ZPN


 • Cenu noteikšana

  No plkst 1,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
8.5 no 10

Kopsavilkums

Ar iespaidīgu apņemšanos nodrošināt lietotāju privātumu un izvēli ZPN piedāvā neparasti augstas kvalitātes VPN pakalpojumu bez maksas - un viņu apmaksātās iespējas ir vēl labākas.

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  8 Mb / s
 • Jurisdikcija
  AAE
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  20

Iespējas

ZPN pārvalda Vostok Soft FZC, un tās galvenā mītne atrodas Apvienotajos Arābu Emirātos - vairāk par to zemāk. Tas nodrošina piekļuvi 272 VPN serveriem vairāk nekā 20 vietās visā pasaulē, un pilna Premium pakalpojuma lietotājiem ir atļauts līdz pieciem vienlaicīgiem savienojumiem. ZPN arī darbojas iebūvēts ugunsmūris visiem aktīvajiem VPN savienojumiem, pievienojot viņu pakalpojumam papildu drošību un stabilitāti. Piemēram, tas viņiem ļauj aktīvi novērst tā izmantošanu tādām lietām kā izplatīti pakalpojumu atteikšanas (DDoS) uzbrukumi.

Apmeklējiet ZPN »

Ātrumi un veiktspēja

Savienojuma ātrums pa ZPN VPN, salīdzinot ar mūsu neaizsargāto testa savienojumu: neskatoties uz dažiem kritieniem, ātrums kopumā bija diezgan augsts, un uzticamība bija laba. Mums nebija problēmu pārlūkot, straumēt vai lejupielādēt, izmantojot bezmaksas vai Premium serverus.

zpn_download
zpn_upload
Diagrammās tiek parādīts katras vietas / VPN lielākais, zemākais un vidējais ātrums. Plašāku informāciju skatiet mūsu ierakstā par mūsu jaunajiem ātruma testiem.

Kā minēts iepriekš, pastāv spēcīga DNS noplūdes aizsardzība, un mums nebija problēmu ar mūsu IP testiem - izņemot to, ka viens no Francijas serveriem, ar kuriem mēs savienojāmies, mūsu atrašanās vietas testos tika atzīts par tādu, kas atrodas Itālijā. ZPN savām vajadzībām izmanto Google.

Cenas un plāni

Ir četri ZPN izmantošanas veidi, un divi no tiem ir pilnīgi bez maksas:

Pirmkārt, mobilajā ierīcē, kas izmanto Android klientu, jums ir iespēja izmantot VPN katru stundu, bez vajadzības reģistrēties ZPN. Tas ierobežo jūs līdz divām vietām un pēc stundas atvieno, bet veic savu darbu ļoti labi - ir lietderīgi, ka to sauc par Easy Connect.

Otrkārt, ir iespēja bez maksas izmantot pakalpojumu jebkurā ierīcē, ja esat reģistrējies ZPN un ikmēneša datu pārsūtīšanas ierobežojums ir 10 GB. Joslas platums ir arī ierobežots, taču jums ir piekļuve vēl trim vietām, nekā izmantojot iknedēļas iespēju Easy Connect. Vienādranga trafiks ir atspējots jebkura bezmaksas pakalpojuma lietotājiem.

Lietotājiem, kuri vēlas pilnu ZPN pakalpojumu, ir vēl divas iespējas:

“Mobilais” abonements ļauj izmantot pakalpojumu tikai vienā ierīcē ar 50 GB lielu datu pārsūtīšanas ierobežojumu, taču ir pieejamas visas 20 un vairāk VPN atrašanās vietas, un P2P lietošanai nav ierobežojumu. Šis ir lētākais veids, kā iegādāties ZPN, un gada abonements mēnesī sastāda tikai 1,99 USD.

Visbeidzot, tur ir pilns “Premium” abonements. Iegādājoties to regulāri katru mēnesi, jums būs jāmaksā USD 5,99 mēnesī, bet tas ir lētāk, ja maksājat katru gadu. Turklāt tas ļauj veikt ne vairāk kā piecus vienlaicīgus savienojumus, un datu pārsūtīšanai vai joslas platumam nav ierobežojumu.

ZPN pārskats

Maksājumu var veikt ar BitCoin, kā arī PayPal vai kredītkarti, piedāvājot iespēju pēc augsta līmeņa anonimitātes. Iespaidīgi, ņemot vērā piedāvāto bezmaksas pakalpojumu līmeni, pastāv arī pilnīga apmierinātība ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju, kad lietotāji ienirst un pērk abonementu.

Drošība un privātums

ZPN nopietni domā par caurspīdīgumu un lietotāju izvēli, kā arī drošību, un tas ir atspoguļots viņu protokolu nodrošināšanā. Noraidot PPTP kā pārāk nedrošu, viņi piedāvā L2TP savienojumus, taču pamatoti lielus OpenVPN, ar iespēju pievienot SSL papildus drošības un sarežģītības pakāpei. Turklāt tie nodrošina tīmekļa saskarni, lai sīki atlasītu precīzu drošības līmeni, kas jums nepieciešams kā reģistrētam lietotājam. Tas svārstās no OpenVPN noklusējuma iestatījuma BlowFish-128 līdz ļoti spēcīgajam AES-256 šifram. Hash autentifikāciju var apstrādāt ar SHA1 vai MD5, un rokasspiediena palielināšana sasniedz RSA-2048. Tas ir lielisks drošības līmenis, un SSL opcija arī atvieglo dažu valstu OpenVPN lietošanas ierobežojumu apiešanu..

Neskatoties uz to, ka tā atrodas AAE - valstī, kas ir naidīga pret VPN lietotājiem - uz ZPN kā juridisko ierobežojumu neattiecas VPN serveru operators, kas atrodas ārpus valsts. Viņi savā emuārā ir godīgi un atklāti runā par VPN statusu AAE, un mēs varam apstiprināt, ka viņu rakstītais par VPN lietošanas tiesisko situāciju atbilst citiem neatkarīgiem interneta avotiem. Tā ir nepāra situācija, bet ZPN lietotājiem ir parādījies, ka viņiem nevajadzētu gaidīt, ka no jurisdikcijas valdības iejauksies.

Arī ZPN ir lielā mērā bezatbildīga politika: bezmaksas lietotājiem joslas platuma žurnāli tiek glabāti, lai sekotu līdzi pakalpojumu ierobežojumiem, bet Premium lietotājiem žurnāli netiek turēti. Tas nozīmē arī to, ka ZPN nav nekā, ko dalīt ar iestādēm, ja tiek iesniegts atbilstoši jurisdikcijai atbilstošs juridisks pieprasījums.

Tas viss padara ZPN par ļoti drošu VPN, un lietotāji var sagaidīt augstu privātuma un anonimitātes līmeni.

Lietošanas ērtums

ZPN vietne izskatās laba, tajā ir viegli orientēties un tā ir profesionāla. Informācija ir viegli atrodama, un svarīgi dokumenti, piemēram, privātuma politika un lietošanas noteikumi, ir viegli pieejami un viegli saprotami. Uz tehnisko informāciju par VPN ir norādīts pirmajās lappusēs, un pēc tam, kad lietotāji ir reģistrējušies bez maksas, viņi var redzēt (un kontrolēt) precīzu drošības līmeni, ko izmanto izvēlētais VPN savienojums, kas patiešām ir ļoti apsveicama funkcija. Lietotāji, kas nav prēmijas, sava konta informācijas panelī arī skaidri parāda, cik precīzi ir izmantots viņu mēneša limits.

zpnim_homepage_600

Tīmekļa vietnē ir arī regulāri atjaunināts emuārs, kurā ir ziņas par dažādām tēmām. Ātra ritināšana atklāj ierakstu par juridisko situāciju VPN izmantošanā Dubajā, īpašu piedāvājumu tīmekļa forumu lietotājiem un dažus norādījumus par VPN izmantošanu praktiskiem mērķiem..

Atbalsts

ZPN vienīgais personiskā atbalsta veids ir tīmekļa biļetes, kuras var atvērt ikviens, kurš ir reģistrējies vietnē. Mēs uzskatījām, ka sistēma ir viegli lietojama, un mums nekad nebija jāgaida vairāk nekā dažas stundas, lai sniegtu pieklājīgu, detalizētu un noderīgu atbildi: Lai gan sākotnēji mums bija problēmas iegūt reklamēto šifrēšanas līmeni trešās puses OpenVPN klientam, atbalsts spēja dažu stundu laikā identificēt un novērst problēmu. Lai gan tas ir funkcionāls, būtu jauki redzēt vairāk tiešā atbalsta iespēju, un uzlabojums būtu pat iespēja pievienot biļetēm failus. Mēs arī mazliet sajukām, redzot, ka mūsu biļešu vēsture noslēpumaini pazūd sarunas laikā ar atbalstu - par laimi joprojām bija iespējams atbildēt pa e-pastu.

zpnim_support_600

Vietnē ir arī neliels FAQ, taču tas daudz nesniedz ieskatu iespējamās tehniskās problēmās. Nedaudz noderīgāki ir pamatīgi un detalizēti iestatīšanas ceļveži - vairāk par tiem zemāk. ZPN komanda aktīvi darbojas arī sociālajos tīklos, taču redzamā divvirzienu mijiedarbība nav tik liela - piemēram, viņu Facebook lapā mēs pamanījām vairākus neatbildētus jautājumus..

VPN programmatūra

Pierakstīties

ZPN vietnē tiek apgalvots, ka jūs varat tikt reģistrēts 45 sekundēs, un tas, iespējams, ir precīzi. Jums tiek lūgts ievadīt lietotājvārdu un paroli, kā arī e-pasta adresi, kas jāapstiprina pirms konta aktivizēšanas. Visilgāk aizpildītais bija captcha aizpildīšana - lai gan mums tas drīzāk būtu jādara, nevis jāizmanto robotiem pārpildīts VPN pakalpojums.

Kad esat reģistrējies, saņemat jauku e-pastu, kurā teikts, kā rīkoties tālāk, un, noklikšķinot uz, lai apstiprinātu savu e-pasta adresi, ir pieejama papildu palīdzība iesākumam. Ir lieliski redzēt, ka VPN sniedzējs palīdz jaunajiem lietotājiem veikt šo pirmo soli.

ZPN Windows VPN klients

ZPN ir tīrs, vienkāršs Windows VPN klients: tas vizuāli atgādina viedtālruņa lietotni, tas darbojas labi un ir ērti lietojams. Servera izvēle un savienojuma izveide ir vienkārša un acīmredzama, un ir dažas efektīvas iespējas, kuras var piekļūt, izmantojot izvēlnes ikonu kreisajā pusē.

ZPN pārskats

Papildus iespējai VPN automātiski startēt operētājsistēmā Windows, ir arī slepkava, kas novērš trafika aizplūšanu savienojuma kļūmes gadījumā, un drošas DNS un IPv6 aizsardzības noplūdes iespējas, kas paredzētas jebkādas noplūdes iespējamības novēršanai. Aizsardzība pret DNS noplūdi darbojas, fiziski mainot jūsu Windows tīkla adapteri, lai izmantotu ZPN DNS serverus, un IPv6 aizsardzības pret noplūdi funkcija darbojas, pilnībā atspējojot IPv6 VPN savienojumā. Abas šīs ir nedaudz “kodoliskas” iespējas, taču tās ir daudz uzticamākas nekā dažas citas smalkākas ieviešanas, kuras mēs esam redzējuši.

Klientam ir arī iespēja mainīt VPN izmantoto protokolu un portu, kas ir noderīgs, lai panāktu tā pareizu darbību dažādos tīkla apstākļos. Ir arī izvēles rūtiņa, lai ielādētu konfigurācijas no tīmekļa rīka, kā minēts iepriekš, ļaujot neticami detalizēti kontrolēt tieši to, kādu drošības līmeni vēlaties iegūt savā VPN savienojumā. Visbeidzot, klienta iespējas tiek noapaļotas ar iestatījumu iespējot vai atspējot automātiskos atjauninājumus, kā arī ar pogu, lai tūlīt pārbaudītu un instalētu atjauninājumus..

Citas platformas

ZPN, kā arī īpaši Windows, Android un iOS klienti, nodrošina augstas kvalitātes iestatīšanas rokasgrāmatas lielākajai daļai platformu. Mēs īpaši priecājāmies redzēt ceļvežu iekļaušanu pakalpojuma izmantošanā ar trešo personu OpenVPN klientiem operētājsistēmās Windows, Mac, iOS, Android un Linux, kā arī spēcīgu atbalstu ļoti personalizētiem OpenVPN konfigurācijas failiem. Tas vēl vairāk veicina pakalpojumu caurspīdīgumu un ļauj viegli redzēt, vai jūs patiešām iegūstat to, kas tiek reklamēts.

Lietotne ZPN Android

Android lietotne, kas pieejama veikalā Play, vizuāli ir ļoti līdzīga Windows klientam, turklāt ar papildu pārvietošanos iknedēļas bezmaksas VPN versija ir pieejama bez reģistrācijas. Noderīgas iespējas ir iespēja izvēlēties starp TCP vai UDP savienojumiem, kā arī izvēlēties, kuru portu savienot, un ir arī akumulatora taupīšanas funkcija..

zpnim_android_connected_600

Tāpat kā Windows klientam, jūs varat izvēlēties ielādēt konfigurācijas iestatījumus no savas tīmekļa saskarnes. Būtu jauki, ja būtu iespēja automātiski palaist VPN ar tālruni vai automātiski aktivizēt aizsardzību noteiktos tīklos, taču klients joprojām ir diezgan spēcīgs un ļoti ērti lietojams..

Noslēguma domas

Ar spēcīgu klientu, lielisku caurspīdīgumu, augstu pielāgojamību un ļoti noderīgiem atbalsta aģentiem ZPN piedāvā patiešām labu VPN pakalpojumu par ļoti pieņemamām cenām - starp kuriem, protams, arī pilnīgi bez maksas. Īpaši ievērojams ir fakts, ka bezmaksas pakalpojuma izmantošana nerada sajūtu, ka esat otrās šķiras pilsonis, un tomēr piedāvājuma ir arī pietiekami daudz, lai attaisnotu jaunināšanu uz Premium līmeņa abonementu. Lieliska bezmaksas pakalpojuma un naudas atdošanas garantijas kombinācija nozīmē, ka nav iemesla nemēģināt ZPN izmēģināt - izmantojiet zemāk esošo saiti un redziet, ko domājat.

Apmeklējiet ZPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me