja ražotāja ir pēdējais veids, kā iegūt maršrutētāju. Savas popularitātes dēļ daudzi maršrutētāju ražotāji izgatavo DD-WRT maršrutētājus. Šos maršrutētājus varat iegādāties vietnē Amazon un citur. Tomēr jūs nesaņemsit tādu klientu aprūpes un iestatīšanas palīdzības līmeni, kādu saņemat no Flashrouters, ja tieši iegādājaties DD-WRT maršrutētāju: un Flashrouters ir ļoti konkurētspējīgas cenas.

Jums arī pašam būs jāielādē VPN maršrutētājā. Tomēr visiem šajā rakstā iekļautajiem VPN būs rokasgrāmatas un atbalsta personāls, kas palīdzēs jums šajā procesā.

Iestatiet OpenVPN šifrēšanu DD-WRT VPN

OpenVPN līdz šim ir visdrošākā VPN šifrēšana tirgū. Mēs iesakām izmantot VPN šifrēšanu, tāpēc jums vajadzētu iestatīt VPN savā DD-WRT maršrutētājā, lai izveidotu savienojumu, izmantojot to..

OpenVPN iestatīšana dažādiem VPN pakalpojumu sniedzējiem ir atšķirīga. Skatiet mūsu instalēšanas rokasgrāmatu, lai uzzinātu, kā instalēt VPN savā DD-WRT maršrutētājā.

Pārbaudiet, vai maršrutētājs atbalsta OpenVPN

Pārliecinieties, vai jūsu DD-WRT maršrutētājs atbalsta OpenVPN. Lielākā daļa DD-WRT maršrutētāju pēc noklusējuma pieņem OpenVPN, taču ir vērts to pārbaudīt. Ja vēlaties izveidot savienojumu ar OpenVPN (un jūs to darāt!), Pērkot maršrutētāju, pārliecinieties, ka tas atbalsta OpenVPN.

Tagad dodieties uz sava VPN vietni un piesakieties. VPN lejupielāžu lapā lejupielādējiet .ovpn failus (vai vismaz tos serverim, kuriem vēlaties izveidot savienojumu)..

DD-WRT VPN: Secinājums

Šajā rakstā mēs esam ieteikuši labāko VPN mirgojošam DD-WRT maršrutētājam un četriem nākamajiem spēlētājiem. Vienkāršākais veids, kā iegūt VPN, kas darbojas ar DD-WRT maršrutētāju, ir iegādāties to iepriekš mirgojot.

Tiem, kas vēlas mirgot maršrutētāju, kas viņiem jau pieder, mums ir instalēšanas rokasgrāmata. Lūdzu, tomēr atcerieties, ka ceļvedis ir tikai izklāsts un sīkāka informācija katram VPN sniedzējam būs atšķirīga. Tāpēc, lūdzu, atcerieties iegūt sīkāku informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja.

Visi šajā rakstā norādītie VPN ir lieliski piemēroti darbībai ar VPN maršrutētāju, jo tie ir uzticami un uzticami pakalpojumi, kas vislabāk parāda to, ko piedāvā VPN. Viņiem visiem visā pasaulē ir zibens ātruma serveri, kas ļaus atbloķēt gandrīz jebko. Atliek tikai jums izlemt, kuru VPN vēlaties.

Mēs esam pārliecināti, ka šajā rokasgrāmatā ikvienam ir ideāls VPN neatkarīgi no tā, kādi ir jūsu personīgie apstākļi. Tāpēc uzmanīgi izlasiet iespējas un ar pārliecību atlasiet savu VPN. Ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, nevilcinieties sazināties ar mums zemāk komentāru sadaļā.

Nosaukuma attēla kredīts: Casezy idea / Shutterstock.com

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me