WiTopia

 • Cenu noteikšana

  No plkst 5,83 USD
  mēnesī

 • Pieejams:


  • Windows

  • MacOS

  • iOS

  • Android

  • Linux

ProPrivacy.com Rezultāts
7.7 no 10

Kopsavilkums

WiTopia Personal VPN noteikti sniedz pozitīvu pirmo iespaidu, kad apmeklējat pakalpojumu sniedzēja vietni, ar The New York Times un The Economist apstiprinājumiem. Arī labie iespaidi turpinās; pateicoties lieliskai klienta programmatūrai un tūlītējam diennakts atbalstam. Diemžēl WiTopia Personal VPN ļauj sevi pazemināt ar ārkārtīgi mainīgu veiktspēju, atstājot jums pakalpojumu, kuru grūti ieteikt.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Apvieno valstis
 • Vienlaicīgi savienojumi
  8
 • Valstis
  42. lpp

Iespējas

 • Serveri 42 valstīs
 • Labi izstrādāta un inovatīva klienta programmatūra (personālajiem datoriem un Mac)
 • Lielisks 24/7 tiešsaistes tērzēšanas atbalsts
 • Šifrēšanas protokolu izvēle (OpenVPN par piemaksu)
 • Dažu neskaidru platformu atbalsts

Ātrums un veiktspēja

Mēs veica vairākus ātruma testus, lai pārbaudītu WiTopia veiktspēju. Sākumā es izmantoju Speedtest.net, lai salīdzinātu savu savienojumu bez VPN savienojuma. Mana etalona lejupielādes ātrums bija nedaudz mazāks par 7Mbps.

Pēc tam es pārbaudīju Lisabonas serveri, kuru izvēlējās WiTopia klienti "ātrs savienojums" režīms. Rezultāts bija neapmierinošs, jo tas gandrīz uz pusi samazināja manu lejupielādes ātrumu. Tālāk es pieslēdzos Ņujorkai, izmantojot L2TP, un pārbaudīju vēlreiz. Šis rezultāts bija vēl sliktāks - daudz mazāk nekā puse no mūsu sākotnējā lejupielādes ātruma. Visbeidzot, es izveidoju savienojumu ar Londonas serveri un ieguvu ātrumu nedaudz zem 6 Mb / s, kas bija labākie rezultāti, ko ieguvu no pakalpojuma.


Kopumā es biju vīlies par dažādajiem rezultātiem, jo ​​tie gandrīz noteikti iznīcinātu manu straumēšanas iespēju, neizmantojot buferizāciju pakalpojumā.

Cena un plāni

1 mēnesis

5,83 USD
mēnesī

WiTopia Personal VPN piedāvā divus VPN pakalpojumus, a "pamata" iepakojums un a "pro" opcija. Viņi arī piedāvā aparatūras VPN risinājumu, taču tas šajā pārskatā nav apskatīts.

Starp abiem paketiem ir divas būtiskas atšķirības: "Pro" opcija nodrošina VPN serverus lielākajā skaitā valstu un atbalsta OpenVPN, kā arī citu VPN protokolu izvēli. Lētāk "pamata" pakotne neatbalsta OpenVPN, kas ir mūsu vēlamais drošības un privātuma protokols.

Vēl viena būtiska atšķirība ir tā, ka "Pro" pakotne ir pieejama tikai uz sešu mēnešu vai gada abonementu (attiecīgi USD 39,99 vai USD 69,99). "Pamata" pakete ir pieejama arī īsākiem mēneša un trīs mēnešu periodiem. Viens mēnesis jums atmaksās tikai USD 5,99, kas nav slikta sākuma cena. Tomēr, ņemot vērā pakalpojumu kopumā, es to neieteiktu pat šajā cenu brīdī.

Lai gan WiTopia nepiedāvā nevienu bezmaksas izmēģinājumu, viņi tomēr reklamē "beznosacījuma" 30 dienu naudas atdošanas garantija. Tomēr realitāte ir tāda, ka naudas atdošanas garantija ne vienmēr tiek ievērota saskaņā ar abonentu sūdzībām.

Privātums un drošība

WiTopia nodrošina labu šifrēšanas protokolu klāstu, un mums bija viegli atrast meklēto tehnisko informāciju.

WiTopia piedāvā PPTP, L2TP over IPsec un Cisco IPsec protokola iespējas. Turklāt OpenVPN (SSL) tiek piedāvāts tiem, kas abonē "Pro" iepakojums. Šifrēšana līdz 256 bitu apjomam ir pieejama premium kontā. Tomēr es nevaru apstiprināt, vai OpenVPN tiek ieviests ar Perfect Forward Secrecy, un tāpēc es nevaru galvot par platformas drošību..

Mēs konsultējāmies ar pakalpojumu sniedzēja privātuma politiku un runājām arī ar atbalsta nodaļu, lai noskaidrotu WiTopia reģistrēšanas politiku. Mums teica, ka uzņēmums apzināti neuzrauga un neuzglabā klientu darbību žurnālus un kešatmiņas faili tiek regulāri iznīcināti. Tomēr WiTopia saglabā "aizmugure" žurnāls, kuru viņi izmanto, lai identificētu pārkāpumus viņu pakalpojumu sniegšanas noteikumos.

Jāsecina, ka es noteikti nevaru ieteikt šo pakalpojumu privātuma nolūkos.

Noslēguma domas

Mums bija ļoti lielas cerības uz WiTopia - mēs piedzīvojām lielu atbalstu, cena bija pareiza, un klienta programmatūra bija patiešām labi izstrādāta.

Tāpēc bija ļoti kauns piedzīvot tik nekonsekventus savienojuma ātrumus mūsu ātruma pārbaudēs, kuru rezultāti svārstījās no ļoti labiem līdz patiesi šausmīgiem..

Turklāt šim VPN pilnīgi trūkst tādu svarīgu funkciju kā killswitch. Arī OpenVPN trūkums dažos abonēšanas plānos rada vilšanos. Noslēgumā jāsecina, ka šo pakalpojumu mēs grūti ieteikt, salīdzinot ar citiem VPN līdzīgā cenu diapazonā.

Tomēr tas atbloķē iPlayer un Netflix US - tāpēc jūs varētu vēlēties to izmēģināt tikai šī iemesla dēļ!

Apmeklējiet WiTopia personīgo VPN »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me