WorldVPN

 • Cenu noteikšana

  No plkst USD 3,50
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

WorldVPN ir funkcionāls VPN pakalpojumu sniedzējs, kas piedāvā virkni valstu ar OpenVPN un PPTP savienojumiem, un, lai arī viņiem ir darāmā darbs, lai padarītu savu pakalpojumu pieejamu un uzticamu, viņi pēdējos mēnešos ir veikuši dažus uzlabojumus..

Ātra statistika

 • ProPrivacy.com SpeedTest (vidēji)
  10 Mb / s
 • Jurisdikcija
  Latvija
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  47

Iespējas

 • Vairāk nekā 100 serveru atrašanās vietas visā pasaulē
 • 3 līdz 10 vienlaicīgi savienojumi atkarībā no cenu plāna
 • Biznesa lietotāju plāni
 • Vietnes mitināšanas plāni
 • Tālākpārdevēju programma
 • P2P atļauts Nīderlandes, Rumānijas un Krievijas serveros
 • OpenVPN
 • Nav lietošanas žurnālu
 • DNS noplūdes aizsardzība

Ātrums un veiktspēja

Mums bija ļoti dažādi rezultāti ar mūsu WorldVPN veiktspējas testiem. Izmantojot klientam pielāgotu klientu un kontu, kas mums tika nodrošināts testēšanas nolūkiem, mēs pirmajā testēšanas dienā vidējā joslas platuma samazinājumu pamanījām apmēram par 80%, kamēr tika izveidots savienojums ar tuvākajiem Lielbritānijas serveriem. Daži no mūsu ASV serveru testiem bija patiesi drūmi 500Kbps pakārtoti rezultāti, kamēr tie bija savienoti ar VPN, salīdzinot ar 25Mbps mūsu neaizsargātajā savienojumā. Dažas dienas vēlāk mūsu testi atdeva daudz labākus rezultātus, gandrīz nezaudējot ātrumu Londonas OpenVPN speciālajā IP profilā, kas tika piegādāts šifrēšanas testēšanas nolūkiem, un Lielbritānijas servera ātrums parasti ap 26Mbps reģionā. Lai gan ar ASV serveriem mums nekad nav bijuši lieli panākumi, ar vislabāko rezultātu pārvaldot niecīgo 6,6 Mbps.

Mums bija dažas problēmas ar VPN uzticamību: daži savienojuma mēģinājumi nespēja aizsargāt mūsu interneta trafiku, neskatoties uz to, ka klients teica, ka tas ir savienots, un neregulāra pamešana vai iesaldēšana nebija nekas neparasts. Mums nebija problēmu ar DNS noplūdi, norādot, ka klients nodrošina zināmu aizsardzību pret to. WorldVPN izmanto Google DNS serverus.


Cenas un plāni

WorldVPN piedāvā četrus cenu plānus, no kuriem divi ir paredzēti vidusmēra lietotājam, un divi no tiem ir vairāk domāti uzņēmumiem. Lai gan tas netiek reklamēts galvenajā tīmekļa vietnē, atlaides ir pieejamas ilgākam abonēšanas periodam. Tas nozīmē, ka lētākā mēneša cena faktiski ir USD 3,50 par gada budžeta abonementu, kas ir diezgan lēts, ja jums nav nepieciešams vairāk par atļauto joslas platumu 15 GB. Neierobežota abonementa pirkšana katru mēnesi ir nedaudz dārgāka - USD 9,95.

Ir pieejams bezmaksas izmēģinājums, lai gan jūs, iespējams, nepamanījāt to vietnē, līdz noklikšķināt, lai izpētītu cenu noteikšanas iespējas. Bezmaksas izmēģinājuma versijā nav daudz sīkumu, taču saskaņā ar atbalstu tas ir ierobežots tikai ar 60 minūtēm savienotā laika. Papildus tam septiņi dienu laikā pēc abonementa iegādes jaunie lietotāji jebkura iemesla dēļ var pieprasīt atmaksu. Maksājumu var veikt, izmantojot dažādus līdzekļus, ieskaitot kredītkartes, PayPal, WebMoney un - patīkami - BitCoin.

Privātums un drošība

WorldVPN koncentrējas uz OpenVPN protokolu ar 256 bitu AES datu šifrēšanu, kas ir nodrošināta ar RSA-256 rokasspiediena veikšanai un SHA-1 hash autentifikācijai (SHA256 vadības kanālā). Tas ir uzlabojums salīdzinājumā ar noklusējuma BlowFish-128 šifru. PPTP un L2TP opcijas ir pieejamas arī, izmantojot 128 bitu šifrēšanu. Acīmredzot, ņemot vērā budžeta plāna joslas platuma ierobežojumus, lietotāju joslas platuma izmantošana tiek reģistrēta viņu kontā, un to var apskatīt konta lapā. Saskaņā ar atbalstu nekas cits netiek reģistrēts, un IP adreses netiek saglabātas.

Dažus sarkanos karodziņus rada vispārējās grūtības iegūt informāciju par pakalpojumu. Mums ir arī bažas par to, cik viegli ir izsekot ikvienam klientam, kam piešķirts viens unikāls veltīts IP "Veltīts" abonēšanas plāns.

Noslēguma domas

Ir patīkami redzēt, ka VPN pakalpojumu sniedzējs strādā pie saviem trūkumiem, un WorldVPN nesen ir uzlabojis savu pakalpojumu: tā ir novērsta problēma ar neatbilstīgām šifrēšanas priekšrocībām un savai vietnei ir pievienota konfidencialitātes politika un lietošanas noteikumi. Tomēr ir vēl kādi uzlabojumi: jautājums ir par uzticamību - īpaši tajos satraucošajos laikos, kad atklājām, ka VPN vispār neaizsargā mūsu savienojumu - kā arī neskaidrības, mēģinot iegūt informāciju par pakalpojumu. Tomēr, kad tas darbojas, tas darbojas labi, bez DNS noplūdēm, liela iespējamā ātruma un plaša servera un atrašanās vietu klāsta, no kuriem izvēlēties. Tā kā trīs ierīces tiek ņemtas vērā pat budžeta plānā un samērā lētas cenas, kuras pastiprina (īss) bezmaksas izmēģinājums un naudas atdošanas garantija, ir atkarīgs no jums, vai vēlaties izmēģināt WorldVPN.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me