WASEL Pro

 • Cenu noteikšana

  No plkst 7,50 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
6 no 10

Kopsavilkums

WASEL Pro pārskata kopsavilkums

WASEL Pro ir funkcionāls VPN pakalpojums, kas piedāvā OpenVPN klientus dažādām platformām, taču to kavē zems ātrums un salīdzinoši augsta cena.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Nīderlande
 • Vienlaicīgi savienojumi
  2
 • Valstis
  11

Iespējas

WASEL Pro atrodas Ēģiptē, un uz to attiecas Ēģiptes likumi, savukārt tā mātesuzņēmums iSpire Holding U.A. darbojas ārpus Nīderlandes. Viņi nodrošina desmit OpenVPN un desmit L2TP serverus astoņās valstīs ar serveriem Indijā un Singapūrā, kā arī Eiropā un ASV..

Klientiem ir atļauti divi savienojumi ar VPN vienlaikus, bet ne ar to pašu serveri / protokolu. Saskaņā ar pakalpojumu sniegšanas noteikumiem failu apmaiņa / P2P ir atļauta bez ierobežojumiem.


Ātrums un veiktspēja

Veiktspējas ziņā mēs atklājām, ka WASEL Pro pakalpojums ir diezgan mainīgs un noteikti tiecas uz lēnu pusi. Apvienotās Karalistes serverī mums bija kritums tik zemu kā 1,4Mbps, kas nonāk līdz vietai, kur varētu tikt apdraudēta normālas izšķirtspējas satura vienmērīga straumēšana, taču vispārīgai pārlūkošanai mums nebija problēmu. Veiktspēja parasti svārstījās ap 7Mbps, kas ir pietiekami HD satura straumēšanai, un kolēģim izdevās panākt 22 MBbps ātrumu, izmantojot klienta SSH opciju..

Ostroma ātruma tests Lielbritānijā wasel_speed_uk1 wasel_speed_us1
Nav VPN, Lielbritānijas ātruma testa. UK OpenVPN, UK ātruma pārbaude. ASV OpenVPN, ASV ātruma pārbaude.

WASEL Pro izmanto savus DNS serverus, taču būtu jauki redzēt, kā viņi savā Windows klientā ievieš aizsardzību pret DNS noplūdi.

Cenas un plāni

WASEL Pro klientiem tiek piedāvāts vienots pakalpojumu plāns ar samazinātu mēneša cenu, lai vienlaikus iegādātos ilgāku abonementu. Neskatoties uz atšķirīgajiem formulējumiem tīmekļa vietnē, visi plāni piedāvā vienu un to pašu pakalpojumu. Maksājot katru mēnesi, cena ir 9,99 USD, savukārt, pērkot visu gadu iepriekš, mēneša izmaksas ir 7,50 USD. Kā mēs redzēsim tālāk, tas ir par piedāvātā pakalpojuma augstāko pusi.

wasel_cenas

WASEL Pro tīmekļa vietnē tiek piedāvāts pilna servisa izmēģinājums, lai gan vairākas nedēļas apmēram izmēģinājuma rakstīšanas laiks nebija pieejams un atbalsts nebija pārliecināts, kad tas tiks atjaunots. Tā vietā jaunajiem lietotājiem, kas vēlējās izmēģināt pakalpojumu, tika piedāvāta septiņu dienu naudas atdošanas garantija. Maksājumu var veikt, izmantojot dažādus pakalpojumus, ieskaitot kredītkartes, PayPal un bankas pārskaitījumu.

Privātums un drošība

Kā norādīts iepriekš, WASEL Pro piedāvā izvēli OpenVPN vai L2TP savienojumus ar saviem serveriem, abos gadījumos izmantojot 256 bitu datu straumes šifrēšanu. L2TP autentifikācija izmanto publisku PSK. Diemžēl atbalsts nedeva mums pilnīgu atbildi, kad jautājām par autentifikāciju, izmantojot OpenVPN, taču viņi minēja, ka šifrēšanai izmantotais protokols ir vecāks noklusējuma BlowFish standarts.

Uzņēmums apgalvo, ka viņu VPN nav pilnībā reģistrēts, un tajā netiek reģistrētas ne lietotāju aktivitātes, ne savienojuma metadati.

Lietošanas ērtums

WASEL Pro vietne nedaudz atšķiras no standarta VPN vietnes veidnes, kuru izmanto vairums pakalpojumu sniedzēju. Pirmie iespaidi diemžēl ir jucekli un neskaidrības. Apkārt peld daudz ikonu, un izmantotie angļu fonti nav ne salasāmākie, ne pievilcīgākie. Neveiksmīgi tiek nodalīti biežāk uzdotie jautājumi, vietnes atbalsta un kontaktu vietas, par kurām sīkāk runāsim tālāk, un tūlītējās tērzēšanas ieraksts, kas parādās vietnes angļu valodas versijā, piedāvā ievadu arābu valodā. Bijām arī vīlušies par informācijas trūkumu par VPN tehniskajiem aspektiem, piemēram, šifrēšanas veidiem un stiprajām pusēm.

vietne

Tomēr ir viegli atrast klienta lejupielādes saiti un sākt darbu ar WASEL Pro pakalpojumu. Ir pieejama arī ziņu sadaļa, kurā sniegta sīkāka informācija par pakalpojumu atjauninājumiem un uzlabojumiem, lai gan ir žēl, ka ziņu lapā nekas netika ziņots par bezmaksas izmēģinājuma pagaidu atcelšanu (vai arī minēts, kad tā varētu atgriezties)..

Atbalsts

Palīdzība satrauktajiem vai zinātkārajiem lietotājiem ir pieejama no WASEL Pro, izmantojot e-pastu, tiešsaistes tiešsaistes tērzēšanu vai apmeklējot zināšanu bāzi. Neskaidri, bet vietnes palīdzības resursi tiek sadalīti starp divām saitēm lapas augšējā labajā stūrī un vienu tālāk kreisajā pusē. Bieži uzdotie jautājumi, kas satur ļoti noderīgu informāciju, ir nodalīti no pārējiem atbalsta apgabaliem, un diemžēl tajā ir sniegta diezgan novecojusi informācija..

Lai gan galveno zināšanu bāzē atkal ir ļoti noderīga informācija, to ir grūti orientēt, salīdzinot. E-pasta atbalsts ir pieejams, kopējot un ielīmējot e-pasta adresi, kas atrodama zem saites “Kontaktpersona”, vai aizpildot veidlapu sadaļā “Noklikšķiniet šeit, lai atstātu atsauksmes”..

Mēs atradām mainīgu e-pasta atbildes laiku: dažu stundu laikā tika atbildēts uz vienkāršu jautājumu par serveriem, žurnāliem un torrentu politiku, taču mūsu jautājums par šifrēšanas protokoliem gaidīja daudz ilgāk, lai diemžēl nepilnīgu atbildi sniegtu..

wasel_livechat

Tikmēr tiešraides tērzēšanas pakalpojums vietnē nekad nav licis mums gaidīt vairāk nekā dažas sekundes, kamēr tiks veikts operatīvs darbinieks, taču arī atbildes kvalitāte šeit ir bijusi mainīga. Tas bija atsvaidzinoši, ja pat ne šausmīgi noderīgi, vienam darbiniekam izlīdzināties, ka viņiem nebija ne mazākās nojausmas, kāda varētu būt atbilde uz mūsu jautājumu. Citi jautājumi ir guvuši lielākus panākumus, un, lai arī daudzas no atbildēm, kuras mēs saņēmām, bija jau iesaiņotas un ielīmētas, tas ir labi, ja tā sniedz atbildi uz jautājumu un nodrošina ļoti ātru atbildi..

Process

Pierakstīties

Reģistrēties WASEL Pro ir diezgan nesāpīgi, taču diemžēl tajā ir jāievada pilns vārds, valsts un adrese, kā arī parastā e-pasta adrese un parole. Veidlapā pat tiek lūgts norādīt tālruņa numuru, un, lai arī tas nav obligāti, nekas neliecina par to, kamēr nav noklikšķināts uz pogas “Reģistrēties tagad”. Visu šo informāciju ir iespējams viltot, taču mēs gribētu, lai tā vispār netiktu pieprasīta.

wasel_registration

Pēc reģistrācijas uz norādīto e-pasta adresi tiek nosūtīta aktivizācijas saite, un pēc tam lietotāji var pieteikties vietnes konta portālā, lai iestatītu savu maksājumu plānu un veidu..

Windows VPN klients

WASEL Pro Windows VPN klients ir funkcionāls un ērti lietojams, ja ne īpaši jauks. Ir iespējas gan palaist klientu startēšanas laikā, gan automātiski izveidot VPN savienojumu, kas ir lieliski, kā arī atjaunot savienojumu, ja kāda iemesla dēļ VPN savienojums pārtrūkst. Tas ātri izveido savienojumu un savienojuma laikā parāda noderīgu informāciju, un ir arī iespēja izveidot savienojumu, izmantojot SSH.
wasel_client

Diemžēl mums bija arī dažas problēmas ar klientu. Kad VPN nevarēja izveidot savienojumu, tas nedeva mums iespēju atteikties vai mēģināt vēlreiz, liekot mums aiziet no klienta un to restartēt. Reiz, kad savienojums acīmredzami bija sarucis pēc ilgstošas ​​sesijas, kas bija savienota ar VPN, klients kļuva pilnīgi bezatbildīgs un nācās nogalināt, izmantojot uzdevumu pārvaldnieku, bet mūsu interneta savienojums bija jāiestata. Un no mazāk nopietnās puses var arī būt grūti izdomāt, kā atgriezties pie savienojuma dialoga pēc iespēju apgabala izpētes. Būtu jauki redzēt mazas detaļas, piemēram, šo izlīdzinātu.

Citas platformas

WASEL Pro ir ne tikai Windows, bet arī Mac, iOS un Android klienti, kā arī ir L2TP iestatīšanas rokasgrāmata operētājsistēmā Linux. Visi klienti / lietotnes parasti izmanto OpenVPN.

Android lietotne

Google Play veikalā ir divas lietotnes WASEL versijas, no kurām viena ir iWASEL zīmols, bet otra - WASEL Pro. Ja izmantojat vietni WASEL Pro, tā ir jāielādē pēdējās, jo konti starp abām vietnēm ir atsevišķi. Pats klients darbojas labi, ar estētiku un funkcionalitāti, kas līdzīgs tā Windows brālēnam, un pārlūkošanas ātrums, kamēr ir izveidots savienojums, bija labs.

wasel_android

Ir iespēja automātiski palaist klientu sistēmas startēšanas laikā, bet diemžēl nav iespējas automātiski palaist VPN savienojumu.

Noslēguma domas

WASEL Pro ir daudz vietas, lai pulētu un pilnveidotu gan pamatpakalpojumus, gan atbalstu, ko viņi piedāvā klientiem. Ņemot vērā cenu, mēs noteikti vēlamies redzēt ātruma uzlabošanos un mazāk nevajadzīgu reģistrēšanai nepieciešamo lietotāju datu. Tomēr šobrīd lielākajai daļai galveno platformu tie nodrošina funkcionālu VPN pakalpojumu ar spēcīgu šifrēšanu un pienācīgiem klientiem, un neatbalstīšanas politika ir slavējama.

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me