VPNTunnel

 • Cenu noteikšana

  No plkst 2,99 USD
  mēnesī

ProPrivacy.com Rezultāts
4 no 10

Kopsavilkums

VPNTunnel ir strauji augošs, Zviedrijai piederošs virtuālā privātā tīkla (VPN) pakalpojums, kas atrodas Seišelu salās. Uzņēmumam ir īpaši spēcīga klātbūtne Eiropā. Tomēr tā serveru sarakstā ir arī atrašanās vietas Latīņamerikā. Tas padara to par vienu no labākajiem pakalpojumiem šajā reģionā, ko VPN nozare bieži ignorē.

Šis VPN pakalpojums sniedz jums dažādas piekļuves iespējas. Tie ietver pielāgotas lietotnes izvēli operētājsistēmām Windows, Android un iOS vai standarta OpenVPN klientu garākam operētājsistēmu sarakstam. Lai iegūtu informāciju par to, kā bez maksas piekļūt šim VPN, izlasiet mūsu pārskatu.

Ātra statistika

 • Jurisdikcija
  Seišelu salas (atrodas Zviedrijā)
 • Vienlaicīgi savienojumi
  5
 • Valstis
  32

Pros no VPNTunnel

 • Septiņu dienu naudas atdošanas garantija
 • Slepena trīs dienu bezmaksas izmēģinājuma versija
 • Pielāgota lietotne operētājsistēmai Windows, Android un iOS
 • Trešās puses lietotne OpenVPN operētājsistēmai Windows, Mac OS X, macOS un Linux
 • Piecu vienlaicīgu savienojumu atļaušana
 • Nav žurnālu

CONSN no VPNTunnel

 • Pielāgota lietotne nav pieejama Mac datoriem
 • Nav nogalināšanas slēdža
 • Failu koplietošana nav atļauta

Apmeklējiet VPNTunnel »


Cenas un plāni

VPNTunnel ir viens no lētākajiem VPN nozarē. Viena gada diskontētā likme ir īpaši lēta, ja to aprēķina katru mēnesi. Ir pieejams arī trīs mēnešu abonēšanas periods, lai arī tas nav tik spēcīgi pazemināts kā viena gada plāns.

Katram abonēšanas periodam tiek piemērota septiņu dienu naudas atdošanas garantija. Abonēšana dod tiesības vienlaikus savienot ne vairāk kā piecas ierīces. Tomēr kontu kopīgošana ir aizliegta.

Uzņēmums pieņem plašu maksājumu metožu klāstu, ieskaitot kredītkartes, PayPal, Bitcoin un bankas pārskaitījumu.

Vietne VPNTunnel jums neteiks, bet ProPrivacy.com: jūs varat saņemt VPNTunnel trīs dienu bezmaksas izmēģinājumu, ja rakstāt atbalsta komandai vietnē Sazinieties ar mums..

Iespējas

Uzņēmuma paketes īpašības ir:

 • Vairāk nekā 800 serveru 31 valstī
 • Patentēta lietotne operētājsistēmai Windows, Android un iOS
 • Daudzvalodu lietotne OpenVPN
 • Manuālajai iestatīšanai pieejams punkta-punkta tunelēšanas protokols (PPTP), drošas ligzdas tunelēšanas protokols (SSTP) un 2. slāņa tunelēšanas protokols (L2TP).
 • Nav darbību žurnālu
 • Piecu vienlaicīgu savienojumu atļaušana
 • Nav datu caurlaidspējas ierobežojumu
 • Daudzvalodu vietne

Serveru tīklam ir liela klātbūtne Eiropā. Tai ir arī dažas lieliskas vietas Latīņamerikā, ieskaitot Brazīliju, Argentīnu un Panamu.

Apmeklējiet VPNTunnel »

Drošība

VPNTunnel piedāvā PPTP, SSTP un L2TP / interneta protokola drošību (IPSec) manuālai iestatīšanai. MacOS datoru īpašniekiem jāņem vērā, ka operētājsistēma neatbalsta PPTP. Vietnē VPNTunnel norādīts, ka OpenVPN nav pieejams iOS un Android ierīcēm. Tā vietā tas sniedz manuālas VPN iestatīšanas instrukcijas šīm operētājsistēmām. Tomēr šīm operētājsistēmām ir pieejams OpenVPN GUI interfeiss. Tādējādi jums vismaz vajadzētu izmēģināt šīs versijas instalēšanu viedtālrunī vai planšetdatorā.

Savādi, kad es abonēju šo pakalpojumu, es atklāju, ka faktiski ir pieejama pielāgota lietotne operētājsistēmām Windows, Android un iOS. Liekas, ka paziņojumi vietnes FAQ lapā ir ļoti novecojuši.

OpenVPN ieviešanā tiek izmantota Blowfish šifrēšana ar 128 bitu atslēgu. Lielākā daļa VPN izmanto 256 bitu atslēgu ar uzlabotās šifrēšanas standarta (AES) šifrēšanu. AES tika izgudrots ASV valdībai. Tā ir visdrošākā šifrēšanas sistēma pasaulē. Tomēr daži neuzticas tam, jo ​​ASV valdība ir iesaistījusies tās izveidē. Blowfish ir cienījama alternatīva. Neviens to nekad nav uzlauzis.

Ilgāka šifrēšanas atslēga apgrūtina šifrēšanu. Datorprogramma var vienkārši darboties, izmantojot katru iespējamo taustiņu kombināciju brutālā spēka mēģinājumā atklāt atslēgu. Tomēr, jo garāks taustiņš, jo ilgāks laiks atslēgas iegūšanai būs nepieciešams ar šo metodi. Tāpēc 256 bitu atslēgas uzlaušana prasīs daudz ilgāku laiku nekā 128 bitu atslēga. 128 bitu atslēgu atbalstītāji norāda, ka Blowfish ar 128 bitu atslēgu nekad nav tikuši uzlauzti. Izmantojot 256 bitu atslēgu, tiek radīta liela papildu apstrāde, izmantojot CPU ietilpību un radot ilgus kavējumus komunikācijas procesā. Tas ir nevajadzīgs pārmērīgas inženierijas elements, kad mērķis ir pilnveidot sistēmu, kas jau ir nepieejama.

OpenVPN šifrēšana

 • Šifrs: Blowfish-128
 • Datu autentifikācija: HMAC SHA1
 • Rokasspiediens: RSA-2048
 • Vadības atļauja: HMAC SHA1
 • Nosūtīt slepenību: DHE-2048

Baļķi & Likumīga

 • Savienojums: nav
 • Satiksme: nav
 • Valsts: Ok

Šīs Blowfish šifrēšanas atslēgas ir jāizplata, jo viena un tā pati atslēga šifrē un atšifrē ziņojumu, tāpēc abām savienojuma pusēm ir jābūt vienai un tai pašai atslēgai. Datu šifrēšanas atslēgas izplatīšanas uzdevums ir potenciāli jebkuras drošības sistēmas vājais punkts. Šajā posmā OpenVPN izmanto publiskās atslēgas sistēmu. Šajā scenārijā atšķirīga atslēga atšifrē ziņojumu, un atšifrēšanas atslēgu nav iespējams uzminēt, ja jums ir šifrēšanas atslēga. Tas nozīmē, ka atslēgas īpašnieks var padarīt šifrēšanas atslēgu publisku. Šī publiskā atslēga ir ierakstīta drošības sertifikātā, kas darbojas arī kā autentifikācijas metode.

Drošības sertifikāts tiek turēts atsevišķā serverī. Pirmais, ko klients veiks, izveidojot savienojumu ar serveri, ir šifrēts ziņojums, izmantojot sertifikātā ierakstīto publisko atslēgu. Ja serveris var atšifrēt šo ziņojumu un uz to atbildēt, tas ir pierādījis savu identitāti. Hakeris, kurš pārtver ziņojumu, nevarēs atšifrēt ziņojumu.

RSA šifram, ko izmanto VPNTunnel, ir 2048 bitu atslēga. Tas ir VPN nozares standarts. Tomēr augstākā ranga uzņēmumi ir nolēmuši palielināties līdz 4096 bitu atslēgai, tikai lai būtu droši.

Liela problēma, izmantojot standarta bezmaksas OpenVPN GUI saskarni, ir tā, ka VPNTunnel nespēj iekļaut papildu drošības elementus. VPN pakalpojumu sniedzēji, kuriem ir savas lietotnes, parasti tos ieraksta savā pielāgotajā programmatūrā. Galvenais drošības pasākums, kas patiešām uzlabo standarta OpenVPN ieviešanu, ir iznīcināšanas slēdzis (lai bloķētu internetu, ja sabojājas savienojums ar VPN). Vēl viena jauka drošības funkcija ir automātiska WiFi aizsardzība. Tas ir īpaši svarīgi mobilajām ierīcēm.

Privātums

VPNTunnel privātuma politika ir viena no labākajām nozarē. Tas netur nevienu žurnālu. Gandrīz visi VPN to saka, bet tad smalkā drukāšana dod faktu, ka viņi faktiski veic žurnālus. VPNTunnel ne tikai neveic darbības žurnālus, bet arī neveido savienojuma žurnālus. Savienojumu žurnāla problēma ir aspekts, kurā daudz VPN uzņēmumu neizdodas.

VPNTunnel smalkā drukā ar pārliecību runā par saviem serveriem Zviedrijā. Uzņēmums sākās Zviedrijā. Īpašnieki un operatori acīmredzami joprojām ir ļoti ieinteresēti šajā valstī, kaut arī dienesta darbības bāze tagad atrodas Seišelu salās..

Policijas spēki var viegli saņemt tiesas rīkojumus, lai piespiestu VPN uzņēmumus nodot savus ierakstus. Lai prokurori varētu jūs izsekot, pietiek ar savienojuma žurnālu, kas satur jūsu IP adresi un laika zīmogus, kas parāda, kad esat bijis aktīvs, klātbūtni. Tādējādi savienojuma žurnālu neesamība VPNTunnel ir ļoti, ļoti laba.

Diemžēl uzņēmums turpina apgalvot, ka šī lieliskā politika attiecas tikai uz tā serveriem Zviedrijā. Privātuma politikas paziņojums vietnes VPNTunnel FAQ lapā lasītājam atsaucas uz uzņēmuma pakalpojumu sniegšanas noteikumiem un privātuma politikas dokumentu attiecībā uz reģistrēšanas procedūrām, kas tiek ieviestas uz serveriem citās valstīs. Tomēr nevienā no šīm lapām nav sīki aprakstīta mežizstrādes politika citās valstīs, izņemot Zviedriju. Konfidencialitātes politika paziņo, ka uzņēmums neapkopo personisko informāciju par saviem klientiem. Tomēr VPNTunnel lietotāju IP adrešu apstrāde nav īpaši pieminēta.

Diemžēl pakalpojumu sniegšanas noteikumi skaidri aizliedz lejupielādēt ar autortiesībām aizsargātus failus. Tāpēc jums nevajadzētu abonēt šo pakalpojumu, ja jums nepieciešama aizsardzība pret straumēm.

Atbalsts

Ar klientu atbalsta komandu var sazināties, izmantojot tīmekļa tērzēšanas pakalpojumu. Pakalpojums ne vienmēr tiek apkalpots. Vietnes labajā apakšējā stūrī tiek parādīts paziņojums par to, vai kāds apmeklē tiešraidi.

Ja palīdzības dienestā neviena nav, varat atstāt ziņojumu, noklikšķinot uz paziņojuma vai dodoties uz vietnes kontaktu lapu.

Varat arī sazināties ar atbalsta komandu pa e-pastu.

FAQ lapa ir vēl viens atbalsta kanāls. Tomēr tur esošā informācija ir vairāk paredzēta potenciālajiem klientiem, nevis ir problēmu novēršanas palīgs.

Process

Pierakstīties

Kad esat gatavs abonēt, noklikšķiniet uz Pasūtīt vietnes augšējā izvēlņu joslā. Noklikšķiniet uz abonēšanas perioda, kuru vēlaties iegādāties, un ievadiet savu e-pasta adresi. Neievadiet viltotu e-pasta adresi. Jums ir nepieciešama piekļuve e-pasta kontam, kuru ievadāt šajā laukā, jo uz to tiks nosūtīts verifikācijas e-pasts. Pakalpojumu nevar izmantot, kamēr neesat apstiprinājis savu e-pasta adresi. Ja esat dusmīgs, ka šī prasība apdraud jūsu anonimitāti, vienkārši izveidojiet sadedzināšanas tīmekļa pasta kontu saziņai ar VPNTunnel.

Jums ir daudz maksāšanas iespēju. Ekrāna maksājuma sadaļa pielāgojas jūsu izvēlētajam maksājuma veidam. Es devos uz PayPal.

Pārliecinieties, vai noņemiet atzīmi no "Iespējot abonēšanu" opcija. Pretējā gadījumā jūs noslēdzat atkārtotu norēķinu līgumu.

Man kā PayPal lietotājam tika lūgts pieteikties savā kontā un apstiprināt pirkumu. Šī maksa tiek novērtēta ASV dolāros. Manā PayPal kontā ir dolāri, tāpēc šis darījums bija vienkāršs. Ja jums nav dolāru, nauda tiks izņemta no jebkuras valūtas, kas ir jūsu PayPal kontā, un automātiski tiks konvertēta dolāros. Ja anulējat abonementu, PayPal atmaksu uzskata par darījuma dzēšanu. Tāpēc, ja jūs samaksājāt no konta, kas ir citā valūtā, jūs saņemsit tieši tādu pašu summu. Tas attiecas pat tad, ja mainījās dolāra maiņas kurss starp jums, samaksājot par pakalpojumu un saņemot atmaksu.

Pēc maksājuma pabeigšanas man parādīja Paldies lapu.

Šīs lapas ziņojums mani uztrauca, jo man teica, ka es varu atcelt atkārtotu norēķinu līgumu. Tomēr man bija noņemta atzīme "Iespējot abonēšanu" lodziņā, tāpēc no mana konta nevajadzēja iekasēt atkārtotu maksu. Es pārbaudīju savā PayPal kontā. Tiešsaistes pārdošanas risinājumam, kas ir VPNTunnel izmantotais norēķinu nosaukums, nebija atkārtota maksājuma ieraksta.

Lai iestatītu kontu un lejupielādētu VPN programmatūru, ekrānā Paldies noklikšķiniet uz pogas Paldies. Kad esat izveidojis lietotājvārdu un paroli, jūs piekļūstat vietnes klientu zonai. Šeit varat lejupielādēt lietotni.

Kaitinošā kārtā lietotņu instalēšanas process prasa datora restartēšanu.

Jūs saņemsit trīs e-pastus par savu abonementu. Pirmais attiecas uz jūsu kontu, un tajā ir apstiprināšanas poga. Pirms pakalpojums darbosies, jums ir jāapstiprina sava e-pasta adrese. Otrais e-pasts ir tikai paldies. Trešais ir maksājuma apstrādātāja kvīts.

VPNTunnel Windows VPN klients

Instalēšanas procesā darbvirsmā jāizveido saīsne. Noklikšķiniet uz tā, lai atvērtu VPNTunnel lietotni.

Lietotnes lietotājvārds un parole ir akreditācijas dati, kurus iestatījāt tūlīt pēc samaksas par pakalpojumu. Tie jāievada tikai tad, kad pirmo reizi piekļūstat lietotnei. Pēc tam sistēma automātiski pierakstīsies.

Lietotne ir labi izstrādāta, un, lai to lietotu, nav jābūt ekspertam. Ekrāna augšdaļā ir redzama jūsu pašreizējā atrašanās vieta. Pēc tam jums ir nolaižamais saraksts, kurā sniegtas VPN protokola iespējas. Šī ir lieliska īpašība, taču labākais risinājums ir atstāt šo iestatījumu pēc noklusējuma, kas ir OpenVPN over User Datagram Protocol (UDP). Vienīgais jūsu uzdevums ir izvēlēties atrašanās vietu un nospiest Savienot.

Lietotnes iestatījumu iespējas ir ierobežotas. Būtu tiešām jauki redzēt nogalināšanas slēdzi un automātisku WiFi aizsardzību. Tomēr, aktivizējot "Sāciet programmu ar Windows" un "Automātisks savienojums, ja savienojums tiek pārtraukts," jūs varat gandrīz pietuvoties šīm divām prasībām.

Varat arī mainīt lietotnes valodas iestatījumus. Ir iespējas angļu, franču, vācu, krievu, spāņu un zviedru valodā.

Tālāk ekrānā ir opcijas, lai norādītu portu, uz kuru notiek savienojumi. Tomēr jums, iespējams, jāatstāj vieni, ja vien neesat tīkla speciālists.

Veiktspēja (ātruma, DNS, WebRTC un IPv6 testi)

Es veica ātruma testus pakalpojumā VPNTunnel, izmantojot OpenVPN, izmantojot UDP.

Katrā ziņā es veicu piecus testa braucienus ar testmy.net no vietas Karību jūras reģionā. Savienojumi ar ASV tika veikti ar serveri Maiami. AK testi devās uz serveri Londonā.

Es izmantoju IPLocation.net, lai pārbaudītu pieejamo VPNTunnel serveru faktisko atrašanās vietu. Vispirms es izvēlējos VPN serveri Ņujorkā. Lietotne ziņoja par manu jauno atrašanās vietu kā Parsippany, Ņūdžersija. Tas nav īsti Ņujorka, bet tas ir pietiekami tuvu. IPLocation apkopo rezultātus no piecām ģeogrāfiskās atrašanās vietas sistēmām. Divi no viņiem ziņoja par manu patieso atrašanās vietu Parsippanijā, Ņūdžersijā, viens nolēma, ka esmu Ņūarkā, Ņūdžersijā, cits teica, ka esmu Garwood, New Jersey, un pēdējā doma, ka es biju New York City.

Es atvienojos no servera un atkal izveidoju savienojumu. Šoreiz lietotne man teica, ka esmu Ņujorkā. IPLocation ziņoja par manu atrašanās vietu kā Ņujorkas Dārzsitija (divas balsis), Vestberija Ņujorkā, Lingvuds, Teksasā un Londonas pilsēta Lielbritānijā.

Otrajam Ziemeļamerikas VPN serverim es gribēju izmēģināt atrašanās vietu Kanādā. Tādējādi es piekļuvu VPNTunnel serverim Toronto. Tomēr savienojums neizdevās. Tā vietā es izmēģināju VPNTunnel atrašanās vietu Monreālā. Tikai viens IPLocation grupas loceklis ziņoja par šo atrašanās vietu kā Monreāla. Trīs domāja, ka esmu Sentkventīnā, Ņūbransvikā, un viens paziņoja, ka esmu Karvelā, Alberta.

Ātrumi, par kuriem tika ziņots manā Monreālas atrašanās vietā, bija tik lēni, ka likās nereāli, tāpēc es atvienojos un pēc tam mēģināju vēlreiz. IPLocation nāca ar tieši tādiem pašiem rezultātiem. Ātrums joprojām bija neiespējami lēns. Es darīju visus iespējamos pasākumus, lai VPNTunnel nodrošinātu godīgu iespēju un izslēgtu iespēju, ka citi faktori negodīgi pasliktina rezultātus. Tomēr Kanādas servera ātruma testi katru reizi bija briesmīgi.

VPNTunnel ir trīs serveri Lielbritānijā. Viens no tiem ir pielāgots BBC iPlayer. Tā kā es gribēju pārbaudīt pakalpojuma iespējas iekļūt video straumēšanas pakalpojumos no ārzemēm, es izvēlējos šo iespēju. IPLocation rezultāti, kad es biju savienots ar šo serveri, burtiski bija visā kartē. Viens no pieciem pamatā esošajiem atklāšanas dienestiem uzskatīja, ka esmu Johannesburgā, Dienvidāfrikā. Viens atklāšanas dienests man teica, ka esmu Maidenhead, bet cits teica, ka esmu Bromley - divās vietās Kentā, Apvienotajā Karalistē. Pārējie divi dienesti redzēja, ka esmu Lielbritānijā, bet nevarēja nosaukt savu precīzo atrašanās vietu.

Diemžēl šī servera piedāvātais ātrums bija pārāk zems, lai straumētu video.

Es nevarēju izveidot savienojumu ar VPNTunnel serveri Londonā, tāpēc izveidoju savienojumu ar Koventrijas serveri. Pieci IPLocation pakalpojumi novietoja šo serveri Koventrijā vai regbijā, kas atrodas tieši blakus.

VPNTunnel lejupielādes ātrums

VPNTunnel augšupielādes ātrums

Grafiki parāda augstāko, zemāko un vidējo ātrumu katram serverim un vietai.

Ņujorkas un Koventrijas serveri deva cienījamu ātrumu gan lejupielādei, gan augšupielādei.

Es biju veicis papildu testus ar ipleak.net, kamēr biju izveidojis savienojumu ar VPNTunnel serveri Ņujorkā, lai pārbaudītu domēna vārdu sistēmas (DNS) noplūdes un Web reālā laika komunikācijas (WebRTC) kļūdu. Šī vietne ziņoja par manu atrašanās vietu kā Parsippany, Ņūdžersija un saskārās ar zvaniem tikai uz diviem DNS serveriem. Viens no tiem bija Arizonā, bet otrs - Zviedrijā. Tas ir neparasti. Tomēr neviens neatdeva manu patieso atrašanās vietu Dominikānas Republikā.

Kamēr es joprojām esmu savienots ar Ņujorkas serveri, es piekļūstu testa vietnei doileak.net. Tas arī atklāja manas atrašanās vietas atrašanos ASV. Šajā testa vietnē nevarēja atrast WebRTC neatbilstības vai DNS noplūdes.

Mans interneta pakalpojumu sniedzējs neizmanto interneta protokola versijas 6 (IPv6) adreses, tāpēc es nevarēju pārbaudīt IPv6 noplūdes..

Straumēšanas pakalpojumi

Es pārbaudīju piekļuvi vairākiem video straumēšanas pakalpojumiem, lai pārbaudītu, vai VPNTunnel varētu apiet viņu aizjūras piekļuves blokus. Atrodoties savienojumā ar Ņujorkas serveri, es nevarēju ielādēt Netflix vietni. Mana pārlūkprogrammas sniegtā kļūda paziņoja, ka vietnei bija nepieciešams pārāk ilgs laiks, lai atbildētu. Tomēr tajā pašā laikā es bez problēmām varēju piekļūt Yahoo un Facebook. ABC pamanīja VPN un atteicās piegādāt video. Es arī nevarēju skatīties videoklipu NBC, kas ir slikti, jo šīs vietnes VPN noteikšanas sistēmai ir ļoti zema josla.

Es izveidoju savienojumu ar VPNTunnel serveri, kas ir paredzēts piekļuvei BBC iPlayer. Tomēr BBC pamanīja VPN un neļāva man skatīties video. Arī Netflix UK atteicās man piegādāt video. 4. kanāls ļāva man skatīties. Tomēr pārsūtīšanas ātrums bija pārāk lēns, un atskaņošana ilgu laiku tika apturēta.

Koventrijas serverim bija daudz labāki ātrumi, tāpēc es ērti varēju noskatīties video no Channel 4 vietnes. Tomēr Netflix UK un BBC iPlayer joprojām neļāva man skatīties.

Citas platformas

Pielāgotā lietotne VPNTunnel ir pieejama Windows, Android un iOS ierīcēm.

VPNTunnel var izmantot kopā ar OpenVPN GUI saskarni operētājsistēmā Windows, Mac OS X, macOS un Linux. Uzņēmums paziņo, ka OpenVPN sistēma nav pieejama mobilo ierīču lietotājiem. Tomēr ir arī OpenVPN saskarnes, kas bez maksas pieejamas iOS un Android operētājsistēmām. Šīs OpenVPN saskarnes paļaujas uz OVPN failiem, lai konfigurētu savienojumus ar serveriem. VPNTunnel piegādātajiem OVPN failiem jābūt saderīgiem ar jebkuru atvērtā pirmkoda, nepatentētu OpenVPN saskarni..

VPNTunnel palaiž PPTP, SSTP un L2TP serverus, kuriem klienti var pieslēgties, manuāli iestatot VPN savās operētājsistēmās. PPTP netiek atbalstīts MacOS, taču to var izmantot operētājsistēmās Windows, Mac OS X, iOS, Android un Linux. SSTP un L2TP var izmantot visās šajās operētājsistēmās, kā arī macOS.

VPNTunnel apskats: secinājums

VPNTunnel ir ļoti nepieciešams atjaunināt savu vietni, jo pārdošanas vietnēs nekur nav pieminēta pielāgotā lietotne. Šīs lietotnes klātbūtne kļūst redzama tikai pēc reģistrēšanās. Mobilo ierīču īpašnieki neuztraucas abonēt šo pakalpojumu, jo vietne viņiem saka, ka viņiem ir pieejami tikai PPTP un L2TP, un viņiem VPN būs jāiestata manuāli, kas nav taisnība.

Jums vajadzētu izvairīties no VPNTunnel, ja vēlaties lejupielādēt failus ar straumēm, jo ​​pakalpojumu sniegšanas noteikumi aizliedz tīkla izmantošanu šai darbībai. Arī VPN nav izmantojams, lai mēģinātu iekļūt straumēšanas pakalpojumos no ārzemēm.

Man patika:

 • Septiņu dienu naudas atdošanas garantija
 • Daudzvalodu vietne un lietotne
 • Pieņem PayPal un Bitcoin
 • Neierobežots datu daudzums
 • Tiešsaistes tērzēšana, lai saņemtu atbalstu

Es nebiju tik pārliecināts par:

 • Tiešsaistes tērzēšanā reti kad strādā

ES ienīdu:

 • Vienādranga (P2P) lejupielādes aizliegums
 • Daži serveri nav pieejami
 • Daži serveri darbojas ļoti lēni
 • Nevar iekļūt daudzos video straumēšanas pakalpojumos

Tas ir noslēpumaini, ka VPNTunnel piedāvā trīs dienu bezmaksas izmēģinājumu, bet padara šo informāciju pieejamu klientiem tikai pēc tam, kad viņi ir samaksājuši. Varbūt uzņēmums nevēlas, lai potenciālie klienti atklātu daudzu savu serveru slikto veiktspēju.

Apmeklējiet VPNTunnel »

Brayan Jackson
Brayan Jackson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me