W10konfidencialitāte


ProPrivacy.com Rezultāts
8 no 10

Kopsavilkums

W10konfidencialitāte
ir bezmaksas spiegošanas rīks operētājsistēmai Windows 10, kuru izstrādājis vācu izstrādātājs Bernds Šusters. Intuitīvā lietojumprogramma ir viens izpildāms fails, kas paredzēts, lai mazinātu sāpes, kas rodas, lietojot Windows 10, ļaujot lietotājiem mainīt konfidencialitātes iestatījumus, bloķēt reklāmas un atspējot Windows atjaunināšanas funkciju, noklikšķinot uz dažām pogām..

Patīk

  • Bezmaksas
  • Nav instalēšanas
  • Sistēmas atjaunošanas punkta uzvedne pirms lietošanas
  • 7 valodas
  • Kategorijas
  • Luksoforu ieteikumi
  • Vienkāršo navigāciju reģistra redaktorā
  • Plašs privātuma iespēju klāsts

Nepatīk

  • Nav meklēšanas joslas, lai ātrāk atrastu opcijas
  • Lietotāja saskarne varētu būt tīrāka, lai izvairītos no neskaidrībām

Iespējas

Nav instalēšanas

Pēc lejupielādes W10Privacy nav pat jāinstalē, lai darbotos. Vienkārši palaidiet izpildāmo failu administratora režīmā un ļaujiet tam piekļūt reģistra redaktoram, lai iegūtu pilnu funkcionalitāti. Turpmāk programmatūra darbojas kā vienas pieturas aģentūra, lai pielāgotu visus iepriekšminētos iestatījumus, neiedziļinoties vairākās izvēlnēs vai neriskējot mainīt kaut ko tādu, ko nevajadzētu mainīt.

Piezīme

Windows Defender bieži atzīmē W10Privacy kā nedrošu un liek atcelt lejupielādi. Tas ir nepatiess karodziņš, jo W10Privacy ir pilnīgi nekaitīgs. Vienkārši noklikšķiniet "vairāk informācijas" padarīt "Skrien" parādās poga.

Windows Protect PC

Atjaunot punkta uzvedni

Lai gan operētājsistēmā Windows 10 tas ir iespējams, Windows 10 reģistra manuāla pārvietošana bieži var būt izaicinājums gadījuma lietotājam. Preferences ir paslēptas daudzās nolaižamajās izvēlnēs, kurās bieži var būt nepazīstama terminoloģija, un to mainīšana dažkārt var radīt neparedzētas sekas..

Atjaunot uzvedni

Par laimi, kā ieteikts, pieskaroties reģistra redaktoram, W10Privacy lietotājam automātiski liek izveidot atjaunošanas punktu, kuru pēc tam var izmantot, lai atiestatītu izmaiņas, ja kaut kas noiet greizi..

Krāsu kodu privātuma opcijas

Microsoft noklusējuma nostāja attiecībā uz datu aizsardzību un apkopošanu labākajā gadījumā ir bijusi apšaubāma pēdējos gados, ļaujot lietotājam manuāli izskatīt bezgalīgas izvēlnes un sarežģītu žargonu, lai sasniegtu pieņemamu privātuma līmeni. W10Privacy kopumā piedāvā 316 opcijas 16 kategorijās, kas sastāv no konfidencialitātes, lietotnēm, telemetrijas, meklēšanas, tīkla, pārlūka, pakalpojumiem, malas, Internet Explorer, OneDrive, uzdevumiem, tweaks, ugunsmūra, Background-Apps, User-Apps un System- Lietotnes.

krāsu kodētas privātuma iespējas

W10Privacy lepojas ar to, ka ir pieejams visām ieteiktajām krāsu kodēšanas darbībām, pamatojoties uz to blakusparādībām sistēmai. Izmantojot luksofora struktūru, zaļa krāsa nozīmē, ka lietotājs var mainīt iestatījumu, gandrīz nemanot nokrišņus, nezaudējot opcijas tiešo funkcionalitāti. Noteikti ieteicams izmantot dzeltenu vai dzeltenu krāsu, pirms lietotājam jāapstiprina iespēja, kuru viņš mainīs, pirms tiek apstiprinātas izmaiņas. Ierobežotie ieteiktie iestatījumi ir iezīmēti sarkanā krāsā, un tie, iespējams, var negatīvi ietekmēt sistēmu, ja tie tiek mainīti no noklusējuma stāvokļa.

Paskaidrojumi

Terminoloģija nav draudzīgākā lietotājiem bez pieredzes, taču W10Privacy izstrādā un izskaidro, kad kursors virzās virs opcijas. Šīs preferences ir arī sakārtotas kategorijās, kas sastāv no privātuma, lietotnēm, telemetrijas, meklēšanas, tīkla, pārlūka, pakalpojumiem, Edge, Internet Explorer, OneDrive, uzdevumiem, tweaks, ugunsmūra, fona lietotnēm, lietotāja lietotnēm un sistēmas lietotnēm. Tas ievērojami atvieglo atlases pārlūkošanu, taču šķiet zaudējums, ka nav meklēšanas funkcijas, lai ātrāk atrastu noteiktas iespējas.

Windows atjaunināšanas atspējošana operētājsistēmā Windows 10 Pro / Enterprise

Microsoft ir lamājies par savu piespiedu pieeju Windows 10 atjaunināšanai, ar ielāpiem bieži sagādājot lietotājus neērtā laikā. Nesenā atmiņā Windows 10 atjauninājumi ir arī radījuši risku, jo lietotāji izdevēja kļūdu dēļ zaudēja ievērojamu datu daudzumu. Diemžēl Windows 10 mājas lietotāji ir iestrēguši iebūvētajā atlikšanā, taču Pro un Enterprise lietotāji var izmantot W10Privacy ļauj lietotājiem atspējot Windows Update, neiedziļinoties izvēlnēs..

Protams, tas rada potenciālus drošības riskus, jo Microsoft vairs nespēs labot zināmās ievainojamības. Tiem, kas izmanto šo opciju, ieteicams atjauninājumus atjaunināt manuāli, nevis atpalikt.

Microsoft lietojumprogrammu atspējošana un atinstalēšana

Microsoft piegādā Windows 10 ar satriecošu daudzumu pirmās puses lietojumprogrammu. Ja tas vēl nav nodrošināts, piemēram, mākoņpakalpojumi OneNote, spēļu aplikācija Xbox, Groove Music, Camera un Maps, Microsoft mēģina jums to pārdot Office vai Windows App Store formā. W10Privacy ļauj lietotājiem ar vienu klikšķi atspējot vai pat atinstalēt Windows 10 lietojumprogrammas.

Kāpēc jums ir jāpielāgo privātuma iestatījumi sistēmā Windows 10?

Microsoft ir saņēmis daudz kritikas par Windows 10 pārvēršanu pakalpojumā, nevis produktā, uzliekot ļoti dažus ierobežojumus datiem, kurus tā pēc noklusējuma vāc. Tas tiek darīts personalizētākas pieredzes vārdā, taču tas ļauj vienam uzņēmumam sastādīt sarežģītus profilus daudzām personām.

Daži no šiem centieniem kopš debijas, piemēram, Windows klientu pieredzes uzlabošanas programma un reklamēšanas ID, ir saņēmuši negatīvu publicitāti, bet citi ir daudz mazāk redzami. “Lietojumprogrammu telemetrija” un “aktivitāšu vēsture” ļauj uzņēmumam izsekot lietojumprogrammu lietojumam, pārlūkotajām vietnēm un piekļuvei failiem. Kaut arī Windows vienmēr ir sekojis līdzi to sistēmu atrašanās vietai, kuras izmanto savu programmatūru, operētājsistēmai Windows 10 ir ieradums attiecīgā gadījumā ierakstīt runas atpazīšanu un rokrakstu, lai labāk identificētu lietotāju.

Ir zināmas pat noderīgas funkcijas, kas palīdz izveidot Windows 10 lietotāju profilus. Kaut arī kļūdu ziņojumi ir inženieri, kas savlaicīgi diagnosticē un efektīvi novērš problēmas, viņi var arī piešķirt piekļuvi dažādiem personas datiem no aparatūras un programmatūras līdz lietojumam.

Noslēguma domas

Noklusējuma iestatījumi operētājsistēmā Windows 10 ir absolūts murgs, kas apzinās privātumu, un tāpēc tie ir jāpielāgo, ja lietotāji vēlas izvairīties no tā, ka Microsoft veido profilu. W10Privacy ir lieliska anti-spiegu lietojumprogramma, kas reģistra redaktoram ļauj daudz mazāk tracināt un ievērojami mazina gadījuma rakstura lietotājiem jaunus notikumus. Vienu izstrādātāju izveidojusi lietojumprogramma ir pilnīgi bezmaksas, ar iespēju ziedot Schuster labajā apakšējā stūrī..

Tā luksoforu sistēma un papildu informācija ir īpaši apsveicama, taču W10Privacy izceļas ar nebijušu, viegli pieejamu opciju daudzumu. Diemžēl tas darbojas kā abpusēji griezīgs zobens, jo meklēšanas funkcionalitātes trūkums to padara vēl pamanāmāku. Tomēr ir vēlams uzzināt vairāk par lietojumprogrammu, kurai ir daudz iespēju, nekā izmantot konkurentus, kas nepiedāvā tikpat lielu sprādzienu jūsu naudai..

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me